• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
právě kat já jsme si vzpoměla,že jsi psala že jsi IVa :grinning:
1. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, už je prosinec :grinning: takže ok, napíšeme si, že gratulovat až 5.4. :wink:
1. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat u nás dudlík není asi od 5 měsice takže neporadím,ale setřenici holka ho má taky a ted ho dají raději čertovi :grinning: a jí jsou skoro 3 roky
1. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, joo, vlastně, v prosinci :grinning: To je ta těhu demence a vykojenej mozek :grinning:

hanul, já Ivana používám jen úředně, nikdy mi tak nikdo neříkal :wink:

No a dudel, chjo, jsem jí ho dneska vzala, že je odvezli popeláři, řev, po obědě jsem ji dala spát, tak ho hledala, brečela, neusla, tak tu teď řádí. Večer určo taky neusne. Tak nevím, jestli jí nemám jeden na spaní dát a přes den schovávat. Nebo fakt ze dne na den, najednou i na noc :confounded:
1. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem ráda, že tak hezky chodí večer spát, že nemusím uspávat, dám pusu a jdu, na odpolední spaní to samé a tím dudlem se to všechno pokazí :frowning2:
1. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat sestřenice ho taky dávala jen na spaní přes den schovala.......taky na to nemám marekovi vzít mlíko tak mu ho dám vždycky sice šizený,ale aby šel klidně spát a hlavně bez řevu
1. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže si myslím dudlík versus mlíko na zuby je tak na stejno :grinning: tak jí ho jěště nech chuděrce mareček třeba hodně věci chápu,ale když bych mu říkala mlíko ne proč a proč tak to mě teda nepochopí :pensive:
1. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my ho dame mIkulasovi, jsme zake zavisli....ale bojim se ze v nemoci to nemuzu uelat, ze...

Kat jezis ja nevim proc ale pro me jsi proste Katka :slight_smile:
1. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a jěště k té kačence kráásný jméno je to moje segra,ale žádnou malou v okolí taky nemám tak to by mě fakt zajímalo kde jsou když jsou v top 10 :grinning: mám okolo samo barunky,Terezky,Adélky a to fakt požehnaně :grinning:
1. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás dudlík není asi od Jara..aspon neco .-) ale pred spaním vypije hrnek vody a pres noc dalsí...takze plina rano moc plná:( takže budeme mit na noc asi dlouho
1. pro 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mici Marek je každé ráno prochcanej vubec si nedokážu představit ,že někdy bude bez plínky v noci :grinning:

holky a v kolik vám večer usínají??u nás je to trochu boj v poledne zaleze a usne si sám to jsem překvapená že to mu jde,ale večer to je síla včera usnul o pul 10 a na to teda nejsem zvyklá ráno vstává normálka v 6 až v 7
1. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram a myslíš, že bude normálně spát? Já to kňourání přes den nějak přežiju, ona když si hraje a není unavená, tak si na něj nevzpomene, nebo vzpomene, ale nechá se ukecat, že nebude, ale na to spaní teda, to si neumím moc představit. Teď jsem četla diskuzi, že by to nelámali přes koleno, že většina dětí, kterým se ten dudel nechá se na něj vykašlou sami většinou do tří let, že se to má omezit přes den co nejvíc a večer na spaní dát. Já nevím, když si představím zase večerní muka s usínáním, tak je mi blbě :confounded:

Mici, mě teď Denča taky v noci dost pije, plínka je teda na ždímání :unamused:
1. pro 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my ted mame "super" rezim..usne vecer pred 9 a vstává ráno po 9 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska po 10 !! po obede nespi dlouho..ale kdyz jedem ve 4 autem usne urcite..jinak si hraje a nastesti nemrci
1. pro 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, my teď to usínání docela pohoda. Denča chodí spát v osm, jak říkám, uložím, dudel :zipper_mouth: :rolling_eyes: , pusu a jdu :dizzy_face: .
1. pro 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych chtěla aby v 8 spal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vstávání v 6 mě nevadi neotravuje takže pohoda a když vstává takhle vím že v poledne bude kantáre :grinning:
1. pro 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tak je to u nás v poledne jde do postýlky dostane pusu mlíko a spí večr to tak není a nevím proč :grinning:
1. pro 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denča chodí v těch osm, někdy v noci pauza :angry: , a vstává kolem sedmé, někdy osmé. Po obědě zatím většinou taky spí, i když už se objevují dny, kdy to neklapne, ale postup stejný, dudel, pusu, ona mi zamává a jdu. Sice třeba někdy trvá než zabere a i hodinu si tam povídá a tak než usne, ale mám klid si na chvíli sednout.
KAt u nás dudlík není od léta,prostě ho někam zašantročila,i když sme měli koupenej novej kdyby náhodu tak sme to zkusily-no hledala ho,ale nakonec usnula,ikdyž o 2 hodiny později a odpolední spánek pak přestal na dost dlouho existovat,předtím stačilo jí dát po o dudlík a sama si šla lehnout teď musím uspávat :unamused:
Jinak malá chodí spát večer okolo 8 -9 někdy až půl 10 ráno vstává jak kdy-poslední dobou po 8 :slight_smile:
chudák se mi počůrala při jídle-zapoměla si říct :frowning2:
no me se uspavat nechce KAt, my asi vymekneme a nechame ji ho, protoze pak prijde to mimi a je to narocny, potrebuji aby spala po obede, fakt se s nim uzasne zklidni a spi a usina sama, bez dudele by to asi byl horor, no ale zkusime to, tak dam vedet, co takhle slysim, tak v tomhle veku kdyz sebers dudu (uz je dost pozde) tak prestane po obede spat
1. pro 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, nééé, já nechci, aby přestala po obědě spát, jsou to moje relaxační chvilky dne, v klidu se najím a tak :dizzy_face: To se na to asi vyprdnu, přes den ho schovám a na noc ho popeláři asi vždycky schovají za okno a ráno si ho zase vezmou, nebo nevím, ale taky nemám moc sílu na prořvané noci a večery :pensive: No uvidím, každopádně jí jich nedám tolik, má jich deset :grinning: :zipper_mouth: , tak jí večer když teda bude krize dám jeden a šmitec, blbý je, že když se vzbudí v noci, tak ho hledá :confounded:
1. pro 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat mame to uplne stejne, my jich mame aspon 3, 1 v puse, 2 v ruce
1. pro 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mi to nedalo a udělala jsem si ještě adventní věne ze slaného těsta-když sem viděla jak jste šikovný :slight_smile:
Kat,no u nás te´d vypadá spaní tak,že bu´d vytuhne v kočárku cestou z procházky nebo si dáme po obědě chvilku klid a pak hopsáme na balonu a to jí uspí :stuck_out_tongue_closed_eyes: večer zabíraj zatím pohádky.
Holky ozvala se pak LAda někomu? Sem jí psala smsku a ani neodepsala :confused:
1. pro 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni..jo ozvala se Elišce..
1. pro 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: čauvec, Tygr už nemá taky přes den dudla a toho svýho smradláčka..ale na noc jo..a nehrotím to..ráno mu prostě řeknu, že velký kluci už to nepotřebujou...on mi to dobrovolně odevzdá a celý den je klid :wink:
1. pro 2009 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klid holky.. s Laduš jsem povídala..
1. pro 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf no aspoň ,že tak,měla jsem docela strach ....
1. pro 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To, že nemá náladu rozepisovat se tu... když se topí v krizi a depresi ještě neznamená, že je z ní iracionální člověk, co šel skočit z Nuseláku ..

Dejte jí čas holky.. myslete na ní .. ale víc to tu prosím nerozebírejte .. a když, tak do IP .. přímo jí, než do diskuze.

Děkuji.
1. pro 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak k dudlíku .. Ondis byl závislák jako blázen .. bez dudlíku ani krok .. dokonce i přes den.. při jedné scéně jsem mu ho doslova vytrhla a hodila do záchodu a spláchla.. Tzv. léčba šokem .. takže z minuty na minutu ..
První den se ptal.. druhý den jen na spaní .. třetí den taky.. trvalo to asi 4-5 dní .. ale žádné scény, jen otázka "Kde je dudu?" .. nakonec ho to přešlo úplně.. podotýkám, že byl ve styku s Adámkem, který dudlík měl .. i tak ho to nechalo klidným.
Nevím, je to věc názoru .. ale čím dříve, tím lépe. :unamused:
1. pro 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky potřebuju radu-jakej děláte krém na vosí hnízda? Já dělám s vaječňákem ,ale letos sem ho nekupovala(bych ho určitě vychrupla :grinning: ) a našla jsem akorát se žloutkem-ten se mi dávat nechce kvůli salmonee už sme jednou měli a znova děkuji nechci
1. pro 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute holky,
tak oficialne hlasim pindika :grinning:. robila mi len vaginalny utz kvoli cervixu, ale kedze maly sedel zadeckom dole s kolenami od seba, bolo tam hned krasne vidiet gulky :grinning:

vy ste sikulky s tym pecenim a adventnymi vencami ...
Xeni, krasne PF 2010, asi budem kradnut inspiraciu :wink:
1. pro 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek