• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Tak u nás zas zvýšená teplota,měla 37,5,ale přitom přes den nic,krom pár hysteráků celkem ok,rýmu nemá,kašel taky ne ani nechraptí-nevím jestly jí ale můžu brát ven,když má takhle na večer teplotu,ale dneska už řvala,že chce ven,dokonce si i nasadila kulicha a přinesla si botičky :sweat_smile: :unamused:
23. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, s teplotou ven nechodte, ver mi a radsi zustante dokud nebude uplne uplne OK, nebo na kočárek jenom

Kat to bude rýmou, prostě nemá chut páč jí top rudí, nenuť jí a nebo zkus vydržet a nedat jí sladké, ono jim to dá dost energie, zkus jen ovoce nebo zeleninu však po tom víc vyhládne.
23. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Kat - dceru Kačenku má jeden můj bývalý, jeho ženu nesnáším, tak bych to jméno nedala, i když se mi líbí, v okolí žádnou nemáme, jen jedna bývalá kolegyně z práce

Bram - já by šla čistě do nějakého těhu cvičení nebo ten auqa, ono se neodoporučuje v těhu začínat s novým druhem sportu, i když je to jen chůze, tak nevim

Emča jí taky méně, ale trvá to už od té nemoci, zuby to nejsou
23. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo holky, pujdu jen na ty balony, nuda... ale uz se tesim po porodu jak na to naběhnu
23. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni ona má tu teplotku právě jen na večer-tak sem jí chtěla vzít aspoň na chvilku do kočáku ven,naposled sme byli venku v pátek dopo a tak už jí je to doma holt dlouhý. :frowning2:
23. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
do kočárku v poho, my mohli, ale jen se nesmeli moc namahat.
23. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě příjde,že se víc namáhá doma-lítá tu přes den jak neřízená střela-jen v tu sobotu jí asi fakt bylo blbě,že vydržela asi hodinku čučet na pepinu a pak zas lítala
23. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, no já taky plno jmen zavrhla kvůli tomu, že nesnáším některé jejich jmenovce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ta Katka je tak na hraně, taky znám jednu kráááávu :grinning: Ale zase je fakt, že skoro na každé jméno bych našla nějakého blbce, že...

Zítra mi máma přijede ráno píchnout krev na cukrovku, přiveze mi ten sajrajt, bléé, se už těším :zipper_mouth: :rolling_eyes:
23. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zrovna mám takovou chuť na čokoládu a nemůžu si dááát, já bych toho zas snědla tunu a vyšlo by to blbě :confounded:
23. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj Kat, bleee, na to se taky netesim
23. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, jen doufám, že to dopadne dobře. Dietu nechci :pensive:
23. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat - tomu se asi nevyhneš, téměř vždy se to jméno s někým spojí.....
už cukrovka, ty jo t to utíká :grinning:
23. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mam zase strach o mamku, ach jo, neni ji vubec dobre, vypada sileně. ach jo.
24. lis 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...

Bram, to je mi líto, byla bych ráda, kdby bylo líp :pensive:

Jméno Katka se mi líbí, ale k našemu příjmení by bylo dlouhé. Já bych jednou ráda Nellu. A líbí se mi i Veruka, Lucka - jenže to jsou ségry, takže nic. Jinak jsem vždycky chtěla Kristýnku, ale ta by nikdy neprošla :unamused:
24. lis 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak za chvíli pojedu na ten druhý odběr. Tentokrát je mi z toho blivajzu fakt blbě, furt čekám, kdy to poletí do záchodu :confounded: Takhle mi minule nebylo, doufám, že to neznamená, že to výjde blbě :unamused:

Bram, ach jo, moc držím palce :pensive:

Iris, tu je to kromě těch Natálek atd i samá Nela, já znám dvě a to teda moc dětí celkově neznám...
24. lis 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
instinkt bohuzel nezklamal, mama ma teplotu 37,9, bude muset do nemocnice, snad to neni chripka, snad ne ta prasečí. no, vcer ajsme tam byli, snad jsme to nechytli.
24. lis 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, drzime mamince palce, aby bola rychlo v poriadku.
Kat, fuj, to ma caka o chvilu, co? tak to sa vobec netesim. Minule mi nebolo vobec nic, teda az do posledneho pohara, co som mala vypit, ale toto tehotenstvo je ine, tak som zvedava ... baaa
24. lis 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Xeni :frowning2: to je i moc líto,přeju ať je maminka v pořádku
KAt,držím palce,neboj výsledky budou dobrý,hele ségra jim to fakt vyhodila na záchodě a v pohodě :wink:
Holky tak já už naporsto nechápu,malá šla před 8 spát a měla zvýšenou teplotu,okolo půlnoci se probudila a přišla za náma,tak sem jí rovnou přeměřila a bez tepltoty-to samý teď -to snad není možný :confused: :confused: a přitom jiný příznaky chřipky nebo tak něco nejsou.
Jinak mě se líbí jméno Kristýnka,jenže se tak jmenovala holka(kamarádka!) co mi přebrala mojí první velkou lásku,ještě,že je tady taky Kristýnka takže už bych klidně dala,když znám s tímhle jménem i jednu fajn holku :wink: :slight_smile:
24. lis 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomík má zatím jen rýmu...doufám, že ještě vydrží, zítra jdeme k zubařce.

Kat, já vím, že Nela je teď časté, ale mně by se líbilo k našemu příjmení a vůbec, už se mi to líbí dlouho.
24. lis 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se libi spousta jmen, ale do dalsiho mimca uz nejdu :slight_smile:

Bram, chudak mamca... Snad ji to moc neublizi... Moje mama je taky marod, hnusnou chripku ma. Vubec si nejak zacinam myslet, ze uz jsme tu svinskou meli, jak byl David v nemocnici atd. Kdyz uz to ma kazdej druhej...
A ja myslela, ze zhebnu, a jeste doted jsem nejaka oslabena.

Kat, ja ted v druhem tehu z toho lektvaru male uplne cerveny fleky na obliceji a potila jsem se... A umirala hlady :confused:
24. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem zase cetla tema o zarustani pipinek holcicek, brutal.... jedne zname holcicka s tim byla na rezani... a chlapecek od kamaradky tchyne, jde ted pod narkozu s pindikem (to nas mozna taky casem nemine), hruza

tohle by se mohlo treba hodit, az budete mit mimca doma :slight_smile:
stranky (doporuceni) naseho pediatra
http://www.detskylekar.org/014/?PHPSESSID=ur6m4iu1c7b2kqufbec0vmo1q6
24. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já s malou razím ven,měla 36,4 takže bych řekla,že dobrý,akorát má furt ručky v puse :unamused:
LAdi díky za odkaz :slight_smile:
24. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mama jede s tatou do nemocnice, rychlou volali ale ta jim rekla, ze ji odvezou do Krče (nejbližší nemocnice) kde si mám ana chodbě (tvrdé lavici) bude muset pockat na obyc sanitku která jí zaveze do Motola, kam patří. Táta jí tedy veze autem, ale říkal mi že se bojí, že to máme nevydrží
24. lis 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram to je strašne..držím palce at to mamka zvládne:((
24. lis 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, snad to bude dobrý :pensive:

Tak jsem tu sračku nevyblila, jsem zvědavá na výsledky... Ale je mi furt nějak divně :confounded:

Dneska mi příjde kyblík na koupání :dizzy_face:
24. lis 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, to mi ani nerikej... Moc na Vas myslime.
24. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsechno, co dnes David dela, je nejaka neuveritelna bejkarna.
Vytahal vsude vsechny vlhcene ubrousky, rozlil Hipp olejicek, rozsypal Cookie Crisp, polil se Actimelem, prisel za mnou s kudlou v ruce, vyhodil ponozky do odpadku, hodil dudliky do pracky... Des bes. Ted ma navic novou zabavu, chce Betku zvedat a nosit, krize.
Zkoumala jsem Betce dukladne pipcu, a dobry :wink:

Jo, a vcera jsem videla reportaz o parazitech a je mi z toho jeste ted blbe.
24. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mama je doma, Dr ji hnala pres celou prahu aby ji rekla, ze je to zalezitost praktickeho Dr. a jeste ji rekla, ez vsechny ty bulky (v trislech, rameni a i v prsu jaou take pozitivni), proste od ni dala ruce pryc at si jde domu umřít nebo já nevim, jsem na dně, jirka nedostupnej a ja jsem tu sama
24. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, jezis, same blbe spravy, a to je co za doktorku, co ju takto vyhodila, krava jedna. Drzime palce a myslime na vas, hlavne na maminku, aby bola silna a zvladla to
24. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam 100 chutí ji zavolat
24. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek