• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Iris, to neni dulezity ty darky, ale apis premyslej, jetsli nejit k segře nebo ke svym rodičům, protoze sama nebud, to zkazíš vánoce sobě i malému. :frowning2:
9. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris to je blby..ale budete spolu ,pujdete k vašim na návštěvu ?...tomášek bude nadšenej i s jednoho dárku..hlavně ta atmosféra u stromečku .-)
9. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, že je to divný, ale já nechci trávit Vánoce s nikým jiným, než s Tomem, než poslouchat nějaké řeči :pensive:
9. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo holky, ja uz POTREBUJU slunicko, co to je tohle pocasi??? smutny...
9. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle je počasí na dvě věci, ani ven se nedá jít, u nás leje jak z konve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady snad ne, ale plastenky mi MM zapomel v aute, se picnu
9. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak opravář přijede už dneska,prej mu tam vyšlo okýnko :slight_smile: tak mě snad cena nepoloží :sweat_smile:
Xeni no nevím jak by byla sousedka nadšená :grinning: ale přinejhorším to snad půjde,jinak já kupovala za 15 korun hezkej 2 metry v penny a loni měly krásnej dětskej za 18 v dmku :dizzy_face:
Iris,já myslím,že nikdo by neměl kecy,ale samozřejmě záleží na tobě-a nechcete třeba ještě pro malého udělat společný vánoce s manželem?
9. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky leje-ještě ,že dneska nejdem ven
9. lis 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel by chtěl, já ani ne, pokud se odstěhuje, nebudu se chtít vracet..včera přiznal, že zklamal jako manžel i otec.
9. lis 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris - no ja neviem, ale mozno by ste mohli byt spolu na Vianoce aspon nech ma maly pocit kompletnej rodiny. Alebo aspon u rodicov. Podla mna isto nebudu mat pripomienky nevhodne, ved na Vianoce sa to nehodi.
9. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky představte si,nják e do mě dala zinice,k tomu mě začly bolet záda,hlava,tak sem se změřila a mám 38 :unamused: a Klaudinka ,že chce se mnou tancovat a nosit na koníčku.... tak povídám,Klaudinko maminku dneska bolí hlavička,dneska už tancovat spolu nebudem a malá na to-maminko pojĎ-dovedla mě k lékárničce a prej vemsi prášek maminko mám tě rád :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: to je tak krásný :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Iris to je mi líto. :frowning2:

Leniz,koukám,že Klaudinka je šikulka.

Jinak jsem se ani nepochlubila,my se museli o minulém víkendu narychlo vystěhovat,ale naštěstí už teda bydlíme,mamka měla děti,jsme si je vzali až včera,ale čeká nás spousta předělávání ještě teda.
9. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svomi, ahoj, a proc a kam? Nic nevim, jsem zvedava :slight_smile:

Leniz, ta je roztomila :slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,jak to co se stalo? Njáký nový lepší bydlení?
9. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu vás pozdravit, my jsme nemocní
Ema měla dlouho rýmu/kašel, i přes stříkání a sirupy se jí to nelepšilo, v sobotu špatná noc, záchvaty kašle. Od neděle má zvýšenou teplotu, dokonce si stěžovala, že jí bolí v puse, tak jsem se bála angíny. Ráno jsme mazaly k mudře, poslech ok, ale je zahleněná, dostala Bendovy kapky, jsou trochu antibiotické a Stopotussin na ten kašel, tak uvidíme. Hlavně že nemá ty teploty.
Štěpán má jen rýmu, zatím celkem dobrý, stříkám Sterimar odsávám, zvedli jsme postýlku a dnes se mi zdá, že je to už na ústupu.
Jíra včera už doma celkem ležel, zavázanej krk, nasadila jsem mu nějakou přírodní léčbu jako zázvor, citron, česnek a bylo to dnes lepší, šel do práce.
Já nic, ani nudle, jsem zdravá, ťuk, ťuk

jinak máme docela dost práce kolem domu, zazimováváme zahradu a připojení na net je na houby, teď máme kabel ok, ale zítra už asi nebude, tak toho využívám a píšu

gratuluju všem dětem, co měly narozky :grinning:
9. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
den na h... odtahli mi auto, kdyz jsem mamu vezla na nakup, aby to nemela daleko, tak jsem zaparkovala pred prechodem, ani ne na prechodu, ani na zakazu parkovani, nez jsme nakoupili, uz jsme jeli na odtah. Ach jo, 1450 v čudu a mama že to zaplatí a ja nechci a hadame se, tak ji koupim neco hezkeho.
9. lis 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram - to naštve, nebyla tam žlutá barva, ona je mrcha u přechodů často a bývá blbě vidět, pak odtahujou

Ema se mi probudila kašlem, změřila jsem jí a má 38 :frowning2: , kouká na Nema a sípe, chudák
9. lis 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebyla Mem, ale ja jako vedela, ze je to blby misto, ale no comment že tam byli 3 auta za mnou na zakazu zastaveni,a le odsud se jim lip odtahovalo.

Emička, chuděrka, no moc ji tu TV radsi nepoustej namaha to a zvyšuje teplotku. Ale zase chapu, ze clovek nevi, jak ty deti udrzet v klidu.
9. lis 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: Tak zahada rozlustena.....

Vcera nielenze Vika sa pocuravala do PAmpersky a pokakavala, ale dokonca sa vyzliekla a vycurala sa na gauc. A dnes to zaklincovala tym, ze sa tam pos....la. Ale tak hnusne, ze riadne 2 hovna na gauci a ostatne rozmazala zadkom po zvysku gauca. Tak uz som to predychala, ocistila a vzala si ju na vazny rozhovor, kde sa zahda vylustila...
POvedala mi, ze to robi schvalne, lebo chce ist do Martina.Ze jej tu je zle a nema tu deti. A ze do nocnika ako predtymbude chodit, az ked bude v MArtine. Snazila som sa jej vysvetlit, ze uz za chvilu nebude musiet ist do Ceska, lebo uz budeme v MArtine byvat, ale ona ze hce ist hned a bude cikat a kakat do PAmpersky, kym tam nebude, lebo citujem"V Cesku je mi zle a bleee." Ja cem do Martina, maminka."
Tak ja uz neviem, ci jej to mam tolerovat uz ci co...uz som zufala z toho......
9. lis 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenci..asi bych to nehrotila a nechala ji plinky dokud se nepřestěhujete....nema cenu z toho delat vedu..kdyz vi proc to dela že...az se prestehujete plinku slavnostne zahodite a bude to .-)ale fakt bych se tím netrápila ..a začla pomalu balit :wink:
9. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenciatko, určo by měli připomínky na manžu, už tak budu dost naměkko :unamused:
Koukám, jak vám děcka mluví, Tom toho moc nenapovídá...přinese, ukáže, nejradši říká "tady", mami, děda, ale věty žádné...a celý den mňam mňam, pořád by jedl :grinning:
9. lis 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris - no vsak to uz ty asi najlepsie vies, ako vasi reaguju, urcite sa nakoniec rozhodnes spravne.

Mici - no ja uz to asi hrotit nebudem. Ved 2 mesace sme uz chodili bez plienok, ze. Takze uz to tie 2 tyzdne snad vydrzime,ze.....
9. lis 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a prave teraz na vikend ideme este na SR, potom ked sa vratime, uz naozaj mozeme zacat balit. :slight_smile:
9. lis 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to byl termostat-oprava 1200 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zas furt lepší nechat si to vyměnit od někoho kdo ví jak na to,než to zkazit,ale příště už si to zvládnem vyměnit sami
9. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, hlavne, ze je to spravene a mozes piect dorty :grinning:
Lenci, no teda, Vikinka je fakt sikovnica. Iris, nas Seb ma od takychto prejavov tiez daleko, slova sice hovori, ale k vetam ma daleko, to tak este mami, daj mi toto - to je nasa najdlhsia veta. inac maximalne dve slova ... ale pokroky vidim kazdy den, tak snad aj my sa dopracujeme k vetam :slight_smile:
9. lis 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni - no VIka sice krasne hovori, ale potom sa od nej dozvedam taketo veci, ktore ma vedia dorazit. :slight_smile:)))
Jo a dnes este stihla urobit mlacku vkuchyni a DAv jej vynadal a pytal sa jej, ci uz bude chodit na nocnik a ona ze nebude. Ale nakoniec aspon vecer pred kupanim si zasla. A to vravim - boli sme asi mesuiac bez nehody.Taketo bojkoty su fakt hrozne. :angry:
9. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to je jak nas kocour, kdyz prijde navsteva tak se na truc vykadi mimo svou mísu, aby odešli, jinak to nikdy neudělá.

Nase mala mluvi pekne, asi tak 3-4 slovne vety, obcas i sklonuje.

Jdu spat.
9. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak já se dnes probudila a hned po ránu 39,5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsem teď nadopovaná paralenama a celkem to ujde :confounded: jetě ,že je malá tak hodná.
10. lis 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniz, to by me zabilo... drz se

David nemluvi skoro vubec :wink:
10. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminy kocky kazde navsteve pocuraji boty a kabelku-batoh... katastrofa, to nevysmradis z toho
10. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek