• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Leni, my asi az ten dalsi tyzden, neviem, nejako sa nam to do tych vianoc krati :wink: ale dufam, ze vas este do vianoc uvidime
akurat obzeram tehotenske pasy na brusko, kat, ktory si si to ty kupila? a si spokojna?
28. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jak to jde? prej slunecnej vikend, je tu hnusně
29. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, my ho meli u obou deti pujceny za poplatek, ten monitor dechu. Zcela bez problemu. Za 900 na pul roku, od zdravotni sestry na Chodove - predtim to pujcovala v Podoli.
29. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele a nevyplati se to uz koupit? a pak prodat?

Mici no ale na ebay mi to neposlou do čech jak to delas?
29. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,děkuji moc za rady :slight_smile:,určitě zkusíme ty švestkový šťávy, už se nám to trochu zlepšilo kaká jednou za dva dny a bez čípku,tak snad to bude už ok :slight_smile:

Lenci : to je síla,že Viki čte ve dvou letech?co pak bude dělat ve škole? :grinning:

Jinak všem gratuluji opožděně k narozeninám a děkujeme taky za přání :slight_smile: ,Neluška měla pěkný narozky,nejvíc uspěla klouzačka od Smoby,skoro pořád si na ní hraje,vozí na ní miminka a autíčka si posílá atd atd,prostě supr :grinning: :grinning: :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem do alba aktuální foto jak ta naše divoženka vypadá :grinning: :slight_smile: :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram z ebay normalne posilaji do cech...
mich jeee ta ma krasny vlásky:slight_smile:)a je velika teda uz :slight_smile:) krasna holcicka.-)
29. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mich, Nelinka je fakt ako modelka. Je nadherna. A po kom ma take krasne dlhe vlasky???
29. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, asi se vyplati, ale ja jsem se bala, ze by to pak nikdo nekoupil. Tyhle pujcovany jsou kontrolovany, my ted mame snad i uplne novej. Ale nic nevnucuju :slight_smile: Jestli mate prasulky, tak ho kup, pak se Ti to snad vrati.
29. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelinka je fakt nadherna! Pujc mi ji, ja ji chci domu :slight_smile:
29. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, ty si mala ten tehotensky pas?
29. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nela má ty vlasy po mě,samozřejmě jsem takový měla když jsem byla malá uplně stejný jako ona i barvu kvalitu atd,teď už je to minulost :unamused: ,barvy atd udělaj svý :frowning2: ,děkujeme za pochvaly :grinning: :grinning: :slight_smile:
29. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím všechny a dodatečně gratuluji Xenuškám k svátku, všem dvouletým oslavencům a hlavně Iris k těhotenství a přeji,at je vše ok a manžel at je oporou.

U nás je teda tenhle víkend kráásně. A monitor dechu bych asi koupila. NAnny už není tuším tak drahé jako kdysi-kolem 2000Kč a pak ho ještě prodáš. My ho používali dlouho a jsem za něj moc ráda.
29. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mich, Nela je krásná princezna, moc jí to sluší.
29. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá taky "čte" názvy obchodů. Teda si spíš vlastně jen pamatuje ty jejich loga a písmena. A když jdeme nakupovat,tak křičí Tesko :sunglasses:
Je teď už zase moc hodná. Před časem se jí po nemoci rozhodilo spaní - to byl vážně děs :rolling_eyes: Celé noci jsem nespala, protože chtěla buď hladit, pak zas mlíko anebo ke mně do postele. Pár noci jsem jí musela nechat, řvala jak šílená ale cca po týdnu to pochopila, a už zase spinká jako miminko a na nějaký mlíko nebo hlazení si nevzpomene :slight_smile:

Jinak plíny má jen na spaní. Přes den už vůbec, to už vlastně dlouho. Ani když jdeme ven nebo na návštěvu anebo když jede na celý den k tetě, tak nemá plínu.
Když jsme venku a chce čůrat, tak si řekne a někam vlítneme na záchod anebo ji řeknu, že prostě musí vydržet domů a ona vydrží. Když bylo léto, tak jsem brala nočník a ona se do něj někde i venku vyčůrala. Ted se před časem sama naučila čůrat i kakat do záchoda, tak to je pohoda. Vůbec jsem ji to nikdy neučila, ona sama prostě jednoho dne přišla, já ji vysadila na wc a bylo to :wink:
No jinak asi nic nového. Já se mám nic moc. Tak pa

:wink:
29. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
au holky,

tak asi si bduu prat ten Nanny od tchyne, hm...
29. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, at uz jakkoli, hlavne at ho mas... ja si ten prvni pulrok bez nej neumim predstavit
29. lis 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Tak mám už domytý okna,udělanou výzdobu,takže budem mít pohodové vánoce jak si Zdenda přál,takže budem moc výletovat :sunglasses: snad se konečně dostanem i na ten staromák :grinning:
Holky to to letí za chvilku bude čas na přihlášky do školky a koukám,že budu asi jediná která to bude muset řešit :sweat_smile: ,taky přemýšlím,že malou dám od května do njáký soukromí školky aby si zvykla,doufám,že mi jí vezmou pak od září-mám slíbený razítko od paní co bych tam měla v srpnu na 90 procent nastoupit,tak snad to vyjde,přinejhorším olt bude hlídat ségra no :sweat_smile: -ono třeba pro malou by to možná bylo lepší.Je fakt,že třeba oblíkání jí moc nejde,krom kalhotek ,čepice ,šály a ponožek jí jde líp slíkání-to tu kolikrát běhá nahá jelikož se jí nelíbí olečení co jsem jí dala :grinning:
Míšo malá krásná,taky budu muset hodit njáký fotky :slight_smile:
29. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ja teda doufam, ze mi ji od září vezmou!
29. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás teda drive jak ve 3 letech neberou..musime platit skolku od zari aby drzeli místo a mozna toto 22.11 ji vezmou... ://
29. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, tady taky většinou berou od 3 ,teda spíš od 4 a jak máš doma mimčo nebo seš těhu tak máš smolíka-na druhou stranu to i chápu,je málo míst a když není místo pro děti maminek co chděj do práce a potřebujou ty děti někam dát tak prostě nemůže být místo i pro děti maminek co jsou doma že,ale je to pěkně blbý :frowning2: ale asi je to jak kde,tady na 9 není šance žádná na 8 skoro taky ne,tak se uvidí no,soukromí jsou drahý jak prase(od 10 vejš a to není započítaná strava :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
29. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Leni, ja to chapu, ze musi byt misto hlavne pro pracujici maminky, ale ja take pracuji a s 2 detma tezko, ze...s miminkem je to neco jineho, jenze prace z domova se u nas neuznava a to me stve.

Jinak pokud misto je, tak vezmou uz od zari, s tim ze jen na ty 4 hodiny denne nebo jake je to omezeni, ted nevim. Proste abys neprisla o rodicak.

A nechapu, proc smim mit jen 1 prihlasku, tady by mi ji treba nevzali, ale ve vedlejsi skolce by misto bylo, ale ja se to nemam sanci dozvedet, no uplne debilni.
29. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni ,ale co já slyšela tak smíš prej dát dvě nebo tři,ale jak tě vezmou tak musíš dát okamžitě vědět dál,jak zjistí,že máš podaných víc přihlášek? Já zkusím školku co je hned vedle tchánovců-jednak tam máme trvalé bydliště,jednak by nám jí na proseku nevzaly a jednak jí aspoń můžou vyzvedávat ze školky,no a pak sem chtěla podat ještě do školky na Ládví,když nevezmou tak holt dám njáký peníze bokem ségře+ jídlo a malá bude u tety,jako já o rodičák příjdu určo dřív,když bych nástup měla v srpnu že.
29. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jako děs běs dnes je to 6. den co mala nekala....
29. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja skolku neresim - bez sanci...

Xeni, jakmile David nesel tolik dni, tak to byla katastrofa, kdyz to prislo... chudinka Xenuska
29. lis 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni zkoušela jso čípek?
hurá jsem viděla konečně Nový měsíc :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Ondráškovi všechno nej k svátku a Karolínce od Pekk všechno nejlepší k narozeninám :dizzy_face:
30. lis 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mich, malá je krásná, vypadá fakt jako "velká holka" a kolik má vlásků... Michal nechápal :slight_smile:

Bram, monitor bych koupila, pak to v poho prodáš.

Zus, u nás je to taky tak, že i když jde Denča na hlídání nebo jede někam dál na výlet, tak je bez plínky, já si ani nevzpomínám, kdy měla plínku kromě noci :confused: Nějaký ten měsíc už to bude, řekla bych že už před létem to tak bylo, jo určitě jo. Teď už víc jak týden vydrží i při spaní po obědě, to se kolikrát ze spaní počůrala-plínku si nenechala dát, takže prostěradlo mokrý :rolling_eyes: , teď už ne. Uvidíme, jestli to vydrží.
30. lis 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Kat: Děkujeme :sweat_smile:

Kája si dneska asi vzpomněla,že jsou to přesně 2 roky a přesně ve 4 hodiny se vzbudila :sweat_smile: Ba ne,potřebovala kakat,tak jsme seděly půl hodiny na nočníku :grinning:

LeniZ: Teda ty jsi akční,já mám zatím hotové jen perníčky a dneska dělám chaloupku,páč tu první jsem věnovala mamče,strašně se jí líbila :slight_smile: A dneska asi zadělám na linecký,slíbila jsem mamče,že jí napeču a budu to posílat poštou,tak jsem zvědavá :confused:
30. lis 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek