• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
No čeka švagr .-)) ale teda nečekané no.... .-)
14. lis 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, seb si svadbu tiez uzival, kym bol a vydrzal ale zase Betka este taka samostatna nie je .. a vecer budes musiet asi odist skor, kedze to nie je v prahe ...
14. lis 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, to je super :slight_smile:

ja tam deti taky chci, jsem se na to s nimi tesila... v cervnu bude Betce uz rok, to by dala v pohode...
s Davidkem jsme byli uz v 10 mesicich...
proste se nas to nejak dotklo, je to divne, i kdyz je to receno mile, tak to proste pusobilo, jako ze tam ty deti nechteji (asi to mysleli "kvuli nam", ale ted jsme jakoby zahnani do kouta a v podstate nemame volbu, jedine tam nejit vubec)
14. lis 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, zkus se ji na ot zeptat znovu, mate pravdu, jste rodina a jako takovou vas musi brat.
14. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj, ja som myslela, ze je ta svadba niekedy teraz :wink: Tak to deti zvladnu, ak kamoska nechce, tak je to ale ina vec ... Zas ked ides za svedka, tak je to asi dobra kamaratka ... to sa este nejako vyriesi ...
14. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to nejlepsi kamaradka odmala, moje svedkyne... proto me to mrzi, ze takovou vec nenecha na nas, a rovnou navrhne, ze by bylo lepsi jet bez nich a spat mimo Prahu... no, nejak to vymyslime
14. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:.

Vsem oslavencum dodatecne prejeme vsechno nejlepsi k narozeninam, hodne zdravi, spokojene rodice a co nejvic at jsou veseli.

My ted meli pernych par tydnu - nechtela jsem sirit blbou naladu tak jsem sem radeji ani nelezla.
Nicmene mame po vsechn moznych vysetrenich atd. Malemu zjistili selest na srdicku, ale pry z toho vyroste a prozmenu u me meli podezreni na rakovinu - holky ten strach a bezmoc nepreju nikomu zazit. No nastesti to vcera doktori po biopsii vyloucili a zjistili mi pouze chronicky zanet - na ten budu brat dozivotne prasky, ale jsem stastna, ze to dopadlo takhle.

Ladi ja si myslim, ze to nevesta mela nechat na Vas - prece jenom VY nejlip vite jestli deti brat nebo ne a na jak dlouho - jestli jste nej kamosky tak bych si to s ni asi vyrikala at mezi Vami neco nestoji.

Iris drzim moc palce at se rozhodnes co nejspravneji. Jenom Ti sama ze zkusenosti reknu, ze nes zivit vztah kvuli detem, tak se radeji na to vyprdnout - prinasi to vic bolesti...

Leni ty jsi silenec s tim hubnutim, ale chapu Te - ja kdyz se snazila hubnout tak jsem taky na nic jineho nemyslela.

No a jinak totalni HOSIP :astonished:

Tak se mejte zatim krasne a uzivejte kazdeho dne s mrnouskama.
15. lis 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásné ránko...
gábi uf uf jěště,že tak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

včerejší oslava dopadla na výbornou Mareček nadšený z dárečku a nejvíc ze stavebnice Jixin jak je podobný legu pořád si stím hraje
přidám fotečku dortíku :grinning:
15. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
LAdi zkus ještě promluvit s kamarádkou :wink: ona to asi fakt myslela kvůli vám :slight_smile:
Gabi,no hlavně,že je to nakonec v pořádku,ale příště klidně napiš,myslím,že bysme tě určitě všechny podržely :wink:
Hani vše nejlepší Marečkovi :dizzy_face: dortík krásnej,moc se ti poved,já jsem zvědavá co vyvedu já :sweat_smile:
JInak už májme pečený perníčky a naše malá mi na ně začla chodit :grinning: :confounded: jako fakt nevím kam letos před těma mouma dvouma řroutíkama to cukroví schovám
15. lis 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, tak hlavne, ze to vsetko dobre dopadlo ...
Hanul, nadherny dortik. Teda, to by mi bolo luto i rozkrajat :grinning: :grinning: :grinning:
Nas objednany Duplo vlak sa definitivne stratil v poste, pani mi posle naspat penizky (aspon slubila), takze mam tyzden na to, aby som kupila darcek ... ale mame odrazadlo, boli sme po neho vcera, este helmu a bude darecek od babicky kompletny :grinning:
15. lis 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis mě taky bylo líto :frowning2: :grinning: děcka všichni řvaly,že chtějí jíst dortík dortík já ho pořád vytahovala a uklizela do lednice až segry říká ty jim prostě ten dort nenakrájíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pak už jsme musela hihi
15. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
GAbi to je moc dobre že vše dopadlo jak nejlepe mohlo!!!!!

hanuli dortik parádní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a mašinka se líbila jo??? my ji zkoušeli s manžou(lilca je u nasich) a mnaz se do toho uplne zblaznil a chce dalsi koleje a vlaky.. :grinning: :grinning: :grinning: akorat nam teda po 5 minutach jizdy prestala svitit :(( no co bysme chteli za 300kč že :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, aky je rozdiel medzi tymi marcipanmi 1:1 a 2:1?
15. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
denis asi poměr mandlí ,jedna je na potah ,druha modelovani..
15. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mICI MAŠINKA velkej uspěch všude ju tahá sebou a pořád ju slyším v pokojíčku i ty postavičky a zvířátka kostky moc nechápe co snima,ale nakládá pruvodčí,zvířata a tak fakt super

a jěště dostal domino a seděl u toho a všechno ho poskládal dobře to jsem čuměla jako blázen
mici nám zatím funguje hihihih
15. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul: dortik nadhernej! ale Marecek je jeste hezci :slight_smile:
vse nejlepsi oslavecum !!

Gabbi: to jsou strasne veci!!! moc drzim palce, at je vse v poradku, at se z toho brzy dostanete... :pensive: ten strach musel byt priserny... i my jsme na tom vselijak, ale Vy jste to meli mnohem horsi :cry: Betynka posila pusu, Davidek pozdravuje
15. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak oslava proběhla v klidu, ale Tom dostal tolik hraček, že nemám tušení, co mu dát k Vánocům :sweat_smile: Dostal ten šlapací traktor, velkej kopací míč, dětské kutilské nářadí i s přilbou, další dřevěné kostky,manší míček, lego duplo velký box,leporelo krtek a kalhotky, polámal se mraveneček, tepláčky, zateplené kalhoty,letadlo,kuželky, takovou kreslicí tabulku, pak velké leporelo Statek - je v něm dalších asi 8 malých leporel jako třeba králíkárna, drůbežárna...fotky dortu dodám, traktor byl sice takovej nějakej , ale jinak všem chutnal a Tomovi se líbil, i ostatním :sunglasses:

Gabi :pensive: Doufám, že budete všichbi ok, ten strach chápu, mně stačilo, když jsemměla blbou cytologii a musela jsem na COP :frowning2:
15. lis 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris tak to mel Tomík krásny narozky co :slight_smile:))

Já domalovala Lilce pokojik a další týden by ji měl přijet nábytek z Ikey :slight_smile:se teším:slight_smile:
a do konce týdne snad bude hotová koupelna..takže bomba..se teším na první koupel!!!

a v sobotu budeme slavit:slight_smile:
16. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Iris to je super že si Tomík užil oslavu :slight_smile: dodatečně vše nejlepší :slight_smile:
Já se rozhodla nazdobit perníčky,mám na to takovou tubu.jenže ta poleva hrůza,byla sice teda super utřená,kr sem prosívala 5x napřed super,jenže pak jestly to zhoustlo,no prostě to nešlo ven a to myslím,že byla dost tekutější. Tak jsem zkusila ještě pořádně utřít a nic,provní dva perníčky super pak se to zas ucpalo,tak sem se dožrala a šla jsem si koupit takový ty tubičky s už připravenejma polevama :sunglasses: a jde mi to jedna radost,příště na to kašlu rovnu,stačilo :grinning:
Holky dotaz,mylíte,že si můžu korpus a potahovku udělat už ve čtvrtek? Oslava je v sobotu a v neděli,jenže v pátek nestíhám :unamused: maximálně nazdobit,ale určo ne upéct a hňácat
16. lis 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, oslavu měl krásnou a stihnul rozbít jen dvě skleničky na víno, z toho jednu z drahé sady :grinning: A polil koberec červeným vínem, ale to je ok, s tím se muselo počítat :wink: Lítal jak splašenej, aby nakrmi dědečka tyčinkama :dizzy_face: Byl fakt úžasnej, ani nechtěl nic moc jíst, užíval si dárky a všechny ty příbuzné-

Lenkaz, já dělala tu hmotu ve čtvrtek, v pátek jsem pekla.Vložím fotky, až je stáhneme.
16. lis 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, a ktoru hmotu si robila?
a este dotaz k potahovaniu? ako potahujete okruhly korpus, aby to bolo take krasne a bez spojov a zahybov? este nikdy som to nerobila a trochu sa bojim, aby to dopadlo ...
16. lis 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris díky
Tak já tu potahovku udělám ve středu :slight_smile: Půjčila jsem si formu na vějíř,tak bude jeden dort klasika a druhej vějíř :slight_smile:
Já budu dělat potahovací medovou hmotu,tak uvidím jaká bude :wink:
Zdeni já potahuju tak,že si vyválím placku aby byla větší než vršek dortu,pak dort potřu třeba krémem nebo troškou ředěné marmelády aby se to chytlo,dám nahoru,uhladím vršek a pak to co je okolo k bokům-pozor občas to má tendenci dělat fady-teda aspoň mě no a pak ten zbytek prostě odkrojím nebo přehnu dolů(když je ho málo)
16. lis 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte všechny kombinézy na zimu..?
Mám tu jednu z loňska.. je tedy červená (možná spíše pro holky) .. je kupovaná v Chiccu,
vypadá fakt jak nová.. Je to velikost 86.. ale větší.. takže spíše tak 92, možná 98.. Ale Našemu mlaďasovi jsou nohavice už tip top.. resp. nohavice jako Havel :D tak má taky 95 číel, noooo .. :grinning:
Tak jetli chcete za 200?
16. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky - dekuju za podporu:slight_smile:.

Hanuli dort perfektni - to ja se s tim tak parat nebudu - Petik chce na dortu mouse a lentilky tak bude s mysakem a letnilkama podle prani mladeho pana.
Dneska dostane dve svicky zapichnute do muffinu a v patek mame velkou party - to bude rachec:slight_smile:.
Dostal dneska lego duplo od brachy a od mamci policejni stanicic- holky on si SAAAM!!!! hral asi hodinu. Potom jsme si na snidani tak si objednala cokoladu (teplou) a meletu (omeletu) my z neho curali smichi, pokazde rikal thank you:slight_smile:.

Obla koukam ze s kombinezou to mate jako my - loni jsem mu koupila nadhernou na 3 roky a je tak akorat na letosek - no katastrofa. A boty jsem musela prodat na ebay a koupit nove - jesteze na ebay koupi lidi za draho cokoliv:slight_smile:.
16. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petíkovi vše nej !!!! At je moooocccc zdravej :slight_smile:)
Užijte si super párty:slight_smile:) my budeme mít ve stylu Mickey a dort žirafku:slight_smile:

Denisi..hodis placku..vetsi a silnou asi toho pul cm..a pak hrbetem ruky stahujes hmotu po boku aby ti to ty faldy neudelalo..ono se ta hmota natahne..tak radsi fakt silnejsi placku nez aby se ti to potrhalo!!
16. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se hmota natahla uplne bez problemu :slight_smile:) do tekuta

Eli, ty jo, kdybych vedela, ze mu bude, tak bych ji vzala, ale asi uz by taky byla mala ...

o vikendu jsme byli s Davidkem autem v mycce, to byla komedie, kdybyste ho videli !!! koukal jen tak pulkou jednoho oka, kdyz jel kartac kolem nej, tak si oci zakryval, no ja byla mrtva smichy :grinning:

Holky, napr. Xeni, Hanul, Deni - planovali jste dovcu u more s mrnatama hodne predem, nebo lze risknout last minute?
My to asi nechame az na last kvuli penizkum, ale trochu mame strach...
16. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

gabbi, ještěže to u vás nakonec dobře dopadlo :pensive: Úplně mi z toho šel mráz po zádech :pensive:

Všechno nejlepší oslavencům a dneska Peťkovi :wink:

My byli včera na tátově padesátce, Denča celý den nespala a večer byla tak přetažená, že usnula v jednu ráno :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Dneska jsem byla na kontrole na gyndě, prcek je ok, jen mám kvasinky :confounded: Jsem to měla tak dvakrát v životě, prý je to množstvím estrogenu v těhu. Chjo :unamused:
Dost se mi za posledních 14 dnů zvětšilo břicho, dneska už to na mě poznal pán, co on něj kupuju žrádlo pro ty na naše zvířata :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hodila jsem ho do alba, už mám osm kilo nahoře :astonished: Za poslední měsíc jsem nabrala čtyři :sweat_smile: Ale je fakt, že předtím jsem ani nevypadala jako těhotná, teď už je to, obzvlášť ve svetru vidět dost.
16. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, roste, roste :slight_smile:)

Petovi vse nej!
Jdu na House....
dobrou
16. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
cAU, TAK JSEM PRESTEHVANÍ A ON-LINE, SICE JESTE ANI NEVIM, KDE MAM PANEV A NEMAM JEDINEJ NŮZ - PRIBOROVYM JSEM PIDLILA CHLEBA, TAK JSME HO PAK JEDLI UTRŽENEJ, šmarjá sorry za Caps lock ale jinak snad vše OK, krom toho že malá má rýmu, teplotu ne, mozna i proto ze stale bere antibiotika.

Kat jo a mam take kvasinky, co ti na to dali? ja mazu Canesten, ale bude to chtit prelecit, ach jo.

Ladi, last minute... 14 dni dpredu, ale vedela jsem ze chci jet v tom a v tom terminu, pak je toho hodne.
16. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, dal mi na to nějaký krém na zavádění, dvě balení, jedno je na 14 dní :confused: a mám využívat obě :confounded:
16. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek