• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
A kde ji má leni??
14. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mezi krčkem a hrudníkem ,dr jí to i promačkával,ale malá ani necelke,vůbec jí to nebolelo,ale mám strach :frowning2:
14. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a tys psala na krku, těch tam mame hafo, nemuze to byt jen uzlinka?no uvidite co vam jeste reknou.
14. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,no ono je to tak na hranici,jakoby dole na krčku,ale uzlinka to není na to je to prý moc tvrdý,spíš a kulička a ta se sama nevstřebá
14. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě leni taky jich máme pár na krku...a dr.říkala,že dobrý
14. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani aha-tak uvidím co ztra řeknou,ale prej mě k řezání nemůžou nutit
14. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasný leni uvidíš moje asi 4 kámošky tak jejich děti taky to mají

já ted mu našla i jakoby u lícní kosti jak měl ty teploty já je mívám když jsme nachlazená nebo tak
14. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja prave kvuli takove tvrde kulicce na krku byla taky u Dr., ma ji tam porad, nemizi, nezvetsuje se a Dr. rikala, uzlinka. Ja sama ji mam nabehlou non stop od doby mych angin asi ve 3. tride jsem byla asi pul roku nemocna. No chirurg urco bude zkusenejsi a uvidite. Dej vedet.
14. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě ona to má jakoby mezi klíčníma kostma,ale prej je to tuková kulička,jedný čeho se bojím je to řezání :confounded: chuděra,ono stačí,že má jizvičku potom co si rozrazila občí a na bulovce jí to blbě sešily,takže je to pěkně vidět :confounded:
teĎ spí už přes dvě hodiny v kuse
14. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni uvidis, neboj. mylsim ale stejnak ze je to uzlinka.
14. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni díky,no snad to nják dopadne,řezat do ní nedám,kor na bulovce,kdyžtak máme známýho chirurga,tak bych j vzala na konzultaci ještě k němu,ale díky za podporu,sem na nervy ežrala celou milku a cejtím se líp :sweat_smile:
14. pro 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, neboj opravdu, ale chapu tě!
14. pro 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ondráš už kope naprosto důrazně :grinning: zvlast kdyz ochutnam cukroví, tak do mě kopne!
14. pro 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram to bude mlsnej chlap :slight_smile:) krasne..
14. pro 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
spis si rikam, ze do mě kope, at nemlsám, ze jako se drží dietka! ja to neshodím, nemam vubec vuli, ale snad nejak v lete jo, no...
14. pro 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni :wink: tak to bude něco jako ta naše,v těhu mi to dopřála s kopáním a teď mi chodí ujídat s talíře-teď sem si dala k véče palačinku a k tomu šípkovej čajík,malá měla taky palačinku a co myslíš,samozřejmě mi čtvrtku snědla :sweat_smile: hlídá mě abych nepřibrala :grinning: takže kdyžtak ti jí pak na pár dní půjčím a hned to budeš mít dole :wink:
14. pro 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak som vam docitala,,,
Leni, ja by som to asi tiez neriesila a plne ta chapem. Ja uz saliem len ked VIka zahlasi, ze ju nieco boli...
Akurat zaspinkala, tak idem prat a kus upratat....
14. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
leniz držím palce, určitě bude všechno OK
14. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky piste mi do IP vas facebook, jsem se rozhodla, ze to tam rozjedu :grinning:
15. pro 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorat pulku veci nechapu, ale jinak je to fajn :slight_smile:
15. pro 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
mici, kdy to otestuješ :wink:

Jinak tu tukovou bulku jsem měla já an rameni před pár lety a ambulantně mi to vyřízli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejvíc bolelo to loální umrtvení.
15. pro 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kráásné ránko

bram já jsem tam dlouho a nechápu ho taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak ty pohyby závidím to je kráása a co pupík vyfocený???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: včera jsem nějak najela na tvoje picaso a nemohla jsem od Xenušky odtrhnout oči fakt kráásný miminko a ty ksichtíky :dizzy_face:
15. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, no jo pekny no...ale dloubance uz zacinaji docela bejt pekny, no nioc prijede tata a vymenime si hlidani, bude hlidat malou a ja jedu za tatou!
15. pro 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my už sme zpátky doma,děsila jsem se toho jak dloho budem čekat,ale vzali nás skoro hned :slight_smile: dr byl rozumnej,je to prej jen pod kůží a řek,že vyříznout jí to může ,ale zůstane jí tam tak 1-2 cm jizvička,tak že by to nechal pokud by se to nezvětšovalo,nebo to nezarudlo,že je to ok :slight_smile: holky mě se tak ulevilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ani to sono nedělal,že to nemá cenu,že je to malinkatý a jediný co mu to řekne,že je tam kulička :slight_smile:
Xeni já to taky nechápu,používám to hlavně na chat :slight_smile:
15. pro 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram jjy v tom 20tt to bylo super ve 40tt už to bylo horší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale ráda na to vzpomínám doufám,že to jěště jednou zažiju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

leni jsem ráda za vás ,že to takhle dopadlo a určitě ti spadl kámen ze srdce

já facebook spíše kvuli fotkám tady se nechci vystavovat :grinning:
15. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jsem si vas tam pridala, celkem me to bavi, mam tam spoustu pratel, tak co delaji a tak, clovek aspon o nich vi, ted vubec nikho nestacim navstevovat.
15. pro 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram tak to si od tebe vsechny obšlehnu :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů Mici zadařilo se? Gratulka :slight_smile:
15. pro 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeslti se dá poslat celá moje skupina "koník" ale ja tam mam i lidi z pedaku a ze stredni, fakt clovek ani nevi, co s nima je...

Mici test vyšel? šmarjáááááááááááááááááááááááááááááááááááá! gratulujuuuuu, to bude radosti pod stromečkem tady z toho slzím.
15. pro 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík holky..v nedelu vyšel a dneska čárka silnější tak snad bude vše Ok.-)
15. pro 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek