• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
lenkaz, dneska jsem zadělala to waflové :wink: a ještě další 2 těsta - zázvorky a mandlová srdíčka
1. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to waflove se taky chystam, ale nema jeste ani testo na perníčky takze ... ja teda moc vykonna nejsem, hmmm
1. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris,teda ty jedeš :slight_smile: holky já neměla péct takhle dopředu-ne že by se to zkazilo nebo tak,ale furt bych pekla dál :grinning:
z pečených mi chbí už jen domácí esíčka a ovesné hromádky-si je schovávám na víkend.
Xeni tak pro mě je to určitá forma relaxace-malá si patlá máme puštěné koledy a je klídek takhle my malá furt leze na záda,že budem dělat mašiku-ani cvičit nemusím jelikož mám neustále na zádech malou a dělám ze sebe koníka případně mašinku a běhám s ní po bytě :confounded:
1. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já z pečených už asi udělám jen košíčky, možná rumová kolečka...perníčky uý mi krásně měknou :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ja vim la ej ase nejak nemuzu dokopat, ale musim hlavne koupit vubec ingredience, nemam doma med
1. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni klídek,je čas :wink:
Iris já už je mám taky pěkně měkký,včera večer jsem si udělala svařák a ktomu malou ochutnávku cukroví jestly se nekazí :wink: :grinning: nekazí - je výborný :dizzy_face: jinak košíčky mám z lineckého,ale budu do nich dělat trpaslíčky.
1. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já včera ochutnávala rohlíčky :wink: ale bez svařáku :grinning:
1. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja ochutnavam hotovy vetrníky z cukrárny- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám úděsnou chuť na harlekýna
1. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, takze holčička? :grinning:
1. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad :grinning: ale jméno už mi manžel zavrhnul, vrrrrrr
1. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni, nádhera :dizzy_face:

Jsem chtěla Nelu nebo Kristýnu, minule manža s Nelou souhlasil...pro kluka bychom oba rádi Kryštofa
1. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásné poledne holky jen nakukuju bolí mě šíleně záda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bram jako xenuška je nááádherná a přijde mě podobná na tebe......

všem gratulujueme k narozkám a k svátku

Kat má myslím dneska svátek tak všechno nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ladi u nás je to taky bída,ale co naděláme chlapi jsou trubci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jste šikulky na pečení taky bych pekla,ale šetřím na miminko na příští rok tak to asi vzdám
nemáte někdo nějaký recepty na zdraví cukroví??????????držím dietku tak bych jen upekla něco moooc zdravého děkuji
1. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já znám jen ty nezdravé recepty :slight_smile:
hanul, už se snažíte? :wink:
1. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanuli ze zadama nejsi sama..jsem jak duchodce:/(
a ja premyslela jestli ma Kat dneska svatek :grinning: :grinning: :grinning: tak jestli jo tak vše nej.-))
1. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici,ale to je fakt děs bolí mě v kříží,když dlouho sedím pak stoupnu myslím si,že umřu chjoo nevím co to je až se mě chce brečet :pensive:
1. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych chtěla nová záda :unamused:
Kat je Iva? Pokud ano, přejeme vše nej :wink:
1. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul me boli prava strana ..uz dyl a vcera sem tocila s Lilcou a slehlo me v tom pekelne:/(( vstat z postele je mazec..jj ja taky řvu skoro..celou noc sem mela tu hrejivou naplast..ted se to nejak rozhybalo tak dobry..jako boli to porad ale hybu se...je to desne no..sousedka mi to vcera rozmasyrovala..
1. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím si že je IVa :grinning: snad nenapíš že je Ivana :grinning: ,ale myslím že si to pamatuju dobře

holky co vám tak děti nejvíce obědvají já vubec nemám inspiraci mareček vubec nechce experimentovat tak u nás to je jen polívky na milion zpusobu a br kaše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivana je jinak v dubnu :grinning:
no, dneska s námi měl pikantní vepřové nudličky na broskvích s rýží :wink:
1. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé iris to bych si dala já..... :grinning:
1. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanuli ja myslim že je Ivana prave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to bude mit dopredu no :grinning: :grinning:

hanuli u nas tak brambory s kečupem:/( nechce skoro nic jist..uz nevim co mam varit..a bez kecupu se na to ani nepodiva:(
1. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to neudělala tak ostré, aby to mohl i Tom, začíná být vybíravej...včera ochutnával bramboráky...no a děsně mu to jelo
1. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme špagety :slight_smile: ,zítra budu zeleninový guláš s krůtím masem a rýží
Hani já pár někde mám ty ovesný-i když uplně zdravý teda nejsou a pak njáký ze špaldový mouky a mrkvový,ale sama to teda nedělám,radši si dám pár kousků nezdravého :wink:
1. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha mici tak to jsi mě ted dopletla :grinning: :grinning: :grinning: jestli iva nebo ivana :grinning: :grinning: uvidíme co napíše :grinning: :grinning:

kečup týý jo tak to mareček olíznul a málem se poblil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jinak taky teda tomu jídlu nic moc i když dneska misku polívky a misku br kaše a samozřejmě šel spát tak na mě vydundal stovečku mlíka :grinning: takže dnešní jídlo celkem uspěch
1. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni když uá mě pár kousku je celá krabice cukroví miluju,ale asi se na vánoce přežeru a od ledna začnu s čistým štítem :grinning:
1. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělala mrkvové slepované loni, ale moc mi to nejelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hm já nevím, co bude zítra, páč jedu dopoledne an nákup, po toma tu budu mít asi ještě jídlo z dneška a nám udělám něco rychlého, možná karbanátky a kaši
1. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnooo, tak děkuji za přání, ale Micinka má pravdu, oficiálně jsem Ivana :grinning: Ale nikdo mi tak neříká, takže pravidelně přijímám gratulace v listopadu :grinning:
1. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, má tu ještě někdo dudlík nebo jsme poslední závislácké ostudy???
1. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek