• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj holky..
samé hloupé a špatné zprávy.. no snad s novým rokem přijde více štěstí a zdraví :dizzy_face:
Xendě gratuluji k Ondráškovi .. :dizzy_face:

Já se akorát letím trochu zkulturnit a od 17h máme večerní promítání pohádek :dizzy_face:

Můj věnec je taky moje vlastnoruční tvorba.. bylo by mi líto dát za to i více jak 100,- :slight_smile:))

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2344241
25. lis 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy jste nechutně šikovné :slight_smile:
25. lis 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xendo, zni to skvele! Ja mam radost, ze tady bude konecne dalsi parecek !!! (myslim jako kluk a holka, ne ten pindik :sweat_smile: )

Ty venecky vypadaji vsecky pekne! Muj korpus stal 90. Nalepila jsem na to susene pomerance, susena jablka (snad mi to nejak neuhnije), a napichla svicky. Zitra nekde sezenu chvoji, a po Mikulasi, az upecu, tam mrsknu jeste pernicek :pensive: Ja Vanoce milujuuuuu.
25. lis 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, mas tam krasne vyrobky! Ten Balakryl a plechovky od UM = super!
25. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dekuju moc vsem za otazky a prispevky pro Diny a jeji deti.
Na te diskuzi je cislo uctu primo na Diny - zrnka to takhle super vymyslely - takze to pujde jednoduseji - jeste jednou vsem diky.
25. lis 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky koukala k eli, ach o a ja drhnu špínu, chci také tvořit!'
25. lis 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky.. :wink: To zahřeje, .. :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,už jsem se tu věčnost neukázala,koukám kolik maminek je tu zas těhotných,MOOOOc všem gratuluji a přeji hodně zdravíčka.
My se máme celkem fajn až na to že máme teď problémi s kakáním,nejdeme třeba i pět dnů,dostali jsme od dr glicerinový čípky ale nechci jí je cpát pořád,jíme hodně zeleniny pijeme taky dost už skoro nejíme bílý pečivo,čokoládu vůbec ale nějak se nám to zatím nelepší,dokonce jsem vytáhla i zas nočník,měli jsme už jen to prkýnko zmenšovací na záchod,prej se to dítě ale potřebuje zapřít nohama o zem když tlačí tak jsem ho zas vytáhla no,neporadíte mi holky,máte s tím taky některá problémi? nebo znáte nějakou fintu po čem se vykadí a nemusej se podávat léky.děkuji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo my měli když byla malá kojenec podobnej problém,měli sme na to njáký sirup a ten fakt pomáhal,postupně sme dávky snižovaly až sme je neměli vůbec,pak mě ještě napadá přidat zakysaný výrobky třeba to pomůže :wink:
Eli krása :dizzy_face: chjo z vás mám normální depky :grinning:
Tak už mám napečeno 6 druhů :slight_smile:
Jinak malá je v postýlce a poslouchá rumcajse,zatím nepřišla ,tak sme možná našly fintu jak jí uspat bez nás :slight_smile:
25. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni děkuji, kysaný výrobky jsem taky přidala,jinak sirup vím jakej myslíš,ptala jsem se na něj a bylo mi řečeno že prej ty čípky jsou šetrnější že nejdou přes trávící trakt,takže budem pokračovat v čípkách
25. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jaký cikroví už máš? že už máš 6 druhů :astonished: :slight_smile:
25. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já mám depky z Tebe.. 6 druhů nebudu mít ani do 24. :grinning:
25. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
Bram - gratulace k pindíkovi a snad s mamkou bude lépe, nezbývá než v to věřit

cukroví začneme péct po Mikuláši, Ema má 3/12 narozky, dostane taky sadu na pečení a zástěrku, tak budeme péct spolu, už se na to těším, hrozně jí baví pomáhat mi v kuchyni
ale o víkendu už budu péct perníky na perníkovou chaloupku a zdobit jí a příští týden Emče

věnce si dělám už pár let sama, na yahradě už mám klest, ještě musím pro korpusy a o víkendu se do toho pustím. Budu dělat celkem 4, sobě, na barák, tchýni a našim. ze zbytku klesti udělám truhlíky na zahradu a trošku nazdobím. Zítra začnu sušit pomeranče a jablka (neboj Ladi neshnije to)

jinak Štěpánkovi je lépe, včera jsme byli na kontrole, mudra si ho poslechla a prý super zlepšení, do čtvrtka má brát ty atb, pak už ne, na kontrolu jen kdyby se mi nezdál, jinak ne, aby tam ještě nechytil chřipajznu

jo a ještě...
bolel mně zub... od něho celá pravá strana obličeje. Od víkendu horší a častější, změny teplot hrůza, promluvit venku nemožné. Dneska jsem jela k zubařce, v tramvaji mně to rozbolelo tak, že kdybych se nestyděla, tak se rozpláču...
no a .... vytýhla mi z něj nervy, takže mám další mrtvej zub , ale alespoň je po bolesti, i jsem si nechala dát injekci
jestli to takhle půjde dál, tak si jdu hned po dětech pro umělý chrup

dnes jsem sama doma, mm šel na Rammstein a já půjdu brzy do pelechu

tot od nás asi vše
25. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo nevím jak se jmenoval ,ale byl vhodný i pro kojence od 4 měsíců i na dlouhodobější používání :wink:
Mám perníčky,pracny,rohlíčky,ořechy,keksíky a kornoutky :slight_smile: letos peču i pro babičku a pro ségru ,tak aby měli curoví dřív :slight_smile: jinak peču s malou,moc jí to baví
25. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to je supr,já nemám ještě nic :grinning: ,ale já dělám jen tak pět druhů,u nás to totiž nikdo nejí,jen já :grinning: takže to víceméně peču jen pro sebe :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, vy ste ale sikovnice. Eli, fakt krasa ...
Leni, vy ste s Klaudinkou neskutocne, uz sa na vas tesime. Kedy myslis, ze by sme sa mohli stretnut? Ladi?
My tu piect nebudeme, max . medovnikovy domcek ... okolo 21.12. ideme na Slovensko, no a to budem mat ine veci, ktore budem musiet nabalit :wink: Ale tolko by som nepiekla, ani keby som bola doma :wink: :wink: :wink:
26. lis 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Eli, šikulka, fakt hezké věci :dizzy_face:

Ahoj Mich, opožděně všechno nej k narozeninám, jak jste si je užili? :slight_smile:

Ladi, jestli jsem to dobře pochopila, tak ty peníze pro Diny se mají poslat na ten účet, co Gabbi napsala velkým do diskuze, bez VS a napsat tam jen do poznámky DINY, jo??? Ať to nepošlu blbě...
26. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Kat, pry lepsi bez VS, ze to pujde hned pro Diny a ne na projekt pro malou. Ale pak tam bylo, ze kdyz posles s VS a do poznamky das Diny, tak to dostane hned. Ale radeji proste bez VS.

Mich, my bojujeme se zacpou od narozeni Betynky, Davidek tak "zarlil", ze prestal kakat. Nepomohly cipky, sirup Duphalac jen na chvilku... Hruza, nekakal jednou i 10 dni!!!
Ted kadi kazdy 2.den, coz uz je supr, i kdyz ne idealni - a zabralo nam piti Actimelu, klidne i 2 denne. A celkove proste zvysit prijem tekutin, takze pije Kubiky, svestkovky, vodu... Nema se pry davat caj, ten stavi.
No, a vida, zrovna jde kakat, a kakal vcera. Takze dobry.
26. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, ja nevim s tim srazikem, mame toho ted moc pred temi Vanocemi, a i se trochu bojim nekam jezdit, aby zase David neco nechytil v buse nebo metru :unamused:
26. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, jsem právě četla, že ten VS pro Klárku je účelově vázaný, tak asi fakt radši bez ničeho a napsat, že je to pro Diny.
26. lis 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, a neni to cukrovi uz pak hnusny, kdyz to delas mesic predem? U nas uz to treba pak v lednu nikdo nechce, prestoze to delam tesne pred Vanocema, tak nevim... Tady by se to sezralo asi hned ted :grinning:
26. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat nee Diny má vlasntí učet s tím vs ne?? tak sem to pochopila já...ten bez vs je ten neutrální..

Mich ahooojj taky opozdene gratuluji:slight_smile:) a co hipp švestková štávička?? kompoty..

mem já uz mám asi taky druhej zub mrtvej:(( obe dolní šestky..jedna šla na jaře ven..pořád se mi pod ní dělali váčky a bolelo to teda nechutně:/ i bez kořenu:slight_smile:
no a druhá sice nebolí ale vidím že už je šedá místo bílé..:(

jee a ste me nalákali na perníkový chaloupky:slight_smile:) asi udelam vsem sousedum na mikuláše..nejaky malinký :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, já nevím, chjo... Gabbi psala večer toto- CISLO UCTU, ZE KTEREHO PUJDOU PENIZE PRO DINY
3789354028/5500
26. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten s VS je ucelove vazany pro Klarku... cokoli prijde bez VS pujde Diny hned...
26. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, z toho uctu mam i ja miz maz, len co budem mat trochu casu, tak to prestudujem :astonished:
Ladi, to len ak by si mala cestu do Prahy ... Keby som nahodou mala cestu do Odolky, tak ti dam vediet :wink:
26. lis 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Ladi,není je to v pohodě,ono se to kazí jen když to slepíš třeba krémem,navíc u nás rohlíčky vždycky musí nechat uležet ,navíc to Zdendovi nejvíc chutná před vánocema takový to chutnání potají tak počítám,že beztak zbyde maximálně tak na jeden tác :wink: Navíc mám pak tsně před vánocema vegáč a nemusím lítat mejt okna,péct cukroví atd ,ještě mám navíc cukroví naobjednaný od babičky a ségry tak aby ho měli tak okolo toho 18 prosince :slight_smile:
Zdeni,u nás zatím stále vládne kašel s rýmou,tak ani nikam nechodíme :unamused:
26. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já chtěla péct dneska, ale manža mi do práce odnesl vál, budou na něm porcovat zvěřinu, tak to odkládám.
26. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, vyhrala jsem 2 vstupenky na muzikál :slight_smile: parada, za 990 Kc :grinning: my uz pekne dlouho nikde nebyli!
26. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, super, na jakej? :dizzy_face:
26. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris,já mám připravený těsta v ledničce,tka si říkám,každý den třeba jedno :wink: beztak to budu slepovat a zdobit až okolo 14 prosince,ale korpusy mám radši hotový dřív. No tomu těstu by se snad v ledničce nic stát nemělo :confused:
Co budou porcovat? My minulý víkend dostaly půlku srnce,tak bude o víkendu gulášek :dizzy_face:
26. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek