• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
jinak jdu spát, protože jsem ted usnula už u detektivky na Primě a nevim kdo byl vrah :grinning: :grinning:
jsem jako praštěná
22. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukroví budu péct až teď někdy, možná už teď v týdnu začnu
nejdřív mně čeká perníková chaloupka
22. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jestli nektera chcete darovat hracku pro deti z detskych domov - tady je seznam:slight_smile:
http://www2.rozhlas.cz/daruj_hracku/prezentace/
23. lis 2009 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

večer byl naprd, Denča se snažila vykašlat hleny asi z té rýmy z krku, až ji z toho natahovalo :unamused: Naštěstí to kolem půlnoci přešlo.
Už mám taky parádní rýmu a Michal taky :rolling_eyes:

K tomu jménu, tak vy všichni hlasujete pro Kačenku, jo? Mě žádný jméno nenapadá. Kačku teda žádnou neznám, teda jako z dětí. Za to máme po rodině 3 Natálky, 3 Terezky, 2 Elišky a pak chlapy a to je zas samej Kubík...

Já cukroví péct nebudu, peče máma, poslední roky už to stejně nikdo moc nejí a to se přitom už dělají většinou jen ty oblíbené druhy se salkovým krémem a tak.
23. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat mě se Kačka taky líbí..a je fakt že jich moc neznám..jen jedna sousedka malá...jinak nikde nic.-)
23. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
i ja znam jen jednu malou Kacenku, jinak vsechno holky v nasem veku ...
hlavne se mi libi, jak moc to ma variant - kdyz zlobi tak Kacena, Kaca... kdyz je hodna, tak Kacenka... normalne Kacka, Kata, Katka
23. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://msite.zoznam.sk/se/235/264/msg/11711/Deina ahojte mohla by som vas poprosit o hlasy?ide o plasticku operaciu.hlasujte cislom 5 dakujem
23. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak bude asi Kačenka, no :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak tu španělskou deku si vezmu, babička jí dá prckovi pod stromek :slight_smile:
23. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mi volala máma, že má nový leták Hypernovy a že tam je ten quinny pro panenky hluboký a sporťák za 1199,- to je dobrá cena. Dřív jsem nad ním uvažovala, ale pak jsem vybrala jiný tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24452052&tab=4 , ale neviděla jsem ho nikde na živo. Ten quinny je takový moc plastový, ale zase za tu cenu, co říkala máma je o dost levnější než tento. Do pytle, zas mám dilema :rolling_eyes: :grinning:
23. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, ja ziadnu malu Katku nepoznam, vsetko len holky okolo mna, v mojom veku, plus minus par let ...
23. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau kacenku malou znam jen 1 zato velkych hodne
23. lis 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt? Teda kde ty Kačky jsou, když je sedmá nejčastější :confused: http://www.czso.cz/csu/redakce.nsf/i/nejcastejsi_jmena_deti_v_lednu_2009

Nevíte, do kdy musí být přečkování na zarděnky atd? Doktorka mi volala nějak před Denisčinýma narozkama, ale to měla teplotu od zubů a teď zas je nachlazená. Všude píšou jen to, že rozestup mezi první a druhou dávkou musí být minimálně 6-10 měsíců, ale do kdy nejpozději jsem nevyčetla.
23. lis 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat me rekla že na to je času dost,že mi pošle pozvanku a necha to až na jaro.. .-))
23. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici a kdy jste byli na první? My myslím někdy v dubnu.
23. lis 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to příjde taky blbý očkovat teď, když lítají chřipky a tak :confounded:
23. lis 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨holky tak jsem volala do fitka co maji pro těhule a nabídli mi tophle, mate zkusenost? http://www.heatprogram.cz/heat_co.php
23. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame jit ted ale odmitnu to, mala je furt pod rymou, tak az tak v unoru to bude lepsi
23. lis 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme byli v kvetnu, a mame pozvanku na 10.12 - uvidim, ako na tom budeme ... nechcem, aby mal nejaku reakciu s teplotou na vianoce ...
23. lis 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat dostala myslím někdy v létě..už nevim

Bram no já na to chodila páč kamoščin kluk je toho zakladatel u nás..ale celkem maso:slight_smile: jako ty si volíš rytmus jakej chceš...jako určitě na kondičku dobre.)
23. lis 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jestly myslíš Hexa vakcínu,tak my už máme za sebou obě dávky
Xeni no já nevím asi bych dala přednost njákýmu cvičení pro těhotný + třeba plavání pro těhulky :wink:
Holky já mám pocit,že u nás je ta teplota fakt od zubů-dneska už si nechtěla ani čistit zoubky,do pusinky sem se koukala a vzadu to má takový jako bouličky ,ale strašně plakala ,když sem jí tam šáhla :confused: navíc nechce ani moc jíst,jen pár blbostí a pak jedině jogurty nebo lipánky ,kaše max banán
23. lis 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniZ, myslela jsem priorix :wink:
23. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat,já taky,jen jsem to zblbla :sweat_smile: priorix už máme obě dávky :slight_smile: a teď máme za sebou i tu žloutenku a tím to hasne :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no ale pro těhule je to všechno nějak daleko a v Podolíjen dopoledne, to same maternity care, jen dopo, no a jako hlídání nemám, že...
23. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam Priorix odlozili uplne na neurcito, kvuli tomu astmatu. Pry to vubec nespecha.

Bram, jako nevim, na to bych tehotna chodit nechtela, bych sla na aquac pro tehule nejradsi, nebo proste normalni tehotenske cviceni. Nabo brisaky - ale me doktorka zakazala i ty, a pry tam je i riziko obtoceni snury ci co (rikali v Sama doma), ale to mi prijde jako kravina.
23. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no plavani pro těhule ma to maternity ale jen dopo, jinak nevim nikde, tehu cviceni nejak nemohu najít, tak zkusím ve středu cvičení na balonech, tak snad to bdue ok.
23. lis 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,no tak třeba u nás jsiou teda ty kurzy 2x denně (nebo aspoň byli) takže celkem odbrý. A není k tomi třeba njáký hlídání? Jako mc nebo tak něco?
Já teda cvičím to jo,ae asi jako těhule bych do toho nešla
tak my sme priorix dvě měli 20.8 a reakce díky bohu žádná :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mě potěšily černé ovce,že v pangaciovi není žádná chemie naše nejoblíbenější ryba(já krom tuňáka,lososa a pstruha ryby totáně nesnesu)
23. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denča dneska skoro nic nejedla. Jedno Monte ráno a pak trochu Nesquick kuliček, večer asi tři lžičky rýže a konec :unamused:
23. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,unás poslední dy podobné,jen jogurt ,kaše jo a dneska kousek banánu a brumíka-mysela jsem,že je to kvůli teplotě,ale dneska žádnou neměla :unamused:
23. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, jestli to je tou "nemocí", páč jí skoro nic není. Jen večer kašlala, rýma už zhoustla, vypadá v poho, ale tak možná jo. Uvidím, co další dny.
23. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek