• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Holky prosim mate nekdo pristup na Dtest? tady testli ten teploměr http://www.dtest.cz/tisk.php?session_id=0&page=elektronicke-teplomery-rychle-a-spolehlive
13. pro 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
Kat, urcite by som si zasla k dr ...
13. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Tak jsem si to v té hospůdce fakt užila-akorát si toho moc nepamatuju-přeci jen už nejsem zvyklá :sweat_smile:
Včera jsme byli v kině na 3D vánoční koledě,krásný doporučuju,akorát teda ta cesta z Tesca :stuck_out_tongue_closed_eyes: skoro hodinu sme jen popojížděli po parkovišti :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt hrůza,myslím,že už do vánoc do Tesca nepojedem :grinning:
Xeni promiň nják toho bylo moc a já se sem vůbec nedostala.
Já už začínám nepečený-teda to kde není potřeba máslo aby se mu něco nestalo-ikdyž známý maj třeba vosí hnízda do konce ledna a jsou ok,tak sem začla dělat sukovky,pak margotky :slight_smile:
Holky malý jsme našla na krku takovou kuličku,jakoby pod kůží a můžu s ní pohybovat-nebolí jí to ,ničemu nebrání,ale i tak mám strach,takže zítra volám dr,kdy máme přijít nechci se tam přimotat k chřipkám :unamused: ,ale bojím se aby jhí to nevyřezávaly :frowning2: :frowning2:
13. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul Diazepan teda fakt netuším,já ani nevím,že ho doporučujou :confused: příjde mi to jako dost velkej driák :confused:
R no spíš má´ísto toho tam cpe L :grinning: ale snaha fakt je -nejvíc u slova prdel :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Kat,radši si skoč k dr,přeci jen lepší když ti na to něco dá :wink:
13. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, v Ikee zacpa aut dovnitr i ven v podvecer!!! Tak jsme se na to vybodli, sli jsme do Letnan do KIKY (stejne ji mam radsi), koupili jsme deckam ten stan tam - navic s Puem, takze z toho se pomine, a v akci za par korun! koupila jsme si rucniky, ruzne vanocni serepeticky, darky - a uplne v klidu! super :grinning:
13. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,jak to dnes vypadalo v tescu? Včera večer stejně jako píšeš v Ikei zácpa dovnitř,ven,všechny parkoviště plný,no hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak záhada s řevem je snad vyřešena - může za to nurofen, zřejmě jí je po Ipobrufenu stejně blbě jako mně. Včera dostala Panadol a všechno v klidu
Včera večer jsem dopekla cukroví, mám 12 druhů, a slepuju
přemýšlím ještě nad nějakým nepečeným, ale nevím, možná jen vosí hnízda

jinak jsme se byli včera dopo podívat na Staromáku na strom, pěkné. Dneska dopo na výstavě filmových loutek ve Strahovském kláštěře, pěšky to máme kousek, malého jsem měla v šátku, taťka zpět Emu na koni.

K obědu jsem udělala lososa, výborný. Teď piju kafe a slepuju ořechy
13. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vybalila veci po svagrove a kamaradce ze vcera a mame zase asi šestery šatičky a spostu triček a sukýnek, uplná nádhera! tak tu xenda delala modni prehlidku a my uz jdeme na tanyny jen priste!
13. pro 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi jak rikam, do Ikea v 21h, maji do 22h, se to stihne a je tam volnejc, ja do Ikea prestavam jezdit uderem listopadu

LAe ja byla taky v tesco a super.
13. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lidi silej, co? My chteli ten stan - ale jak rikam, v Kice pohodicka. Jeee, to jsem se vyradila!

Musim rict, ze dneska superden, u nas je to jak na houpacce, co? Byli jsme v Roudnici na trzich s kamoskou a pritelem. Moc stanku tam nebylo, ale dobry. Svaracek, David jel asi 5x masinkou... Jsem zjistila, ze lepsi je se tomu vsemu smat, nez nadavat, protoze - z masinky nechtela slizt a rval, tak Honza furt caloval a David jezdil, pak dosel proud a konecna :slight_smile: Na svarak jsem cekala dvakrat, nebyla voda. Cestou domu v aute desnej puch, tak jsem podezrivala malou, ze se pokadila - ale pak vyslo najevo, ze David slapnul do ho..a a rozpatlal to nohou po moji sedacce zezadu - no brutal. Do toho vseho mi na tasku od kocaru priplacnul kornoutek tureckeho medu a ten tam sedela prilepenej jak nejakej frnak :slight_smile:
Doma se pred navstevou dloubal v nose, posleze skrabal pod slipama, Betka prdela, krkala... No, predvedli jsem se famozne :grinning: :grinning: :grinning: Ale bylo to fakt moc fajn.
A k tomu jeste jsme doma zapomneli ridicak, doklady, mobil, a kamoska zase nemela dalnicni znamku, takze adrenalinovy vylet.
13. pro 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi :grinning: jste šílený, my se chystáme na trhy na Mírák někdy v týdnu, mozna seběhnem dolů teda na ten Staromák, ale má mrznout, nevim, jestli se mi chce
13. pro 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi :grinning: hustý teda ty si užíváš
my se chystáme na trhy až tak 21 to má Zdenda volno :slight_smile:
Tak budu muset dát asi jedno cukroví pryč-ty margotky nják nám nejedou a to jsem se na ěn těšila,ale nják nám ta kombinace s marmoškou nesedla no :unamused: ale i tak bude nepečenáho dost,teď sem musela znova dělat ferero kulička-jelikož dopolední dávkku už Zdenda spořádal :grinning:
13. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, teda - asi to bol des bes, ale teraz som sa normalne rehotala, ked som si to prestavila ... ako z nejakej komedie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dufam, ze Kat je ok ... zajtra rano odchadzame do Krkonos, tesim tesim tesim ... tak pa, dalsi vikend som tu ...
13. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, uzijte si sníh, Xenda byla včera uplně hotova, jak ji zustaval na botičce...
13. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, papa, uzijte si to!
komedie to byla, tady je to komplet :slight_smile:
http://www.rostaci.cz/obsah/lepsi-je-se-tomu-smat

a vse nej Svome k svatku!
13. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi. :slight_smile:)))))))))))) som sa fakt nasmiala......

No, akurat dnes mal David umrtie v rodine - jeho dedo, tak na pohreb pojde len on. :slight_smile:
No zrovna pred tyzdnom som tak do hovna slapla ja. \A NEMALA SOM SI TO KDE UMYT.....Takze smrad v aute tiez...
13. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ze mu prejem uprimnou soustrast :frowning2:

Vse nej Svomo, ja ani nevim, jak se jmenujes....tak ted uz vim :slight_smile:
14. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky
ZDeni užije si to :slight_smile:
Leni,upřímnou soustrast :frowning2:
Lůce vše nejlepší :slight_smile:
To mi připomělo jak mě minulou sobotu pos... njáký pták-takovej lívanec na bundě a já po ruce ani kapesníčky ....
Holky tak sme objednaný na půl 12 tak držte palce-dr zněl jako by to byla prkotina ...no snad-řeci jen nevím co to je že
14. pro 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ráno,
ok nejsem, ale oproti víkendu je mi o hodně lépe. Za hodinu přijede táta, abych nemusela furt lítat za malou a když tak si mohla jít lehnout. Včera ji naši měli taky. Spala jsem i přes den 4 hodiny.

Deni, k doktorce nejdu, nevidím důvod, za těch x let jsem tam byla jen párkrát, když mi bylo fakt hůř a musela jsem na nemocenskou a stejně mi nikdy nedala nic než paralen... Cpu do sebe tuny homeopatik a sirupů a řekla bych, že to zabírá, protože nejhorší to fakt bylo ten první den v sobotu, včera už jsem dokonce odkašlávala :confused: a už to při kašlaní není takové, že by se mi to uvnitř mělo roztrhat :slight_smile:

Teď ráno ani nemám teplotu-jinak jsem měla 38, po paralenu 37 a ani nejsem tak slabá jako ty dva dny předtím. Ten kašel teda ještě mám, to tak rychle nepůjde, ale je vidět, že se to zlepšuje. Kdyby ne, tak skočím k máme do práce, ať mě pro jistotu poslechne nějaký doktor. Ale snad nebude potřeba :wink:
Jen jsem teda musela přeobjednat dnešní kontrolu na gyndě, za prvé jsem nevěděla jak mi bude a za druhé, abych tam na maminy nenaplivala, že a taky holiče :unamused: Ale už jsem přeobjednaná na příští týden, tak nebudu na Vánoce jak můra :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dočtu později...
14. pro 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
mně je tak blbě od žaludku :unamused: A mám chuť na pizzu a šopák, jenže an nákup razíme až zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hanul, ten diazepam, při horečce nad 39,5 v zadčku, ono je po tom to dítě děsně zblblé :rolling_eyes:

Kat, dejte se brzy do pořádku!
14. pro 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tak snad uz to bude dobre!
Iris lituju, tehotenske nevolnosti jsou hrozne!

LeniZ, to je dobre, ze tam jdete, snad to nic nebude.

Davovi uprimnou soustrast :unamused:
14. pro 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, díky, snad jo :slight_smile:

A ten diazepam jsem taky neslyšela a asi bych ho nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: Takové svinstvo :pensive:
14. pro 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, my jednou museli dát 1/4 diazepamu proti křečím při horečce, celej bych teda nedala určitě, max 1/2

nejhorší je, že mi pomáhá jen se trochu najíst, budu jak koule :sweat_smile:
14. pro 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, 1/2 diazepamu jsem Domče dávála při horečkách nad 39 kvůli fibrilní křeči. V mém okolí to doporučuje každý lékař, lepší půlka prášku, než pak vyšetření mozku a já nevím co ještě.....fibrilní křeč byl můj strašák, protože na ty horečky trpěla.
:wink:
14. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky právě diazepam by se měl dávat mě dr.říkala čtvrtku a právě kámošky malá měla ty křeče a je hruza :frowning2: je to sice humus,ale proti tomuto když jinak nejde

leni at to u dr.dopadne ok mareček je mát taky,ale jezdí a nic prý to není u mě v okolí to má snad každé dítko
jinak od včera dobrý akorát se potí takže jěště asi není oK,ale zvládli jsme to
musím letět uklizet po víkendu je to tu děsný :pensive:
14. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kazde dite je jine, nase ma 39,6 a ja to ani nepoznám, lítá jak zběsilá, mít to já, tak mě vezou s těma křečema, takže ono se to musí sledovat. Kdyby mela nad 40 a zimnici, dala bych asi i diazepam, ale zatim nam tedfa nurofen nebo tak zabral super.
14. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram Mareček taky měl 39,8 a lítal hrál si normálka taky bych to na něm nepoznala kdybych na něho nemákla a nebyl jak kamna rozpálený,ale on má čelo a spányk vřelý a tváře a ruce ledový

já mu ho dala na noc ,protože to mu stoupalo pořád :frowning2: a bála jsme se těch křečí :pensive:
14. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je pravda, že my jsme tak vysokou teplotu ještě neměli. Nejvíc měla myslím něco málo přes 39 a jak píše Bram, lítala, nebylo to na ní poznat, že má teplotu. Kdyby měla 40-cítky vypadala nějak vážně-jakože by ležela a bylo jí moc zle, tak bych ho asi taky dala :pensive:
14. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak pojedem na chíru-měli sme dneska jenže tam maj do 12 a od našeho sme vylezly ve třičtvrtě na 12 to bych musela mít vrtulník :unamused: takže zítra-prej asi tuková kulička,ale sama se nevstřebá,takže........ y jí to měli vyříznout,tak sem se ptala jestly je to pro ní nják nebezpečený-prej ne,tak sem se rovnou zeptala jestly je nutný jí to řezat-prej jen kosmetická vada,ale pro jistotu máme zajet na utz a na chíru. Hm takže buď bude mít bouličku nebo jizvičku-co je lepší? :frowning2: :frowning2: se Zdendou sme se dohodly,že pokud to bude ono a nják to neporoste tak jí to odstranit nenecháme-přeci jen je to na citlivém míst,a až povyroste tak se rozhodne sama :frowning2: ale i tak mám ze zítřka strach :pensive:
14. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek