• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Denisia, náš Tomík se zas bojí černého kocoura u našich, a to mu nic neudělal,Tipa a Tapa má děsně rád.
A dneska jsou Tomáškovi dva roky :dizzy_face: Doplácala jsem tu marcipánovou hmotu, tak budu zítra péct a potahovat a tvořit traktor na sobotní oslavu.
12. lis 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tipa a tapa miluje, ale len kym sa zjavi havran. Potom bezi ku mne :grinning:
A Tomikovi VSETKO NAJLEPSIE!!!!!!!!!!!
Ja som chcela dnes robit korpus na dort, ale nejako sa mi do toho nechce ...
12. lis 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu dělat korpus zítra, až přijedu z pedikúry a nákupu :slight_smile:
12. lis 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomikovi vse nej!
my nejvcic sjizdime toho krtka...nic jinyho nechce, na cerejsi divadlo, kdyz zacalo, tak rekla, mami, neco jinyho...
12. lis 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj, holky, mne ted malem kleplo...
uklizim... na zemi lezela Betcina krasna zimni bunda, tak ji zvednu a... grrrrr.... v ni zabalene 2 otevrene fixy a na bunde kola jak kravy :angry:
12. lis 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj ja jsem se lekla, ze v ni lezi Betka...tak to je jeste dobry! aspon je ozdoobená! :grinning:
12. lis 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomíkovi vše nej
Mě to čeká až příští týden :slight_smile: tenhle perníčky a svatomartínské rohlíčky+naneděli kuře alá kachnička se zelím a knedlíkem :grinning: :sunglasses: ty jo já jsem fakt rozežraná,ale naštěstí jsem přes tu nemoc spíš zhubla-už mám zas 53 :dizzy_face:
Ladi ,třeba to půjde vyprat :confused: zkus to namočit v njákým tom zázračným odstraňovači.
Já dnes stihla akorát vytřít prach i ve vytrýnách-včera sme odpoledne se Zdendou probíraly skříně a uklidily sme,umysla jsem koupelnu,vyuxovali sme a vytřeli,ještě dneska musím připravitr jídlo na zítřek páč jedu do Líbeznic tak aych mla něco sebou :slight_smile:
12. lis 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, Davidko je asi buduci umelec :slight_smile:
12. lis 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem moc děkuju za gratulace Tomáškovi :dizzy_face:
12. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomíkovi vše nej ,at je s maminkou mooooocc štastnej :slight_smile:)))
12. lis 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky prejeme vse nej!

:sweat_smile: pustilo to, ale myslela jsem, ze me klepne

Leni, prosim Te, vaz se jednou mesicne, a dej uz s tim sama sobe pokoj, se terorizujes uplnym nesmyslem :zipper_mouth:
12. lis 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAkze holky hlasim uspesny den - dnes ako som Davidovi vynadala do telefonu, tak som vam pisala, ze ako frflal a tak, ale tiez som mu poslala ten clanok o biti deti, ale cely. No a poobede sme sli s Vikou do Ostravy pre neho do prace a potom sa najest do IKEI. A cestou tam som sa ho pytala, ci cital tie moje maily. A on ze hej a ze uznava, ze nieco na tom asi bude. A fakt, on normalne celu dobu sa na nu snazil byt mily, vsetko jej vysvetloval, ani raz jej nedal na zadok a ona mu to oplacala tym, ze bola moc dobra.TAk uvidime, ci mu to ostane. Ale aspon vie, ze ju nema bit za kazdu somarinu, ked zlyha ani nie ona, ale on. TAk drzte palce.

Tak v sobotu ideme naposledy na SR, este zariadime nejake zalezitosti a v pondelok ideme uz do CR, DAvid bude este tyzden v praci a ja uz pomaly zacnem balit a ten dalsi vikend holky, bucham sampus, zaciname stahovat!!!!!!
12. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenciatko, drzim palce! Snad to Davovi vydrzi.

Myslite, ze si to ty deti nejak budou pamatovat, ze treba dostaly pred zadek nebo tak? Ja vcera docela kricela kvuli te bunde, pak mi to bylo lito. Ted se mu porad omouvam, ale je nejak zarazenej. Ach jo.
13. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, vyzera to byt na dobrej ceste.
Ladi, neviem, ci si budu pamatat to terajsie cez zadok ... Podla mna nie, ale niektori na to mozu mat ini nazor :confounded:
13. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky

u nás je ted šílený období na všechno říká ne nechci řve když se ho někdo dotkne kamarádky co se na něho usměji a pozdraví říká bojím bojím jen nervní,hysterickej strašnýýýýý ¨jsme z něho na budku :cry: :cry: :cry: a jsme jěště víc nervozní
dneska jsme byla na balkone pro něco a on mě zamčel :frowning2: :frowning2: prosila jsme ho přes okno at mě otevře atd atd..nic tak sjem voalla MM at přijede on že tak do hodiny že je na rybách tak jsme vyrazila balkonové dveře naštětsí to nezatáhl uplně tu kliku jen do pul a dveře nejsou poškozený :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak MM má taky moooc trpělivosti sním,ale taky sním moc přes týden je pryč takže se ani nedivím že má tolik sil pro něho což já už nemám tuhle jsme byla nakoupit a valila jsme abych to stihla do 12,abych ho uložila a uspala a přijedu dom a on spí že ho tam položil do postele zavřel dveře a usnul to jako čumím jako blázen další den jsme to zkoušela já a co myslíte řval maminkoo maminko stebou,ale vydržela jsme a taky usnul,ale tak po pulhodině

tomáškovi všechno nej nej

nás čeká taky zítra oslava narozky má sice až v neděli,ale v po musí všichni do práce tak at si mužou vypít mozečky :grinning: už mám řezy udělají ted budu péct ten dort a potah tak se toho děsim,ale snad to vyjde pak musím jěště kuřecí rolády,minipzze,a plněný rohlíčky....uklidit takže toho je dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul no ap rave, ze se s těma dětma mrcasíme!!!

Myslíš,m že by 14 dní nespal, kdybys nepřisla? oni jsou taaaak vycuraní!!!

Ja to ted vidim, tchyne, ona se rozhodla mala, ze ji teda bude mit rada a vsechno dokazou, jist, spat, koupat, nemusim tam vubec byt, naopak, kdyz tam jsem tak víc prudí, s babičkou jde v 8 spat a vubec neodmlouva, bez mlika, vse OK. Se mnou? neexistuje - pohadku, mliko a ja litam jak čamrda a by dítě náhodou neřvalo. Konec zvonec, jsem ji rozmazlila jak byla nemocna.
13. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ..
Dnes ve 2:15 se cosi se studenýma nožičkama přišouralo ke mně do postele ..
Tak mu říkám " Copak, je? Jaktože nespinkáš? "
" Maminko, já ci pinkat s Tebou, já Tě mám rád .."
Zavrtal se u mě.. a tak mu říkm "Chceš škrábat zádíčka?" ..
"Ne, maminko, pinkej, budu Ti dělat malá"

A tak mě hladil po Tváři a pusinkoval, přitulenej jako klíště asi 15 minut, než usnul ..

Nejkrásnější noc v mém životě .. :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obla - jeeej, to je zlate....

Haul - ako to, ze je v postielke?NAsa Vika, keby som ju dala do postielky a ona tam byt nechcela(akoze dobrovolne tam byt nikdy nechce, len ked uz spi a my ju tam dame), tak vylezie odtial a uz ju mam pri sebe...
Inak dnes ako vymenena je VIak - zlosti ma od rana. Nici byt, vrieka, proste je to k nevydrzaniu. A este mi David oznamil, ze dnes sa kona oslava cislo 2, ze jeho rodicia chcu ist s nami do pizzerky. A to o 5. A to TERAZ ZAZRAKOM zaspala. TAkze uz vidim, ako zase nic nestihame, nakolko som chcela este nakupit predtym a po potravinach sa popytat, ci by mi nedali nejake velke krabice - budem potrebovat na stahovanie,ze.....
13. lis 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Seb spi v postielke doteraz :wink:
13. lis 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,my teď přijely od našich,malá samozřejmě cestou usnula,tak čekám kdy se probudí :slight_smile: a teď poůjdu udělat to těsto na perníčky :slight_smile:
Leni to je suer ,že se to zlepšuje :slight_smile:
Eli jj to znám,malá teda nepřišla k nám,ale než sem jí čera uspla tak si vzala můj obličej co nejtěsnějš k sobě a hladila mě dokud neusnula :dizzy_face: :dizzy_face: jo a konečně se naučila místo mám tě rád říkat mám tě ráda :grinning: a říkala to dneska i Maxíkovi když ho hladila a pak si šla hajnout k němu na hrací dečku :dizzy_face:
Hani mě se včera malá pokusila zamknout na záchodě-díky bohu jinýma klíčema :sweat_smile:
13. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obla, ano je to hezky, ja to moooc dobre znam, mackame se ted u tchyne 3 na dvoumistným gauči, ale nechci být zlá, ale je taky pekne vycuranej, vi jak mama povolí... :grinning:
13. lis 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my spime 4 na velke posteli pro 1 cloveka :grinning:

Davidek je taky u babicek nebo u kamosky zlatej, to jen mne a Honzovi dela scenky, to je klasika... Ach jo...

Holky, ja jdu v cervnu svedcit na svatbu, a nevesta nam naznacila, ze by byla rada, kdyby Betka s Davidkem zustali doma :confounded: Abychom my meli klid. Honza protestuje... Nevim, co s tim. Je to jejich svatba, tak bych dala deti hlidat, ikdyz je mi to lito, ale Honza argumentuje, ze jsme rodina takto a ze deti jsou nase soucast, a to je taky pravda. I by se tam detem libilo a tak. Jenze pravda je, ze oni v rodine zadne deti nemaji, tak by tam byly ty nase jedine.
Ta Vam nevim...
13. lis 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,no hele ségra na svatbě měla vlastně 3 děti a je pravda,že teda u obřadu moc zticha nebyli,tak jestly třeba jako tole kamarádce nevadí,naše beztak vydrželi teda na svatě tak do 3 a pak už se jen nudily,ikdyž sme se jim věnovali,byl to záhul a mlaá byla šTˇastná když sme jí předali tchýni,to samý malá sestřenice,jedinej kdo to snášel dobře byl asi půlroční chlapeček,ten tam vydržel v pohodě do 8 do večera. Takže to asi neporadím,jako je fakt,že jste rodina,na druhou stranu opravdu i to víc užiješ pak okolo oběda bez dětí,navíc se tam pak začnou fakt nudit :unamused:
13. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to tezke... ja chapu obe strany...
nevim, no... na nasi svatbe bylo asi 10 deti, tancovaly, bastily, pohoda...
s Davidkem taky mame svatebni zkusenost a bylo to fajn, ale ted kdyby tam mely byt jen nase deti, tak asi nic moc, no
obrad bude venku, to by nebyl problem, Honza by s nimi treba sel pryc atd.
skoda, ze to neni v Praze, to by se to nemuselo tak resit
13. lis 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,a nešo by třeba,že by tam děti byly do určité hodiny a pak ,že byjste e daly hlídat? My měli na svatbě 7 letou holčičku a byla skvělá,s Klaudinkou sme to absolvovaly letos a jelikož sem tam byla sama tak docela drsný :confounded: po celou dobu obřau ,kdy sem šla za svědka sem musela mít malou na ruce ,dokonce sem s ní musela i podepisovat. Takže jde taky o to jak to dítě snáší
13. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dort hotovej :grinning: :grinning: :grinning: jako dobrý,ale musím koupuit stuhu a ten spodek zadělat stuhou nakonec jsme dělala tu ze salka a pracuje se snou super akorát teda to hnácání nebýt MM tak to hodím do koše tuhý jak prase,ale zase se krásně válela a potahovala

jinak Lenči jj jako v postýlce on tam zaleze jako dobrý vypije si mlíčko v poledne a pak přijde za mnou a pořád maminko stebou stebou já tam sním zalezu a usne,ale jak sním byl MM položil odešl a usnul dneska teda taky usnul sam ale volal mě

Bram jj myslím si že ví,že k nám jako k mamkám si toho dovolí o hodně víc Mm poslouchá jako hodinky mě taky,ale musím zařvat třeba 5 krát myslela jsme si že má docela hodné a klidné dítě,ale to co předvádí poslední asi 3 dny je hruza hruzouci ,ale spíš myslím k těm ostatní přijde děda a říká ahoooj marečku miláčku a on začne řvát tý néé týý né týý néé uplně hystericky no děsny a to dělá ke každýmu
jako třeba to hraní já sním nemužu být pomale ani v pokojíčku když na něco máknu tak hend řve nééé maminko sáám sáám takže hrozný

když jsme třeba u mé babičky tak on řve a mě to nic nedělá nic nepomuže když řve mužu zlatě svatě a nula bodu a babička marečku tututunutut děda taky marečku a vysvětluji a on řve víc a víc
no myslím si že má takovou divnou povahu doufám,že to přejde,ale jakmile řekne děda že má pro něho kïnder už by ho zlíbal no jo jsou to lumpíci
13. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani s tím kinder u nás podobný včera tady chodila s tučňákem a ukazovala na ledničku a maminko tučňáčkový :grinning: :grinning:
Achjo ,Zdenda malý koupil nádhernou panenku a malá ji za boha nechce,pořád nechci panenku,nechci panenku,dáme Lucicnce nebo Natálce :frowning2:
13. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu teta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky a tim, ktori cez vikend oslavuju, vsetko najlepsie.
Mici, gratulka :slight_smile: U nas sa segra rozhodla, ze asi nastal cas na snazilkovanie. Ale to bolo predvcerom, neviem, ci to plati este dnes :wink:
14. lis 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici , hezky...

LAdi, já bych je vzala, ale treba vpodvečer bych je odvezla na hlídání. Treba tzo kamaradka myslela dobre kvuli tobě, aby sis užila bez dětí, tak jí vysvětli že je tam chceš. Já byla na svatbě bez Xenusky v červnu a byla to nuida nuda!!! S Xenušou to bylo super, ona tancovala, jedla koláčky, fakt dobrý. Strasne si to užívála.
14. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek