• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Bram, to je parada. Davidek ho tenkrat odevzal miminku a bylo.

Tak ja zase v noci zvracela... Neberete nekdo antikoncepci Chloe? Pokud jo, daruju Vam 2 platicka. Dejte vedet.
6. pro 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my sme vcera boli na Mikulasa u znamej, bolo tam asi 10 rodin, 14 deti a prisiel Mikulas s anjelom a certom, no a Seb sa na mna zavesil ako kliest, plakal ze bojim bojim, o tanecku ani slyset :wink: zobral balicek a utekal. Ukludnila ho len cokolada, co z neho vylovil, ale ked sa Mikulas na neho znova pozrel, tak hned rev ... Hrdina :grinning:. Odteraz strasime Mikulasom :wink:
6. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Xeni tak to je super :slight_smile:
Ladi a co jiná antikoncepce? Já teda nikdy problémy neměla krom pupínků po Femodenu :confounded:
Zdeni :grinning: naše dneska koukala na chobotničky a jak je tam ten Faust tak malá čert-čert a schovala se mi v klíně :grinning:
jé sme dostaly taky mikuláše,naši měli nevyužitej odšťavňovač-tak nám ho dali ,že u nich je už víc jak 2 roky ve skříni a my ho aspoň využijem-dnes k snídani čerstvá pomerenčová šŤáva :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni mnam

No my tam meli 12 deti a Xenule byla vydesena vic z tech divokejch deti, ona je takovej klidas, prostiho Mikulase asi bych chtela slavit tak terba 2-3 deti max. Bylo to takove neosobni

jinak byli jsme u kamaradciny kamaradky, pojala to velkolepě, pozvala pána, co dělal sushi - bych se udjedla, byli tam minidezertíky a tak, ale nakoenc jsme se s Jirkou shodli, ze jsme si pripadali trapne, ze jsme prinesli jen sampano...tak ukazala nam novej barak, asi 20+1 no silenej barak, velikej, deti meli 1 hernu na lego, 1 hernu, kde meli lezeckou stenu! 1 obr pokoj, kde spali...no ja koukala, ale nezavidela, to ani ne. Ona ma samo pani na uklid, ale i tak, jsem rada, ze jsme vsichni tak nejak spolup orad v obyvaku a enjak na sebe vic vidime a mame k sobe bliz....
6. pro 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, to vis ze jo!!! Pani na uklid bych sice ted prechodne brala (ale nejsou na ni prachy), ale jinak jsem rada, za to co mame. Posledni dobou se kolem me mnozi podobni "zavodari" (jsou za vodou) a nezavidim, nelibi se mi to :pensive:
6. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi presne, ja taky opravdu en, ale musim se priznat, ze jsem avidela koupelnu a kuchyn, jelikoz my nemame, ale my byt bdueme, tak co...jen holt musime vyckat.
6. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som tiez bola na navsteve v nejakej tej vile - ale ja by som sa tam necitila ako doma :unamused: Radsej mensie a utulnejsie, kde clovek nemusi kricat na plne hrdlo a chodit 1000 km aby niekoho stretol ...
6. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych zas brala baráček,radši menší,ale prostě neco se zahrádkou velikost by klidně stačila jako je náš byt,akorát teda aspoň s njákým úložným prostorem-paní na úklid-hm já bych to nechtěla,ne proto,že by mě bavilo uklízet ,ale prostě bych asi nezvládla kdyby se mi v domáctnosti hrabala njáká cizí ženská :sweat_smile: aleto je samo můj názor,sem v tomhle asi staromodní no,ale nikoho neodsuzuju kyž njákou paní na úklid má :wink:
Holky sem zas včera uděla takovej trapas,že se mnou asi sestřenka do smrti nepromluv :frowning2: omylem sem jí poslala sms pro ségru-trapas jak hrom fakt :frowning2:
6. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: taky by mi nebylo prijemny, ze se mi o neco stara nekdo cizi - ale ja no to proste fakt nemam cas - je to tak, ze bud stravim cas s detmi nebo budu zehlit atd., a jasne ze to deti vyhrajou (nebo si ten cas vynutej), proto pisu, ze ted prechodne bych ji brala - kdyby Davca odpoledne spal, tak alespon neco delat muzu, ale on spi jen v noci, cca 10 hodin... nic moc... a varit treba proste musim :angry: Takze mi ted ty veci prekazi.
A zahradka? Ta by se sikla, to jo :slight_smile:
Brala bych domecek, to je jasne, ale klasickej, normalni, ne zadnej hrad s koupalistem :grinning:
Ale ja jsem asi divna, ja nerada nosim znackovy hadry, nerada nosim sperky, nemam rada proste drahy veci, asi jsem blba :grinning:

Byli jsme na vanocnich trzich, za tyden jedeme na dalsi...
Jinak dnes pohoda, decka jsou vetsinu casu venku nebo s tatkou, tak muzu v klidu na PC.
Nase "dvacatero" pravidel zatim celkem funguje.
6. pro 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas v materskom centre cert nebol, len Mikulas a Snehulienka, takze ziadne placlive deti neboli, prave naopak. :wink:

No ja by som brala vlastnit taky bytik s terasou a ten byt keby mal tak...staci 100metrov. Proste take daco, co mame teraz v najme, ale kludne o trosilinku mensie, ale hlavne nase,no.

Pani na upratovanie - ako ja ked som chcela pred nastahovanim, aby som tu mala cisto, tak som si obvolala tie agentury a vsade mali sazdbu okolo 1,2 eura za meter, tak ako sorry, ale to som si fakt poupratovala sama.....
6. pro 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi tak to chápu,já mám celkem štěstí,že třeba chvilku malou zabaví telka nebo puzzle,jinak třeba vysává se mnou ,vaří semnou a navíc nemám ještě druhý mimčo :wink: takže jako celkem pohoda-zatím si stěžovat nemůžu-jedině na to,že už mě to fakt nebaví :rolling_eyes:
Holky já fakt nevím jak se zachovat,ráda bych se omluvila( i kdž v podstatě není za co protože jsem v podstatě napsala pravdu a naíc takhle žertujou všichni a myslím,že nják extra hnusný to snad nebylo,ale to se prostě neříká) ale psala jsem to včera a trklo m to až dneska odpoledne :unamused:
6. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, tak u nas se nejvíce bala Xenda prave Mikuláše, čerta vubec, protože byl vysokej a byl to chlap.

Ja ani baracek nechci, ja jsem etd 100% spoko, byt a k dispozici zahrada, jen by mohl byt vytah a enbo 1. patro, to je jediny...
6. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, tak to sa v byvani zhodneme. :slight_smile: No Vikina k Snehulienke sla bez problemov, k Mikulasovi sa zas az tak nehrnula. Ale zase sa nebala, aj ked to bol vysoky chlap.

Leni - ono zalezi, co si napisala. Pokila si pisala priamo nieco o dotycnej osobe, tak to skus obratit na zart alebo co.
6. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenia co jsi napsala? neco vymyslime... :wink: za chvilku jedu s mamou k tomu homeopatovi, tak se těším, hlavně, že jí řeknou, že jí pomůžou, ona to musí slyšet!
7. pro 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, drzime palce!
7. pro 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Xeni tak držím palečky ať mamince pomůže :slight_smile: hlavně aby zas dostala chuŤ do života :slight_smile:
Ono je to trochu složitjší,zřejně sem urazila jejího bráchu,žel pravdivě navíc ,takhle žertuje celá rodina-jenže tohle se prostě neříká :unamused:
7. pro 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my letos Mikuláše zas neměli, páč jsme dělali zabíječku, takže Tom byl u našich, aby nenastydnul... takže příští rok, no.
7. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, vy porad zabíjíte, pošli jitrničku!
7. pro 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hura, hlasim, ze dnes sme konecne dostali vlacky, co mali byt k narodeninam!!! Seb je nadseny, aj ked viac demoluje, ako stavia :grinning: :grinning: :grinning:
Xeni, ako ste dopadli u homeopata?
7. pro 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, no ja nevim, mama to zvladla, moc nerikala Ja vam pomuzu jak doufala, ale rekla, ze mama je plna virů, ktere jsou nebezpečné pro tělo vice nez ten nador, dostala neco aby je vylucovala, ale jinak je dobra celkem, určo lepsi nez byla minuly tyden, tak snad vydrží holka moje
7. pro 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak celkom ok, nie? drzte sa
7. pro 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ted se mnou komunikuje po skype, coz uz teda tyden nedelala, lepsi se to snad! tuk tuk tuk
7. pro 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni pozdě,ale přece co :wink: nechcete tuhle nebo příští středu někam zajít?
Xeni tak snad to pomohlo
7. pro 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme zitra na Budejarnu od 11 do solne jeskyne. Kdybyste se chtely pridat....jinak to k nam mate daleko, ale mame tu peknou hernu Baby klub Lentilka, kdyby se vam chtelo... :wink:
7. pro 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,zítra jdem od 11 na yamahu :wink: kde ta herna je? že by sme se jeli za váma podívat? :wink:
7. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici?! :dizzy_face: :dizzy_face: že by ?
7. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
co mici??? aj ja chcem vediet ...
7. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni mrkni k mici do albíka :wink:
7. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz nešpehuj jo?.-)
to je naše miminko 5 dnů po oplození..dneska by se mělo zavrtat tak držte palce .-)
7. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici sem neodolala když to bylo na hlavní stránce :wink: držím palečky aŤ vám to vyjde :slight_smile:
7. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek