• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
jeee, holky, dnes super den!
sice je to asi rok po Vas, ale mame dnes prvni den bez plenky :slight_smile:, ale nebyli jsme venku a zda se mi, ze byl na tom zachode fakt mockrat - 8x cural, 2x kakal, a asi 4x bez vysledku - narocne jak prase!!!
a taky udelal neco, ze jsem teda cumela!!! malo mluvi, to vite, a ja mu na tom hajzliku cetla casopisy, ukazovala pismenka atd., a on odpoledne prisel a zacal spravne ukazovat a rikat - A, O, U, E a D jako Dáda... ty jo :slight_smile:)
mozna nebude uplne blbej :grinning: ale mluvit vic uz by tedy mohl!

a ja jsem si asi po 100 letech sjela nohy epilatorem, nechapu, ze jsem byla ted dlouh tak lina, protoze ziletka je fakt k pr.u :zipper_mouth:
27. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, dej vedet co a jak ... co manzel na to !
27. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xendám VŠE NEJ NEJ NEJ k svátku !

Iris, moc gratuluji .. a strašně Ti to štěstí v podobě // čárek přeji.. Jen doufám a pěvně věřím.. že další člen do Vaší rodiny přinese vytouženou spokojenost..radost a Tobě vykouzlí po tom všem opět úsměv na tváři.
Že všechny ty starosti se přemění ve starosti příjemné .. a to pro Vás všechny. Aby se z Tebe stala šťastná maminka dvou rošťáků, z Tvéhoho muže lepší otec a především Tvá opora.. a z Tomíka velkej bráška, který bude mít parťáka na lumpárny :slight_smile:

Ostatním posíláme pozdrav :slight_smile:
27. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel měl radost :dizzy_face:
27. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, super, tak to sa tesime s tebou.
Ladi, Davidko je sikulka :slight_smile: Ale to som ja vedela uz davno ... Seb teda toho tiez vela nepovedal dost dlho, ale teraz sa mu usta nezatvoria, uvidis o mesiac bude Davca isto mliet ako veterny mlyn ...
U nas je to s plienkami hore dole, vonku si to teda ani nahodou nerisknem bez plienky, doma je sice bez plienky cely cas, ale pravidelne ide aj do nohavic ...
27. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Bram vše nejlepší Tobě i malé ke svátku. :slight_smile:

Iris gratuluju,přeju pohodové těhotenství a hodného manžela. :wink:

Teda s těm plínkama mi ani nemluvte,asi je budeme mít ještě hodně dlouho,my bez nich nedáme ani ránu. :unamused: Malá se sice sem tam vyčůrá do nočníku,ale je to spíš zázrak a ani si to neuvědomuje,když vidí nočník,tak na něj chce,ale sedí pár vteřin a chce dolů a i když se náhodou vyčůrá tak o tom ani nevím se mi zdá,jako by si to ani neuvědomila. :frowning2: Nevím no,asi budeme mít plíny nejdéle a to ani nemluvím o dudlíku,kterej má poslední dobou skoro pořád. :unamused: Ale aspoň se už rozpovídala,i když jí rozumím jen já většinou.
27. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi vidis jakyho mas sikulku :slight_smile:)

my už teda celej den bez pliny ..obcas teda netihne..vetsinou kdyz se nalejva a nevi kdy ma dost..dneska vypila asi litr za hodinu..sileny..a na venek plinu ma ,ale vetsinou prijdeme a leti na nocnik a plina sucha...pres noc je nasakla mocccccc..pije jak duha no..

jo a mi umime A,e,i,o,u :slight_smile:) ted ji ucim hchkrdtn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris,tak to jsem ráda,že je manžel š´tastnej :slight_smile: to u nás by to nehrozilo :sweat_smile:
Ladi,tak vidíš,šikula,my jseme teda přes den úplně,venku máme pro jistotu a přes noc taky už spíš jen pro jistotu,většinou se v noci vzbudí,že chce čůrat a pak hned po probuzení,ale není to pravidlo :wink:
Naše teda zpívá a mluví ve větách,ale občas mě její hláška fakt dostávaj,jako dneska v tv-ten pán je fuj-na politiky :grinning: no holky já se klepu kdy podobnej špek hodí na někoho na ulici :confounded: :grinning: :grinning: ,takže v tom zas nevidím takový plus :wink:
27. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak včera šla malá spát v pul 11, lítala tady jak drajfus, od rana si hrajeme s modelínou a s tiskátkama. Má to hroznej uspech, vcera sjížděla i krtečkový domino, normálně jsme spolu hráli, fakt jí to šlo.
28. lis 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teda a e i o u ani h ch k r d t n neumim, ale bez plinky jsme taky, do konce i celou oslavu to zvládla. I venku zvladame, ale jen kdyz jdeme kolem baraku. Mluví porad, umí několik básniček, písniček, je dobrá.

JInak mi pribuzny pomluvili byt, no je jen z puli rekonstruovanej, jako ze jsme chudaci, co sli z noveho do stareho, ale ze jsme ziskali o 20 m2 vic, coz je s 2 detma super, k tomu zahradu a balkon a holt teda budeme muset investovat do kuchyne a koupelny, to nevidí. No děs. Pak jsme o tom dlouho do noci diskutovali a nastesti manzel ma stejne pocity jako ja, ze se mu u libi i pres tu spínu a počáteční neluxus. Byla jsem z toho smutná. ale ted prdím na všechno, udělám si ětsto na perníčky a jestli vyleze to sluníčko, vytáhneme Jirku na procházku...
28. lis 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, take reci si nemozes brat, su to sami chudaci, ak maju potrebu takto negativne to hodnotit. Ked to dokoncite, bude to super a urcite nebudes lutovat. Ono tych par metrov naviac plus zahrada sa fakt zide, to je nenahraditelne. Fakt kasli na nich ...
Mna zas suseda ohovara, ze nezehlim tricka chlapovi a mam tu neporiadok, a ze Seb chodi malo bez kociara (pretoze ja na rozdiel od nej chodievam takmer vsade pesi, nie tramvajom ....) - niektori ludia holt radsej kukaju na druhych, akoby sa starali o seba ...
28. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, přesně, já prostě třeba byla u jedné kamarádkym, která si koupila novou kuchyn, presně takovou tu s těma vlnkama a tak, co já nemám ráda, mam rada hladké moderní tvary, ale ona z ní byla uplně stastná, tak jsem ji pochválila, at se ji dobře vaří a že je to hezky vyřešené prostorově a tak a vynechala jsem, že já bych si jí nevybrala, jako co s tou informací asi by jako dělala, že? no ale je to o taktu. kupodivu tchán největší prudič byl zlatej a rikal, ze jsme si hezky polepšili.
28. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni to já vzdycky uz vsechno vidím v novem kabátě..takže když vidim starej silenej dum tak rikam jee ten je krasnej ten bych chtela..a M. nechape co bych chtela za zriceninu .-))) neboj bude to krasnej byt!!!! navic jste tam chviličku tak co by chtěli!!! a metry navíc jsou krasny ..takze na ne fakt prdte .-) pak budou cucet az budete mit opravene .-)
28. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, ja ta chapem :grinning:
tak snad to slnko vyleze ...zatial ahoj
28. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky prave uz vsechno vidim nove, takze...no nic.

kde je slunce, az se dovari obed, chci na prochajdu zaslouzenou op 14 dnech drhnutí
28. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:
ja tedy Davida ucit cist,nez pujde do skoly, jako to nekdo dela, rozhodne nehodlam - ale kdyz pismenka ukazuje, tak mu rikam - a on to nasava jak houba... ale kloudne mluvit, to ne a ne :grinning:
dneska jdu pect losuska, mnam
28. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi jasně ja to taky necham do skoly.-)) ale segra nas -..me a sestrenky proste ucila pac byla nejstrasi že..ale tak neco uz decka umi i tak kdyz jsou do prvni tridy.-))
Lilca ma takovoz francouzkou tabulku..a tam je prace cela abeceda a mluvi to ty pismena..jsou tam i obrazky a rika co to na nich je..takze se cela rodina uci francouzsky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mama to dostala od nekoho z prace .. :sweat_smile:
28. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici my mame takovej kapsar abeceda - k tomu zviratka, ale je to anglicky zase. Mozna Zdence by se hodil. No ale nenapadlo me ji ukazovat ty pismenka...
28. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk holky, my uz davame spodne skrinky a snad sa zadari a dnes dame aj pracovnu dosku. joooj, ako sa uz tesim, az podavam do skriniek vsetky kuchynske veci. :wink:

No Vikina sa o pismenka zaujima, pozna vsetky, precita slovo, ale pozna len velke pismenka, male vobec, len tie, co sa zhoduju s velkymi - S,s ; V,v a pod. To je potom sranda, ked v meste cita napisy na obchodoch, tak ludia z nas maju divadlo. .-))))
28. lis 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci a nechces ty ji prihlasit do nejake einsteinske tridy?.-))
a kuchyn super..se vam aspon vyklidí spousta krabic co.-)
tata s M. delaji koupelnu..tak dneska uz snad aspon curat budeme navrchu :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim, mne to neprijde dobre, kdyz se tim ty deti zatezuji uz tak brzy, ale je sikulka :slight_smile:
Davidkovi se to libi, hlavne O a U, ale zatim ho v tom podporovat nebudu :grinning: za rok, dva, at napise sve jmeno a zbytek ve skolce a skole
28. lis 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Teda ta naše treperenda se zas naučila věc-normálně sem byla teď doma jen v kalhotkách a tričku-meju nádobí a ta potvora přišla a normálně mi ty kalhotky stáhla :confounded: :grinning: jako teď sranda,ale numím sio představit,že by mi to udělal před návštěvou s njákýma kalhotama :confounded: :astonished:
Xeni,nám už začíná být yt taky trošku těsnej,manžel by bral barák hned a bylo by mu jedno co všechno si musí předělat :wink: .
Jinak já mám zas ráda takový ty jakoby vyřezávaný kuchyně zas se mi nelíbí taková ta moderna-ikdyž naši maj teĎ navou drahou moderní kzchyň a teda jako pěkná,ale ne můj styl no :sweat_smile:
Teda abeceda mě nenapadla :grinning: ale malou baví počítat sty jedna,dva ,pět osm deset :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně a právě každému se líbí něco jinéhoa není důvod ho za to odsuzovat, no znáte to, musela jsem si postěžovat na tchýni.

Jako Leni, ve 2 letech čte jo? to je na guinessovku, asi ne? fakt ji pismenka teda vubec neukazuju tak se po nich ani neptá. Vzdy kdyz je nekde něco napsáno, říká napsáno KINO, protože má krtečka - filnová hvězda, kterej dostane dopis a někdo jí řekl, že je tam napsáno KINo, tak si myslí, že je všude napsáno KINO...hm....
ona je taková malinko min chápavější - teda zdá se - na cvičení a tak je to vidět, že ty děti jakoby všechno umějí lip, ale ona si pak doma sedne a zacne to delat. Takze je to spis o tom, ze je stydliva a kouka a pozoruje a vstřebává. IQ ji merit nebudu :grinning:

Dnes mamka do telefonu zněla uz normálně, malo unaveně, teplota neni, asi zabrali ty antibiotika, objednala jsem ji na patek 6 dia dortů a uz má jen 2 :wink: tak mam radost.
28. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak vecer se mi zdala teplejsi a merila jsem ji teplotu a mela 37,0 uz jsem asi pošuk s tím...
28. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na Xendu jsem to nemela ale premyslim, ze bych asi chtela ten monitor dechu, myslite ze ho mam koupit z druhy ruky, ale musel by byt jeste v zaruce to je jasny. ...
28. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram jo koupila bych z druhe roky..nebo z usa..ebay..atd..tady je to predrazene.. ://
28. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naše zas ,,čte ,, názvy obchodů :wink: normálně si prostě pamatuje ten znak tak pozná Billu,Kaufland,Penny,Globus,Tesco... různé značky nápojů ,ale spíš podle toho znaku než podle písmenek,ty jí teda nják neříkám :grinning: ale je to sranda,jako dneska jedem okolo penny do Billy a hned maminko,nakoupíme penny. A já ne v Bille a ona dobře maminko :grinning:
Xeni já o něm taky pro druhý uvažuju,ale nevím,zas na druhou stranu kamarádka ho měla a beztak po pár dnech ho odpojila,to samý holčina co byla se ségrou v porodce na pokoji-řvalo to furt :unamused: asi blbá matrace :unamused:
28. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni :grinning:. A super, ze mamka sa citi uz lepsie ...

Pismenka u nas tak A,B,C - kvoli Elmovi a jednej pesnicke - pozera v anglictine a spievaju tam a b c ... ale ostatne pismenka nehrozia a tak skoro ani nebudu, ani ich neukazujeme, naco by potom chodil do skolky a do skoly, ze ...
ale mali geniovia sa rodili vzdy a jeden sa narodil Lenciatku :wink: Ja budem rada, ked zvladne nejaku basnicku alebo pesnicku :wink:
inac je srandovna ta jeho rec, hovori slovensko anglicko cesky - napr. tam je moon, to je moje piti, you too papa ... a tak :wink:
28. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,tak to si ráda poslechnu :wink: už sme konečně zdraví,tak pak můžem dát srazík,my nemůžem akorát úterý,čtvrtek a pátek :sweat_smile: nják to máme narvaný,ale týden na to,už je zas v pohodě :slight_smile:
28. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky atk sjem čučela do obchodů a já pak koupim na MMB nějakou vložnou tašku jen do sportaku, co?
28. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek