• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
asi daňka a siku
26. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé Ladi,super,hned bych šla na njáký muzikál taky :slight_smile:
26. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
na Kladivo na carodejnice, tak jsem zvedava... ale asi pujdeme az v lednu, do Vanoc nestihame
26. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
já ta těsta dělám max den dopředu, hlavně ta, co se tam dává vajíčko, no co, 4 druhy už mám, na další se vrhnu třeba zítra a jinak až příští týden, páš víkend mám plnej

ladi, jasně, relaxace po vánočním shonu
26. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jétak to může bejt pěkný,já bych si zopákla Kleopatru :dizzy_face: :dizzy_face:
Zdenda si chtěl vzít dovču mezi svátkama,jenže maj inventůru,takže smůla,tak snad mu jí daj před vánocema,tak uděláme pár vánočních výletů,letos chcem poprvé na straromák :slight_smile:
Iris,no já třeba linecký nechávám min. den odležet,teĎ ta mám kokosový ,waflový a linecký na slepování a na košíčky,tak uvidím,jestly se k tomu dneska dostanu.
26. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
waflový? jaký to je ? myslím chuťově? to neznám...a maže se na to něco?
26. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
je to jakoby oříškový se špetkou skořice,nevím k čemu bych to přirovnala... já to promazávám nugetou :dizzy_face: u nás moc oblíbený
Už mám ten adventní věnec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: švagrová pohlídala malou a já skočila nakoupit,tak sem dokoupila poslední dárky,něco k jídlu ať nemusíme do neděle vylézt s pelíšku a cestou jsem narazila na nádherný věnce-sem myslela,že jsou umělý až pak sem si čichla a nejsou :dizzy_face: :dizzy_face: za 260 :slight_smile:
26. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, to zní dobře..písneš mi receptík? děkuju moc
26. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Iris máš to v IP :wink:
26. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
díky :wink:
26. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni jsem ti chtěla napsat, ze v Tescu maji docela pekně za 199 kč, videla sjem je vcera vecer na Novodvorske

Mamka, 38 porad, tata me rano vystrasil, ze uz sama ani na zachod nemohla, ted jsem s ni mluvila, rikala, ez je silnejsi, ez ji je lip, ale mluvila tak jakoby nemohla poradne vyslovovat, no ale zvedla mi naladu, pac rano jsem to zase oplakala.

Na 8 jsme byli na odberech Xendy, ase rvala jako tur, ale zvladla to, pak bylo tancovani, pak s holkama kafe, centrum chodov - vláček, autobus a pak u čínanů ryzove nudle, ted doma a ona jako neni unavena, sama si hraje, spat ani nahodou, to zase bude vecer protivna. Ale spat ji nedamm, aspon budu moci makat na tu zitrjsi oslavu.

Budu delat 2 pomazanky, nejake chlebicky, pak Raclette, miluju je, takze se docela tesim. Akorat na to bduu sama, pac Jirka jede nekam do teplic, no tak snad aspon tchyne pomuze az prijde s Xenuskoua ne ze si zase sedne a zacne chlandit. Ja ji asi nenaliju, dokud jirka neprijde :grinning:
26. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
recepty verejne pls, dik
26. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
nenalejvej :slight_smile:) Vy takhle budete slavit svatky, jo? ty jo, ty my moc neresime

Leni, ja Kleopatru videla cca 200x :grinning: :grinning: Jsem tam pracovala, kdyz to zacinalo.

Nejlepsi byl Jesus Christ :wink:
26. lis 2009 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
aj pravě bych neslavila, ale prostě svatky nastavila svagrova ze se slavi a me to neba, nakup za 3000, strasne práce a pak xenuska dostane darky typu bublifuk, jako me je to jedno, ale prostě mě to zatěžuje. Proto jsem zvolila jméno Ondřej, má svátek hned po Xendě a budou slavit spolu, 2 mouchy 1 ranou :grinning:
26. lis 2009 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo hele, to je fikany :slight_smile:)
David ma hned po Vanocich zase, Betka ma svatek hned po Davidkovych narozeninach,
a nejlepsi je, ze Betule ma narozky den po mne, a to na vyroci svatby :grinning:
26. lis 2009 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
a muj bracha je Ondrej a narodil se v prosinci :grinning:
26. lis 2009 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Vaflové hvězdičky
240g hladké mouky
100 g cukru moučky
200g hery
80g mletých lískových oříšků
1 žloutek
Vanilkový cukr ,
trošku mleté skořice,
trošku mletého hřebíčku

vše vypracujeme ,necháme 30 minut odležet,vyválíme,vykrájíme,upečeme,slepujeme
Ladi závidím já jí mám na dvd a jede občas večer když malá i Zdenda spí :grinning: na Jesusovi jsem nebyla,jed několikrát Dracula,Bídníci,Monte Christo,Tři mušketýři,Krysař,Kleopatra,Romeo a Julie,Pomáda,Hamlet :slight_smile: muzikály fakt můžu :dizzy_face:
26. lis 2009 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
leni pisu si a slepujes nutelou?

Ladi to je chytré, to jo to jo. My nase vyroci neslavime, ani valentyna, staci ty rodinné oslavy
26. lis 2009 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni,já slepuju Nugetou :slight_smile: ale můžeš čímkoliv,letos sem pro lepší chuť přidala ještě pomerančovou kůru a je to pěkně voňavý :slight_smile:
26. lis 2009 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jo nebo neco takoveho, ja se v tom nevyznam a staci asi pokojpova teplota nugety, vid? nemusi se to nák rozehrivat a tou čko muzu potirat teda taky hned mesic pred vanocema? jsem jak debil ale u nas pekla vzdy mama :frowning2:
26. lis 2009 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni,stačí když bude mít pokojovku,já potírám tak okolo toho 15 prosince,pro jistotu,přeci jen korpusy vydrží dýl když jsou neslepený ,ale myslím,že klidně můžeš potřít hned,podle toho kdy budeš péct že :wink:
26. lis 2009 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jo fajn, napeču korpusy a pak bduu prubezně lepit u TV

holky mala ma strasny hysteraky jen kdyz ji chci šáhnout na pipinku, máte to taky? ja se bojim těch srůstů, koukla sjem se násilím a zdálo se mi to OK, jako otvor tam byl :grinning: ale ja ani nejak nevim jak to má vypadat :zipper_mouth:
26. lis 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni,ne u nás v pohodě,jen občas řekne Klauidnka má pipinku :grinning: ale teda ty srůsty jsem nezkoumala,teda teď někdy ,naposled asi před třičtvrtě rokem :confused: :confused: jinak se zbytečně neplaš-třeba se jen stydí :confused:
já mám dnes radost,my přišlo dmko slevy-jsu tam i tréninkový kalhotky-my je teda máme jen na ven a beztak vydrží bez nich,ale furt mě děsí představa,že třeba bude chtít ve frontě v obchodě nebo že si venku zapomene říct a já ji budu v zimě ve větru převlíkat :confounded:
26. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, no ona fakt hystericky ječí kdybych se nahodou jen chtela podivat...

taky mi prisl ykuponky ale k nasim, tak jeste nevim co tam je, kalhotek mam poděděny 2 baliky. vetsinou zvlada bez a dnes? 3x za sebou se pocurala a vzdy prisla se sklopenyma ocima a rikala maminka zlobi...uz vedela co prijde, ze se budu zlobit. ale to ma vzd ypo jablecnym dzusu to nezvladne.
26. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Davidek se pocural pri obede do puncochacu... Des bes.

Ja se o tom srustani dozvedela az nedavno, v porodce nam tvrdili, ze na pipcu nic nematlat, nesahat atd. Pekna blbost. Ale ma to v pohode. Horsi je pindik, furt to nejde...
26. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, ja milovala muzikaly jako mala, az cca do 20, ted uz to nevyhledavam.
Ale u Draculy jsem byla ve fanclubu :slight_smile:) Bylo mi 13. Tak jsem to videla asi 50x a seznamila se tam s kdekym a vymetala vsechny party a rauty :sweat_smile: A 5 let jsem byla zamilovana do Tomase Trapla, kdyz mel jeste dlouhe vlasy :sunglasses: A pak jsem prave pracovala u Kleopatry a nosila jsem kytky na podium a prodavala CDcka :grinning: Jinak pro me nejlepsi Jesus a Bidnici (to starsi predstaveni z r.92) a Pena dni... Jeeee, to byl zivot!
26. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to já musim zaklepat, Denča se venku nepočůrala už pár měsíců snad...

Dneska jsem zjistila, že mám opuchlý nohy :frowning2: Čím to je? Já to měla i minulé těhu, ale až tak měsíc před porodem. Je to docela dost. Já si říkala, že nějak moc přibírám, tak to je ta voda jako minule. I při Denisce jsem nabrala za poslední měsíc hodně a bylo to tou zadrženou vodou :confused: Dělá se s tím něco?
26. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Já vím že Lilča dírku má..ona je nestyda a kdyz je nahatá tak nohy roztahuje a je jí vidět až do krku .-))
nám ještě kuponky neprisly..ale Globus mimiklub mi psal že si máme vyzvednout dáreček k narozkám|:slight_smile:

jo a ja pres tu zimu na ven asi plinku davat budu furt..fakt nechci treba rychle zdelkavat kombinezu nebo tak://
26. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no to ja pres zimu s plinkou taky počítám

Kat, muze to byt i spatně zpracovávaná bílkovina, určo to nahlaš.

holky, tak ja nevim, no diru tam mela, tak asi to encham az pujdeme na preventivku, ona treba začala strasne ječet při stříhání nehtů a před tím jí to nevadilo, no tak snad jen rozmar. Nevim.
26. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
bram, to by poznali z moči, ne? To říkala, že mám ok. No nic, načůrám příští týden mámě do skledničky :sweat_smile: a uvidí se.
26. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek