• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Xenuška taky byla zlatá při balení, horší bylo vybalování a je, protože trdí balit a hází to zpátky a na to různé odpadky, ted jsem hodku a pul myla troubua mam ji jen zevnitr a ze zhora, co mam delat mam uplně černé ruce a nejde to dolů...rukavice nesnším podotýkám.
19. lis 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, jediné, co znám a co je fakt kouzelné .. je od Amway čistič na trouby.. to je fakt zázrak.. DOPORUČUJI !
19. lis 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz tak co pečeš?? ja mam potaženo...tedka zdobim..ale nejdřiv to vypadalo jak krokodýl..pak jak hroch..no je to holt divná žirafa :grinning: :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
19. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Mici,už mám pečeno,zítra hodím krém a potah :sunglasses:
Jinak sme dneska malý přály jako,že za nás ,tak od Zdendy překvápko-ponny uzdrav mě,tak tady lítá mezi chytrým perem s poníkem v ruce a každou chvilku mu měří tepltoku :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jooo
Klaudince vše nejlepšíííííí....kurnik ja už nestiham sledovat fakt :slight_smile:))) Tak at si to užívá holčička veliká :grinning: :grinning: :grinning:

já ještě nevím co dáme Lilce..pokojíček dostane ..dneska došli listeli,,tak je musíme nalepit a lustr smontovat..a už ji pustíme dovnitř i když nemá nábytek..ten bude v pondělí.-)
no a pak asi ten vláček jakoduplo a ještě něco.-)
19. lis 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici díky,já už taky přestávám stíhat :sweat_smile: jen vím,že vy jste nják 1-2 dny po nás a stejně tak Sebík,protože sme se s Denčou minuli v porodnici :grinning:
Tak s legem si hraje taťka :slight_smile:
19. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Betince vše nej k svátku-sem si všila až teĎ :sweat_smile:
Jo a musím se pochlubit jak mě dneska ráno potěšila váha,51 kg :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: škoda,že zítra tam zas bude víc jako každý měsíc :unamused: no,ale Zdenda už dost protestuje,takže max. povolenou mám 53 a dost :wink:
19. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klaudince vse nejlepsi!!! Ja myslela, ze ma zitra, ach jo.

Nema nekdo tu tabulku s narozenimi?
Pekk, nemas to nekde schovane? :fearful: :dizzy_face:

Ja ted za sebe a tchyni objednala Knizni klub v hodnote 4600... Si budou ty prodavaci myslet, ze jsem uplny knihomol :sweat_smile:
19. lis 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klaudince všechno nejlepší k 2. narozeninám.. :slight_smile: Ať jí máma s tátou nezlobí :slight_smile:) Gratuluji k výběru povolání - zdr. sestry :grinning: :wink:
a Betka dekuje moc
A Klaudince přejeme vše nej :slight_smile: k narozeninám :slight_smile:
19. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a ty neblbni už s tím hubnutím,vždyť už musíš být kost a kůže :fearful: :slight_smile:
19. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky :slight_smile:
pekk,vak říkám,že zítra báudu mít stopro víc,sem si po dvou letech dovolila hranolky s tatarkou a zapila jsem to kolou :grinning: ať žije zdravá véča-to vám bylo takový blaho narozdíl od zeleninových salátů se sucharama :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, no cement, dej si dortík

já byla v Ikea, 2000 v čudu, ale tchýně se rozšoupla a dala nám k novému bytu 2000 takže dobrý
19. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekk, dekuju :slight_smile:
Tak zitra Lilca a Theo...
20. lis 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den,
tak už sem taky mrkla na nastenku..aspon vim tedka kdo bude:slight_smile:) dneska dodelam dort a bojim se prendani na cistej papir..snad se to nerozpadne..pres noc upadl jeden růžek akorát :grinning: :grinning:

Bram no já to vidím taky tak až Ikeu navštívíme..ale chceme rošt tak to je 500 hned..a zbytek naskačou kravinky.-)

Leniz dej si řízek a ne suchary :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

super ta tabulka, člověk koukne a vidí :dizzy_face:

Opožděné gratulace... Bětušce všechno nej k prvnímu svátku :wink: a Klaudince k narozeninkám
:dizzy_face:
20. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denči je trochu lépe, rýma houstne, takže v noci jakž takž spala. Přes den se snaží smrkat. Snad se z toho už nic víc nevyklube.
20. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Klaudinke dodatocne vseetko najlepsie k narodeninam, sorry, ze sme to nestihli, vcera dosla mamka, tak som ani nebola na konikovi ...
Teo ma narodky dnes, aspon myslim ...
Sebova ryma uz je na odchode, ale tiez take huste sople, ja to iste ...
Dnes v noci sme sa velmi nevyspali, pretoze vcera dostal od babicky nove auticko, tak sa uprostred noci zobudil a len krical auto auto, chcem ...
20. lis 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Klaudince dodatečně vše nej :wink:
Já včera zadělala linecké a ořechy, dneska to pusím upéct, na 14. h jsme pozvaní na ukončení turistické sezony na hrad, pozval nás kastelán.
20. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda, ja zacinam pect az na Mikulase... takto bychom to do Vanoc stopro sezrali :grinning:
hrad zavidim!

drzim palce, at se rymicky zbavite, my se ted asi 14 dnu drzime ... v nedeli jdeme do solne jeskyne, se tesim
20. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a trapas... David je ted posedly vlastnim prdenim, no nebudu se rozepisovat, ale vali se z toho smichy, tak snad ho to odnaucim, nez vyroste
20. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahpj holky,tak sem zpět z nákupu na oslavu,musela jsem vytáhnout kočár jinak bych to určit neuvezla,táhla jsem džusi,rychlí špunty,veky......
Iris,teda klobouk dolů,já mám jen perníčky,ale příští týden začínám ořechy,pracny,rohlíčky a pak další :slight_smile: už jsem si včera u mámy na robotu nastrouhala mandle a ořechy. To pozvání na hrad závidímtaky bych hned šla.
Ladi u nás to samý,vždycky celá vysmátíá příjde a mami Klaudinka si prdla :grinning: :grinning: ještě,že zatím je omlouvá věk
20. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:
ja letos budu delat jen 3, max 4 druhy... protoze jsem zjistila, ze v teto rodine (Honza a David) se ji pouze vosi hnizda (ve velkem), pernicky, a domaci linecke...ale bez rohlicku nejsou Vanoce, ty udelam alespon na ozdobu stolu... mozna... ale vic ani tuk, protoze jsme loni dostali spoustu jeste od tchyne, a to nase se vyhazelo :angry:
20. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já peču děsně ráda :dizzy_face: vidím to tak na 10 druhů :wink:
20. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám v plánu 15 ,ale já peču i pro babičku a kus pro ségru,beztak dělám,ale většinu s polovičních dávek :slight_smile:
Ladi,tak nám tchýně cukroví nedává :wink:
Tak já jdu udělat krémík na dorty-nakonec udělám pikaovej,ale nejprv muím uklidit tu spoušť po tom co jsem zkoušela novou pomazánku :sweat_smile:
20. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co jste těhule, co si myslite o prasečí chřipce, v prípadě, že vypukne epidemie, necháte se očkovat? já nevím, přijde mi to očko nebezpečné, ale jsem jen laik...
20. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja péct nebudu:slight_smile:)Letos si dám oddech..jen uklidím tak nějak a užiju si pohody.-) cukroví nechám na mámě..
20. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja asi jen neco málo, ted prisel Apetit, kde jsou recepty na nepečené nebo nemusí se nechat odležet, tak uvidíme, kolik bude času

holky, prcek už se občas hejbne, prča, když sním něco sladkýho :grinning: :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek