• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Zdeni .. MOOOOC GRATULUJEME ke "gulkam" .. :dizzy_face: :grinning: Jaké bude jméno..?
1. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis jeeee gratulka k chlapákovi:slight_smile:))
1. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky diky diky :grinning: :grinning: :grinning:
Zatial Dominik u mna a Zachary u Mikeyho, ale kedze to "oficialne" vieme az od dnes, tak az teraz zahajujeme hladanie mien ...
1. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, gratulka k oficiálnímu chlapákovi :slight_smile:

Akce dudlík je úspěšná jakž takž, ale v klidu to teda nejde :confounded: Několikrát za den plakala, že ho nemůže najít. Plakala a říkala-maminko, plosím, bubíček, kde je? Fakt mi to rvalo srdce, ale nebyli jsme doma a já sebou fakt žádný neměla :pensive: Teď večer zase brečela, ale nakonec asi usnula :confused: Jenže nejásám, v noci ho bude hledat zas, to bude horší, bude rozespalá a nenechá se ukecat ani nic :unamused: Pokusím se vydržet. Ale bojím se zítřka :zipper_mouth: Zas bude celý den kňourat, spát po obědě asi nebude, o to víc, bude navečer protivná a shánět se po dudlu :frowning2: Ona je z toho, že dudel není fakt nešťastná, bobek :cry:
1. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat no jo oni nastesti brzy zapominaji, to me usvedcuje v tom, ze ji to ted v nemoci neseberu

holky, kdyby mela mala ty priusnice, coz teda nevim, byla ockovana MMR, ale jen 1x, tak je to pro mě jako těhu nebezpečné? ja nevim, zda jsem je mela nebo byla ockovana...
1. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, gratulka k chlapečkovi, nechtělas holčičku? Seb bude mit partáka na zlobení :grinning:
1. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky na me vlezla zase depka, to je podzim na 2 veci! jdu si lehnout. Dnes jsem jedla i tak nezdravě že teda snad začnu brat nejake vitaminy protoze mimisek je chudak.
1. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Zdeni gratulace k druhému chlapečkovi :slight_smile: :slight_smile:
Tak u nás malá ležela v postýlce od 8 v půl 9 zavolala tatínka,pak přišla a šli jsme znova spát až po 9 :rolling_eyes: fakt nevím co s ní mám dělat,ale ona prostě spát nechce! bych se mohla postavit na hlavu a ona spát nebude :frowning2:
1. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásný večer

Leni tak já dneska taky začala s večerním režimem už me to fakt nebaví ho tady vidět poskakovat do deseti,ale mohla jsme si za to sama v 8 je ordinačka já se dívám on tady běhá hraje si i jemu tam jde pohádka je rozlítanej v reklamě hp zaženu do postele on zase vyleze já v klidu čumím a pak po něm chci at spí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takže dneska o pul osmé koupání po osmé už ležel všude zhasnuto já mu četla pohádku zpívala,ale nechtěla nechtěl bránil se,ale nedovolila jsme mu výlezt chvilku plakal usnul 8,30 tak ted budu na toto dusledná a snad se mě podaří napravit moje chyby stím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aled dneska odpoledne usnul až v jednu a spal do 3 takže taky chyba pujde o pul 12 do postele at v poledne spí
1. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
HAni,tak malá je v postely vždycky od 8 přečtu pohádku,zazpívám,pustím pohádku na cd,ale když nechce tak bych tam s ní mohla bejt třeba do půlnoci a neusne :angry: :confounded: :frowning2: dneska šla spát v půl 1,jenže poslední dobou spí ráno a po obědě dýl,jenže zas když jí probudím tak je příjemná jak osten v zadku :unamused:
1. pro 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to fakt matematika já jsem ráda když ráno vstává tak po šesty nevadí mě o jsme poslední dobou nějaká čilá tak to vím že usne před poledenm no musím to vypilovat on jako by taky nespal třeba do pulnoci

tak mareček zase když ho vzbudím hned má usměv na tváři tak snad to nějak vypiluju zase nechci přijít o to polední spaní je to pro mě relax nebo kdyby spal jen tak hodku ale on spí 2,ale to potom už mu jdu roztáhnout žaluzky at se budí pomale no uvidíme jak to pujde dál

u nás to právě nebylo že byl v 8 v postely jako byl v pyžamu,ale jinak ne já čumím na bednu on lítá :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak tomu je konec :grinning:

tak dobrou
1. pro 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Deni, gratulka k chlapečkovi :dizzy_face:
My dudlíka neměli nikdy a Tom večer usíná teď tak v 9, ráno spí do 8, pokud čtu pohádku, akorát se rozdivočí, páč u toho musí koukat na obrázky, takže včera jsme četli o Smolíčkovi, no a jak viděl jeena, tak hned dělal bác, jako že táta střílí jelena :grinning:
2. pro 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a dobre rano.
Tak u nas usinani nastastie v pohode, su sice dni, ked ide spat az o 9, ale to vacsinou ked este nie je v posteli a M pride z prace, to mu potom musi citat "story" na dobru noc :grinning:. Inac je o 8 v posteli a zaspava sam. V poslednom case si tam vlaci hracky a este sa tam hra, ale ja tam uz nechodim a najdem ho spat najneskor o 8.30. Niekedy to na mna skusa a krici eee, ze chce na nocnik, ale zatial to vzdy bola len finta, a ked som ho posadila na nocnik, tak vravel ze "neni nic tam" ...
Cez den spi vacsinou od 12 - 13.30.
A dudlik odhodil sam, raz vecer, myslel, ze ked odhodi dudlik, nebude musiet ist spat (dudlik sme mali vzdy len na spanie). no a ja som ho vzala, vyhodila, spal musel aj bez dudlika a na dalsi vecer ho uz vobec nechcel ...
Z kluka sa celkom tesim, vzdy som chcela 2 chlapcov, hoci teraz, ked som starsia, by som uz brala aj holku. Hlavne,aby bolo zdrave, ze ....
2. pro 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

s dudlíkem pokračujeme takhle... O půl jedenácté strašný řev, neříkala, že chce dudel, ale asi to bylo pro to, brečela asi půl hodiny v kuse, pak se trochu zklidnila, šli jsme spát, ptala se kde je, řekla jsem, že ho zlobivý popelář Denisce odvezl-odpoledne se tomu totiž smála, když jsem říkala, ty ty zlobivý popeláři, ty jsi vzal Denisce dudel. No a sice neklidně, ale usnula. Pak se vzbudila ještě několikrát, vždycky chtěla dudel, ale zase jsem řekla, že jí ho odvezl ten popelář a usnula :confused: No tak uvidíme, co bude dneska.
2. pro 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau

tak mama volat na vysledky triplu a volane cislo neexistuje :rolling_eyes: pry asi pretozena linka, no v nejhorsim tam odpoledne pojedu, ale teda ted me to pekne znervoznilo....

jinak u nas se taky chodi spat cim dal pozdeji a nechce, ale ve ctvrtek chodi tchyne hlidat a ona pry vzdy v 19:45 rekne sama ze chce hají ???? a spí, kazdopadne tchyne kouka od 8 na Ordinacia proste si to tak zaridi! takze chyba bude nekde ve me a me mekkote
2. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, na triply se vykašli :wink:
2. pro 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo, no ale kdyz uz jsem na nich byla ze...
2. pro 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, proto jsem na ně nechtěla, páč by mě to zbytečně vystresovalo a všichni mi řekli, že i kdyby vyšly blbě, tak se budou řídit výsledky NT... Tak mi to přišlo zbytečný.
2. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz pro zmenu jen obsaszeno....

No Kat, ja nevim, jak by se tady ridili a doufam, ze to nebudu muset resit
2. pro 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vysledky triplu mam OK :grinning:
2. pro 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, bezva! :slight_smile:
2. pro 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, gratulka :wink:
2. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zas je mi na zvracení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, super, gratulka.
Iris, dufam, ze ta to prejde. ze ti to nebude trvat cele prve 3 mesiace.
2. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, to já naštěstí nezažila ani v jednom těhu :slight_smile: Snad tě to brzy přejde.
2. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to měla 4 dny ťen minulý týden, pak to přešlo a dneska znovu... S Tomem jsem zvracela do konce 16.tt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Tak já dneska malou vzbudila ráno dřív a cestou z mc my vytuhla ,tak jí za 2é minut vzbudím ,musíme ještě skočit dokoupit dárky a zeptat se v pojišťovně jestly my už poslaly složenku na sluníčko a rovnou to hodit na tvalý příkaz.
Jinak se mi zdá,že mi pošťačka v ďáblicích někam dává složenky,už mi nepřišla na mobil a te´d ani na sluníčko :angry: :angry: as tam budu muset zajet-nejhorší je,že zapaltit se ty složenky musej a já teD´nevím s.symbol protože je pokaždý jinej :angry: :angry:
Xeni super :slight_smile:
2. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak u nas sa zase stracaju darky. Najprv nam nedosiel ten vlakovy set, co som chcela pre Sebika k narodkam, a teraz mi pisala kamoska, ze mu poslala maly darek, ci nam uz prisiel ... Samozrejme neprisiel :angry: :angry: :angry: . Tak neviem ... Ucty chodia vzdy vsetky pravidelne :confounded: :confounded: :confounded:
2. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zavidim MC my meli kazdy den tento tyden nejakou aktivitu a jsme doma, no aspon jsem vybalila 2 kraboce sarapatiček
2. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek