• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Leniz já už mám hotovo..jen koupím Metro dezert a udelam z neho nohy .-) pak predelat aniz by se to rozpadlo na cistej papir a dozdobit trávou... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a jedem na obídek a na nákupy:slight_smile:
20. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram to teda super brzo se hejbe:slight_smile:)
20. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk j8 u6 m8m takz hotovo,sice to není nic světobornýho :sweat_smile: ale malý se to líbí,celou dobu asistovala :grinning: , zbylo mi dost krému a jelikož mi hodně vyběhli korpusy,tak sem z toho udělala takový kuličky,obalila v potahovce... no tak bude sladkého fůra :grinning: :grinning: teĎ jdu uklidit ten bordel :confounded:
Xeni to je super,asi bude na sladký :grinning:
M volala celá uplakaná ségra,malej pořád dst ublinkával,jenže teĎ už přímo u kojení zvrací,tak dostaly příkrm nutrilon AR(jelikož Nutriton nepomáhal vůbec spíš to zhoršil!) a jinak na pozorovačku do nemocnice,do toho prej dost zaklání hlavu(asi jako Klaudinka) tak bude muset nejspíš najet na cvičení Vojtovky :confounded: :frowning2:
20. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to je blby, at zkusi ten Nutritilon nebo jak to bylo, je to vláknina ze svatojánského chleba či co zahustí jakekoliv mliko, on totiz ten Nutrilon AR je dost drahej
20. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,právě ten Nutriton už maj 14 dní a spíš se to zhoršuje :frowning2: proto dr řekla,jednou kojit jednou Nutrilon,jinak šup do nemocnice ,jak se to nezlepší tak určo v pondělí,když to bude i po tom Nutráči tak rovnou na pohotovost :frowning2:
20. lis 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jak zvrací? ublinkává nebo obloukem? rotože ublinkávání nevadí, je to dost běžné, tak aby věděla
20. lis 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,to že ublinkává by bylo ok,jenže z něho to už lítá obloukem i při kojení tak třeba i 2 hodiny po kojení ,takový to napůl strávený mlíčko :frowning2: jako ze začátku jen ublinkával,pak ublinkával delší dobu po kojení a ted už to z něj lítá obloukem-zajímavý je,že třeba v kočárku neblinká a včera když jsem ho chovala na míči tak taky v pohodě
20. lis 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
obloukem to je blby, je ale divny, ze spis naopak to maji deti těsně po narození a potom se to lepší, jak rostou tak dorůstá ta záklpka. Není alergický na nějakou složku toho mléka spíš?
20. lis 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako mateřskýho? to nevím,jako ségra už zkoušela všechno možný vynechat a beztak to nepomohlo a to byla jen o starším pečivu a vodě a nic,furt to samý :unamused:
20. lis 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nestiham docitatat.

Za par hodin se mi tu nazene 20 lidi a ja uz ted jsem unavena, ze bych zdechla:slight_smile:

Vsem opozdene preju vsechno nejlepsi k narozeninkam - at mate hodne rodice a co nejhezci druhy rok zivota.

Lenkazdenek - nebude to reflux??? Na to se dava bezlaktozove mliko myslim.

Bram u nas se tehule ockuji proti svinske chripce prednostne - me doktorka vysvetlovala, ze pokud je epidemie - jakoze u nas je tak to ockovani je min nebezpecne nez kdyz to ta tehule dostane...

Tak se loucim jdu dal chystat:slight_smile:
20. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě dotaz,dr doporučila šátek nebo baby vak,tak to dám séře jako dřívější šátek k vánocům,ale nevím s tím šátkem,sice je dražší,ale určo by se využil na víc dětí,jenže mě teda osobně to příjde takový složitý-jako vak jasný zapnu,dám dítě ,ale to uvazování :confused: co myslíte?
20. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniZ, určitě šátek, je to variabilnější, i na větší děti, ty úvazy jsou jen o zvyku, stejně si oblíbí jeden a ten bude vázat. Já jdu u druhého na 100% do šátku. Je to pro mimčo mnohem zdravější a maminu z toho taky nebolí tak záda jako z vaku...
20. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty úvazy jsou různě na netu i na youtube jsou videa, např. se mi pro prcky moc líbí tento a je jednoduchý. Párkrát jsem na to video koukla a jsem v obraze :wink: http://www.youtube.com/watch?v=qYdI7HH9PW0&feature=related
20. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jé to vypadá celkem dobře,jako ségra plánuje za 2 roky ještě jednp a mě se taky celkem líbí. Ještě prosím njáký tip na přímo šátek,koukala jsem ,že je to podle toho jak jsou dlouhý....
20. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co tohle? Jako nepočítám,že ho bude tahat dýl jak 9 měsíců,už teďhttp://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27147295&tab=1 má přes 5 kilo :confounded:
20. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz, já se v tom nějak moc nevyznám, normální šátky jsem nezkoumala, mám totiž Ergo, takže budu nosit jen malé mimčo a na to stačí elastické šátky. Budu kupovat Moby.
20. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo... uplne se mi vybavilo, jak Betka porad blinkala, to byl des... ale nam nastesti zabral ten Nutriton
satky jsou super :slight_smile:

ta praseci chripka uz me zacina celkem desit ... ale ockovani bych se taky dost bala...
20. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak po Nutrilonu AR vůbec neblinkal! Divný
KAt,já mrknu na net,dohodli jsme se,že koupím,njáký třeba i straší jko že na zkoušku a pak se uvidí :wink:
Mě vůbec ty chřipky děsí,na druhou stranu si říkám,že kvůli tomu jako těžko přestanu chodit nakupovat,nebo brát malu mezi děti-to by mě po týdnu doma asi uřvala :unamused:
20. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
hlásím, že žijeme, jen pořád bojujeme s nemocema :frowning2:
Ema tedy konečně dnes OK, dobrala ty Bendovy kapky a ještě tu má trochu Stoptussinu
ale Štěpánek - z obyčejné rýmy kašel přes víkend, v pondělí jsem s ním šla k mudře, dostal sirup, ten ale do dneška neyabral, poslechovej náley pořád špatnej, tak mu musela dát antibiotika.
Mudra z toho nadšená nebyla, ale je moc malej na to, aby se nějak dlouho čekalo, já jsem to doma obrečela, Ema dostala první až v roce. Ale hlavně že nemá teploty
No ale tento týden jsem hotová hlavně psychicky, špatně jedl, hrozně krátce, málo, trhal se od prsa. Navíc ten sirup má i nabuzující účinkz, tekže boj s usínáním. Přes den ještě ok, to bud v kočárku nebo v lehátku, ale po večerní dávce sirupu to byl horor, ještě ve 22 oči jak tenisáky, ale unavenej, takže i zabrečel, já hotová, páč nic nezabíralo. No ale dneska úplněně super, odpoledne už víc a lépe jedl, večer usnul pěkně, i přenos do postýlky bez karambolu, tak mu to snad zabralo a bude lépe.

Emě už je doma taky dlouhá chvíle, máme z ní Piccassku, vyzkoušely jsme snad všechny výtvarné činnosti. No ale ven jdeme, to bych zešílela na nákup a kratší procházkou zpátky. Sice je ještě rychle unavená, ale venku. Jak nemají teploty, tak můžeme.

Nějak jsem vás průběžně četla, ale reagovat nestíhala
20. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

Mem, no to je hrůza, bobenci, ale ti druzí děti to holt mají blbější a to je blbý že to dostal i přes to kojení, vid?

Leni, je to divny, páč Nutrilon AR není nic jiného než normální Nutrilon zahuštěný Nutritonem, tak at se snaží lépe zahustovat a nebo kolik mu dává pít?

Ladi, já si to četla ta vakcína je neodzkoušená, má dost vedlejších účinků, kdyby vypukla pandemie, tak raději budu zavřená doma než se tím naočkovat, však nebude trvat dýl než měsíc, jak jsem si četla v těch info, jsem tak nejak klidnější

Kat já zkoušela šátek na Xendu a záda v čudu teda, ale když ted bydlime v tom 4. patře přemýšlím o tom nosítku, jaké jste to tu chválili??? já bych to nosila jen ty patra, do kočárkárny....díky
21. lis 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,na zahušťuje už 3 týden a je to na prd :unamused: nakojí kolik si malej řekne,ikdyž teď v poradně kojily na váhu a malej vyžahnul necelejch 60ml a pak toho beztak půlku vyblindil :unamused: mě spíš příjde jestly to nen třeba tou flaškou,nebo nevím jestly to ej možný,ale třeba mu něco na tom MM vadí :confused: jako já si říkám,hlavně,že neblinká po tom nutrilonu ,že nemusej do nemocnice
21. lis 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lilince ,všechno nejlepší k narozeninkám,ať se dortík líbí :slight_smile:
21. lis 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lilinke vsetko najlepsie k narodkam!!!!!
Mem, drzte sa, Stepanek je chlap, to zvladne. Mne sa zdalo, ze Seb uz je z rymy von, ale dnes v noci zase hrozne zle spal a mal zacpany nos ... Tak snad to neprislo spat ...

A na pandemiu radsej ani nemyslim ...
21. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lilce vse nejlepsi! LaDaB
21. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyx diky za gratulky..
ráno jsme dodělali pokojíček a na 10 jsme jeli k fotografce..no vubec se nechtela fotit ..tak jsou ty fotky takovy nejaky.no..a ve 2 prisla rodina a ješte spala.usnula cestou od fotografky..pak rozbalovala darky a neveděla co dřív..skladali jsme kuchynku ..tak s tou si hrala dost..pak presla na lego..celje den nic nejedla ...az tedka jak vsichni odesli snedla syr trochu..desny ..nema cas na nic.-))

Dortik celkem dobry..libil ..chutnal.-))
21. lis 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,dodatečně přeju všem oslavencům vše nejlepší. :wink: Nějak nestíhám poslední dobou. :unamused:
21. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak sme prestahovani, akurat byvame este par dni u nasich, lebo mame vsade same krabice, tak postupne musime zlozit tu kuchynsku linku a ostatny nabytok. Ach jo, prace bude este dost, ale zase prijemnej. :wink:
21. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
21. lis 2009 ve 21:47 • erikasadek
Leni, no jo no jo my jsme porad v krabicich, ale donutila jsem jirku vcera vymalovat 3 zdi kuchyne, a zachod, ostatni je spinave, ale ted mam z toho mnohem lepsi pocit
22. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak u nás oslava nic moc,malá totiž dostala z ničeho nic včera odpoledne horečku,teď sme to srazily na 37,5,ale i tak hrůza,jestly to bude mít i zítra ráno tak letím k dr :frowning2: vypadá to na chřipku,doufám,že nedostanem ATB :unamused:
Jinak vše nejlepší Sebíkovi :slight_smile:
22. lis 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek