• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
holky, mame teplotu a s tou vyssi krevni bilkovinou nas Dr. posila na GAstro. Ach jo, to snad neni mozny. hlavne jak nekaka.
30. lis 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, to je mi líto, ach jo, už aby byla Xenuška úplně ok :pensive:
30. lis 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Bram to je síla,vy snad nebudete mít klid :cry: Ať je Xenuška brzo zdravá :zipper_mouth:
30. lis 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz holky nevim, samo ted jsem se docetla na interneu ze mame priznaky rakoviny streva, ze...
30. lis 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, to tak nemůžeš zkoumat, vždyť víš, že člověk na netu vždy najde na sobě a blízkých příznaky nějaké strašné nemoci.
30. lis 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Ondrovi vše nej k svátku, Káje k narozeninám :slight_smile:

Bram, nezkoumej to, ať nejsi ve stresu, bude to dobré, uvidíš.Chudák Xenda :cry:
30. lis 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vše nej Ondráškovi!!! a Karolínce k 2.narozkám vše krásné a pohodový další rok:slight_smile:)

Xeni no na to ani nemysli!!!!!!!!!!!!!!prostě má jen rozhozené střeva z těch antibiotik....držím palce at to dopadne vše dobře!!
30. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram!!! I ja se to docetla, kdyz mel Davca zacpu... A zuzeni streva, a nemoc strev po babicce atd...
Neblbni, jo? :slight_smile:
Hele, nemuze to mit nakonec taky treba psychosomaticke, jako Davidek? Treba z toho stehovani? Nebo nehustis do ni uz, ze prijde mimi, nebo tak neco? Nebo celkove, nenastaly nejake velke zmeny u Vas kvuli brisku nebo Xendine marodeni?
Ach jo, snad se ji to brzy spravi. Zkus ty Actimely - pichni ji do nej brcko a ona ho vypije. Nam cipky nepomahaji a jeste u toho desne plakal...
30. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
prejeme Karolince vse nejlepsi!
a malemu i velkemu Ondrovi od Eli a brisku od Bram take!!!
30. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Ondráškovi a Karolínce všechno nejlepší :slight_smile:
Xeni :frowning2: to je mi vá líto,ale s tou rakovinou to je nesmysl,spíš už jen hledáš za vším katastrofu,neboj to bude v pořádku možná spíš asi dosatnete njáký probiotika :wink: dej vědět jak ste dopadly,držím palečky :slight_smile:
30. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nas vikend nic moc, protoze Betka soustavne bulela a manzel je z toho na nervy...
byli jsme v lese, videli veverky, pritahli domu nejaky jehlici atd..., vyzvedla jsem v Globusu Masinku Tomase za Huggies body, ostrihali jsme Davidka strojkem, protridili Betciny oblecky, ale nic moc vikend proste
30. lis 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja nevim, samo po cipku je bez teploty, ale ja si mylsim, ze 37,2 muze mit i jen z rymy, na tom gastro bude pod narkozou a proste se mi to zda trochu prepiskle, ja uz nemela souhlasit s tema 3. antibiotikama jakože pro jistotu, prostěš se mi vubec nezda postup naší Dr., ona pusobi ze je hrozne hodna, ja jsem laik, takze ji nemam cim argumentovat, ale...
30. lis 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ty posledni antibiotika dobrala 17.11. tak myslite ze porad z toho muze mit zacpu? kera se ale navic zhorsuje, jako mela z nich zacpu, ale max. 3 dny ted ji proste nedonutim kakat, curat chodi v pohode.
30. lis 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, kamarádka má chlapečka, ten má problémy se zácpou snad už 3 měsíce, změnili jídelníček, dostával čípky, sirup a pořád to není úplně v pohodě
30. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xenus, a bere jeste to zelezo? Z toho jsou hrozne zacpy, z toho mivam zacpu i ja!
Jako mne na tom gastru kvuli Davidkovi rekli, ze cipek jen v krajni nouzi, ze se pro deti uz ani nedelaji - takze se musi kdyztak rozctvrtit pricne i podelne. Proste rekla, zadne caje, malo brambor, malo bileho peciva, pit vodu, stavy, zakysane veci.... Ale ze David to ma na 99% psychicke. A mela pravdu. Je to uz lepsi.
Ale problem je, ze ma proste citlivou prdelku od te zacpy a s tim bojujeme porad, ze ho to asi pali pri kakani :pensive:
30. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to si take myslim, ze u nas je top sychicke, páč mela 2x roztrzenou prdelku.

Navic teplota i po cipku stoupla na 37,9 :frowning2:
30. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zelezo jsem vysadila uz je to tak 14 dní.

Ladi a vy jste byli na gastru? jak to probihalo?
30. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,možná s ní radši skoč k dr,přeci jen když byla dlouho nemocná aby se vám zas něco nerozjelo na atb :frowning2: chuděra malá :frowning2:
30. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tam jsem objednana mimo hodiny, aby jeste neco nechytla, no vypada to na virozu, ale jestli nam da antibiotika, tak uz ji je teda nedám. Je pondeli, pockam do patku, zda se to samo nezačne upravivat takhle to nejde!
30. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni spíš mě napadly njáký homeopatika místo věčných atb
30. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste mi volal bejvalej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, teda, je to dost blbe ... chudatko mala Xenda, podla mna ma po tych atb a tyzdnoch horuciek oslabenu imunitu ... a teraz je take blbe obdobie .... A budeme drzat palce, aby to na tom gastre dobre dopadlo ...
30. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste jsem se objednala k omeopatovi, je sice strasne drahej ale snad dobrej no
30. lis 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jen se hlásím, že žijeme. Od pátku jsme bez normálního netu a přes mobil je to na prd, Jen koukám na maily a na vás letem světem. Snad to během tohoto týdne na střeše udělají a budeme zase online.

Jsme zdraví, všichni, tak doufám, že nám to chvíli vydrží.
Štěpánek měl minulý týden 3m, je moc šikovnej, pořád se směje, už zase dobře jí, 8kojení /24h, v noci vstávám kolem 2 a pak kolem 6 ráno, spí od 20.
Začal si pěkně hrát na dece, plácá do hraček, povídá si s tygrem, no bomba :grinning:

Dneska jdu péct perníkovou chaloupku, zítra jí snad slepím a ve středu dort pro Emču k narozkám, má je ve čt, ale přát jí budeme v sobotu v klidu.

Cukroví začnu příští týden, Leniy díky za recept

Jinak doufám, že jste všechny ok a děti a mimča vám dělají samou radost

kouknu, co řešíte, než mi to spadne
pa
30. lis 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,m nejdem vsetko docitat....
Tak zda sa, ze sa asi zajtra uz oficialne nastahujeme do noveho.....DAvid uz dnes dokoncil kuchynu, este treba urobit poriadok, povytierat podlahy a vybalit par poslednych drobnosti a mozeme uz nasich kus odbremenit. :slight_smile:

Ako holky s tym citanim...ja si skor myslim, ze to neni ani tak o genialite, ako skor o tom, co ktore dieta zaujima... Viku proste tie pismenka bavia, pretoze sa ma vzdy pytala, ked nejake nevedela. Ale vravim, vie len velke pismenka a nerozlisuje vobec dlkzne a makcene.
To, ze vidi Tesco, Billu, KAufland a pod,... a pvie, maminka, ja cem do Tesca a, Billy,...,. to hej, to robi, ale cita tak ozajstne len tie obchody, ktore maju pismenka velke a citatelne...
30. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsme doma od Dr.

takze jen obyc viroza - CRP - 18, odpovida pry tak akorat ryme, nic vazneho zatim, pry snad za 2 dny by mela byt po horečkach, ale zatim ma tech 38,5, asi pry moc do kolektivu nee, takze bye bye cvicenicko a tanečky

ale hlavne ze nemame antibiotika
30. lis 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme i vykakaní!!!! :grinning:
30. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujeme!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Ondrovi prejeme vsechno nej ke jmeninam a Karolince krasne narozeniny:slight_smile:

Bram teda, kdyz to ctu tak mi Te je taaak strasne lito. Doufam, ze xenuska uz bude v poradku. Nezkousela jsi svestkovy juice a nebo jsem myslim i Lade radila se zeptat v lekarne na vlakninu (metamucil se to jmenuje u nas). Skoda, ze jsem nekoukla driv - mohla jsem TI to poslat v baliku, ktery uz je na ceste do CR:(.

Jinak te gastro se zkus vyhnout. Ja byla na to pred zhruba mesicem (jakuz jsem psala podezreni na rakovinu) a asi mi to tam museli pekne rozdrazdit, protoze mi je dost zle a hodne casto. Najednou jdou kila samy dolu i bez cviceni. Uvidime co v patek doktor. Asi mu prinesu ucet a omlatim o hlavu, ze mi spis jeste pohorsili nez pomohli - za ty prachy :angry:

Leni gratuluju ke stehovani.

Koukam jako puk - Vy si tam ty tt snad pripisujete kazdy den ne? Vzdyt zachvili budete rodit. :dizzy_face:

My se uz trosku chytame na Vanoce - vcera jsem tvorila - tak to pridam nachvili do alba at se trosku pochlubim:slight_smile:
30. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek