• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Siis to je mazec....ja ted vyhodila 90 procent malovatek..stejne je ma na H..aspon mam misto na jiny kraviny.-)
ale ty oci mas namalovane krasne :slight_smile:
10. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: škoda..na MMB to prodat nemůžu, páč mám jenom jednu hvězdičku..tak to asi zkusim na MMA :wink:

mici: mě to baví, takovej můj skromný koníček :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, na mmb jsem si koupila právě jeté plínky i pro mimčo, ušetřila jsem tím fůru peněz teda :sunglasses: a plínky jsou v super stavu. Jen jsem koupila více jeté bamboozle, ale zase 3ks za 80kč celkem, takže taky dobrý. Já to suším na topení, Michal topí jak urvaný, mám to suché cca za dvě hodiny nebo sušička to jistí. Ale my těch plínek ani moc nemáme, jen jendu na noc, no...
10. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: s jednou hvězdičkou nesmíš prodávat víc kusů stejného zboží...takže smolík, ale na tý MMA to jde :wink:
10. lis 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss ja bych je brala..pokud pockas az budu tehotná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

my už ted jen hnusku na noc..takze paráda..ale na druhy budu potrebovat nejaky latkovy urcite
10. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, jo? To jsem ani nevěděla, ale když jsou ty věci jeté, tak můžeš, ne? Jsem ty plínky kupovala i u neplatících inzerentů a taky to měli rozepsaný zvlášť :confused:
10. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no ani jeté..on záleží, jestli tě chytí nebo ne? Já tam prodávala NYXy...prostě 15pigmentů, a někdo mě bonznul..a okamžitě mi zvýšili členství na tři hvězdy :rolling_eyes: takže jsem to musela vymazat...abych měla zpátky jednu..a ještě mi oni zas vymazali lesky, páč jsem tam měla dva..jen jiné odstíny..to se nesmí, já to taky nevěděla :rolling_eyes:
10. lis 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, já nakoupila právě pár kalhotovek na mmb, nové BBH bambusky, ty teď využije ještě i Denča na noc, ještě dokoupím čč na novoška a nějakou repre plínku, ještě uvidím.
10. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je drsny to sem taky netusila://
10. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nesmí se prodávat nové zboží, ani bazarové zboží stejné, bud různé velikosti nebo odstínů :fearful: jsou to pěkný šmejdi...já skoro všechno dražim, koupím si vždycky ten balíček 25aukcí..a můžete prodávat, co chcete :wink:
10. lis 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam koupene aukce i v ramci členství jednu týdne že..a to mi stací..nejak nemam co prodávat..
10. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: mně ta jedna nestačí :wink: postupně prodávám všechen Next 86...a kdybych to měla mít jednu věc týdně, tak to prodávám tak půl roku :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss jasne ja to lepsi skudlim na půdě :unamused: :unamused: :unamused: je tam toho jak nasr..
10. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: tak ty máš pro druhý :wink: já to všechno posílám dál :wink: docela se mi ted ty prašule hodí před Vánocema..i když já jdu, a okamžitě to točim někde jinde..a výsledek je stejně 0příjem :sweat_smile: :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne ja taky nez my dojdou prachy za prodej už je mam utraceny..desny:///
10. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky koupený balíček aukcí, už mi zbývaj jen čtyři, ale tím, že čekáme zase holku, tak už to neprodávám a nechávám si to...

V čem je lepší, když máte jednu hvězdičku? Jaké to má výhody. Já si to neplatím.
10. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat muzes aktualizovat 10 veci denně,jedna aukce tydne zadarmo,uz sem diky tomu prodala fakt dost veci ..i takovy ty ležáky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: hlavně ta aktualizace :wink: že ti ty fotky neleží někde nenávratně vzadu...+ta aukce navíc :wink:
10. lis 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, to je dobrý. Já teď nic moc neprodávám, ale až zas budu prodávat malé věci po prckovi, tak si to zaplatím, páč to opakové vkládání fotek každý den mě pěkně sr.lo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
kat, mici, neviete, co je to ta potahovaci hmota K2 a jaka je? vo stvrtok asi vyrazam k Fialovi ...
Inac Lego este nedoslo, pani to ako obchodny balik vraj poslala 29.10., na nasej poste to nie je a na internete stale svieti "dorucovano k dodaci poste" ... tak neviem, dufam, ze dorazi do konca tyzdna, inac ma picne.
10. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: hlavně se to nesmí, za to by ti mohli bloknout účet :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, co se zas nesmí? :confused: :sweat_smile: Jsem nikdy ty podmínky nečetla :grinning: Jakože to nesmím jeden den vložit, druhý smazat a vložit znovu? :confused:
10. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisia..jedina vyhoda |K2 je bílá barva..chut hnus a tvarnost normalka....rozhodně lepší je ten pravej marcipán :grinning:
10. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat:jj...nesmíš opakovaně vkládat a mazat stejné fotky :wink: oni to tak maj proto, aby tě to nutilo si koupit hvězdičku samozřejmě :sweat_smile: já si ty pravidla taky nikdy nečetla..no, ted už je znám :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kvoli tej farbe som to chcela, lebo budeme robit Pingu dort a chcela som tam dost bielej ....
10. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, jsem to tak dělala vždycky a nikdo mi nikdy nic neřekl, asi jsem měla štěstí :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem dala Denču před 40 minutama spát, teď jsem byla poslouchat za dveřma a samo nespí... Tam zas bude bordel :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Vytahaný hadry ze skříní a tak :unamused:
10. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja jsem nemela byt mamou... fakt... jsem spatna a zla mama...proste jednou za cas prijde den Debil a ja bych nejradsi utekla s batohem a sedla na vlak nekam do Tramtarie...
od rana me deptaj, oba dva... jen rev ze vsech stran... David je jak zaostaly dneska, neji, nenocnikuje, knoura, rika jen 1 slovo = MAMA, leze za mnou az na zachod, strka mi toaletak mezi nohy, furt po mne leze, vesi se na me... nejak z nej nemuzu dneska

na prochazce hysterak jak prase, vyvalel se v blate, v knihovne ostuda - rev kvuli hrackam v herne, no comment,
ja uz seza nej kolikrat i stydim

do toho rve Betka

ja nevim, proste jsme si ho pitome rozmazlili a nema snahu cokoli menit, tak je jak mimino porad, asi ho zacnu mlatit :confounded:
10. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
k latkovkam:
me to bavi, latkuju porad pul na pul... ale nic dalsiho dokupovat nebudu, protoze jsem zjistila, ze az tak moc vyhod to nema... ale z ekologickeho hlediska jasny, proto me to drzi :wink:
nicmene - kdyz latkuju, tak v podstate furt jen prebaluju, protoze v latkovce ji nemuzu nechat dlouho...
Betka kaka jednou denne a to vydatne, pokud je to do latkovky, tak separacka nepomuze, je to proste vsude a dostat to z toho nic moc... z tech svrchnacku je to dost problem... a na ven a na spani ma hnusky, coz je skoro porad :(
proste kdybych mela jenom Betku, tak by to byla pohoda, ale s tema dvema detma mi to proste cas ubira, a ne ze ne...
a ja kdyz chvilku zavrou pusy, tak mam 150 jinejch veci na praci (varit, zehlit, uklidit, dojit pro drivi, dojit s kosem, napsat veci do prace atd.) a nebo si radsi proste dam kafe a napisu 2 odstavce na Konika :grinning:
10. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim tim, ze nemam kolikrat naladu ani cas drhnout zlucakem v umyvadle skvrny na plinach...
10. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek