• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Jé já tu s Lenčou asi zůstanu jedniná netěhulka,nesnažilka co nemá druhý mimčo :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, drzime palecky!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Leni, ty mas oci vsade. Tento tyzden mame celkom plny, akurat piatok by to mohlo byt ok ...
7. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici držíme palečky ať se prďolka hodně pevně zahryzne :wink: :grinning:

Héééééj Leni a co jako já? :grinning:
7. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici! strašně moooc držím vše co mám!
7. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky ,jste moc hodné...budem doufat .-)
7. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brdo, Xeni, ty uz si 18 tt, ide to strasnee rychlo, co?
7. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pek promiń tak ještě teda ty a Zusma ,ale je nás čím dál míň ....
7. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pek ja si precetla jen a co já? tak jsem rychle projela tve alba, nikde nevidim zadnou novinkua pak mi to doslo :dizzy_face:
8. pro 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mici :dizzy_face: ať se hezky usadí a roste :wink:
8. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

My měli Mikuláše na třikrát, v pátek jsme byli na náměstí, stavěl se tam velký vánoční strom, byl tam i Mikuláš, doma pak dostala nadílku od nás. Mikuláše jsme doma neměli, bojí se i cizích lidí normálně, natož toto. Ale venku v pohodě, to se nebála. V sobotu jsme byli u tchýně, v neděli u našich, malá spokojená :dizzy_face:

Bram, jak pokračujete s dudlíkem? My měli od pátku hrozné noci :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Nemohla usnout, byla taková akční, to nevím, jestli bylo dudlem. V noci pokaždé asi půlhodinový hysterák :zipper_mouth: , děs, ale taky nevím, jestli to bylo dudlem. Jinak dobrý, už na něj moc nevzpomíná. Ale usínání se teda z zhoršilo, no :confounded:
8. pro 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, no jo 18. tyden, to je uz snad 5. mesic? ja ani nevim, to tak utika, ze to neumim ani pocitat a jsem jak debil, kdyz to mam nekomu rict a nevim to. No rodim v kvetnu, atk teoreticky 4. mesic,a le podle poctu trvá těhu 10 mesicu, no tak asi bdu pocitat spis ten 4. mesic nez 5....

Vcera tu byl ten kamarad Ital a ten rovnou se ptal v kolikatem jsem tydnu. Takze se ani slozitosti mesicu nezabyvaji, to se mi libi.
8. pro 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, to je pátý měsíc. Jsem si od někoho z alba stáhla tu tabulku, páč to taky neumím přepočítávat na měsíce. Hodím si ji na chvíli do alba, tak koukni.
8. pro 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. pro 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nas fakt furt stejny, ona nikdy dobrej spac nebyla budi se asi 1-2x za noc a vyzaduje mliko, dudlik nevyzaduje, usina u flasky s mlikem, takze to je v poho, po obede zatim nespala jinak nez ze vytuhla v kocarku, takze to nevim, ale asi to bude blby, protoze kdyz jsme doma, tak tam bručí a nespí, asi by ji dudel pomohl, ale my to rovnou vzali i s tim, ze ma velkou postel a malou postylku ted uz rozlozime.

jinak mi zacina tvrdit, ze ji je v pokojiku zima, ma tam asi o 2 stupne mene nez my, protoze koetl je starej, coz znamena 20-21 stupnu, ma teple ponozky, teple pyzamo, no vylozene studena neni ale rano ma trochu nudli, pak uz behem dne ne, co mam delat?
8. pro 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, jak to, že jsi nám nepráskla, že je Nikouš těhule??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeden měsíc =4 týdny :wink: počítá se to jako lunární měsíc, ne kalendářní, takže 10 lunárních měsíců je těhu, Kat to napsala správně , 18.tt´= 5. měsíc
8. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo je těhule? krom mici?
8. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikouš? Která? :confused: Asi myslíš z diskuse srpen 2010? Já nevěděla, že ji znáte :slight_smile:
8. pro 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, jj, Nika.vo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já už ztrácím přehled... :slight_smile:
bram, u nás je to spaní po obědě taky nějak na prd :confounded: Už tak to poslední dobou sem tam nevyšlo a po hodině jsem ji brala z ložnice, páč nespala, no a teď je to asi ještě trochu horší :confounded: Včera jsem ji spát ani nezkoušela dát, byla tak akční, že jsem to vzdala předem :pensive:
8. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co budete vařit? já vyndala kotlety a dala bych si nějakou dobrou omáčku, jenže mám tak smíchané chutě, že nevím, co bych si vlastně dala :grinning: nejradši bych špagety, ale bezmasý oběd byl včera, po té sobotní zabíjačce jsme nemohli maso ani vidět
8. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, dneska nevařím, Michal dělal včera kuřecí na žampionech s rýží :dizzy_face: a zbylo na dneska :sunglasses: :dizzy_face:

bram, dívala ses na ten odkaz na ty tt a měsíce?
8. pro 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat divala, diky, uz jsem si to dala do oblibenych, 5. mesic bdu v sobotu :grinning:

my jdeme do solne jeskyne, takze se naobedvame nekde na budejarně asi zkusim Pizzerii, mam tam nejakej slevovej kupon na detske menu zdarma, ale otazka je, kde je. nejdriv jdeme do kavarny s detskym koutkem, pak hned vedle solna jeskyne a pak hned vedle obídek, nekdy me ta materska baví :grinning:
8. pro 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš dobrý :dizzy_face: já včera dělala bramboračku a palačinky s tvarohem
8. pro 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramboračku musim taky idělat, mala ji miluje...palacinky moc neji, vubec ty sladka jidla nene, jen samo susenky a tak
8. pro 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my jsme si včera přislpaly-malá děsná noc,furt e budila až za náma nakonec přišla do obýváku a ustlala si na gauči,tak sem si s ní pak šla rovnou lehnout k nám-jsem slaboch,ale než za ní furt chodit to se radši vyspím :wink:
My dneka máme srbské kuřátko s rýží-pekla jsem ho už včera tak se docela těším :wink:
My jdem do zamah,pak musím vzít v bille pampersky dokud jsou v akci ,odpoledne cvičení,a navečer velkej vánoční nákup :stuck_out_tongue_closed_eyes: ikdyž se na něj už docela těším doma mám jen čtvrtku másla,kousek perly půlku hořtice :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky,včera jsem na chilku malý pustila dobu ledovou 3,že si v klidu vyžehlím abych nežehlila večer(ještě že jsem to udělala,jelikož sem za malou furt lítala do pokojíčku) a malá z toho byla úplně vysmátá :grinning:
8. pro 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zas se mi pod nosem udělal opar :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jo, to mám jen při těhu
8. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevím, jakou si mám vzít barvu šátku :frowning2: Nejvíc asi váhám mezi tmavě modrou nebo tyrkysovou... http://www.branakdetem.cz/moby-elasticky-satek.htm když na to kliknete, tak se to zvětší. Fakt nevím :confounded:
8. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek