• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
bram, Dafnegin se to jmenuje...
16. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram a s tím stěhováním to znám velice dobře. Stěhovali jsme se třikrát, takže naprosto chápu. Na barák to bylo asi nejhorší, některé věci nemůžu najít doteď :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat ja mela u predchoziho gyndare macmiror nebo jak to bylo ten jsem mela neo jinyho, uz nevim co, asi mi to da znovu, vydrzelo to měsíc. No nic, jsem padlá, jdu padnout na gauč, zítra sand matrace na zem a ve stredu mozna i postel - po véce nez 14 dnech, ten gauč mi taky uz nedela dobre.

JInak me na tom štve ten 40 let zahulenej byt, naši fakt silný kuřáci, je to všude a já mám ekzén, už to neni pouze ve 3 místnostech, ale kuchyn, zachod, koupelna a predsin jeste ne a bdue to tak v uneru - breznu, tak drhnu, nekde jsme dali koberce, no naprdku. ale bude to hezký.

tak brou
16. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťkovi všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile:
Xeni tak gratulace ke stěhování,aspoň už to máte za sebou :slight_smile:
Kat,mě ty kvasinky trápily docela dost :unamused: a ty si s kilama rozhodně starosti dělat nemusíš :wink:
Ladi,my plánujem ,že v létě pofrčíme taky,jestly to dobře dopadne tak bysme měli mít apartmán objednanej už v únoru,jen jestly bude místo-je tam docla nával :unamused:
Tak perníčky dozdobený-docela sme se se Zdendou vyřádily :grinning: je fakt,že úplně nádherný jako to maj holky z MMB to není,ael zas zdobíme letos prvně :wink: :grinning:
16. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekujeme vsem za prani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Petik dostal malou cast darecku a ja asi budu muset nafouknout nas byt, rpotoze jestli v patek vsichni prinesou to co mi rikali tak se to tu nevleze :sweat_smile:

Ale jinak nejvic nadseny z lega a foukaci harmoniky - zplivany vsude a chudak si u foukani svicek trosku opalil rasy -a pry fuuuj to je teple :grinning:
16. lis 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,Petinovi a vsem ostatnim,co uz narozeniny meli,nebo budou mit,prejeme vse nejlepsi!
16. lis 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kráásné ránko všem oslavencum vše neej hlavně zdravíčko :dizzy_face: :dizzy_face:

u nás maraton oslav skončil uf uf :grinning: bylo to náročný,ale super :grinning:

Ladi první i druhou dovču jsme měli naplánovanou dlouho dopředu,ale bála jsme se,že se něco po.ere do té doby než pojedeme takže si myslím,že last je dobrá volba :dizzy_face: :dizzy_face:

gábi super,že petino si vyhrál sám u nás to je každý den a já jsme z toho smutná přijdu za ním že si sním chci hrát a on maminko pič maječek sám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kat kráásný pupík :dizzy_face:

jéé bram je přestěhovaná a prosímtě ten kouř budete malovat atd...vím,že u nás v baráku taky byli kuřáci a prej nešlo ani malovat jak měli ty zdi plný toho sajrajtu naše máti je taky kuřák,ale né tak silnej a má zažloutlý plastový okna :angry:
17. lis 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsme dala jěště fotečku opravdu druhoročáka :dizzy_face:
17. lis 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Kat, ja som kvasinky nikdy nemala, az v tehotenstve, vraj je to uplne normalne. Dala mi na to take nejake zelatinove vaginalne cipky s borem .... A brusko mi narastlo obrovske tiez, uz v 20 tt som ho mala vacsie ako ty teraz :wink:
Hanul, Marecek je uplne nadherny!!!!!!
17. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni jěště k tomu potahování jak psala mici jde to dobře vyválíš placku vršek pěkně urovnáš a pak ty boky hezky rukou hladíš a narovnáváš já se dívala na videa co jsem našla na netu na potahování

a děkuj za pochvalu :dizzy_face: :dizzy_face:
17. lis 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Supr, dik za tipy. Jezis, ja mam rymu jak prase, od soboty, som myslela, ze najhorsie to bolo vcera, ale horsie je to dnes ... tak dufam, ze to rychlo prejde. Je to otrava. Seb uz je v pohode, jeho ryma uz je takmer prec ...
17. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Peťkovi dodatečně vše nej!
Já peču perníčky, už je skoro mám, ještě některý den nazdobit :wink:
Hmotu jsem dělala od Arielle tu mléčnou, akorát jsem ji měla krapet tuhou, ale chuťově byla výborná a dort se s ní potáhnul dobře, akorát ki ještě chybí ten grif :grinning:
17. lis 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja len tak nakukam, ani vas nejdem docitat, lebo nemam dnes veru vela casu....staram sa o Viku a snazim sa pomaly balit uz nejake veci. Pretoze sa zda, ze ja uz vo stvrtok s Vikinou pojdem do Martina, zatial k nasim. V piatok ma prist chlap na zaluzie, tak tam musim byt. A v sobotu David dojde aj so stahovakom a bude pomaly montovat veci ako linku a podobne. Takze obyvatelne to bude az tak za par dni.
No nic, ja sa vam uz budem priebezne hlasit a hlavne hned hodim fotky, ked sa aspon ako-tak zabyvame.
17. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci tak stehovaní ZDAR :slight_smile:) at jde vše hladce.--)
17. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja radsi fotky neházím, protoze je to tu jak po boji,a le uz dochází síly, chudák Jirka, maká skoro bez prestavky

jinak na zahuleny byt se takova special barva, ktera ten kour jakoby vyzere, na obyvak to pouzil pozde, protoze nejdrive dal 2 normos natery a pak tuhle, ale na loznici to pouzil hned, jeste to schne, ale myslim, ze tam to 100 % zabraloa je to krásné. Ale všude jsou ted krabice od bananu a nejvice me stve, ze kuchyn bude az v lednu - unoru, mozna breznu - dubnu...no do miminka se to musí! stihnout

mala spí a ja tu sedím, to je hřích, jdu makat ach ach
17. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak sem si řekla,že využiju volný den k tomu,že už umeju okna,jelikož pak nebude tolik času. Umeju jedno okno a ono začne pršet! mě to prpostě nahpře někdo nepřeje :angry: :grinning:
17. lis 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naopak Leni, preje ti aby sis dala kafe a koláč :grinning:
17. lis 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, suhlasim s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Leni, zabudni na myti oken a daj si nejaku koncentrovanu energiu :grinning:
17. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem měla dopoledne dort s banánem :dizzy_face: nakonec sem umyla aspoň v pokojíku ,lodžie a okno v ložnici,takže zbývá jen obývák :sunglasses: sousedi chodili okolo a prej no jo už se blíží vánoce,když vy začínáte mejt okna :grinning: :grinning:
Xeni alespoň budeš mít k novýmu miminku i novou kuchyň :wink:
No nic jdu cvičit-Zdenda dělá večeři(jablečno tvarohový lívanečky) a malá asistuje tak mám klid a pohodu :slight_smile:
17. lis 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já jsem taaak unavená, že jestli mi jirka okamžitě někam nedá matrace jdu spát na zem.....
17. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, chudaku... Te lituju...
I kdyz mne to vstavani 2x za noc porad taky fest unavuje :angry:

Kat, ja to mela ted v tehotenstvi s Betkou taky... Zabraly skvele ty zelatinove borove cipky.

Jinak je ze mne profesionalni kresli, malir... Protoze co mame tu tabuli, tak keslime tuplem furt. Medu Pu uz zvladam jak Disney.

Vcera jsme byli krmit kaceny a labute, a zrovna brazdila Labe nakladni lod a David byl u vytrzeni. Ja se tak tesim k mori!!! Shodli jsme se nakonec na Chorvatsku, protoze ja ho mam projezdene, kdysi jsem umela i rec ( :confused: ), tak kdyby neco... A Honza tam jeste nebyl. Problem jsou prachy, protoze chceme na 2 tydny... Radi bychom si ubytko sehnali sami, jenze letenky jsou predrazeny, a autem nechceme. Ve hre je nakonec i autovlak do Splitu :dizzy_face: Ale s temi detmi by to asi neslo. No, jsem na to zvedava.
18. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nejak nejsem schopna sehnat levne a dobre truhlare, pokud byste nektera mela kontakt na dobre, napiste mi do IP, diky
18. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, no vlak asi dobrej, ale predstava jak taham vsechny ty kramy, s 22 detma uz jedeme jen autem, hele a kdy byste jeli? my planujeme Itálii asi na září - páč to bude prckovi 4 měsíce, tak to už by šlo. Možná i vynecháme, ale pojedeme ke známým, tak by se snad nemelo nic dít, no...on je Ital a ona češka a italsky mluví oba perfektně.
18. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
s 22 detma??? pomoc :grinning:

mysleli jsme koncem cervna, ale tam je nakonec ta svatba- takze nakonec chceme prelom srpna a zari... aby nebylo uplne desny vedro a bylo to levnejsi :wink: vidim to jedine na letadlo, Honza se na rizeni necejti, a kdyby byla klasicka kolona smer Chorvatsko, tak bychom se zblaznili...

S Betkou jsme jeli do Alp v tech 4 mesicich, a uz byla uplne v pohode :sunglasses:
18. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi no s 22 dětma bych brala autobus :grinning: no jirka řídí dennodenně já taky, takže jsem oba řidiči už od 18 let, tak myslím, že se nebojíme. Zácpa bude horor, no...to musíme nějak vychytat
18. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ladi,my taky plánujem Chorvatsko,ale letecky Zdenda zavrhnul,pak sme uvažovali o tom vlaku co ti naloží auto, jenže mi právě nechcem do Splitu,ale blíž nják okolo Rabcu,moná přímo do Rabacu ,takže to vezme asi autem,jestly to vyjde tak bysme měli jet se známíma 3ma autama ,ty známí maj taky děti tak by se aspoň malá nenudila :slight_smile:
Tak naše míry ve 2 letech 11,5 kg 87,5 cm :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásné poledne

Ladi taky bych asi autem jel teda my jsme taky řidíiči oba dva už dlouho a já byla v chorvatsku asi 6 krát a zácpu jsme nikdy nechytili asi bylo štěstí,ale nikdy jsme nejeli v pátek večer jak se střídají turnusy jesli jsme bud ve čtvrtek nebo v sobotu a naprostá pohoda ted jak sjme jeli na ten PAG to je nějakých 600km od nás a byli sjme tam za 8 hodiny naprosto super poprvé s marečkem jsme byli až pod makarskou a to bylo 14 hodin cesty a teda očistec mareček měl 10 měsicu a tak daleko autem bych sním už nejele proto jsme letos volili tuto variantu jen někam blíž

leni jj ten rabac je dobrá volba taky blízko sestřenice tam byla taky letos a nemohla si to vynachválit

jěště co se týče ubytka tak bych vubec neměla strach jet i s malýma dětma jen tak a sehnat ubytování :wink:
18. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my letos bychom chtěli jet tak do porodnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak uvidíme

kamarádka mě přemlouvá,že by chtěli jet do chorvat,ale nechtěji jet sami tak jestli nepojedeme no uvidím jak kdybych byla těhotná asi bych měla strach,ale láká mě to :grinning: :grinning: kdybych byla tak nějak kolem 20tt tak bych to možná riskal ,áááále to už mooooc předbíhámmmmmmmmmmmmm :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže myslím,že těhotnou nikde v pojištovně nepřipojistí :frowning2: :frowning2:
18. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,já byla na svatební cestě v Rabacu v 22 tt :wink: :grinning: a báječný a řeknu ti zdaleka sem tam nebyla těhule s největším pupkem :wink: :grinning:
18. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek