• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
nebo ještě tady, ale není tam ta tyrkysová http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26535946&tab=5
8. pro 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tyrkysová :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já pujdu zase do erga...
8. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat taky se mi víc líbi tyrkysová :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, holky, taky jsem se k ní přikláněla víc :dizzy_face:

Mici, já taky, ale na novoška to není úplně ok i s tou novorozeneckou vložkou :confounded: , i na amazonu to myslím moc nechválí, tak chci na začátek šátek, pak zase ergo. Od těch asi pěti měsíců počítám :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, obligátní otázka :grinning: , jak se cítíš? :wink:
8. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat 1.den po oplození?? :grinning: :grinning: :grinning: nijak zvláštně...samo..no já bych to prave chtela až pozdeji nosit..no mini mimco nevim..navic kdyby to vyšlo tak se potit na sobě v Srpnu..:/
8. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat a mrkalas na tu novou novorozeneckou vlozku? vypada tak lip nejak..ze bych se nebala že mi vypadne
8. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, to beru i na doma, že jako něco doma i udělám, Denču jsem měla furt na rukách, řvala, nemohla jsem ani uvařit čaj, kdybych ji možná od malička nosila, tak by to bylo ok, v ergu se taky pak zklidnila :confused: :dizzy_face: . A taky na prochajdy tady kolem baráku, k vodě a tak s Denčou, abych nemusela vláčet kočár a ještě nahánět Denisku po lese :pensive:
8. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat no ja prave spis na to doma..zase satek je skladnejsi ze..budes objednavat na amazonu?
8. pro 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, o to nejde, že by vypadlo, ale že je to takové nepohodlné :unamused: Holky na to nadávaly a jak jsem to tak zkoumala, tak se mi taky zdá, že je to jen tak na chvilku, jinak to musí být pro prcka nepohodlné. V tom šátku je to v poho a můžu ty polohy měnit, co prckovi bude vyhovovat. Tu novorozeneckou vložku jsem zvažovala taky, ale pak jsem se rozhodla pro šátek. Cenový rozdíl už není tak mega. Stejně šátek pak v poho prodám :sunglasses:
8. pro 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, ee, beru to přímo na bráně. Mám u Lus, 5% slevu, beru tam ještě další věci, pošta zadara, to by se ani moc nevyplatilo a navíc si ho nechám nadělit od našich pod stromek :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát jsem koukala, že tu tyrkysovou nikde jinde nemají, tak doufám, že bude. Ani na Amazonu není :confused: No uvidíme, ještě na tom Amazonu nevypadá špatně ta barva Moss. Když ony jsou ty barvy na každé fotce jiné, strašně to zkresluje :angry:
8. pro 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat me se libil ten lagoon...no uvidim ..casu dost ze..a na zada je to pohodlny jo?pac jsem na tom cimdal hur
8. pro 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, a jo, už jsem ten tyrkysový objevila i na amazonu za 45 dolarů... Ale ten lagoon tam nevidím :sweat_smile:
8. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kAT JAsně pač takovej neexistuje:// :grinning: :grinning: :grinning: sem myslela pacific..zajimava barvicka..(nechapu kde sem vzala tu lagunu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. pro 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, aha :grinning: :grinning: :grinning: Myslím, že s mimčem jsi na dobrý cestě, to už je určitě těhu demence :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ten pacific je limitovaná edice. Tady jsem ho ještě neviděla.
8. pro 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat taky si říkám že už mi hrabe ..že je to nejakej signal( i kdzy me už hrabe asi 3 roky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
8. pro 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, mě taky, od prvního otěhotnění se mi nějak vykouřil rozum z hlavy... Otázka je, jestli tam vůbec někdy nějaký byl :grinning: :grinning: :grinning: Ale fakt, od těhu s Denčou zapomínám, nechápu a tak :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :zipper_mouth: :angry: :unamused:
8. pro 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat joo ja taky nedokazala pochopit kdzy me objednavala sestra na dasli tyden ze uz je 12.11...pak mi dala i kalendar at se podivam..a ja cucela a vubec sem se v nem nemohla zorientovat..no pako :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brouku, já taky uvažuju na šátkem, ta tyrkysová je super :dizzy_face: jen se teda bojim těch keců okolí, jak tomu malému ničim záda apod :angry: A nemám už teď chuť vysvětlovat jim to,protože oni to stejně nebudou brát v potaz. Robertovi se moje myšlenka nelíbí, že budu jak indiánská babička :rolling_eyes: , ale jeho ještě nahlodám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak mi pak poreferuješ, jestli je to s ním pohodlné. :sunglasses: Ale zatím co vidim miminka, tak se v šátku nádherně uklidní a uspí :dizzy_face: A Domís byl taky uřvánek neskutečnej :confounded:
8. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, okolí ať mi políbí p.del :stuck_out_tongue_closed_eyes: Všichni byli s Deniskou chytří, co a jak dělat, aby neřvala, hlavně ji nebrat do postele a podobně, samo nic nezabralo, Denča začala trochu spát, až jsem ji do té postele vzala a těch "chytrých" příkladů mám milion. Nakonec většina z nich uznalo, že neměli pravdu, že každé mimčo je jiné a neměli mi hustit do hlavy takové všeobecné moudra. Mimo to, já už jsem za exota tím, že jsme najeli na látkovky, takže je mi to už fuk. Kočár samo bude taky, po Denisce, ale chci i šátek. Kdybych ho měla i na Denču, tak třeba bylo všechno jinak :unamused: Když jsem v půl roce nebo kolik jí bylo, koupila Ergo, tak se to taky hodně zlepšilo :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, když já jsem debil, co řeší co si okolí myslí :unamused: a hlavně prostě nemám chuť čumět na ty pohledy a poslouchat dohady. Hlavně od tchýně a švagrové si vyslechnu, to jsou ženský, co strašně řešili vyvařování flašek, kotníkové boty, čepičky bezešvů (aby šev miminko náhodou neškrábal :rolling_eyes: ) a tak bych mohla pokračovat a už slyšim ty řeči, že to určitě není dobrý na záda a vždyť má kulatá záda a vždyť v autosedačce taky nesmí být dítě dlouho a tohle je to samé :rolling_eyes: Jsem nasraná předem :grinning:
8. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, tak to jsme na tom podobně :grinning:

Chjo, Denča zas nespí :unamused: Asi se nám s tím odpoledním spaním skončilo :cry:
8. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, taky jsem to tak řešila, ale už jsem nějak přešla do stádia, že je mi to fuk :sunglasses: Šátky jsou pro mimča zdravé :sunglasses: Ať si o tom něco přečtou a pak kecaj :rolling_eyes: Mě nejvíc fascinujou kecy, že se v tom šátku mimčo udusí a ta máma si toho ani nevšimne :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry:
8. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak něco takovýho mě třeba vůbec nenapadlo, to si to asi rozmyslim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, Micince drzim palce!

dnes mi vjel David na motorce do silnice pred auto - jak jsem ho chytala, prevratil se mi kocar s Betkou az na boudu... parada! pak chytil David asi 3 hysteraky, lehal si do blata, do louzi, tak jsem ho (zasady nezasady) ve meste pretahla parkrat pres zadek a jak se uplne dusil nudlema a slzama, tak dostal i pres oblicej, aby se vzpamatoval... senzacni prochazka...
jsem ted tady definitivne uz za nejhorsi matku... a je mi to nejak jedno

vypada to, ze mozna budu shanet od ledna praci, ze se s manzelem nejak prostridame - pokud to pujde, protoze je to k NEVYDRZENI
8. pro 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi ... si to predstavujem a lutuje ta ... boze, co ma to caka s dvoma detmi ... klidek, nie si najhorsia :grinning:

nikka, vidim, ze byvas v Prahe, to snad nemyslis vazne, ze ludia v tvojom okoli v zivote nevideli miminko v satku ... mne sa napriklad zda, ze ich je viac v satku, ako v kocarkoch :wink: . a na prilezitostne vyuzitie planujem satek tiez, mame aj Manducu, tak to budeme kombinovat ... inac treba na kecy ostatnych kaslat a nepripustat si. Ako u nas napriklad ako Seb zacal nosit bryle, tak zacali niektori riesit, ci si tie oci este viac nepokazi :wink:
8. pro 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,to je mi líto,holt když se něco se.... že ,ale neboj nejhorší nejseš já teď dala naší taky přes prdel jak je možný,že se mi teĎ počůrává a pokakává-už si ani neříká :angry: bych jí zabila denně peru její pokaděný nebo počůraný kalhotky,po několika měsících co jsme bez pleny :angry: taky už byh brala jít do práce,jenže mě by neměl kdo hlídat a zas tolik aby sme se prostřídaly se Zdendou bych nevydělala :unamused:
Náhodou já šátkování zkouším na synovcovi a super :dizzy_face: jestly někd y budu mít druhý tak jdu do něj určitě! a prdím na okolí,maka se taky divila,proč šátek,ale ségra ho dokonce dostala doporučenej od dr :slight_smile:
8. pro 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, ani nevim, jestli tchýně někdy viděla dítě v šátku, to asi jo, ale to ještě neznamená, že s tím souhlasí, no... Mojí mámě to bude asi jedno. A švagrová žije v Německu, nevim jaký tam na to mají názor, třeba mě překvapí :confused: Ale ta ať si něco zkusí říct, tam se zase všechno léčí homeopatiky, proti nimž nic nemám, ale když už nezabírají, tak je asi dobrý jít brát jiné léky :zipper_mouth: Což oni neřešeí a cpu do sebe furt další a další homeo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pořádně si nastuduju informace a pak jim je omlátim o hlavu :grinning:
8. pro 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
NIki,tak kdyžtak vždy můžeš říct,že ti doporučil dr :wink: :grinning:
8. pro 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek