• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Xeni,klučík :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi nevíš kde se dá sehnat njáký pěknej advendtí věnec? Včera jsem našla jen za 350,ale byli hodně malinký :unamused:
25. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nezlobte se, ja to ani cist nemohu, vim, ze to zní sobecky, ale ja bulim dennodenne a na takove veci nemam silu. diky. :pensive:

Leni, delam si ho sama :wink:
25. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni na to nejsem dost šikovná,hele nenapínej a písni aspoň do IP :wink:
25. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, bude to asi kluk, ne? :wink: Podle toho smajlu :dizzy_face:
25. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, tak coooo???? Jsem zvědavá :grinning:
25. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
KLUK .-)
25. lis 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, to je tip nebo už to víš?
25. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:

cha chá no jo, aspon bude moci někdo zdědit ty Jirkovi autíčka :grinning: (sbítrá modely)

Dr. prej, no tip bych měl, ale ani vam to asi nemusim prozrazovat a ukazal na pindíka. Ale jeste to do profilu nedám, známe příklad Lenciatka. No sranda. Na dalsi kontrolu jdu 23.12....
25. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ty věnce, helke je to strašne jednoduchy, obalis vetvickama a dratkem korpus a pak teda tavnou pistolí lepíš perníčky, skorici, nevim treba slaměné ozdoby...je to i pro nešiky tipu já.
25. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a vysledky triplů budou za tyden. Ale nestresuju se. Doufam, ez budou OK, kdyby nevbyly, asi bdu verit NT+
25. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, gratulka k chlapákovi :wink: Na triply se vyprdni, NT je milionkrát přesnější.
25. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram uper.-) gratulka k chlapovi..tak snad je to pindik a ne šnura.-))

jj já si dělala věnec sama..akorát bez větviček .-))
http://rodina.cz/micinka24/album/p1060062_1.jpg
25. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, bram, super, budete mít páreček :dizzy_face:
25. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris a z ceho to je? zajimavy? ale na me malo zeleny.... :wink:
25. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, to byl asi dotaz na mici, ne? kvůli tomu advenťáku...
25. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, věnec je hezký, takový netradiční, se to super barevně k vám domů hodilo, soudím podle fotek teda :grinning:
25. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a přišla mi ta španělská deka. Je fakt hezoučká :dizzy_face: Sice na mě dost barevná, ale materiál paráda.
25. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jasně máme oranžovou kuchyn..a me vadilo jehlicí na stole:// bordelu z toho:/(
jj španelka je krasne jemna a tepla.-) my máme nejakej obrázek..
25. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, na té mojí je taky obrázek, ale takový veliký, jsem spíš na takové ty jemněší vzory na dekách pro prcky, ale za ty prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat taky bych chtěla španěklu, no...
25. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses: Xeni, moc a moc gratuluji k pindikovi!!!! Konecne nejaka super zprava! Takze Ondrasek? :slight_smile:

Ja sla pro venec a taky jsem skoncila s korpusem a vecickami a budu si ho delat sama :grinning: Meli jen prtave, a taky za 350.
25. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně dělá věnec kamarádka - zahradnice , momentálně na rizikáči
25. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni tak to obrovská gratulace :slight_smile: :slight_smile:
My teĎ s malou zadělali 4 těsta,tak bude mít aspoň zábavu - nechci jí moc brát ven,chudák chrchlá a má parádní rýmu a já i Zdenda taky :frowning2: chuděra asi jí je fakt blbě dokonce bez protestů po obědě usnula
Holky ste ěm nahlodali,ještě mrku tady po okolí a jestly nic nenajdu prdím na to a udělám si ho sama- ten od Micic se mi líbí,já uvažovala i o tom perníkovím,jenže mám strašně ráda ty s jehličím -krásně voněj :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, a ja som si chcela tipnut holcicku :wink: Tak gratulka k chlapeckovi ...
Boli sme dnes v centre a tam zrovna dnes mali 2 deti taky hystericky zachvat zlosti - no a co na to Seb? Samozrejme to hned opakoval, zacal bez priciny revat, uplne presne kopirovat jedneho starsieho chlapecka ... tak sa z toho fakt tesim :confounded: :confounded: :confounded:
25. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz já mám taky ráda vůni jehličí .-) ale ne na stole :grinning: :grinning: :grinning: já si užiju stromeček:slight_smile:

Denis no to je pekny ..snad ho kopírováni brzo prejde..u nas sem zatim nic nezazila takoveho..
25. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
David kopiruje Betynku :wink:
25. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše kopíruje prasátko Pepu :grinning: dneska na mě-to není k smíchu,tatínek má velké bříško :grinning: :grinning: :grinning:
Tak máme hotový kornoutky a oboum nám teče mega z nosu :confounded:
25. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky holky, ano Onřej Penížek zní celkem fajn

JInak ja se strašně těším, ted jsem vydrhla koupelnu, hned po pátku (kdy je ta přihlouplá rodinná oslava) začnu péct perníčky, mam nějakej recept na hned měkké a ozdobím si je bílou čoko (kupuju polevu v pytliku a nastrihnu pidi dírku a jde to nádherně). Malá zboznuje modelinu, tak ji dam taky kus těsta a vykrajovatko

ten venec splichtím hned jak najdu lonskej korpus, na zacatek investice, ale pak si to schovate a letos uz jen sehnat jehličí, ale svagrova mi slibila ze mi donese co jí zbylo

no a pak bude Mikuláš a hned po něm jdu péct

Mamka dostala antibiotika, snad ji bude lepe, 16.12. jde do Motola, modlím se, aby nasadili léčbu, jakoukoliv, ale hlavně aby to nenechávali bejt, pak naděje umírá poslední, že :pensive:
25. lis 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondřej, já napíšu Onřej... :unamused:
25. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek