• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Bram, to je fakt trubka, zralá na nakopání do p.dele :angry:
24. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, hodně síly, to je fakt strašné :cry:
24. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim, pry ma prijit za 14 dnia kdyz bdue mama schona nasadi niologickou lecbu jako takovou posledni naději :frowning2:
24. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jako pisu jak kdybych byla kreten, omlouvam se a doufam, ze mate rady krizovky
24. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeini ježíš to je mi moc líto :frowning2: :frowning2: doktorka fakt perfektní přístup :angry: přeju hodně sil.
LAdi,naše chce taky furt MAxíka tahat :wink: ještě že sema pochopila,že ho neunese :sweat_smile:
Jinak už mám zaplacenej ten šátek,poptala jsem se a nakonec objednala novej elastickej-prej je nejlehčí na zavazování -v podstatě pro začátečníky,ale jen do 10 kilo takže pak kdyžtak koupit novej nebo nosítko no
24. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, právě proto jsem si vzala taky elastický, páč jsem se bála, že ten klasický nebudu umět dobře dotáhnout :sweat_smile:

Volala mi máma, test na cukrovku mám ok, tak aspoň že tak :slight_smile:

Denča je už hodinu v posteli a pořád ještě nespí. Já to vidím s tím našim poobědovým spaním čím dál hůř :confounded:
24. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,tak to je super,gratulace k testům :slight_smile: já se právě taky ptala na to uthování,ty úvazy mi příjdou celkem ok kor ty pro malý miminka takový ty kolíbky :slight_smile:
NAše ještě nespí a to sme byli i venku :confounded: včera usnula potom co jsem jí uhoupala na míči a pak byla mega protivná :confounded:
Holky kde by se dal sehnat adventní věnec-byli sme v Obi loni tam měli kráně bohatý velký věnce a letos nic moc :unamused:
24. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ségry malej už je na Nutrilonu AR plně,zkoušely jsem i odstříkat,zahustit a dát lahvičkou a malej u toho pěkně blinkal,u prsu taky :unamused: po nutráči pohodička neblinká ani když je nabříšku předpisově kadí a je spokojenej :grinning:
24. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomík usnul v jednu, snad vydrží.

Kat, gratulka k výsledku :slight_smile:

LenkaZ - hlavně, když je mimi spokojené, ne?
24. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
doprdky, Bram, to je moc spatne :frowning2: zkuste vsechno, tlacte na doktory, vykricte si, co se da, nebo se na Vas vykvajznou a dopadnete jako my s tatou! opravdu! k nam meli tak laxni pristup, ze by je clovek nakop... a kdyz mamce oznamovali, ze max par mesicu, tak se na ni doktor ani nedival, a zavrsil to vetou : Toť vše.
A odesel...
A pointa je v tom, ze sice mel nadory na mozku, ale umrel na 99% na sepsi. Dodnes nemame zpravu, proc vlastne zemrel hned druhy den... Proste silenej pristup...
24. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
odpoledni spani Vam zavidim naprosto nehorazne, kdyz nam nespi odpo uz asi rok :slight_smile:
a vecer vetsinou az kolem 9., i dyl, a rano v 7 na nohou

gratuluji Kat k cukrotestu, to by byvalo jeste schazelo, vid? tak bez hezky Kacenku vykrmit cokoladkou
24. lis 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, ja myslim, ze u nas to dopadne podobně mama mi zakazuje cokoliv podnikat, asi abych neudělal ostudu. Já nevím, ale bez léčby jí nenechám teda. Nechci už Motol pokud jí léčbu nedají, pujdu jí tahat jinam. Ja vim, ze je to asi beznadějný ale ted byla fakt tak v pohodě, tak kdyby alespon jeste rok. I včera hlídala malou (teda spící jenom, byla jsem na nakupu) ach jo ach jo

Kat, gratulka, u mě nevim, byla jsem si opět pro dortíky, nejak me to uklidnuje je jíst, ale pak mi je z toho blbe :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My po obede spime obcas jo obcas ne, ale kdyz nespi, je v 7 nehorazne protivná.
24. lis 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. JA vas fakt nejdem docitat, nemam vela casu....
My sme pokrocili tak, ze uz ma Vika izbicku hotovu, neskor vam to vyfotim. Teraz David este s kamosom robia kuchynu, tak snad uz coskoro bude aj linka na svete...
24. lis 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky rychla rada pomoc, mala spadla dozadu na hlacu, ma tam bouli ale uz neplace? mame jet k Dr?
24. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, já bych asi nejela, když byla Denča menší, tak jsem s ní jela, když spadla na hlavu z postele, ale už jsou větší, nevím, dávala bych na ni pozor, ale asi bych nejela. Jen kdyby zvracela nebo něco...
24. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,z jak velké výšky spadla? NAše teda dozadu na hlavičku spadla několikrát a vpohodě :confused:
Jinak zízrak-uspávám malou,po necelý hodině sem dostala vztek že nespí,tak sem jí pustila na cd hurvínka a ,že si jen odskočím,rosvítila jsem v kuchyni kdyby áhodou chtěla za mnou,nechala jsem otevřený dveře-půl hodina pryč a dítě spinká :dizzy_face: :dizzy_face: tak sem jen vypnula věž :dizzy_face: :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky asi nejedu, je uplne v pohode, nevim z jake vysky, delali houpy houpy blby a najednou rana jak z děla, mala na zemi a vzadu boule jako kr... a to dneska hodila zada z tý novy zidlicky, neni dobrej dem zitra rano jdu na triply
24. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,tak jí jen pozoruj a myslím,že to bude ok :wink: zejtra budu držet palce ať to dobře dopadne :wink:
24. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, určitě bude malá ok. A zítra držím palce na triply.
24. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabbi... to je silena tragedie, ja to vcera cetla na netu, a premyslela jsem, kolik lidi bude nestastnych... chudaci... :cry: :cry: :cry:
poslu, urcite, az prijde rodicak... a poslu znamym odkaz
25. lis 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabbi, a ten ucet je tam zaheslovany?
25. lis 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabbi, to je hrozné, jsem to obrečela :frowning2: Mě se ten účet neukazuje...
25. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne taky ne, prave... je to hrozne, ja bych asi nezvladla jit dal...
25. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak tady u toho bulim jak želva,pokud sem pochopila číslo účtu nebo to heslo posílá přímo paní.
Jinak u nás skončily teploty a zavládl kašel a rýma :rolling_eyes: takže dneska nikam nejdem-ani schánět adventní věnec,ale hezky si zaděláme na další cukroví
25. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pro venec a Celaskon chtela vyrazit, ale nebe je uplne cerne...
do toho Honza psal, ze kancl skolila chripka...
my to chytneme stopro znovu
25. lis 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hodily na tema od Gabbi nejaky ucet, mrknete
25. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem na těch stránkách našla číslo účtu kde je VS pro klárku... http://www.zrnka.cz/?page_id=41
25. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, to je ono, diky
25. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tak uz vim pohlavi - tak nejak ne na 100% ale na hodne procent, vaše tipy? :dizzy_face: :grinning:
25. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek