• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ladi,taky sem se sotva domotala z postele-bohužel všichni maj zrovan dlouhej,sousedky taky těžko pohlídaj,jedna má už pár sní do termínu takže je ráda,že zvládá svojí berušku a druhá má hodně rizikový těhotenstí,takže taky je ráda,že má nastarost jen tu svojí dcerku.Ale už to kleslo na 37,5. Malá před hodinkou usnula,tak sem jí pustila Štaflíka a Špagetku,tak kouká a je hodná
10. lis 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak Ema stále teplotu, v noci se vzbudila, záchvat kašle, určitě jí to v tom krku pálí a pak bolí, tak skončila u nás v posteli, aby přestala brečet a nevzbudila Štěpu (tedy vůbec poprvé spala s námi), ale v půl druhý jsem jí přenesla zpět do postýlky
všude po bytě na topení mokré ručníky, bo nemáme zvlhčovač, tak to snad pomůže
Š má asi spurt, včera večer jedl oproti normálu ještě ve 22, pak znovu milostivě usnul, pak kojení 4:30, 7:30, v půl 9 usnul, ale už je vzhůru a vypadá to že chce zas :grinning: :grinning: , kde je jeho spánek

no nic, nakojim a jdu vařit, udělám těstiviny s kuřecím a bazalkou
co vaříte vy ? potřebuju inspiraci na zítra

jo a kouří mi nějak trouba, tak jí budu dopo čistit, abych mohla péct, cukroví se blíží

Ema mluví dobře, nejlíp jí rozumím já, takže jsem někdy jak tlumočník :grinning:, ale věty celkem dáva, č slova v pohodě, skloňuje taky, je nepoužívá spojky a předložky např. táto poď Emou mámou = táto pojď za Emou a mámou

Leniz - horečka je blbá, držim palce at to poleví

Lencianto - ten občasný bojkot nočníku je normální a ty její řeči :grinning: :grinning: , má to odposlouchané

kočky nesnášim, tchýně má dole v bytě 4, jsem z toho hotová ale co nadělám. Jsem na ně alergická a Emu zaplaťpánbůh držíme zkrátka, páč je k tomu náchylná po mně a má lehký ekzém
10. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem,chděra malá,já doufám,že Klaudinka se odemě nenakazí.Já včera čistila celou troubu než přišel opravář-malá mi pomáhala-docela sranda,vzalasi namočenou houbičku a čistila strany. Jinak naše mluví docela pěkně,akorát občas mi to musí dvakrát zopakovat než vím co myslí :grinning:
10. lis 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨Leni - a čím si to čistila? já tu mám nějaký Bref a Cilit na velkou špínu, tak asi tím
10. lis 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cilitem Bang a pak něčím spešl na trouby a grily od kamaráda
10. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se po pár dnech :slight_smile:

Oslavy v pohodě, kuchyňka měla úspěch :sunglasses: Dort se nakonec jakž takž povedl a Denča dokonce i poznala, že je to Elmo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sfoukla krásně svíčky, to mě překvapila :slight_smile: Večer hodím fotky. Včera tu byla známá s malým, dostala první Duplo a docela se líbí, tak snad to bude mít úspěch i na Vánoce. Dneska příjde další kámoška, Deniska už říká, že příjde teta Lenka a přinese dáreček pro Denisku :grinning:

Marodům přejeme, ať se brzy uzdraví :pensive:

Deniska má jen trošičku rýmu, jinak ťuk, ťuk, zdravá. Akorát asi furt ty zuby ji zlobí, páč ruce má věčně nacpané až v krku...

Mluvíme hezky, už často skloňuje, snaží se používat množné čísla a hlavně má teď často srandovní hlášky, se furt chlameme :slight_smile:
Bojkot nočníku jsme měli taky asi před měsícem, ale jen takový poloviční, volala, že chce na nočník a běžela k němu, ale už měla trochu načůráno. Teď už zase dobrý. Jen nechce plínku na spaní po obědě-pokud teda jde vůbec po obědě spát :rolling_eyes: :confounded: , a to se pak často před probuzením počůrá :confounded: Tak furt sušíme a pereme prostěradla :pensive:
10. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočku máme, ale teda naštěstí nikomu na nic nečůrá :confused: Jen nám nosí ty mrtvé ptáky a myši, no :pensive:
10. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, to to letí, už jsem 24tt, už by mi zachraňovali miminko, kdyby se něco stalo :pensive:

Jo a máma zjistila, že dostanu od pojišťovny 4500,- na věci z lékárny, když jsem těhule :sunglasses: Tak už mám objednaný těhu vitamíny, nějakou dětskou kosmetiku z Welledy, kojící čaje, nějaké homeopatika, na ty to taky platí, jitrocelové sirupy a tak :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, tomu říkáš spurt? Takhle Denča vstávala na jídlo snad ještě v roce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když měla spurt jako prcek, tak vstávala co hodinu :rolling_eyes: :confounded: Ale i bez spurtu se budila na jídlo co dvě hodiny. Snad bude druhé mimčo spát lépe, ale moc s tím nepočítám...
10. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky gratulujeme všem oslavencům, teď někdy rodila tuším Martop, Webi... Kdo dál?
10. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: ahoooj..tak koukám, že zas holčička :dizzy_face:
10. lis 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, čus, asi jo :dizzy_face: Co vy, jak se daří? Myslím, že jsem četla, že se Tygr zlepšuje :wink: :slight_smile: :sunglasses: :dizzy_face:
10. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jakou mas pojistovnu?? me ta metalka pekne stve nedava vubec nic...jak maji ty balicky tak moje vekovy rozmezi si nemam sanci vybrat ani to 500 na rok..manža to samy..Lilča akorat inijekce..
10. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, měla jsem HZP 205 a teď se sloučili s Českou národní nebo s čím to a proto dali nějaké váhody navíc, ale musí se to vybrat do konce roku. Ani to myslím, nikde moc nenapsali, ale máma má známou přímo na té pojišťovně, tak jí volala, že je ta akce.
10. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat prave to ctu a neni to do konce roku je to do 18m veku ditete .-) se tam prehlasim až budu tehotna:/
10. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak do konce roku jsou nějaké masáže pro dědu. Jsem to popletla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ono je to lepší vybrat dřív a neodkládat to, páč letos byly příspěvky na fitko, masáže, plavání... Já jsem si to vybrala, ale Michal neměl čas tam zajet a pak to od května zrušili :angry:
10. lis 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat nam zrusily snad vsechno...loni sem to vybrala na plavani a letos to nejde..bazeny s prispevkama jsou jen nekde..no pekne to oholily..
10. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak už sem sebou dvakrát sekla na chodbě-zatočila se mi hlava a bylo to-ještě,že malá si kreslý v obýváku-si připadám fakt neschopná-stěží jsem dala dělat oběd(tuňák zapečený s těstovinama a sýrem) doma bordel-no Zdenda říkal ,že přijede dřív a máma by měla přijet tak za dvě hodinky ,že mi pomůže tak si vzala v práci půl dne volna,fakt si příjdu totálně neschopná. Zítra si skočím radši k dr.
10. lis 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no trochu jo..ale žádnej zázrak :wink: ted začneme chodit na logopedii, čeká nás ta psycholožka..a pak neuro a psycholožka v Praze :wink:
10. lis 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, to nemusí být zázrak, hlavně, že ty pokroky jsou :wink: Já myslím, že bude ok :wink: A co jinak? Co přítel a tak?

LeniZ, mě je taky nějak divně, dneska je to lepší, ale včera dopoledne jsem prospala celý, vstávala jsem o půl dvanáctý :sweat_smile: Michal byl doma, kvůli chřipce jim zrušili meeting, takže jsem si schrupla :dizzy_face: Ale furt nejsem úplně ok. Navíc mi malá v sobotu v noci skočila kolenem na břicho :confounded: Tak mě to v neděli nějak pobolívalo, ale už je to asi dobrý, mimčo se hýbe normálně, tak snad ok.
10. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: škoda mluvit :wink:
10. lis 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, hmm, "daří" se po všech stránkách, jo? :confounded:
10. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no asi tak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ještě, že mám ty svoje malovátka :sweat_smile: :sweat_smile: to mě vždycky uklidní ten jejich nákup :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, tak to musíš mít mega zásoby, ne? :grinning:
10. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. lis 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis :grinning: :grinning: :grinning: Ty vole, si otevřeš nějaký salon, ne?
10. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: já bych si docela chtěla udělat vizážistickej kurz, když já neumím kreslit na papír :rolling_eyes:
10. lis 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, a to je nutný, jo? Vždyť kreslení na ksicht ti jde parádně, ne? :grinning: :wink: :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: jinak se přiznám, že mě to látkování už zase nějak nebere :unamused: smrdí to jak svina ty plíny, ted mi to v zimě na hovno schne..nechceš 6x BL bambus M/L..každá s dvěma vkládačkama, kus za 140 :wink:
10. lis 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, kdybys mi to nabídla před měsícem, tak to beru hned. Jenže za poslední měsíc mi přišel další balík z brány za 2500 a na MMB jsem si nakoupila taky jeté BL bambusky a Bamboozle v super stavu, takže toho mám až až :sweat_smile: Mě by nic jiného než látkování nezbývalo, i kdybych nechtěla-jakože chci :slight_smile: , protože jsem zkoušela na noc-jinak už plínky ani nemá, hnusku, ale proteče to durch už v polovině noci :angry: :angry: :angry:
10. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek