• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Bram, taky gratulujeme ke kakání :grinning:

Gabbi, věnce krásný :dizzy_face: Mě to furt nějak nedochází, že budou Vánoce, nemám ještě nic na výzdobu. Budu muset něco vytáhnout :slight_smile:

Ty tt fakt šíleně letí, dneska zrovna jsem se divila, že je Bram už 17tt, no a já 27tt :confused: Za chvíli se začnu bát porodu :zipper_mouth: :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO Kat zachvili zas budes zmatkovat jestli rodis nebo ne :grinning:

Me to s vanocema docela dochazi - rano je tady -16c, snih uz taky. NO a pecem tak to taaak krasne voni. Sice trosku schiza s malym, ale legrace - vcera jsem mu vecer vynadvala testo i z kapes u kalhot:slight_smile:.
30. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, Gabbi diky

domluvili jsme se s Dr, ze na to gastro si necham zadankua ted budu davat tu laktulozu kazdy den 2 kavove lzicky, ze uvidime akdyz se to upravi, nebudeme tam muset

objednana jsem i k tomu homeopatovi, bude to stat 2000 kč, jsem dost skeptik, tak doufam! ze na neco prijde. Budu to mit k jezisku od tchyne

dnes jsme mela takou depku, ze jsem nic neudelala, ale vecer mi bylo lip, i kdyz mala mela 39, tak verim, ze bude lepsi
30. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabbi, jj, jako minule :grinning: Si fakt myslím, že tomu zas nebudu věřit :grinning:

Jéé, -16 nezávidím, ale ten sníh bych si tak týden před Vánocema přála :dizzy_face: Ale dneska tu bylo +16, takže to vidím bledě :confounded:
30. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a CRP 18 je hodne nebo malo, ja to zase nikde nemuzunajit, vim, ze limit je 10, ale jestli je 18 hodne nevim tedkon
30. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, našla jsem tohle:
23 je naozaj mierne zvysene CRP, ale vobec ziadna tragedia, CRP byva aj 200–300. Preto asi ta kontrola, aby sa antibiotika nepodali zbytocne… ako priklad uvediem, ze CRP 23 pre lekara znamena asi taku vystrahu ako teplota 37,2..

Hodnota normy CRP závisí na laboratoři, která jej provádí. Každá má trochu jiné rozmezí, v naší laborce je norma 1–10. Z CRP 23 bych žádnou velkou vědu nedělala a nutně to nemusí znamenat bakteriální infekci, takováto hodnota může být i u virózy. Řídila bych se hlavně tím, jak malá vypadá, jestli má horečky či jiné příznaky infekce. Další možnost je za pár dnů nabrat znovu a zhodnotit, zda klesá či roste a podle toho zvážit nasazení ATB.
30. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat diky, no ja cetla ze se to zvysuje 6-12h po infekci a mla rano byla temer bez teploty a CRP ji nabrali v 16h, no tak mozna to jeste nohlo byt vyssi, ale asi ne o moc, pockame, co ty teplotky, Dr. rikala, pokud budou i ve stredu, mame ve ctvrtek prijit, tak se to muze zmerit znova, do ty doby odmitam uz resit, pac tady unavena stavkovala v pul 9 ze spat nejde, s horeckou, ze si bude hrat s modelinou, byla vesela, jakoby ji nic nebylo, jedla sporadicky, ale celkem dost.

Dr. rikala ze CRP 18 ji teemr nezajima a to ta moje Dr, je hodne uzkostná
30. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, ale jinak myslím, že těch antibiotik měla malá asi až moc :confounded: Fakt zkus toho homeopata. My se tenkrát i z toho hrozného dusivého kašle vyhrabali homeopatikama.
30. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam taky evnec ale nejsem schopna vam ho vyfotit, pouzila jsem krom pomerancu vsechno lonske, tak to bylo tou tavnou pistoli fakt za par minut
30. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat presne a pak ji skoli vsechno pac nema imunitu, no snad ted bdue Dr rozumejsi kdyz konecne koupili CRP
30. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, když jsem byla malá, tak jsem byla furt nemocná, cpali do mě jedny antibiotika za druhýma a stejně jsem byla furt na hromadě. Pak máma začala dělat s doktorem, tenkrát to byl primář na dětském, ale po revoluci přičichl k homeopatii, které se nakonec naplno věnuje dodnes, přestali do mě cpát antibiotika a od té doby se to se mnou začalo zlepšovat :slight_smile: Samo, že jsou i nemoci, kde se anitibiotikům nevyhneš, ale to už musí být fakt vážnější, že jo.
30. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, gratulka :wink:

ahojky..dneska se chystám zas něco upéct, včera jsme po obědě s Tomem usnuli snad na 3 hodiny :confused: já byla nějaká nedospalá a pořád je mi zima :confounded:
1. pro 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris to je mi taky porad a pak je mi vedro, nadopuj se vitaminy
1. pro 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Xeni, dufam, ze Xenuska bude ok, homeopatikam musis verit a budu ucinkovat :grinning:
Dnes idem na kontrolu na gyndu, tak som zvedava, ci bude aj UTz a zistime pohlavie :wink:
Iris, mne bola tiez najskor furt zima, teraz uz je to ok.
1. pro 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevite, jak se vypocitavaji alimenty? Kolik procent z platu, nebo jak?
1. pro 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano,
Denis drzim palce at je tam krasna princezna:slight_smile:

Ladi http://www.zbynekmlcoch.cz/info/krize_rozvod/vypocet_vyzivneho_dle_platu_a_zisku_otce_prumerne_vyzivne_alimenty_na_dite_potomka.html..
nepotrebujes to pro sebe ze ne:((
1. pro 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, diky, taky jsem koukala na Mlcocha...

holky, priznavam, uvazuju o tom pro sebe - me proste tenhle zivot nebavi, proste nejsem stastna a to je cele...
dekuju vsem za IP, nestiham odpovedet...
nevim, jak ty soudy probihaji, jestli prijdu o deti nebo jak (predpokladam, ze ano, neb jsem sama a nic nemam a manzel ma celou rodinu a barak a auto a penize)... ale takhle to proste dal nejde...
vcera odpoledne jsem se malem sbalila a nechala tady deti samotne... proste uz nemuzu dal
1. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, co to resis?

Kat no ja bych k homeopatovi uz sla hned, ale 1100 zakladni vysetreni plus kazde bobule pres 300...2000 tam necham no...ale kdyz pomuze, lito mi to nebude
1. pro 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
joa mala ma boule zezadu na krku jakoby za ušima, nemuzou to bejt nejaky priusnice nebo tak?
1. pro 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
priusnice...
nebo uzliny proste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Ladi, moc na tebe myslím a věřím, že se to srovná :pensive:

bram, jedny homeopatika stojí v lékárně kolem 80kč, pokud nepočítám oscilo a tak, až z tama příjděte, tak mi do IP napiš, co ti dal a co říkal, máma se na to koukne. Ona se v tom už hodně vyzná a co neví, tak to diskutuje s tím našim homeopatem po telefonu, on je dobrej, fakt moc lidem pomohl.
1. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
ladi neblbni,prostě jen máte krizi-to se stává,možná je to i těma blížícíma se vánocema-Zdenda má taky někdy stavy že bych ho nakopla,ale prej nemá rád tuhle předvánoční stresovou atmosféru(by mě zajímalo čím stresovou když je beztak úklid ,okna,cukroví,dárky na mě-navíc už je vše hotové)
Xeni kouká,že vy máte furt něco extra :frowning2:
1. pro 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nesrovna...
ted jsem mluvila s mamou, rekla mi: ja Ti proste nijak nemuzu pomoct...
a basta....
ja jsem tady fakt jak ve vezeni, uz to nejde...
a smejcit pred manzelovym prichodem denne vse, aby nikde nebyla znamka detskeho besneni a curani uz me taky nebavi - aby nas neserval, ze spatne hlidam atd.
a prosit dokola o pomoc tchyni a ukazovat tim, jak jsem "neschopna", na to uz taky nemam silu :pensive:
tak se tady mejte, ja uz na forum pro "uzasne maminky s genialnimi detickami" chodit nebudu

a dekuju za vsechno
1. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi:(( tady nikdo neni uzasnej a genialni deti taky ne..:(((
neblbni mame te tady vsechny moc rádi :((( deti ti nevezmou jsi matka!!!!! a to jak se k tobe mamka postavila to je teda drsny:/// co dum pro matky s detmi??? je to krajni reseni ..ale pokud uz nechces doma být a mít deti u sebe...
1. pro 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, neblbni, zůstaň tu s náma! Vždyť tady nikdo není úžasný ani geniální. Nikdo to doma nemá úplně ideální. Někdy je líp, někdy hůř. U vás je teď hůř, ale nazatracuj to ještě nadobro. A mluvila jsi o tom rozvodu s Honzou? Nepohne to s ním třeba k tomu, aby na sobě víc zapracoval?
1. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, neeee chod prec!!! Vsetci mame problemy, niekto teraz, niekto zajtra, niekto ich uz prekonal!!! Mozno je pre neho prechod z jedneho dietata ku dvom prilis rychly a teraz v tomto hnusnom podzimnom obdobi to na neho dolahlo. a deti mu len tak nedaju, to si nemyslim!!! Hlavu hore a vela sil ...
1. pro 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduško nikam nechoď,zůstaň tady s náma. Chyběla bys tady. U nás byly taky jeden čas velký problémy,ale nějak se to spravilo,sice už to nikdy nebude jako dřív,ale je to teď aspoň únosný :rolling_eyes: Laduško držíme palečky,aby se všechno vyřešilo tak,abys byla aspoň trošku šťastná :zipper_mouth:
1. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, to je prostě depka, nechod pryč, bdueme ti pomáhat - nebejt furt nemocný, tak tě pozvu na kafe, bordel se bue delat u nas, tady uz to je fuk. Ladi :frowning2: přijd...
1. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, neblázni, nechoď pryč, my přece taky nejsme geniální matky...a podívej, co se dělo u nás...no a musím zaklepat, teď je nám fajn...taky pořád máme roztahané hračky a nestíhám dělat všechno...a to je Tomík sám, zatím.Tchánovci mají taky kecy, že tu mám bordel (jen proto, že denně neodtahuju skříně a nesmejčím prach apod.), ale kašlu na ně, radši se budu věnovat Tomovi, než dřít celej den.

Ladi, drží palce, ať se to srovná!
1. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi neblázni,kym bys chodila vždyť víš,že tě máme všechny rády. Já si teda jako geniální matka nepřipadám a dítě taky geniální nemám-vždyť každý dítě je na něco šikovný víc na něco míň.
1. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek