• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Zdeni o uctenky asi nikdo nema zajem, al ena poste musi vedet, ten vlakovy set urco pani posilala doporucene to se musi najit, me to taky takhle jednou neprislo a ono to na poste bylo, ale nikdo mi o tom nehodil d oschranky zpravu
2. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
taky si myslím, že se to musí dohledat, paní od toho bude mít podací lístek, ne?
2. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni :confounded: to je mi moc líto :frowning2: já si dneska nebo zítra na tu poštu prostě zajedu bůh ví kam to strká-tchýýni před dvouma rokama takhle přestaly chodit přídavky až je jedna její známá našla o ulici dál válet se na silnici :confounded:
2. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Pani to uz reklamovala na jej strane, vraj sa to "stratilo" niekde cestou, ona mi vratila penizky a neviem, ako to dopadlo na jej strane, ale pisala mi, ze je to uz 3 balik za mesiac, co reklamuje ... to je trochu podozrive, ze sa veci stracaju pred vianocami ...
2. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no to taky, nam porad do schranky neco nekdo strkal pro pani Matejkovou, ale to byla tetička po ktere mame byt, ale tohle bylo s uplne jinym krestnim jmenem, porad jsem ji to chodila hazet do schranky, az jsem se jednou nastvala a napsala jsem na schranku - TADY NIKDO TAKOVY NEBYDLI....
2. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni, to je hruza
2. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
prostě pošta :rolling_eyes:
2. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Denča nakonec po obědě spala, teda o půl druhé si tam ještě povídala, tak nevím v kolik usnula. Vstávala ve čtyři. Takže snad bude po obědě spát i bez dudlíku. No uvidíme, jak to půjde dnes večer a v noci :confounded: Hlavně ale nemůžu najít asi dva dudle, tak doufám, že nenajde dřív než já :sweat_smile: :zipper_mouth:
2. pro 2009 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat jste dobří!
2. pro 2009 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
bram, no nevím, zatím teda fakt neslavím. Viděla přes okno popeláře, přitiskla se na sklo a tak smutně povídá, pane, dej mi bubíčka :pensive:
2. pro 2009 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ach jo no to je hrozný :zipper_mouth: :wink: no ja teda nevim, my teda psychicky připravujeme na to že to vymění u Mikuláše sama za čokoládu, takhle je to vlastně jakože jí to někdo ukradl, takhle ho Xenule dá sama (doufam) tak mi to prijde mozna min tragický?
2. pro 2009 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
bram, myslím, že v globálu to výjde na stejno. Páč Denča mi je taky dala, ať je vyhodím, ale asi nepočítala, že to bude už napořád, no :confounded: Ale přes to všechno nelituju, že jsem jí ten dudel kdysi dala, respektive, že se našim podařilo naučit ji na dudel. Moc nám to ten první rok pomohlo, když si vzpomenu na ty prořvaný dny, noci, několika hodinové řevy, tak toho fakt nelituju a klidně ho šoupnu i prckovi :sunglasses:
2. pro 2009 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ja teda beru dudlik uz do porodnice :grinning:
2. pro 2009 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
bram, taky jsem ho měla už v porodce, ale Denča dudel nechtěla :confounded: Takže první měsíc a půl , dva nebo tak nějak byla bez a pusu nezavřela :rolling_eyes: Pak jí ho naši nějak nacpali a vzala ho na milost. Od té doby řvala a nespala sice stějně jako dřív, ale sem tam dudel zabral aspoň na chvíli :slight_smile:
2. pro 2009 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Xenule zase nechtela taky jinej nez potom ten obr, kterej ji zustal do ted hmmm
2. pro 2009 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
gratuluji k chlapeckovi, k tehotenstvi

dudlik taky jeste mame

monitor dechu- kup si ho bram tady na amzazonu a ja ti ho dovezu,v dubnu se stehujeme do nemecka a pak to poslat do ceska nebo dovezt uz neni problem

ladi, nevim presne co se deje,ale drzim pesti,at je lip...
2. pro 2009 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se u dudlíku zas bála,že jak chodíme občas za sestřenkou a za ségrou,že to jejim dětem bude brát-poprvé fakt ten dudlík Lidunce vzala,ale ona má přesně takový ty velký a my jeli na Nucích tak ho hned vyplivla a teD´ho nosí Maxíkovi sama :sweat_smile:
Tak sem nakonec denska stihla vše co jsem chtěla,krom toho chvojí-no zkusím zítra u našich a nebo v pátek po mikulášský-beztak musím nakoupit jelikož nám příjde návštěva tak upeču caro buchtu a šunkový šneky :sunglasses:
2. pro 2009 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,

dudlíkové story pokračuje následovně. Večer šla spát později, protože vstávala po obědě až ve čtyři, takže jsme ji dali po půl deváté spát, počítala jsem, že hned neusne, ale nespala do čtvrt na jedenáct :rolling_eyes: Ale byla jsem se tam na ni kouknout jen asi dvakrát, jinak si tam povídala, neječela. V noci se budila už méně než včera, dudlík hledala jednou, ale taky nebrečela :slight_smile: Snad to teda zvládnem.

Dneska je tu poprvé ráno kosa a Michal musel škrábat auto. Dopoledne asi zajdu do tesca, kouknout na nějaké drobnosti k Vánocům.

LeniZ, caro buchtu? :confused:
3. pro 2009 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano,
Kat, myslim, ze ste na dobrej ceste, este den dva a na dudlik si ani nespomenie. Sikulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Leni ma same specialne recepty, sa mi zda ..
Kosa teda je i tu, dnes mame kontrolu so Sebikom na ocnom, tak uvidime
Inac mam +6kg od zaciatku tehulkovania ...
3. pro 2009 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Deni, já mám nahoře už 9kg :sweat_smile:
3. pro 2009 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat, o 3 tyzdne uz budem mat i ja, mam pocit, ze to leti hore kazdym dnom ... Esteze nemam doma vahu a vazim sa len v poradni, uz by som bola ako Leni, kazdy den na vahe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - Leni, len si robim srandu :wink: :wink: :wink:
3. pro 2009 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
deni, taky jsem začala přibírat nejvíc od 23tt myslím, to letělo nahoru jak blázen, myslím, že jsem přibrala 4 kg za měsíc :confused: , ale je fakt, že mi fakt hodně vylezlo břicho, předtím nic moc.
3. pro 2009 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jo, ideme sa chystat, aby sme na to ocne dorazili este dnes :wink:
3. pro 2009 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
Kat,to je fajn,že už nepláče :slight_smile:
No já při prvním nabrala přes 20 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To jsem našla na mmb tak musím odzkoušet-Caro doma mám tak zas bude njáká změna :wink:
3. pro 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
LeniZ, tak pak písni, jaká byla :wink:

Já při Denisce nabrala nakonec 16kg, nikdo mi to nevěřil, ani teď bych neřekla, že mám nahoře už 9kg, asi to mám zas všechno v břichu a v prsou, protože se normálně vlezu do riflí, jen mám zase na knoflíku gumičku, jinak bych je samo nezapla :slight_smile:
3. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat závidím- já to mla tak nják rovnoěrně mega řicho a mega prsa(jé tenkrát ještě byly :grinning: :unamused: )
Zdeni-náodou se poseldní dobou držím a vážím se jednou za týden a furt se držím na těch svejch kilech :dizzy_face: a to fakt jím celkem normálně :slight_smile:
3. pro 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
holky na tom Amazonu, jak poznam postovny, kdyz je to in stock, tak je to na skladu, libi se mi tohle http://www.amazon.com/Fisher-Price-Precious-Planet-Projection-Mobile/dp/B001GQ2SA2/ref=sr_1_5?ie=UTF8&s=baby-products&qid=1259826649&sr=1-5
3. pro 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram u kolotoce mas postovne zdarma..free shipping nad 25 dolaru
a ten teplomer se mi nezda jako usni
3. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
bram mrkni na crib set ..maji je hodne v akci a nadherneee :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
3. pro 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek