• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Jéééé leni tak super :grinning: :grinning: :grinning: to si ani nepamatuju,že jsi byla těhu u moře :confused: :confused:

jj i ted jsme tam potkavali těhule a hlavně takové čerstvě narozená miminka :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mě tam vadí asi ty oblázkové pláže, vím, že ty pískové pláže působí špinavěji, ale my byli v řecku na obou a pískové jsou pískové a ty prý v Chorvatsku nejsou....
18. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram myslím,že někde jsou v chorvatsku sestřenice byla na tom rabacu a byli na pisčité pláži,v Zatonu jsme taky měli písčitou,ale uměle vytvořenou mě taky nejdřív ty oblázky vadili,ale mareček je miloval házel je do vody celé dny takže si vyhrál i když s pískem by si vyhrál taky

mě se chorvatsko líbí to čisté moře a je to blízko a na peníze taky žádná hruza taky jsme letos chtěla letět třeba někam,ale pak sjem si řekla že těch peněz tolik dát nemužu a to moře si užijeme i v chorvatsku
18. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, no asi to taky budeme volit, páč 4 člennou rodinu už jinam asi nezaplatím, že...

holky, ani nevim, jestli jsem vam psala, ze jsem uspesne registrovana v porodnii v Podolí, brali 12 maminek na den porodu, bylao nas tam 14, tak 2 nevzali, ja byla 8. a to jsem prisla v pul 8 (v nedeli - registrovali od 8:30) děs běs, ale těším se tam vypadá to moc hezky.
18. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla v Itálii v necelých 30tt .. a taky se dalo.. takže bych neměla obavy :wink:
18. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Bram kdyby člověk měl tak dá :grinning: ,ale bohužel to dneska jinak nejde zase si říkám Mareček má 2 roky a už byl 2krát u moře :grinning: tak to zatím stačí :grinning:
ted to vypadá u MM v práci dost bídně tak možná nebudeme mít ani tady u nás na Vranov :grinning: už tak bere o 10 tisic měsičně méně :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: tak jěště bude veselo ted zase propouští tak uviídíme,příští rok prý bude hoodně krizový :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak sem dodělala potahovku a jsem dost zklamaná,dělal jsem přesně podle návodu a je to takový jak žvíkačka :angry: :angry: spolklo to dokonce celý kilo cukru ,tak sem to zatím dala do ledničky a pak uvidím co s tím,jako chuťově super,ale jestly s tím půjde potahovat nevím :angry: asi jsem fakt pěkná nešika :unamused:
18. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni delalas ze salka?
18. lis 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a proto se tim nezabyval a dorty objednavam

no mala byla uz 2x u more a bylo to prostě super pro celou rodinu, tak ja bych ji nerada šidila..miminu je to putna kde je, hlavně když je tam prso, hlavně u známých v Itošce bychom byli ve vilce u jezera, k moři bychom zajeli asi na 3-4 dny do kempu
18. lis 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici nene,njáký ten 10 minutovej :unamused: te´d sem na něj koukala v lednici a vypadá normálně-je tam asi 20 miut-paní psala,že je třeba ho nchat 2 hodiny odležet v lednici,tak jestly to není tím :confused:
Hani ,o tý krizi mi povídej,Zdenda má zas už půl roku menší premie,jelikož je má daný podle toho jak firma plní n o a jelikož je krize tak se neplní tolik a premie jsou o to menší-zajímavý je,že s těma menšíma snad vycgázíme a ušetříme víc než předtím :sweat_smile:
18. lis 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my teda taky moc neušetříme, spíš nic, než něco, v pátek dostanu nabídku an práci od dubna...ale pořád není to hlídání, když dám Toma do školky, přijdu o rodičák :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to vůbec, jestli by mi ho vůbec vzali.
18. lis 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz no já už na ty potahy kašlu .-) teda doufam že marcipanu bude dost na dortík..jinak budu muset dodelat mlecnou:/
Já už mám upečené korpusy a nachystáno na krémy..tedka to chládne a večer to asi naplním at to pres noc zatuhne.-)
18. lis 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, musis tak abys neprisla o rodicak, no, tak max na pul uvazku, ale kdyz tvuj manza neni ochoten se vystridat, tak to nema cenu

my nemame pro jistotu uz rok premie zadne, coz je strasny, snad aspon na vanoce neco daji
18. lis 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, to hlídání je kámen úrazu, teoreticky by mohla tchýně, ale to zas není dobrý nápad, takže to asi zas padne :frowning2:
18. lis 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris,bohužel s tím hlídáním je fakt problém pokaždý,já mohla bejt na půl úvazku ,kjenže sem nesehnala na 4-5 hodin denně hlídání,teda nabídek za 5-6 tisíc měsíčně bylo dost,ale to by se pak opravdu nevyplatilo :rolling_eyes:
A co třeba njáká kamarádka co je taky na rodičáku a ideálně má podobně starý dítě?
Mici,ty jo a kdy máte oslavu? Já se chystám na korpusy zítra :slight_smile: mám pujčenou formu na vějíř,tak uvidím jak se to z ní vyklopí :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak korpus je hotovy, potahovku som robila z tejto stranky http://www.pernicky.estranky.cz/stranka/recepty---marcipan a zatial vyzera dobre, zajtra skusim vymodelovat figurky a ak to bude na prd, bezim k Fialovym :slight_smile:
Mici, a to udelas cely dort vopred? kolko potom moze stat?
18. lis 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Chorvatsko je prenadherne, kdyz clovek vi, kam jet :slight_smile: Ja byla vsudemozne... Piscitou plaz jsem chytla jen jednou, v Pakostane....
Piscita plaz by asi byla pro decka lepsi, ale chceme proste letos do Chorvatska, nejlepe do Primostenu, nebo jinde blizko Sibeniku. Ostrov letos ne. Takze autem dost daleko.
Ikdyz treba Istrie je taky krasna... Ale nemuselo by tam vyjit pocasi, je to dost nahore.

Miluju Recko, Zakynthos, Korfu atd., ale letos je proste asi Jadran na rade :grinning:

LeniZ, nas ten autovlak taky celkem laka... Ale radeji letet.

Ja byla v tehu na Zakynthu v 19.tt. Pojistila me Evropská cestovní pojišťovna, bez problémů.
18. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim, ze tehule poistuju bez problemov do 7 mesiaca. POtom uz nie ...
Ja tiez na Chorvatsko nedam dopustit, ale nepresla som ho az tak, ako Lada :wink:
18. lis 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si to tak peču většinou..korpus streda nebo čtvrtek,další den plnění a tvarování a další den potah..podle toho jak stíhám..většinou si nechávám jeden den ..co kdyby se nahodou nepovedlo že.-))

a dort v pohode vydží v lednici týden .-))) než se sní :grinning: :grinning:

v sobotu máme oslavu s rodinou a v neděli sousedi .-)
18. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taaaaak, hlasim sa zase dnes. ZAjtra uz my dve s Vikinou ideme. David pride v tu sobotu. Holky, ja furt balim a balim a krabic je stale viac a viac a ja mam stale pocit, ze z mistnosti nic neodbuda. Uz v tom prestavam mat system....
Navyse - ako dobre zabalit hrnce, taniere, pohare, salky...????? NEch z toho potom nemam len crepiny. :sweat_smile:
19. lis 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci no přece do novin :slight_smile:)
19. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dali neco taky do uterek a do rucniku :grinning:
19. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

chjo, jsme nemocní, teda Denča jenom, zatím... Poprvé v životě má takovou rýmu, že nemohla v noci spát, furt brečela :frowning2:
19. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...

Bětušce vše nej k svátku :dizzy_face:

Hanul, tak ať se sourozenec brzy zadaří :wink:

Denisce přejeme brzké uzdravení! Tomík taky začíná mít rýmu, v noci taky skoro nespal a tém pádem ani my :unamused: hudák malej.
19. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ved do novin budem balit, len sa mi zsa, ze aj tak sa to bude hybat v tej krabici. Asi fakt budem musiet obalit vsetko utierkami a uterakmi a podobne.
KEby som mala prebytok penazi, asi si to dam urobit firme toto stahovanie. :slight_smile:)))))No, uz aby bolo po tom.
19. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betuska moc a moc dekuje :slight_smile:
Zelenaji ji oci, tak jsem zvedava, jake nakonec budou.
19. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bětušce vše nej:slight_smile:) Ladi to jem teda taky zvědavá .-) Lilca ma zelenomodre..jak ja no
19. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomík má modré :wink:
19. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bětušce vše nej k svátku

Lenci, my jsme balili do novin, nic se nerozbilo, musíš to vypěchovat dalšími věcmi a nahoru na sklenky jsem vždy dala treba polstar nebo deku, nebo závěsy, prostě to byl dobrej maglajs - taky ručníky, ale vždy až nahoru. JInak jsem hrnky a sklenice do sebe zadělala tak, že se nai nehly.
19. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram - no aj ja sa tak snazim....Napechujem to cim sa bude dat. Vika dotuha od rana pomaha - krci noviny a hadze ich do krabic, striha lepiacu pasku a prenasa veci, co jej kazem. Tak nahodou je zlata....

tak ja zase pokracujem v baleni.....
19. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek