• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
ahoj holky,
leni recept na ty vaflové jsem si taky opsala a zkusím je
ještě bych potřbovala nějaký dobrý recept na ořechy, loni jsem jedny zkoušela a nějak to nebylo ono
nemáte některá?

Ema venku ani moc nečůrá, docela yvládá držet, počůrala se jen dvakrát na hřišti hned ze začátku. Já jí vždycky pošlu než vycházíme z bytu, at si dojde a celkem často se jí venku ptám
Plenu nedáváme už ani do auta, čistě jen na spaní
26. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo meli by to poznat z moči, ale moje kamaradka s tim mela problemy, souviselo to i s ledvinama nebo co , nakonec pribrala pres 30 kg a vsechno to nechala v porodnici nebo v sestinedělí, byla to čistě jenom voda, opuchla uplně celá ale nebyla to ta prekalempsie - kurna jak se to pise, ale neco jinyho. Moc nevedeli co, ale ja takhle otekla az tesne po porodu a sestricky rikali ze je to caste a samo to zmizi. V těhu by to ale mohlo značit problémy, prostě to rekni. Však oni si s tim poradi. dyk to mas za pár :wink:
26. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, jj, ale jdu tak až za 14 dní, tak si to nechám vyšetřit v laborce přes mámu a pak uvidíme. Já právě i po porodu s Denčou nechala v porodce 10kg a zbytek jsem shodila v šestinedělí. No uvidíme. Máma se mě hned ptala na tlak, ale ten jsem měla zatím vždycky ok. Zítra mi ho změří ona, odpoledne jdu k našim.
26. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemáte nekdo mbank?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici my máme
26. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem IP :sweat_smile: :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak sa vam zase ozyvam...
Akurat cakam Davida - dnes ano musel este do CR par veci pobrat a vybavit niekolko zalezitosti a az nedavno vyrazil. Tak snad bezpecne dojde.

Inak s oslavou - ja vam neviem, ale do soboty isto nestihneme urobit byt, takze ZASE sa odklada na buduci tyzden. My snad tie narodky oslavime az po Vianociach... :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,tak to teda netuším,já se musím hned ráno podívat-do jakého věku to může zarůst?
Mem na ořechy mám taky,ale dělala jsem letos poprvé a docela dobrý,mamča ělala ,ale jiný -světlý tyhle jsou s kakaem a troškou rumu tak to potom hezky voní :dizzy_face:
Já dávám čůrat taky když jdem ven a jako nehody žádný,ale pro jisotu :wink:
Mě taky psaly z mimi klubu z globu,ale dárek teda žádný :unamused: ale ta knížečka z dmka se líbila :slight_smile:
26. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz - pošli mi pls recept na ty ořechy, zkusím je dík
26. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jukněte do alba :wink:
27. lis 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Xenuškám všechno nej k svátku :dizzy_face:
27. lis 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, jůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, gratuluju... hlavne, ze mas radost :slight_smile:
27. lis 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xenuskam vse nej!

A vsechny tehule - opatrujte se! Ta chripka pry postihuje tehotne 20x vice, nebo co. A ta pandemie ma trvat rok!!!! to je desny... snad to vsichni prezijeme
27. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Eli, ty nech ten Bubchen plavat... Nevim, proc mi neodpovidas, ale asi nejaky duvod mas. Kazdopadne uz bych to potrebovala, tak si to koupim tady sama. Ale dekuju za nabidku.
27. lis 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
Xeni tobě i malý všechno nej k svátku :dizzy_face: :dizzy_face:
Iris : teda :slight_smile: :slight_smile: nemám slov super :slight_smile:
Mem: pošlu do ip :wink:
27. lis 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, díky za gratulace, mala je hodna od rána, spala az do 8 :wink:

Ladi, kamarad ma tu chripku, a je v pohodě. Snad i my ji prezijeme. Ale prestat kvuli tomu chodit nakupovat opravdu nemuzu, vzdyt ma trvat pres rok a pak se objeví nějaká kraví nebo jaká a co s tím potom?
27. lis 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mame mBank

a pobavila jsem se, ze Lilca je nestyda :grinning:
27. lis 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mam mbank kdyby bylo treba
27. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mama uz mi zase posila "vtipne" maily, tak jsem rada, znamena to, ze ji je lip. Prala bych si od Ježíška aby jí na ježíška bylo u nás fajn :pensive:
27. lis 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, já tu chřipku neřeším, je to celé blbost, všichni, co zemřeli měli těžké onemocnění srdce nebo cév. Je to všechno jeden velký boom, hlavně jim teď nikdo nechce chodit na to dementní neodzkoušené očkování, kterého nakoupili fůru za plno peněz a tak se to v médiích snaží podpořit ještě víc. Zkoumám to už dlouho, četla jsem jsem hodně zkušeností přímo lidí, co to měli nebo jejich známí-tady z koně, i v březnu je kočka, kde to měla celá jejich firma a nikdo nebral ani ty virotika, všichni se léčili jak na normoš chřipku, nikomu nic nebylo. Je tu i holka, co to měla s oběmi malými dětmi-z Anglie a taky všechno ok :wink:
27. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bam, jsem ráda, že je mamince trochu lépe, snad to vydrží :wink:
27. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nejde no, pak prijde 10 dalsich viru...
ja si myslim, ze jsme to dost mozna fakt uz meli, jak lezel Davidek na tech hadicich :( krev mu brali jen jednou pro alergologa, tak nevim, jestli by zjistovali i toto... kazdopadne ja byla na chcipnuti
a moje mama ma ted neco uz 2 tydny...

jinak poctive zeru Cetebe, kloktam Listerin, Vincentku :grinning: :grinning:
je pitome, ze manzel dela ve firme, kde se cizinci toci jeden za druhym... furt je tam nekdo nachcipanej :pensive:
27. lis 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xenuškám vše nej!

To0 bylo překvápko..3 dny před očekávanou MS :slight_smile:
27. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris az ted jsem se koukla, moc gratuluju!!! na druhou stranu se u tebe trošku bojím, abys to zvládla všechno s manželem :wink: přeji ti abys nebyla na všechno sama a byla moc spokojená.
27. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,neboj bude :slight_smile: hlavně že jí je líp :slight_smile:
Holky tak jsem malý taky jukla a teda dírku tam má,ale chudinka moje si jí nahoře o něco narhla nebo se tam škrábla,tak u toho chudinka plakala a taky nehchtěla ukázat,takže Xeni u nás to samý.
27. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tou chripkou má Kat pravdu, na druhou stranu media jsou tvrdá masírka. Tak je to těžké. Kamarád jí má, měl 2 dny vysoké horečky, ted už je OK. Bojím se toho spíš v těhu. Taky si tak trochu myslím, jestli jí ta Xenda neměla, však se nám to táhlo. Resp. výsledky testů se dozvím dnes v 10, tak držte pěsti, at je konečně štěstí!
27. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jo asi to maj citlivý. Az pujdeme na prohlidku, necham to zkontrolovat.
27. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ony uz se asi zacinaji stydet, David s bimbasem to same... Furt si ho taha, ale ja mu ho nesmim ani umyt :sweat_smile:

Iris, kdyz to Xenda nakousla... Moc Ti tu radost preju, ale zkus myslet jen na mimco a nedoufat moc, ze to manzela zmeni! Taky mam docela strach :astonished:
27. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni,my jdem až ve 3 letech,dr minule říkal,že krom očkování nás skoro ani nezná kdyby se malá nejmenovala Klaudinka-tu maj totiž jedinou :grinning:
27. lis 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek