• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
jinak u nás trošku lepší noci, řekla bych..víc jak 10xurčitě nevstanu :slight_smile:
17. únor 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, Denča teda jako kyselina nežere :unamused: Už jí i domácí jídla, ale musím jí to rozmixovat a jí jen takové ty neochucené sračky jako jen zelenina, maso, brambor, ale nic normálnějšího, jsem jí chtěla dát koprovku nebo něco takového, tak to nechce. Teda trošku sní, ale fakt tak dvě lžičky a konec :rolling_eyes:
17. únor 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: já mu musim taky některý ty skleničky od roka mixovat :pensive: jak jsou v tam velký tvrdý kusy..tak je schopnej se poblít :confused: jinak právě ty normálnější jídla nedá do pusy..furt jen ty blemty ze skleniček :sweat_smile: abysme nedopadli, jak tady někdo psal, že dítko si neslo každej den do školky skleničku :sweat_smile:
17. únor 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my ty noci máme, teda kromě dvou posledních, docela dobrý, na naše poměry :pensive: Večer usíná už dlouho dobře, ale kolem půlnoci pak jde ke mě a spíme spolu.
17. únor 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, tak Denča se naštěstí z těch větších kusů nepoblije, ale ona jak nějaký objeví, tak nacpe ruku do pusy a loví tak dlouho, dokud ho nevytáhne :rolling_eyes: Takže je pak jak prase, no paráda :rolling_eyes: Ale teď jsem přišla na to, že když vidím, že je na lžičce větší kousek, tak jí to dám a řeknu, že teď musíme hodně kousat a předvádím :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: no a ona mě napodobuje, minule nám to vyšlo, tak uvidím příště. Ono jde o to, že jí to asi nechutná. Když jí dám něco normálního, i když to rozmixuju, tak jí to nejede. Ale když jí uvařím nějaký ten sajrajt bez chuti, tak dlabe jak urvaná :confused: Přitom jí dávám ochutnat normální věci, jakože není nijak izolovaná od běžných chutí, jsem říkala, že dostává i bábovku, nedávno měla kousek korbáčíku :sweat_smile:
17. únor 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tak tyhle věcí nejí vůbec...to bych do něj nedostala ani heverem :sweat_smile: snad až budou ty zuby nějaký, že bude jíst chleba s něčim nebo tak..to zatim teda furt nedává..já když vidim ty děcka pod rok, jak seděj, držej si rohlík a dlabou :sweat_smile:
17. únor 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :angry: :angry: raději nebudu komentovat
U nás jede jen naše jídlo,pro ní teda kapku upravené a ještě tak max skleničky ,ale jinak to co máme na talíři my :sweat_smile:
17. únor 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě malá naštěstí jí všechno,co jí dám,ale teprve před pár dny přišla na to,že třeba rohlík by mohla jíst sama,jsem jí ho dala,ona ho vždycky jen držela a čekala,že jí budu krmit,ale teď už jí konečně došlo,že by mohla taky sama.

My máme zase problém s flaškou,má ten nekapající hrnek,ale odmítá z něj pít,prostě ho nechce,sama si ho ani nedá do pusy a když jí ho tam dám,tak zdrhá,nevím,jak jí naučím normálně pít.Pořád jen flaška. :frowning2:
17. únor 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, tak samotnej rohlík, to ona si dá, nebo někdy i s šunkou nebo sem tam i se sýrem, ale moc toho nesní a mě jde hlavně o ty obědy a večeře, na večeři ona totiž chleba nebo něco takového nechce, kaše už taky dávno ne, takže většinou dojídá oběd...
Já už jí skleničkové jídlo nedávám dávno.
kat: tak my k večeři bud kašujem, nebo má ten velkej ochucenej tvaroh nebo Sunárka na dobrou noc :sweat_smile:
17. únor 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, Denča kaše nejí snad od 9 měsíců :confounded: Jsem jí nedávno zkusila zase jednu koupit, jestli si to nerozmyslela :sweat_smile: No jeden den to snědla, ale bez jakéhokoliv nadšení a pak už nic. Jen má ráda z normálních jídel žampionovou polívku, tak to má sem tam na večeři. Jinak Activie, páč jiné jogurty nejí nějaké ty pudingy pro děti...
17. únor 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: já už na to dlabu, koupim normoš tvaroh od madety nebo Vianu :wink: není v tom nic špatnýho :wink: třeba by jí to chutnalo :wink:
17. únor 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekapajici hrnecek u nas taky neprosel, vsechny, co jsme meli, tak kapali, ci dokonce tekli kolem dokola, a nechtel je... takze pije vetsinou normos z hrnku (drzim mu ho ale), nebo brckem a nebo jeste z flasky

ted jsem si pekne porvala... shodil vazu s kytkou, co jsem v sobotu dostala... vaza prezila, ale z 5 ruzi jenom 1... ostatni zlomene :cry: :cry:
17. únor 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm...tak z hrnku neumí, u nás furt flaška..a jenom v noci, přes den nevypije ani ml :pensive:
17. únor 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi to je mi líto. Nám ten hrnek nekape,taky jí tím pěkně vytočil,se to pokoušela vylít a nic,tak ho vzteky zahodila. :unamused: A do pusy teda ani náhodou,ona prostě nemá ráda nic nového. :frowning2:

Sis mě taky pije málo,když se stane zázrak za za celý den vypije 125,ale ani to většinou ne,dr. říkala,že je to špatné,protože i když prej započítá polívku,tak je to pořád málo. :frowning2:
17. únor 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam, ze uz taky neresim i a y :slight_smile: no jo, stane se...

David se napije z hrnku, z PET lahve ( :unamused: ), ale musime mu to zatim drzet,pritom flasku si klido drzi sam...
jedeme nakupovat, prodirat se snehem... tak zatim cau!
17. únor 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma: a to pije i mlíko co? U nás těch max. 300ml za 24h..a to dá ještě jen v noci..ale zas jedna holčička od nás z termínu prej pije 5!litrů..to je taky nezdravý :confounded:
17. únor 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě si ani flašku nechce držet při pití,drží jí akorát rovně a to,když okousává ten dudlík na ní,ale pít sama ani náhodou.

Ladi tak někde nezapadněte,u nás pořád sněží,je to děs,ani nechodím s malou ven,když jí pořád něco je. :frowning2:
17. únor 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis právě že Sunar už nepije asi měsíc,proto má málo tekutin.Na noc má kaši a v noci už nejí.
17. únor 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď zrovna mi snědla plný talíř špaget s rajskou. Aspoň že s jídlem nemáme problémy.
17. únor 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Denča pije z hrnu od půl roku, Magic cup jsme měli, netekly, ale už je nechce, takže pije buď z normálního hrnku nebo brčkem. Flašku s dudlem ani omylem nechce.
17. únor 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co vaše děti a dudlík,malá ho dřív měla jen na spinkání a teď je to katastrofa,nedá bez něj ani ránu,netuším,jak jí to budu odnaučovat. :frowning2:
17. únor 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom, my taky dudláme :confounded: , ale zatím mi zas tak nevadí, to spíš okolí se do toho furt sere :angry: Jako třeba v obchodě lidi a tak... Ale máme ho hlavně na spaní, sem tam i přes den, ale je pravda, že přes den teď víc než dřív :pensive:
17. únor 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat mě teda ještě nikdo nic neřekl a kromě toho tady chodí i mnohem starší děti s dudlíkem. Já někde četla,že by ho měli mít max do dvou let. Ono je to hlavně kvůli zoubkům. Já se jí ho během dne snažím schovávat,jenže je to nanic,protože ona,když ho chce,tak začne tak nějak divně ječet,že poznám,že shání zrovna dudlíka a nedá pokoj,dokud ho nedostane. :frowning2:
17. únor 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, svom: my taky dudláme..přes noc furt..přes den, jak kdy..venku mu ho nedávám, nechybí mu..vlastně ani doma přes den..jen ho nesmí vidět..to po něm hned hrábne..a už ho má v puse :sweat_smile:
17. únor 2009 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis tak venku jí ho zase vyloženě nutím,protože se naučila plivat a olizuje se,tak aby jí nenamrzla pusinka.
17. únor 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
svom: mně je právě blbý mu ho venku nechat kvůli tomu, co psala kat..jen když spí v kočárku, jakmile sedí..tak mu ho vyndám..ale nějak mu to neva :wink: ale kdyby bylo na něm..tak teda jako dudlá furt :sweat_smile:
17. únor 2009 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis já jí ho venku nechávám kvůli tomu namrznutí a kdyby to náhodou někomu vadilo,tak je to jeho problém.
17. únor 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jí ho taky venku nedávám, ale když je protivná, tak mi nic jiného nezbývá a musím jí ho dát, ale naštěstí to teda není často :pensive: Ona si ho ani doma přes den moc nebere a to je neschovávám, ale dřív ho přes den nechtěla vůbec, teď někdy jo...
17. únor 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek