• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ladi je na tobě,kdy to prozradíš. :wink:
16. únor 2009 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky...
16. únor 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Kris, co prdolka, kope?
16. únor 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
a co braska ? :((
16. únor 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo,malyho\malou citim kazdej den :slight_smile:

bracha uz dycha sam,neni na pristroji,ale ma tracheostomii,tak nemuze mluvit. uz ho probudili z umelyho spanku. ted mu zacina vse dochazet. ma pred sebou jeste dost dlouho cestu,plno operaci ,atd. je porad ve vaznym stavu,ale zatim z neho doktori pry maji radost...
16. únor 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ach jojo, chudak, snad se z toho brzy dostane...
16. únor 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
snad jo :frowning2: jeho oblicej je pry dost spaleny, a tak... jeste je to na dlouhou trat :frowning2:
16. únor 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky děkuji musím teda hned nějak zaukolovat MM právě si myslím,že v jeho věku by to bylo drsný :unamused:

kris tak snad to všechno s bráchem dobře dopadne :dizzy_face: :dizzy_face:

ladi když dáváš tak usměvy ,že by holčička :grinning: :grinning: :grinning:

svom a nemáte nějakou špatnou zonu kolem postýlky???to není možný,žetak řádí doma a jinde je milius :pensive:

jo jinak s hovnama u nás taky katastrofa všude nasráno :unamused:
16. únor 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
pridala jsem foto pupiku
16. únor 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
týýýýýýýýýýýýýý jo Kristy to je pupík kráásnej a tiše závidím :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem přidala fotky našeho roštáka :sweat_smile: :sweat_smile:
16. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Kristy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , to je dobře, že už bráchu probudili a že z něj mají radost, bude to dobrý, uvidíš :wink:
Teda bříško už máš velikýýý :dizzy_face: A co jinak? Kdy máš další kontrolu?

Ladi, teda ty fakt napínáš a já to tááák nerada :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

Svomi, chudák Anetka, to je divný i s tím spaním... A nezkusíš třeba i změnit doktora? Že se jí to furt vrací, že by ji dali třeba něco jiného... Nebo homeopata nebo nevím... :frowning2:
16. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem blbá, vždyť to máš v popisu alba nad těma fotkama :sweat_smile:
16. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
kristy, brisko krasny :slight_smile: mne ted rostou prsa, tak si to uzivam :slight_smile:)
hanul :sunglasses: nechci napinat, ale chci mit jistotu, sami tomu jeste neverime
16. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ladi jasaný mě to stačí takto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já bych chtěla strašně holčičku druhou toužím po chcandině od 15.let neříkám že jsem byla zklamaná když mě řekli kluka hned jsem se přeonačila protože jsem byla první po dlouhéééééééééééééééééééééé době kdo má u nás v rodině kluka já sama jsem ze 3 holek segra má holku tak jsem byla štatsná že jsem to prolomil,ale ted chci holkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face:

ahoj Kat :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee Ladi že by přece jen princezna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no ja už jsem zvedavaaaa

Kristy super že dobre zpravy..bude to ještě moc tezke ale kazdy krucek k vyleceni je super!!!!! a mimi řádí ..bříško teda velký..super..zatim žadny komplikace?na pohlavi si jeste 14 dni počkame co .-)
16. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi to je jasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: holčička!!!!!

Kris, :frowning2: :frowning2: :frowning2: držte se, to je dobře, že z něj mají Dr. radost, musí být bojovník!

Svoma, nezlob se, ale myslím, že malá cití, že něco není s tebou OK, jak máte spory a tak, my kdyz na sebe s Jirkou zvýšíme hlas, tak malá začne plakat, je strašně citlivá, je to začarovaný kruh, ale radila bych ti, aby ses šl aněkam uvolnit, relax, bazén, nebo asi fakt psychologa. Jak se dáš do klidu ty, dá se do klidu i malá!
16. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no,prsa me taky rostou,hrozne boli :grinning:

kontorla bude 3.3. a to se snad dozvime pohlavi :_ komplikace zadny zatim diky BOhu nejsou,mam kontrakce,ale neskodny prej a musim mit ty injekce dvakrat denne,ale za mimi to stoji
16. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Mram prosímtě jak máš tu knižku mareček se v noci budí a má prdy jak za mlada :grinning: :grinning: :angry: ale řve jak tur a nic ho neukonější než mlíko teplý asi dobrý na břicho,ale už se bojím že je to zlozvyk :unamused: ale pochovat ho nejde leze o mě jak opice napíná se propíná tlači a prdí myslíš že mám jen uhladit a jit.......................
děkuji :dizzy_face:

Bram já to nechtěla o ladi napsat na plnou pusu :grinning: :grinning: :grinning: tak sjem to zaonačila,ale přišli jsme na to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Kris tak to je super,že je vše v pořádku :slight_smile: bráškovy držím palečky :slight_smile:
16. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak se zase na týden loučím jedeme k tchyně na sever brrr prý tam mají sněhu tak sjem zvědavá
ozvu se za týden a trochu to tady rozjedem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
16. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.
Kika - az teraz som si vlastne dohladala na predchdzajucich stranach, co sa deje s braskou. Chudak, moc mu prajem, aby vsetko s nim dopadlo ako najlepsie dopadnut moze. Brusko mas nadherne. NOstalgicky spominam.... :slight_smile:
U mna nove nic, tchyna furt do mna ype a furt daco ma proti mne, fakt sa mi nechce ani omylom ist zas do CR.Radsej na to ani nemyslim. :grinning:
16. únor 2009 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Bram problém je v tom,že u nás je to zrovna vpohodě,žádné dohadování a kromě toho,my se stejně před dětma nehádáme.Ale je jasné,že když jsem nervozní,že to asi vycítí.

Hanul postýlku jsme už přendali a nepomohlo to,ale stejně,tam kde jí měla před tím,jí měla od narození a do čtyř měsíců tam spinkala celou noc.

Kris krásné bříško. Bráškovi přeju,ať je brzo úplně vpořádku. :wink:
17. únor 2009 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
hanul: chcandina? :grinning: :grinning: :grinning: to je dobrej vyraz

Svomi: kdyz jsem obcas unavena, nebo je mi blbe, nebo jsem proste podrazdena, tak je Davidek nesnesitelny, ony to ty deti proste vyciti
17. únor 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi to je mi jasné,jenže podle malé bych byla asi podrážděná pořád.Mě přijde,že se si jí prostě naučila,že k ní hned letím,možná sem jí měla nechat vyřvat a byl by klid,jenže s tím MP nesouhlasí.Mamka taky říkala,že je prostě rozmazlená.
17. únor 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
kristy: dobrej břuch..se obávám, že kdybych byla těhu..tak jsem to samý :sweat_smile:
17. únor 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem opatrně vlezla na váhu aby to se mnou nešvihlo a kilo dole :dizzy_face: se docela po těch orgiích divím :sweat_smile:
Já bych za čas brala ještě jednu holčičku,ale manža by samo radši kluka :wink: ,ale co si udělá to bude mít :wink: :grinning:
Luci,mě taky příjde,že je naše dost rozazlená,prostě musí být po jejím a jak ne tak se to snaží vyřvat,včera jsem šla ven s kamarádkama,jejich holky spaly a moje hysterák jak blázen,prostě chtěla chodit nebo se nosit,jenže padal hodně sníh takže sem jí radši měla v kočáru pod pláštěnkou a ona řvala celou tu prochajdu dokud sem jí nekoupila rohlík a ona při papání vytuhla :confounded:
17. únor 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jen malý dotaz,jakou nosíte velikost,my máme vše furt v 80 a to už 5 měsíců,přitom má 78 cm ,ale 86 pořád hodně velká :confused:
17. únor 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
lenka: já mu sice dávám 86, ale plave v tom..na léto stále objednávám 86...a m yslim, že mu to bude i na podzim :sweat_smile:
17. únor 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
my mame vetsinu 92, neco 86, ale pritom je Davidek mrnavej, myslim, ze nemeri ani 80 cm - asi je spis sirokej :sweat_smile:
17. únor 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek