• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
ahoj no ja envim, asi bych mela vyresit, jak bduu nosit to mimi do 4. patra, ez...
8. pro 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
vidim, ze tu riesite satky a plienky....uf, nastastie aspon jedna starost sa ma netyka.....
No my uz za PC nie sme ako je dne dlhy, furt niekde lietame. Dnes sme zacali s prvym kruzkom - anglina. a od noveho roka zacneme aj s inymi kruzkami. Zrovna tento tyzden som dala vsetky stare hracky po Vikine do materskeho centra, tak som zvedava, ci Vika nebude mat taky zvlastny pocit, ze jej tam vsetko patri. No uvidime....
8. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - a neboj, ja ta v tom netehulkovani a nesnazilkovani nenecham samotnu. Pri Vikininej divokej povahe som skutocne na veeeeelmi dlho vyliecena z tuzby po druhom mimcu. :slight_smile:))))
8. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak dobrý mluví se mnou,sama my napsala :slight_smile: :slight_smile: vyřešily sme to tak,že se o tom nebavíme :sweat_smile: jakoby se nic nestalo :dizzy_face:
Leni to jsem moc ráda,že mě v tom nenecháš,jako já občas mívám chutě mít ještě druhý,ale jednak mi občas tečou nervy při jednom a jednak-doufám,že nevyděsím těhulky,ale upřímě když si vzpomenu na porod nebo si náodou přečtu jaký byl můj porod tak mě vždycky zatrne ve slabinách a začnu si odříkávat už nerofím,už nerodím :sweat_smile: :grinning: ale vítě dobře,že já jsem srabík co si nenechá vytáhnout ani třísku,tak doufám,že sem nezapůsobila negativně :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, neboj, to je prostě tak, že nějak to miomino musí ven, taky se zvencnu, ale na druhou stranu, uz budu mit splněno a klid. Tebe to ještě čeká :wink: ja už to budu mít za sebou.
8. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,no tím,že mě to čeká si nejsem jistá :sweat_smile: já si snad druhý adoptuji :sweat_smile: :unamused: srab no,ale třeba až tu budete vykládat vaše porody,tak mě to uklidní :wink: nebo do é doby než budu čekat drzhý vymyslí njáký bezbolestný způsob :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
porod= dobry, sestinedeli = priserny, nervy s detma = nejhorsi
:grinning: :grinning: :grinning:
asi tak, ale ja mam smulu na rozmazlena vztekla stvoreni... hodne stesti tehulim!
9. pro 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je možný,že má malá takový jakoby syndromi týraného dítěte? jako když na ní zařvu tak si dá ruce před obličej :confused: :confused: jako nevím jak je to možný,neříkám,že občas nedostane na zadek,ale fakt málokdy,většinou se držím nebo zvýším hlas :confused:
9. pro 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - to je jen takova malinka hysterka :slight_smile: ja to znam, umí delat i takovy psí oči když se zlobím, sklopí je rika mama se zlobí... a pak se tomu řehtá, normální herečka!

Ladi, ja si nic nepripoustím . klasická obrana a porad tak nejak doufam, ze mě vyhodí nahoru ten květen, já ho miluju a Hodkovičky jsou plné šeříku a ten já miluju a tdy to všude voní, určo to bude super. Mimino bude spát v kočárkua mala si bude trajdat na houpačkách a já bduu sedět na lavičce a pilovat si nehty :grinning: :grinning: :grinning:

mamka dnes akční prý at prijedu, budeme pect cukrovi, ted mi pise, jake vyndala maso a ja tam jedu zase navarit a tata prijede sem, uz smlouval, jestli staci az po 10h, rikam mu koukej prijet v 10, protoze ja pak bduu jak hadr na holi. Chce abych ji pomohla i se umýt :dizzy_face:
9. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni asi jo,já furt pátrám v paměti co jsem jí tak hronýho provedla a na nic nepřicházím :confused: je fakt,že ona má občas ruce před obličejem a pod tím prosvítá jak se směje.
Tak to je super,že je mamka akční :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taK mě dneska čeká pečení, utírání prachu, nějakej úklid skříní, vařeno naštěstí mám, no, nějak se na to netěším, zas je mi blivno, k doktorovi se chystám 17.12, tak uvidíme, co nám řekne
9. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem snad těhotná jinak si to neumím vysvětlit-furt žeru čokoládu :grinning: a to obvykla kvůli váze nedělám :wink: :grinning: :grinning: ale manžel má radost
9. pro 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

já dneska asi chcípnu :zipper_mouth: Malá sice v noci neřvala, ale i tak nespala :confused: Seděla na posteli, hlavu nějak na bok, oči vykulené, divně se usmívala, až z ní šel strach-asi jsem viděla přespříliš hororů :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pak mi začala něco ukazovat v pokoji nebo něco vyprávět, i když jsem si ji nevšímala tak seděla třeba čtvrt hodiny, dokud se mi ji nepodařilo položit a to tak většinu noci, nevím co to bylo :confused: Ale byla jsem z toho víc na nervy, než kdyby ječela, bylo to divný. Teď je v poho, akční jako vždy, doufám, že dneska půjde spát po obědě, jinak mě fakt trefí. Ale moc tomu nevěří, už několikátý den po sobě po O nespí :confounded:
9. pro 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat hele ja myslim, ze proste s vama komunikuje, ze vas vidi, xenule vubec nespi, kdyz je s nami v mistnosti, kdyz je sama v pokojiku, probudi se a zase usne sama celkem, nekdy chvilku place spis tak jakoby knuci
9. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mama uz dezorientovana, ale jinak uvalela vanilkovy rohlicky vsechny
9. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni hlavní je,že já chuť ot dělat :wink:
holky já se z naší malý fakt picnu-nočníkování the end,prostě jakmile jí neposadím sama tak se počůrá nebo pokaká a dělá jakoby se nic nedělo :angry: :angry: už fakt nevím co s ní,tak sem jí dala plínku ,že je teda miminko když si neumí říct,fakt nevím co s tím-jestly zajít k dr abych se ubezpečila ,že je vše vpořádku nebo co mám dělat.
9. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ja myslim, ze zbytocne stresujes. Je to nieco nove, asi na to reagujes a tak Klaudinka to robi, aby videla tvoju reakciu. Skus to chvilu nechat plavat a uvidis, ja myslim, ze to prejde.
Xeni, aspon ze nieco robi a nie je pasivna ...
9. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo je docel adobra, ale potom rekne, ja nevim, co se deje, jsem zmatena, zatim me poznava, ale sama rika, ze je nestastna z toho, ze ma zamnení a je mimo, skoro to vypada jako Alzheimer, no proste nadory na mozku jsou nevyzpytatelne
9. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mám doma MMtak se na net moc nedostanu :wink:

chci jen reagovat na Lenču to je řpesně jak u nás měsice si říká normálně krásně přiběhl a ted už asi tyden se počurává pokakává a sám si neřekne ani za boha tak jak píše deni ted už si ho nevšímám plínku,ale nedostane když si vzpomenu tak ho posadím když se počurá klidným hlasem mu řeknu jestli se to dělá on mě řekne,že ne takže jsem trpělivá a čekám ,že to přejde ted jsme ve fázi že si za den sem tam řekne,ale není to jěště jak to bylo......
tenkrát měl i prujem a to si říkal kažý prcnutí ted kaká večer do plínyk ,ale i to se snažím vychytat
všechny zdravím.......
9. pro 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...
6 novych fotecek, jak rostou...
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vReferer=/&vAlbumID=72158

dnes ma Bety pul roku, ty jo
9. pro 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, su roztomili. Vobec to nevyzera, ze ta dokazu nazlostit :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi kouzelný :slight_smile: :slight_smile: vypadaj jak andílci :slight_smile:
Tak mám ozdobený cukrovíčko,takže už jen slepit krémový a o víkendu nepečený a hotovo :sunglasses:
9. pro 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my s mamou udelali vanilkovy rohliky podle receptu z Apetitu kuxus, ale s Xendou pernicky, cele odpoledne, byla jsem na nervy, pul mam pripalenych ale Xendu to bavilo...
9. pro 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi vše nej Betynce, jdu se juknout
9. pro 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo ta je obrovska, ty deti te rozhodně přerostou!
9. pro 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky,tady ten satk stoji asi 40$
9. pro 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už vím kde byl problém-ona chce soukromí :fearful: normálně už si zas říká,ale musíme jít pryč z koupelny :sweat_smile:
9. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky... jsou to hotova nevinatka :slight_smile:
dnes jdeme na kotroly k pediatrovi s obema a David se vzbudil s paradni rymou, to je zakon schvalnosti nebo co, to se tech kortikoidu nezbavi

vcera tu byla tchyne, tak jsem se prospala cca do 13 hodin, ale v noci jsme spali zas jen od pulnoci do 6, tak je to zase nanovo - ta unava... :cry:
10. pro 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi tak je nech dnes na chvilku u mě :wink:
10. pro 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, diky, ale jedeme hned zase zpatky, autem. Pek nekdy se domluvime, a udelame srazik.
10. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek