• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj holky,tak se hlásím po šíleném dnu,ještě,že v 1 přijela máma-vzala si půl dne volna ,přivezla my místo paralenu Acilpirin a šumivé tabletky s vitamínem C,postarala se o malou-fakt mi hodně pomohla,takže sem pak do 4 spala,vzala sem si prášek a od té doby mám už jen zvýšenou teplotu. Tak snad to bude už dobrý. Jediný co mi vadí,že poseldní dva dny sem necvičila a žeru jak zjednaná-to zas kilečka půjdou nahoru :confounded:
Ladi,prosímtě vůbec nejseš špatá máma,jen máš holt blbej den :wink:
10. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, prosim ta, myslis ty aj na nieco ine ako su kila za kazdu omrvinku jedla, ktoru zjes a cvicenie, ktore vynechas???
10. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale som rada, ze sa uz citis lepsie, s vysokou teplotou sa clovek citi otrasne, teda okrem tych nasich deti :grinning:
tak sa pekne vyspi a nech si zajtra uz v pohode ...
10. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jasně že jo :wink: na malou,Zdendu,rodinu,pečení :grinning: :grinning: ale trochu mě to štve no,ale řeknu ti takovej hlad a chutě jako jsem měla v posedních dvou dnech sem dlouho neměla-hele já nebrat prášky tak si snad myslím,že jsem těhotná :grinning:
10. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi vycerpana a potrebujes energii z jidla, to je jednoduche

Bram, ty jo, snad to dopadne s mamkou dobre... drzim palce
10. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi jen aby,pčkej bude sranda až půjdu v pátek k dr a on řekne,že je tam mimčo-to se asi smíchy neudržím :sweat_smile: ne spíš je to fakt tím oslabením
10. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, to by bola fakt sranda :wink: . ale myslim, ze je to tim oslabenim :grinning:
xeni, drzime mamke pace, celej rodinke.
10. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :slight_smile:

Ja dnes od rana trucuju... Vubec jsem nemohla vstat, a tak od 7 vedle me obe deti lezely v posteli a zabavovaly se samy.
11. lis 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mi podarilo po 3 dnech dovolat na tu alergologii, a objednali nas az na konec ledna... ty jo, to je natrask

vcera jsme koupili vlhkomer, mame tu pres 60, norma je 40-50... takze zadne zvlhcovani, ale odvlhcovac bude treba
11. lis 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute
Ladi, to mi ani nevrav, ze je na alergologii taky natresk ... Nase Duplovlacky sa nejspis stratili na poste. Pisala som pani, ze mi asi bude musiet vratit peniaze, alebo poslat novy balik ... tak som zvedava. Ach jo ...
A boli sme u zubarky, Seb bol zlaty, normalne otvoril usta a nechal si pozriet zuby ... Pochvalila nas, a ze nemam davat sladkosti a sladke napoje :wink: Hlavne, ze som mu slubila a kupila Lipo bonbony, ak bude dobry ... a vodu ani cisty caj do neho nedostanem ani nahodou :grinning:
11. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

ladi, jak teď tak prší, tak máme doma taky kolem 60% vlhkosti. Naši v bytě mají i přes 70% :unamused:

Deni, snad se to s těmi vláčky nějak vyřeší. Mě se naštěstí ještě žádný balík neztratil, klepu na dřevo.

Jinak jsme dneska s malou vstávaly až v devět :astonished: :astonished: :astonished: :dizzy_face: Jen se bojím, aby jí něco nebylo :confounded: , dneska říkala, že jí bolí hlavička :frowning2:
11. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme si dneska zase hrály s kuchyňkou :dizzy_face: Trochu i s Duplem, ale zatím toho má málo, musíme počkat do Vánoc :slight_smile: Zatím si s tím hraje jen jako s kostkama, staví komín a háže tučňáky na klouzačku :grinning: Ale nevydrží u toho dlouho, kuchyňka vede :sunglasses:
11. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Škoda, že venku tak hnusně, tady prší :confounded: Na náměstí dneska mělo být pro malé děti nějaké čekání na Martina na bílém koni s lampióny, pořádá to Sluníčko. Jenže v tomhle hnusu to asi nebude. Leje jak z konve :angry:
11. lis 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera dostala od kámošky takový dřevěný kamion se zvířátky, překvapila mě, dost se jí líbí, akorát teda je tam všechny háže jedním otvorem :grinning: A nejvíc ji baví otevřít zadní mříž a vysypat je ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=MTY2OQ==&akce=detail&id=97446
11. lis 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a furt uvažuju, jestli jí nemám nechat tu chou chou postýlkou jako dárek od miminka. Sice jsem chtěla od miminka, aby dostala kočárek-na ven má jen golfky, tak něco pořádného, když budu já jezdit v hlubokým, tak myslím, že by jí to taky bavilo, ale od nás dostane na Vánoce toho chodícího psa Hectora, velkou Duplo farmu, knížky, oblečení, no jestli tu chou chou s postýlkou, teď mě holky z října nahlodaly Play doh plastelínou s tvořítky... Aby toho neměla zbytečně moc :confused: Tu plastelínu bych totiž asi chtěla zkusit, páč máme obyč, je tuhá jak prase, i mě dá zabrat než se rozpracuje, ta play doh je prý měkká, jsou k ní tvořítka, to by jí asi bavilo...
11. lis 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta kámoška jí ještě přinesla takové to dětské šampaňské, jak ho otevřela, tak denči ze srandy říká-ochutnej denisko tento lahodný mok :sweat_smile: a Denča teď furt chodí a řve na mě, ještě mok maminko :grinning:
11. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, evidentně trpím samomluvou, tak zase fičím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kat ja jsem tu

no ja myslim, ze ten kocarek uz ji nech od miminka a Chou chou mozna taky. Nebo to jeste vnut nekomu kdo nic nema, nejakym pribuznejm...
11. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vcera som mala nejaky zblbnuty PC, ale dnes sa vam uz ozyvam....
Idem vas postupne docitat a budem reagovat postupn,e lebo by som si potom na vsetko nespomenula.

TAkze najprv gratujujem oslavencom.

Mem - no tak nasa tiez keca krasne, ale predlozky teda nepouziva takmer vobec. Ale sklonuje uz dobre. A ked si alergicka na macky a mala tiez reaguje nie dobr, tak to k tchyni asi nechodite,ze????
11. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss - no mqalovanie ti ide fakt krasne, ja som to vzdy obdivovala, ako to vies tak pekne nakombinovat...Ale zasobu mas teda riadnu doma. :grinning:

Jo a Leni - neschopna nie si, kazdy, ked mame teplotu, sme ako mechom ovaleny. Hlavne ze ti ma kto aspon trochu pomoct.

Holky, poradte....mam na bielom kozenom gauci akusi velku oranzovu skvrnu, vika ju urobila, co na to????
11. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
z tý kůže to nejde normos mydlem a kartackem? ja nevim.
11. lis 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné upršené odpoledne

tak nejdřív jako Kat Elmo je luxusní fakt super kráásnej :dizzy_face: a jak jsi dávala odkaz na ten kamion tak vypadá super

dneska marečkovi přišlo ten jixin už se těším až ho dostane a budem si hrát

jinak jak píšeš taky jsem chtěla plastelínu,ale už toho má fakt dost tak počkám třeba k svátku i když bych chtěkla všechno a hned :grinning: :grinning: :grinning: ,ale ted dostane dárky k narozkám pak vánoce tak zase na chvilku bude klidek
ted jsme mu jěště objednala tu tabulu sice ne z ikee,ale podobnou
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25519368
ale nestihne přijít do soboty tak ju dám mamce at mu ji dá na ježíška on to miluje na zahradě má velikou školní tabulu a pořád na ni čárá už teda namaluje hlavu a oči včera sjme tam byli a stál tam celou dobu tak bude mít radost

jinak s nočníkem už je to lepší zase si začal říkat,ale bobky do trenek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak mareček taky mluví hezky říká věty a hlavně včechno opakuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: sklonuje něco dneska říkal že mlíčko dá myšičkovi a ted se zarazil a říká maminko mišičkovi?a já ne a on myšce? :grinning:

bram a kde ted bydlíte??u tchyně???
11. lis 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
u tchyně holky a je to na jednu stranu celkem dobry, ale na druhou stranu mi dava najevo ze jsem host, nic nesmim, ani vyhodit z koupelny smradlavej hadr
11. lis 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co mate kluky svagrova chce pro 3,5 letyho kluka nejkaou nákladní lod, nenarazili jste na neco? treba z lego duplo?
11. lis 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, to auto se zviraty jsem ted dala Davidkovi k narozkam, uz je tam strka i normalne, ale kdyz ho mel v Rakousku pujcene od mistnich, tak jedine zvedal mriz :slight_smile:)
S tou plastelinou jsi me nahlodala :slight_smile:)
Ta Denci kuchynka je prenadherna, bych si tam sama hrala :sunglasses:

Bram, lode zatim u nas nejedou...
11. lis 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale mame ten kamion mozna o neco vetsi, 14 zvirat tam je
11. lis 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram - no prave ta skvrna... Nejde dole vodou, ani mydlom, aj odlicovac som skusala a nic. A potom som mala fakt "super" napad - som strcila vatovu tycinku do odlakovaca...hm...tak mi to rozozralo vrchnu pokozku tej sedacky, tak tam mam vyzraty taky snehovobiely flak 2x1cm....
No ked zisti tuto skutocnost DAvid, tak ho trafi slak. Ten gauc je jeho zrenica oka spolu s jeho netebookom. :unamused:
11. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, u nas to same... Honza si na gauci zaklada :sunglasses: A David ho fest pocmaral propiskou a necim porezal...

Holky, ja se bojim, jdu s Betkou zitra na nastreleni nausnic.
11. lis 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas si Mike zaklada na vsetkom :wink: mysli si, ze Seb chape, ze nesmie pisat a skriabat do stola, stolicky, podlahy ... ale zvyka si :slight_smile:
11. lis 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi klidek .-) bude parádnice :slight_smile:)

Kat ja taky objednala playdooh je tu zakladni vec jak dela valecky a cosi..plus tripivy plasteliny k tomu..budou nto davat tchani k vanocum:slight_smile:
kocarek bych nechala od miminka:slight_smile: jako že dostala maminka i Deniska:slight_smile:

jo a náš gauč( světle béžový) je celkem katastrofa:/// radši nezkoumat..je to takovej ten jako velurovej material..no každej flek je na tom vidět že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek