• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Mici to je fakt pekny, chuvu ale mame stacil by mi jen etn monitor dechu

ja v tom neumim hledat jsme debil
3. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hazejte mi radsi tipy :grinning:
3. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak peču zázvorové kokosky a to těsto má takovou divnou konzistenci, v troubě se to rozteklo, je to měkké, když to vyndám, ztvrdne to...no, to jsem zvědavá, co to do
Vánoc udělaá, peču to poprvé :sweat_smile:
3. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram angelcare se delaji zaroven s chuvickou..ale i tak to vyjde levneji nez tady ... .-) ja asi prodam ten svuj a koupim ten novejsí typ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždycky kdyz volam s tatou tak pak pul dne brecim, on je tak negativni, ammu boli v boku a on ji chce hned nasazovat morfium proti bolesti, ani nevi, jakeho puvodu je ta bolest, ani nenecha delat CT, treba je to banalita, byl by asi radsi, kdyby mama uz umrela a on se o ni nemusel starat
3. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram :cry: to je tak smutný, držte se, všichni
3. pro 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram to snad ne:(( jen nechce aby ji to bolelo..:((
3. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no toje hruza, kdyz etn telefon vezme tata jsem uplne v prd...to uz od ledna lonskeho roku a kdyz mama tak jsem hned klidna, tata ji daval tydny uz v lednu, chapu ze to ma tezke, ale s nim taky bejt v 1 domáctnosti, mama musi utesovat tatu, me uz to nebavi, snad je to chlap a muze se vzchopit
3. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici fakt jo, rekl mi to, ze by to bylo jednosušší když stejne umře
3. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram..urcite to tak nemyslí..clovek rika hodne veci krutě ,když ho něco trápí ,štve a bolí...
3. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, taky si myslím, že ho to bolí a trápí...chlapi jsou slaboši, obvykle to všechno snášejů hůř, než ženské :pensive:
3. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
uz netrucuju :slight_smile:
ale jen diky IP a Vasi uprimnosti - neni vsechno zlato, co se trpyti, a vetsina z nas to doma nema jednoduche - proste udel zenskejch - fakt dekuju moc, uz si nepripadam tak neschopne

vcera se to konecne nekam hnulo doma na obou stranach, konec bobrika mlceni, a mame se radi a nechceme od sebe... jen jsme fakt totalne vyrizeni a na nervy... a pak se vzajemne obvinujeme, ze ten dela vic nez tamten, a furt dokola...
takze proste zacneme, ac jsme nechteli, opravdu shanet pomoc a delat si i separe vecery nebo vikendy... chteli jsme byt idealni rodinka, ktera je porad spolu, ale to proste nejde, to by cloveka polozilo!
mame sepsane asi dvacatero pravidel, tak uvidime, jak to pujde

muj manzel je fajn, je normalni, ale ma tu chybu, ze je to proste chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes: a oni fakt na nektere veci reaguji tak, ze to zenska nemuze pochopit
3. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, drz se, a zkus i tatinkovi pomoct, i jeho politovat, pohladit, povzbudit... Je mi to jasne - je nestastny, zoufaly... Proto to rika.
Tak zatim cau - jedno z pravidel je vypnute PC a telka, kdyz jsou deti vzhuru - coz je u nas od 6 rano do 9 vecer :sunglasses: Tak zacinam dodrzovat... Pa
3. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, paráda, hlavně, že jste našli nějaké řešení, separé večery a víkendy vám prospějou :dizzy_face:
3. pro 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, jsem za tebe happy

holky, posledni dobou nedelam nic jineho nez ze utesuju JEHO! top roste nejde, dnes jsem vypenila, at uz mi nevola, on sip orad jen stezuje, to se neda!!! neumim to mu pomoc, neumim, sama toho mam dost
3. pro 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, a co ho poslat k psychologovi?
3. pro 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ho posilala, to vis, ze jo, ale proste ono to stoji penize a to on nedá, je to stará škola a to mam dobrou!
3. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenze on nechce jit ani hlidat, ze nemuze mamu na minutu opustit, tak jsem mu rekla, ze pujdu k ní já a to taky nechtel
3. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je na pytel :pensive:
3. pro 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ted mluvila s mamou:
Boli tě něco? nevím., spíš ne.
Co děláš? Nevím, nic.
Co jsi od rána dělala? nic.
nechceš se jít projít ven? nevím. Tak jo nebo ne? nedokážu ti na to odpovědět.

Ja mam pocit ze me nevníma, kdyz tam jsem , je to lepsi, ale ten tata na ni prevedl veskerou negativni energii, je to zacarovanej kruh.
3. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi SUPER!!!!!
bram :/( no u nas ma strejda rakovinu..uz par let..par let dobry..pak hruza a zase se to zlepsi a furt dokola..a teta ho fakt drzi nad vodou..furt ftipkuje dobírá si ho...obcas mi to prijde drsny ,ale tomu strejdovi to pomaha moc.-)
tata musi byt optimistickej ..jinak ji fakt stahne do sebe a to je konec..:(
3. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt uz ji stahnul, kdyz prijdu ja, je to hned o 100% lepsi, uz jsem na nej jecela, ale ve vysledku on ječí na ní, že je neschopna a ta si jde lehnout, a ona jde!
3. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi tak to je fajn :slight_smile: jsem moc ráda :slight_smile:
Xeni to je dost na pytel-nechápu místo aby spíš mámu podpořil :frowning2:
Tak dneska budu poprvé hlídat na hodinku synovečka :slight_smile:
3. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, super, držím palce, ať se to srovná :wink:

bram, to je blbý s tím tátou :frowning2:

Tak Denča spí, usnula dneska dřív, neudělala v ložnici žádný bordel, ale je to usínání bez dudlíku takové nervózní nebo co.
3. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat ono to chce čas,moje vytuhla dnes bez uspávání před 3,ale teda před půl 4 už byla vzhůru tak snad dneska usne normálně.
Holky když to tak vezmu tak my se Zdendu taky dlouho nikde nebyli-naposled v létě s kamarádama a malou hlídala tchýně- furt říkáme,že půjdem do kina nebo na véču či pivo a nic :unamused: tak příští pátek mám sraz s kamarádama -to bude malá u našich tak nevím jestly Zdenda půjde semnou-moc se mu nechce aa že bych malu pak nechala zas přespat u tchýně-teda pokud nebude mít tchýně njákou práci přeci jen budou vánoce že :sweat_smile:
3. pro 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím Caro řezy výborné,akorát nevím jestly mám nahoru dát klasickou cukrovou polevu nebo čokoládu :slight_smile:
3. pro 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, daj cokoladu a buduci tyzden prideme ochutnat. Ak nam Zdenda nejake necha :grinning: :grinning: :grinning:
Laduska, ahoj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Xeni, co poznam podobne pripady z okolia - a chlap, ci zdravy alebo chory, to vzdy nesie horsie ...
3. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni-nedělám si iluzi,že by zbylo :grinning: kdyžtak upeču znova :wink:
holky asi blblý,ale mě malá přestala pít sunar-i ten ochucenej co normálně pije ráda,jediný co chce tak když občas dávám do těsta plnotučný mlíko tak jí dám trošku do hrnečku a to si s chutí dá,ale moc jí dávat nechci-přeci jen by měli mít do 3 let um :confused:
3. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek