• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
ladi jo to ti celkem verim se dvou..
Kat fotky paráda..dort super !!!!!
10. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě furt nejak nedochazi ze dasli vikend slavíme..jdeme zase k fotákovi neco pofotit..snad bude mít dobrou náladu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,dnes to máme stejný...teda ne jenom dnes, přijde mi,že poslední dny. Fakt mám někdy nervy v prd :rolling_eyes: :zipper_mouth: :pensive: Ale ty neschopná a špatná rozhodně nejsi, ty máš 2 prcky,tak na to máš nárok.

Kat,Deni vypadá strašně rozumná a hodná,opravdu :slight_smile:
10. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to je normální takové stavy, já je měla minulý týden furt, a to mám zatím jen Denisku :pensive:

mici, dort mohl být lepší, ale fakt jsem měla korp, jsem ráda, že dopadl aspoň takhle :slight_smile:

zus, zdání klame :grinning: :grinning: :grinning: Jako rozumná, to ona je, možná až moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale hodná...
10. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a přidala jsem i jeden břuch, už teda povyrostl :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat divala sem i na bricho..u Denisky jsi ho musela vystrkovat co..a tedka už je krasne kulatej .-)
10. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, kat, mici: už je mi zase líp... ale vytočili mě :slight_smile: ach jojo...
Davídek hlavně všechno ničí, to je prostě nejhorší
naštěstí je takový den už jen tak 1x týdně a ne denně jako ze začátku

fotky Denisky a bříška úžasné!
10. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, ja si myslim, ze je to normalne, kazdy ma niekedy den blbec ... takze pohoda, daj si kafe a napis nieco na konika.
Kat, krasne fotecky, super dort a to brusko ... no nadhera :grinning:
10. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky,
tak jsem před polednem skočila do DM a zakoupila nějakej jejihch sajrajt na trouby, Kronstar neměli. nastříkala a teď to půjdu setřít
Emču mi pohlídala tchýně, malýho jsem měla v šátku, zvládla jsem ještě lékárnu a pečivo. Po o Ema pěkně usnula, teplotu má už jen 37, tak snad. Zvedla jsem jí stranu postýlky, aby se jí lépe dýchalo a co myslíte ? Ustlala si na druhé straně :grinning: a mně se nechce jí přendavat, aby se neprobrala
Malej je na zahradě v kočárku a pinká, tchýňka mi na něj z okna kouká

Lado - buď v pohodě, já měla takovej den včera, Ema jak je nemocná tak byla na zabití, jako já vím že jí není dobře, ale kníkání a slovo máma už bylo k nevydržení... dneska dopo se mi zase pořád držela za nohu a chtěla se tulit, no ale já jí nemůžu pořád nosit, váží 15kg :unamused:

taky si někdy říkám, jestli jsem měla mít děti, že nejsem 2x moc trpělivá a to chceme alespon 3, tak nevím

no nic, jdu na tu troubu
10. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem :slight_smile:) tak to jsme na tom fakt stejne... ja jdu, a on mi visi na noze a MAMA, MAMA... vratil se snad mentalne o rok zpet nebo nevim :grinning:
blby je, jak jsem tady porad sama, to proste nemam ani na 10 minut unik pred nimi, kdyz je nejhur... ale ted jsou zase OK, hrajou si tady na dece... a kolem nich bordel jak v tanku :astonished:
10. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, ale ve 25-26tt už jsem taky měla břicho :wink:
10. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, nic si z toho nedělej a klidně sipostěžuj. Já na vše dnes dlabu, šefovi jsem dala jinou holku, dala jsem vypoved, rekla jsem ze jeste budu pomahat (mysleno s cim co nezvladnou) a on na me vali nove a nove ukoly, tak jsem mu napsala ze neprijimam nove ukoly a on ze musim, ze na me ma jeste 2 mesice narok, tak jsem mu napsala ze ani nahodou, ze mame pouze dohodu a ze at uz mi nepise. No jsem zvedava, zda mi vubec zaplati ty vogo.
10. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, jsem přihodila břuchy z těhu s denčou :slight_smile:
10. lis 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram to je drsny..vubec zadnej respekt od sefa://tak zaplatit sand musi ne..no i kdyz mi uz taky cekame mesic na vyplatu a nic..://
10. lis 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, to je teda šéf, fakt že jo... :angry: Snad prašule příjdou :pensive:
10. lis 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jo tak ted to mkas jak v tom 26tt.-))
10. lis 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - pěkné fotky a malé bříško

Bram - šéf despota to znám

Lado - no ona je normálně celkem hodná, ale jak jí teď rostou ty spodní pětky, pak se přidala ta rýma a teď opět kašel, no šílený, na nervy je to celkem nápor
no a štěpánek taky už jen neleží a nespí, sice není plačtivej, ale pozornost už chce a řekne si o ní :slight_smile:
do toho domácnost, no někdy jsem taky na prášky a na odvoz k Chocholouškovi
10. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak trouba je čistá v rámci možností, je to starej sporák, už se těším na půdu na novej :grinning: , ale ještě to s ním vydržím

Ema ještě spí, tak snad jí bude lépe, on ten spánek dělá s jejich náladou úplné zázraky :grinning:
10. lis 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, takže nic zajímavého, pro změnu se on stěhovat opět nebude a zas máme doma psychickej nátlak, to, co řekl, obrátil proti mně...
10. lis 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, asi jo, ono záleží v kterou část dne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ráno malý, večer větší :slight_smile: Ale čekala jsem to horší, páč u druhého bývá břicho větší a od začátku jsem ho měla takové vypouklejší, takže jsem myslela, že touto dobou budu jak slon a nic :slight_smile:

Díky za pochvaly fotek :slight_smile:
10. lis 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat já měla u druhého břicho menší a přibrala jsem taky méně
za to to ale nejde zatím moc dolů :frowning2:

Iris :frowning2:
10. lis 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris smarjá to je debil

sef debil

vsechno naprd chci slunicko, dnes me boli bricho, ale spis jako uplne tam dole, ja nevim jak to nazvat proste pipina ale zezhora, je to normalni?
10. lis 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris no jako to už hrani s magoritou ..bych sla pryc i kdybych mela od rodicu poslouchat nejaky pindi(vsak je by to preslo brzo..)
10. lis 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, aspon ze nejsi po 2. tehule, protoze to bys v tom zustala jeste kor sama. sla bych taky k rodičům
10. lis 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ja pribrala uplne stejne, ale rodila jsem o 5 tydnu drive, takze jinak bych byla jak koule...
a dolu ta kila nejdou tak lehce jak prvne, nejdou pryc samy od sebe

iris, to je hlupak... ja uz bych od nej zmizela kamkoli by slo
10. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, me bolelo vsechno mozne a cele tehotenstvi :confounded: snad je to normal
10. lis 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo vzhledem ktomu, ze to neni nejak řezavé...asi se zase natahuje děloha či co
10. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mama si nasla dals bulku na trislech, je to bolestiva bulka a tvrda, no snad to uz nebude zadna dalsi metastaze
10. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, mna to tiez tak bolelo, chvilu, no aspon si nepripadam ako exot, ked aj ty to citis :grinning: :grinning: :grinning:
Ja zatial priberam viac, alebo to viac vidno, neviem, so Sebosom to bolo 13kg celkovo a z toho 4kg posledny mesiac
10. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zatim pribiram, pac hodne jim, no tak ale zatim asi 3 kg ale tak nejak si myslim ze to moc nenia neni to miminemale čistě mnou, tak snad konec uz
10. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek