• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj holky
Leni, dik za gratulku .... S teplotou u nas to iste - vcera vecer mal 37.5, dnes rano to iste, zatial bez panadolu, uvidime, co z toho bude. Este stale mu trochu tecie z nosa, tak neviem, ci je to z rymy, nejakych zubov alebo ide chripka.
Inac oslava fajn, Seb nadseny z odrazadla a z dortu sa mu najviac pacilo demontovat moje pracne vymodelovane figurky :slight_smile:. Ale dortik bol super, nebol dokonaly, ale na to, ze bol c. 1 tak super - fotky v albicku.
22. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mala dnes taky byla teplejsi, ale jen 36,8 po ranu, zda se mi ze to nestoupa, ale vubec nespala kvuli rýmě od 3-7 ráno!!! nakonec vytuhla u krtka. Děs běs. No jo, dobrali jsme antibiotika, že...
22. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hodila jsem pár fotek do albíčka :wink:
22. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Lilince, Teovi a Sebíkovi všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile:

Koukala jsem na dortíky, všechny se povedly :slight_smile: Mici, hoď ten svůj :wink:

Jinak vidím, že taky marodíte. Denča už je trochu lepší, rýma zhoustla, takže spí líp, ale přes den nemůže usnout. Teplotu jí moc neměřím, včera měla 37,5 ale je v pohodě. Dneska se mi nezdála teplá, teď je u našich, ale za chvíli si pro ni pojedeme. Byli jsme na oběd a v Makru, už jsem nakoupila kolekce :slight_smile:

Jinak jsme zase při obědě diskutovali o jménu, ona to snad nakonec bude Katka nebo co... Michal do mě furt hustí, že to je hezký jméno, jako já už jsem si díky nicku na koňu na to jméno taky zvykla :grinning: , ale chtěla jsem něco trošičku jiného. Jenže do mě každej hustí, ta Dominika už mě taky asi pustila, takže nemám žádnou variantu a asi nakonec podlehnu Michalovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přejeme Lilce, Sebíkovi a Teovi vše nej :wink:
22. lis 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAt,mě se Ktaka líbí,ale bude jí mít sousedka tak smůla :unamused:
Malá už má jen 37 bez prášků :dizzy_face: :dizzy_face: dostala zas hrpmadu dárků a rýma nikde :confused:
22. lis 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme uz tiez bez teploty, je to nejake divne, ale dobre :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my taky uplne bez, snad to je konec, ta rýma
22. lis 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mame premieru ve velke postylce, snad nežuchne v noci
22. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte jestli je dobrá španělská deka a na co? :sweat_smile: Můžu jí mít za 250 novou, mám do toho jít? Nějak nemůžu vymyslet využití :sweat_smile:
22. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám hotový další cukroví :slight_smile:
Malá má furt 37 takže super,ale i tak mám doma radši už jak čípk panadol,tak nurofen a k dr s ní pokud to půjde nejdu-nechci aby se nakazila ještě njákou chřipajznou-furt si šahá do pusinky a krom jogurtů nechce vůbec nic jíst :confused: ale jinka veselá
Xeni,naš má postel už pár měsíců(dneska dostala i velkou peřinu a polštář s povlečením) a za tu dobu spadla 2x-máme pod ní rozprostřenou kdyby náhodou deku :wink:
Kat,tak možná místo fusaku na jaro :wink:
22. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat španelka je uzasna ..silná..na zimu pro mimi ideal..mame ji a je super..jako ted uz nji moc nevyuziva ..ale mela ji do kocaru a postylce.-))cena luxusni..my mame za 700 myslim..

Dneska jsme meli detskou party a bylo to fajn..decka uřícený..lilca total spoceny vlasky ..no uzila si to s nima..pekne varily v kuchynce a staveli lego..mezitim litali..:slight_smile:)

Vše nejlepší Sebíkovi a Teovi :slight_smile:)) At se Vám daří kluci:slight_smile:
22. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj prtousci a maminy!
my mame za sebou po dlouhe dobe uzasnej vikend :slight_smile:
jeskyne perfektni!!!

moc prejeme vse nej Sebikovi a zdravi vsem marudkum

Kat: pro me zcela upromne vede Katerina asi o 10 trid pred Dominikou, ale ve finale je to jedno, hlavne at je to zdravej hodnej clovicek :sunglasses: Kacenka, Kacka, Kata... :slight_smile: :slight_smile:
Spanelskou deku vubec neznam.
22. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a Betacek ma 2 malickate zoubky :wink:
a Honza mi koupil kalhoty k Vanocum, ale 36 velikost, a hrozne se bal, ze mi budou maly, tak jsem si je poslepu musela zkusit :sunglasses: a jsou mi, parada ...
se tesim na Vanoce!!!
22. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dik holky za vsetky gratulace ...
Sebik uz spi, v jednej ruke helma, v druhej autobus, dnes chcel, aby som mu balila velku krabicu do baliaceho papiera a chcel ju rozbalovat :slight_smile: a chcel fukat sviecku :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky,jak zijeme? preji opozdene vsem oslavencum vse nejlepsi :slight_smile:
22. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici,objednala jsi ty boticky? my ted v utery odjizdime do Maine,ke Gregovym rodicum a ja se vratim az po Vanocich...
jedem eautem,17 hodin cesty.... jsem zvedava,jaky to zase bude,minule to docela slo,az na to,ze jsme jeli pres noc a Abinka moc nespala....

jinak v duibnu se stehujem do Nemecka, a v cervenci chlap odjizid na 15 mesicu a ja budu zit v CR..tak hledame byt nebo dum...
22. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluji k zoubkum, Izabell v noci nespala,ale neplakala,jen byla vzhuru,tak nevim,jestli lezou zoubky...
22. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy, musime se pak vsichni potkat, az tu budete!!! konecne bude velkej duvod pro srazik
22. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, teda, Betuska teda neleni, ona uz asi chce chrumat nejake poriadne jedlo :slight_smile:
22. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zoubecky jsou zatim tak 1mm, ale uz asi 14 dni tam mela ty jejich spicicky, a chvilemi brutalni prujem...
ale jeste je nezapisu do denicku, cekam az budou vetsi :wink: i kdyz uz cinkaji o lzicku
22. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy ee neobjednala..snad do Dubna stihnu:slight_smile:) a párada že budete aspon kousek od ČR :slight_smile:)tak at najdete brzi domeček:slight_smile:

Ladi gratullka k zoubečkum..už bude hryzat :slight_smile:)a kalhoty 36 :sweat_smile: Npro mě scifi :grinning: :grinning: určitě budou krasny :slight_smile:

Denis taky dobry..Lilču sem musela od toho lega včera odtrhnout ..to byl boj:slight_smile:

Dneska venku vyzkousela na par minut kolo..ma to na nejnižší pozici a celkem dobry..ale zatim radsi chodi nez aby si sedla.-)
22. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, ty seš blázen s tím cukrovím :grinning: :wink: Mě ještě ani pořádně nedošlo, že nějaké Vánoce budou :sweat_smile:

Ladi, jako mě se to jméno taky docela líbí, ale nechtěla jsem nic z top 10 :unamused:
Jinak gratulka k zoubkům. Nejdřív mi blesklo hlavou, že má Bětuška ty zoubky nějak brzy, ale pak jsem koukla pro jistotu do profilu a zas tak brzy není, ono to tak letí :pensive:

Kristy, ahoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky koukala Ladě do profilu, to snad neni mozny, to to letí :grinning:
22. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
[IMG]http://http://rodina.cz/micinka24/album/p1060090_1.jpg[/IMG]
[IMG]http://http://rodina.cz/micinka24/album/p1060098_1.jpg[/IMG]
ještě jsou fotky v albu .-)
22. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, kraaaaasny dort ....
22. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šmarjá, Mici... Běž s tím někam soutěžit, to přeci není možný !!! Úžasně krásné! Jsi šikovná!
Já mám obě ruce levé :grinning:

Kat, no jo, TOP10... Ale je to hezounké.

čas letí děsně... stárnu :angry:
22. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík holky --ladi na soutež jsou jiní machři.-)
22. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
tak jsem tak nějak dočetla
My víkend celkem ok, docela odpočinek, jen malé dodělávky. MM hlídal v sobotu dopo, já si byla něco vyzjistit v Dejvicích, odpo jsme byli doma. Likviduju zásoby v kuchyni, našla jsem pytlík pohanky, tak jsem chtěla zkusit pohankové karbanátky k večeři. Byla z toho nějaká hnusná hmota, tak to letělo Už to nikdy nekoupim, tohle byl taky nějak zdravej úlet.
Dneska jsem byla skoro celý den sama doma, mm s Emou jeli k prababi, já byla raději se Štěpíkem doma, když má ty atb. Tady byl takový klid a ticho Ani jsem nevařila, udělala spoustu drobností Jinak je mu o dost lépe, tak mám radost

gratulace všem oslavencům
holky dorty úžasné
mici paráda
Kat mně se kačka líbí moc
22. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek