• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Leniz jako obyc mliko bych uz neresila..me Lilca mliko nepije skoro vubec..jednou za cas do ni narvu sunar..ale to si rekne sama ze chce..
3. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas by Seb pil mlieko v kuse, UM alebo normalne ... a tiez kefir a jogurtove ...
3. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jogurtove ma rada .-)
3. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, u nas jede Sunar 3x denne zase by nemusel ajist

u homeopata horor nad horo dokrtory nesnasi, takze rev jaoby ji na noze bral, neslysela jsem lautr nic co mi rikal, Kat kapičky gelsemium, neco na zanety nebo co, fakt děs to byl, porad ze se boji pana, zkusim priste je tam zenska
3. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ctu ze gelsemium je na uklidneni, stras, migrena, bolest hlavy, vysoka horecka, tres, poceni, otupelost, ospalost, bolest svalu a kostí , no pardon k...a to teda nase dite nema, dopr...kam jsem to zase vlezla ty v..e za 2000 kč, ja uz jdu dnes spat, tohle ji teda nedam a zitra tam volam.
3. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ted ctu, ze je v tom namichane i Silicea nejaka...
3. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkazdenek nestresuj - tady je doporucene davat mliko od jednoho roku - podel doktoru je UM po 1 roku jen tahani prachu z kapes rodicu. Ziviny co potrebuje uz jsou extra v tom UM - to co je v normalnim jim staci. Aspon mi neprijde, ze by Petik, ABinka nebo jine deti nejak stradaly:slight_smile:.

Ty caro rezy to je z kukuricneho sirupu? Mam tady jeden jeste neotevreny a nechce se mi ho vyhazovat, hodis mi prosim Te kdyz tak recept.

Ladi dobre, ze se to mezi Vami urovnalo. Nejake skvrny na slunci tedka asi - ja mam taky pocit, ze ze me bude brzo vdova :angry:

Bran zavolej a zeptej se ho v klidu - treba TI to vysvetli - ja bych ted momentalne nejakeho homeopata potrebovala jako sul. Od zitra mi hrozi, ze budu muset kvuli chronickemu zanetu brat trvale ATB a to se mi teda nechce - no budu muset hledat neco jineho....
4. pro 2009 ve 03:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Tomík teď pije jahodovej sunar, jednou denně :slight_smile: Vypil by ho i víckrát, ale dávám mu sýry, jogurty, tvaroh, tak rozhodně nestrádá.
4. pro 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak hned po ránu šokink,volal manžel,že koupil vánoční stromeček-já ,že super,co koupil a on,že jedličku! já jedle nesnáším a navíc umíte si na jedličce představit slaměný ozdoby ,perníčky a jalíčka? :confounded: ach jo :rolling_eyes: takže byl v ávěru samozřejmě naštvanej na mě ,že sem mu neřekla,že borovice nesnáším-hm sem myslela,že už to po x vánocích kdy sem vždycky chtěla cokoliv krom borovice poznal že :unamused:
Gabi to je z Caro nápoje :wink:
Ty jogurtový mlíka má taky moc ráda,my dneska jdem na tu mikulášskou tak sem zvědavá :slight_smile:
4. pro 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
\Leniz tak koupil borovici nebo jedli?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ja teda nesnasim borovice ..jedlu mame kazdej rok.-))
4. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
borovici pardon,sem docela podrážděná-nakonec sme se teď dohodly ,že ho dáme našim a koupíme jinej,ale štvě mě,že jsem mu i zkazila radost,jenže si nemůžu pomoct :pensive:
4. pro 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tipujem, ze kupil borovicu :grinning: :grinning: :grinning: Ale slamene ozdoby si viem prestavit i na borovici i na jedlicke :wink:
4. pro 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ja by som bola rada, keby moj kupil niekedy nieco sam od seba, bez toho, aby som mu povedala ...
4. pro 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,on kupuje každej rok,pokaždý vybere skvěle,ale letos nevím proč vybral tohle ,asi si holt po 4 letech nepamatuje ,že je nemám ráda a bohužel ty ozdoby by na to fakt nešly-jsou takový dost drobounký,máma na ně ozdoby má-oni maj takový ty větší jakoby figurky :wink:
4. pro 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz ja musim vybírat stromek sam..abych byla spokojená :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. pro 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si spis rika,. ze vam zatim ten stromek opada a na vanoce uz pro vas nebude tak vzacny, neni to brzy?

my kupujemem 23.12. prave proto, aby se 24.12. mohl ozdobit a ted den se tesime na vecer na jeziska, jestli jsme to jako pro něj ozdobili hezky.

Borovice se mi taky nelibi, bud jedle, ta dlouho vydrzi, nebo smrcek, ale ten teda ten den predem
4. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni moc brzo není,já mám zas zkušenost,že okolo toho 20 už jsou ty hodně pěkný vybraný :unamused:
4. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo? u nas pred obi vozi novy! naopak, kdyz to koupis 24.12. tak to koupis levne... ale to je fuk

myslite, ze tim jak mama zacina byt uplne mimo nas svet a zacina nas nevnimat, na vse rika nevim a opravdu si nepamatuje, ze se mnu pred chvilkou mluvila, ze je to obrana těla pred tou rakovinou? jako aby si neuvedomovala ze umira? ja totiz zacinam mit velmi silny pocit, ze se vanoc nedocka a my jim na vanoce chteli rictm ze cekame kluka, ale ted se bojim, ze to ani nestihneme, nevim, co mam delat? ja nevim, xenuska ma nemoci jen ze mě, ze porad pred ni brecim, ale ja nemuzu, ja proste musim brecet a jdu si najit jinou diskuzi, abych vas uz neobtězovala, mate jine starosti pred vanocemi. tak ahoj
4. pro 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, prestan, vobec nas neobtazujes!!!!!!!!!!!!
4. pro 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, vůbec neobtěžuješ! od toho tu jsme ,abychom tě povzbudily!

jinak stromeček budeme mít od manžova kolegy z práce , má plantáž, takže zase bude jedlička :dizzy_face:
4. pro 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,prosímtě proč bys obtěžovala,naopak,vždyť od toho jsme tady aby jsme ti pomohly a ty ses mohla vypovídat,vdyť každá z nás to občas potřebuje :wink:
Aha tak mi do Obi nejezdíme :sweat_smile: nakonec asi budem mít přímo z lesa- tchán má les u Berouna tak si tam pro ně zajedou,beztak má Zdenda dovču a tenhle dáme našim,jsou docela rádi,že nemusí schánět :wink:
Tak Mikuláš zajímavej-malá furt mikuláš,mikuláš -úplně unešená a dokud byla u mě tak se nebála ani čerta,ale jak sme si šli pro balíček a čert řek její jméno tak ztuhla a jinak než u mě v náručí bejt nechtěla ani básničku říct nechtěla a to tam předtím zpívala :sweat_smile: ale aspoň poděkovala,ukázala mikuláši kde jspou okna :grinning: :grinning: jen mi teď nechce hráškovou polívku :unamused:
4. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky

tatu jsem dnes presvedcila a prisel hlidat Xendu a ja tu byla s mamou, udelala jsem kureciprsa na broskvi a br. kasi, moc si pochutnala, i dost komunikovala najednou po obede prestala zase reagovat a ja na ni, co je s tebou a ona ze ji nejak neni dobre, a mimo pohled. Dala jsem ji lehnout. V pondeli nas vezme ten drahy homeopat, ale ja doufam, ze by ji moohl namichat neco i na ty deprese i na tu celkovou lecbu at to stoji co to tsoji, jeste se zkusim domluvit s tetou a s brachou snad na to neco daji
4. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,teda smi tím kuřecím udělala chutě :dizzy_face: já se odbyla rohlíkem a malá si dla taky jen rohlík se šunkou a rajčetem-polívku bojkotuje a já jí nechi furt vyvářet :angry: snad vám ten homeopat nják poradí a něco dá,v tomhle fakt neporadím-já nikdy u homeopata nebyla :sweat_smile: snad bude brzo líp,moc držím palce
4. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tyk ne, ani tomu moc neverim, teda homeopatikum nao, ale ty jeho metode, ale zase, zkusit to musime, protoze opravdu normalni medicina nas poslala k sipku a za to nic nedas - krom penez a na ty ja s... dostanu od tchyne 5000 na vanoce, tak za to zaplatim mame a malé homeopata a pro me to bude nejhezci darek, kdyz jim to pomuzze
4. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,zkusit se má všechno-dotěď pamatuju jak sme tenkrát mámu vezly na Homolku a tam nám řekly rakovina v posledním stadiu nedá se nic dělat-počítejte pár dní ...... :frowning2: přitom máma žádnou rakovinu neměla!!! Takže naprosto chápu,že zkusíte i homeopata :wink: hlavně aby se maminka vyhrabala z těch depresí a bojovala
4. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně!
4. pro 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jak jste užily mikuláše? u nás malá dokonce i potichu zazpívala,ale držela se mě jak klíště :sweat_smile: jinak dostala krom ovoce a ovocných tyčinek spousta perníčků a sladkostí-tak už jí s tím pomáhám :grinning:
5. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj!
predstavte si, vcera jsem si vzala prvni pilulku antikoncepce a zvracela jsem v noci 9x !!!
zkusila jsem jeste dnes druhou, a kdyz to bude des, kaslu na to :( ach jo

byli jsme u mamky na oslave, spousta deti, super...

a pak jsme sli tady u nas do mesta na certy... jeden z nich byl docela vostrej, jsem se i ja bala, opilej, s cigarem, desna maska :pensive: tak to Davca skoro natahoval... ostatni bezva, dostal od andelicka bonbonek...
a pred chvili doma koukam, a David v pokoji na okne a mava nekomu, tak tam jdu a dole 2 Mikulasi, andel, a 2 certi na nej mavali a cinkali retezama :grinning: pak na me kriceli, jestli muzou nahoru, ale to nechame az na pristi rok, at nema trauma :grinning:
5. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.

Tak my sme boli vcera v materskom centre, bol tam Mikulas, nasa Vika sa s nim aj so Snehulienkou odfotila. Teraz tam prebiehaju tzv Vianocne dielne, tak Vikina piekla pernicky, zdobila ich a aj jedla s ostatnymi kamosmi. Kazde dieta dokonca dostalo aj pri vstupe Mikulassku igelitku plnu dobrotok od sponzorov, ale vam poviem, no veci snad za 15euro tam bolo. Az som bola milo prekvapena.

No a dnes sme mali konecne po vyse mesiaci oslavu pre slovensku stranu. Od nasich dostala velku kuchynku a stan Pu, takze bola happy. Okrem toho dostala kopec drobnosti a kazdy jej doniesol uz aj Mikulasa. A od nas dostane Mikulasa az zajtra rano.UZ si vycistila topanku a dala na okno. Tak jej tam idem dat nejake dobroty. :slight_smile:
5. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky

no tak si predstavte, vcera jsme byli u kamaradky, byl tam Mikulas, Xenča natahovala, ale kdyz videla, ze ostatni deti dostavaji cokoladu, tak pak se uklidnila, dobrovolne odevzala dudlikl a zazpivala Pec nam spadla, nikdo to sice enslysel, ale já jo. No a večer ji rukam, dudu neni, dala jsi ho Mikulášovi a etd Sorry za caps lock ALE!!!
REKLA HMMM A USNULA BEZ ENJ, SPALA CELOU NOC AZ DO 7 RANO! Asi byla etda hodne unavena! ale jsem jeste zvedava dneska.
6. pro 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek