• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
to je fakt, ze se snazej nahnat lidi do toho ockovani... a ze kdyz je clovek zdravy, prekona to normalne

ale zase, David nesmi chytit ani rymu ted, protoze by to dopadlo stejne jako minule, takze ja se bat musim... pediatr rekl, ze nejvetsi nasi prioritou je ted ho od vseho uchranit, aby zas nesel do nemocky... takze u nas ten strach je... a mam mimino...
o sebe se tolik nebojim, to je jasne... ale ockovani bych si fakt nedala...
27. lis 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko..
diky holky s mbankou..mem uz me zachránila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

iris..no samo ti to preji ..a o to vic preji normálního chlapa k novemu miminku :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ale snad to zvládneš i sama když ses tak rozhodla..hodně štěstí :wink:
27. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, na to očkování nechce jít nikdo, u mámy v nemocnici jim to cpali, jakože zdravotníkům a nikdo nechce jít, ani z lékařů, prostě nikdo.
27. lis 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj my taky nechceme ockovani..to tchyne uz v 7 rano volala v den kdy se melo zacit ockovat jestli jdeme taky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jako my jsme zdravi tak nevidím duvod..ti co jsou hodne oslabeni asi ano..tam je to vazne..
27. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, no jo, ale zas ve Švédsku nebo kde to umřeli přece ti lidi na to očkování zase... To je jak s tím očkováním proti rakovině děložního čípku, dle mě největší blbost a nějaké holky už na to taky umřely, že jo, zrovna nedávno byla aféra, jak ta holčička umřela na tu poslední dávku vakcíny :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Iris - tak to je super prekvapko, dufam, ze vam to s manzikom vypali dobre a budete stastna velka rodina :wink:
Co sa tyka novej chripky, tak M je presvedceny, ze ju mal, mal asi 3 dni horucky okolo 38-39, vsetko ho bolelo, ale ani nesiel k lekarovi (teda dostal sa do cakarne, ale preslo ho to cakanie) a okrem toho tu ziadneho vojho praktickeho lekara samozrejme nema :wink:. Velmi som sa z toho netesila, ale nastastie ani Seb ani ja sme nic nechytili ...
27. lis 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem poslala prašule pro Diny, poslala jsem to teda bez VS a napsala, že je to pro DIny, tak snad jí to dorazí :pensive:
27. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja poslu, az dorazi rodicak, zacatkem prosince...

ja to taky mozna fakt mela - jsem se tady motala jak zhulena, fakt jsem takovou chripku nikdy nemela, srdce mi busilo, hlava praskala... brrrr... me bolelo i dejchat
27. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zas četla příspěvky na blogu a zas jsem to obrečela. Hrůza :frowning2:
27. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak už dorazil šátek :dizzy_face: :dizzy_face: sem se dovolila ségry a zkusila jsem si základní kolíbku-no docela mi to šlo ,sice nic moc estetického ,ale na první pokus :slight_smile: jestly budu mít někdy druhý tak jdu stopro do šátku :slight_smile:
27. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, já se taky na šátek těším :dizzy_face: Ale ještě jsem ho neobjednala, asi až po Vánocích.
27. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat já ho v uterý platila a už je doma :dizzy_face: fakt super :slight_smile:
27. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz, kde jsi ho objednávala?
27. lis 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pře mmb obchdek u skřítka ,paní byla moc příjemná ,sama mi ten elastickej doporučila :slight_smile:
27. lis 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak výsledky testů jsou uz uplně OK!

pry jen ma malinko vyšší krevní bílkovinu, coz neví Dr. proč, ale prý to řešit nebudeme....
27. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz a jakou jsi vzala barvu?
27. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat světle modrej,třeba vydrží i na druhý :slight_smile:
Xeni tak to je fajn,že to dopadlo dobře :slight_smile:
Já domalý cpu furt kapky na kašel ,,ale občas kašle furt,ale nemá už ani rýmu ani tepltotu nic :slight_smile:
27. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my uz nic hurá hurá
27. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky, snad to bude ok, manžel se vážně poslední dobou snaží, řeknu mu to, až přijde z práce :wink: tuhle si dělal srandu, že jsme se tenhle měsíc hodně snažili, že by to mohlo vyjít...a šup...test bych nedělala, čekala bych do pondělka, jenže už 4 dny je mi šoufl od žaludku, tak jsem to riskla :wink:
27. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, gratulka :dizzy_face:

My už jsme taky lepší, kašle tak jednou za den a ještě málo, dávala jsem jí jitrocelový sirup s echinaceou a zabral :slight_smile: Tu rýmu ještě má, ale nic hrozného, v noci normálně může spát :slight_smile:

Iris, moc bych ti přála, aby se manža polepšil a všechno to vyšlo :wink:
27. lis 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu věřit, pozitivní myšlení bude pro mimi dobré :grinning: Manža se hodně věnuje malému i mně, bere mě na spoustu akciček, prostě teď pohoda, zastal se mě před tchýní a od té doby je to doma fajn, že se konečně vzbouřil rodičům. Tchýni asi trefí šlak :sunglasses:
27. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, no to terfí, mám radost že máš radost!
27. lis 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radost mám velikou, jen aby to bylo vše v pořádku...přece jen , MS měla dorazit až 30.11. , tak aby si to mimi nerozmyslelo. Manža by dostal mimi k narozkám, teda o pár dnů dřív. :wink:
27. lis 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris,tak to je fajn,moc držím palečky aby bylo už vše jen a jen dobré :slight_smile:
Já dělala teď na kašel njákou domácí medicínku a asi pomohla,protože nekašlala aspoň v noci :slight_smile:
Jinak sem včera opět pustila pohádku,po pár minutách sem odešla a malá opět krásně usnula sama :dizzy_face:
27. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky!

Xeni, to je fajn, že jste v pořádku :dizzy_face: Užijete si ten svátek.
27. lis 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xenuškám všechno NEJ :slight_smile:)
Iris to je krasny jak jsi štastná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja musim do tý MP3 nahrat taky nějaké mluvené slovo!
27. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci pro Toma taky pohádky, něco má sousedka, tak snad nám to vypálí
27. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jaky to jsou ty kočárky Inglesina - hluboky - houpaci - presne tipy - magnum? chci koupit, protoze moje pulrocni mimi se urco nevejde do hlubokace a na sportak bdue asi zima...
27. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamoska ho mela a byla moc spokojena...
ale nemela ho i Siss chvili, nahodou? zkus se zeptat

no jako Betule uz se mi sotva vejde do X-Landera :grinning:
27. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek