• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
mici, to je skvele! moc Vam to preju!!! :slight_smile:
15. pro 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
srpňátko, toto letí ty vogo
15. pro 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram jsme koukala sotva se přihlásíš a už pomale 100 přátel :grinning: :grinning: :grinning: to jsi opravdu rozjela ve velkým :grinning: :grinning: :grinning:

mici moooc gratuluju to je nádhera...mě čeká zítra konzulatce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak pokud by šlo všechno tak jak má měli bychom zase listopadátko :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanuli tak to budu držet palce!!!
15. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc Vam drzim palce! Kamaradky pritel je embryolog, byli tu u nas v nedeli - hrozne zajimave!
15. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji

mám problém mareček se nemuže vykakat teda jako tlačí pak volá že to nejde já se podívám a má to napul venku prcku uplně napnutou amusím to nějak z něho vytlačit.........jsme si myslela ,žepo těch číkách na teplotu bude mít prujem a nic má to tuhy jako hrom vím že jíst hodně ovoce pít,ale zase toho tolik nesní za den pije tak notmálka existuje na to něco z lékarny??bojím se aby se nebloknul a přestal kakat,že ho to bolí
kamarádky holčička se tak blokla a musela jít na klystýr a pořád stím bojujou
15. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici - huraaaaaa, moc gratlujeeeeem!!!!!!

Leni - super, to som si vydychla a urcite hlavne ty. :wink:
15. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici supéér :slight_smile: :slight_smile:
Leni díky,fakt se mi moc ulevilo :slight_smile:
Hani určitě tě ti něco v lékárně daj,ségry malej musím dostat taky občas něco na zácpu ,protože ho to zahuštěný mléko ,,ucpává,, :frowning2:
15. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, my s tim bojujeme, jsme bloklé

kazde rano davame Laktulozu, je to sirup, neskodny, nenavykovy, jen je to trosku nutí a hlavně to malinko ředí stolici, takže tlačíme, říkáme u toho jau jau jau, ale vytlačíme

V této situaci, kdy bylo h...o na pul venku jsem ji donutila na bobeček a jak si tlačila na brisko, vetsinou i plakala, tak ho vytlacila, i jako jsme zmackla nad prdelkou aby to slo ven, no děs běs

jinak samo jak holky radili Actimel, svestkový Hipp
15. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s tim FB, ja uz jsem tam celkem dlouho, ale vzdy jsem jen potvrdila pratele a konec, ted jsem se tak koukala a zjistila, ze je to dobry, ale zase jkecat jen s přáteli...tady na konovi je dobry, ze se seznamine novy lidi, tam to asi jde taky, ale ja dala skryt svoje udaje jen pro pratele ne
15. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, taky jsem moc rada, ze to takto dopadlo, ze Klaudu nebudou trapit!

Ja se FB uspesne branim, kazdej na me tlaci, tak just ne :slight_smile: ICQ mam a ani to neotviram. Zatim jsem tomu nepropadla :astonished:

Hanul, chudacek, nam Laktuloza (Duphalac) vubec nepomaha. Jen Actimel a hodne piti. Cipky taky k nicemu, ho hned vytlaci, takze hororove sceny, na to nemam nerv...
15. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky tak vidím,že se hodně blbě kaká

bram já právě na břicho nazbírá tak musím zmáčknout pulky ono se jakoby ztenčí vypadne a dál zase musí tlačit,ale poprvé když jsme viděla tu prcku napnutou a to h... jsme myslela že se zblázním

zatím si myslím,že bloklej není,ale tlačí jak o život i když řve jak to bolí jsem u něho a taky tlačím dělám srandu chvilku breči pak se směje a pak děláme hovínku tytyty že je to lupiček jeden co ho tam trápil to se teda mareček pěkně potom vyřádí když ho vytlačí
15. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

mici , hanul gratuluju a držim palce

odžehlila jsem kus K2, ale pokračovat budu zítra, jdu spát, dneska v noci jsem vstávala i k Emče, ty zuby mi zabijou, tak potřebuju něco naspat, 4h je málo

jinak dneska jsem byla středně pilná, ale zítra mám v plánu opět protřídit věci malému a taky nám vytahnout další zimní

jo a u nás začíná být zajímavo, Štěpánovi už nestačí hra cí deka nebo lehátko a chce si s náma hrát nebo alespoň si povídat z očí do očí. T ak tady pěkně huláká, jako povykuje a volá nás, je to vtipný To je přesně ten nročnej předěl, kdy už by něco chtěl dělat, ale fyzicky to ještě nejde, úplně se mi to vrátilo od Emy..... už aby lezl

Facebook nemám a také se mu zatím úspěšně bráním, stejně jako Lada neotvírám ani icq, tak na co ještě další medium, no nevim no, neláká mně
15. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, chudacek... no my takhle taky mluvime s hovinkama a s pindikem... holky, to jsme teda dopadly !!!! :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, Betka 3 dny vali sudy po celem obyvaku - uz jde do tuheho :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi a přetahuješ????

já se toho bojím a pořád to odkládám chjooo
15. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je divný když měl plínku nikdy ho to netrápilo
15. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
přetahování nám pořád moc nejde, ale doktor říkal, že se uvidí ve 3 letech...

s tím kaděním - u nás je to lepší od té doby, co chodí na WC, na nočníku s tou zácpou vyváděl ještě mnohem víc

holky, nedá se nic dělat, jdu spát... zase toho moc nenaspíme, tak radši jdu, ahoj
15. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lado - no ale alespoň už si pro tu hračku hrábne doleze a tak
sice to bude děs běs, ale tohle je pro mně zatím asi jako horší :grinning: , ještě se ani neppřetočí sám na břicho, už má nakročeno, ale je těžkej.... tak ho tak vždycky šoupnu a je ticho, čumákuje kolem, slintá blahem, no a pak už nemuže, ryje krtka, jde na záda a za chvíli na novo :grinning: :grinning:

ad přetahování - dala jsem to za úkol mm, ať si to naštuduje kdy a sám ohlídá a začne. já to nechám na něm, přeci jen to má v ruce :grinning: :grinning: :grinning: , včera mi hlásil, že prý od 2 let
15. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem, jasně, chlapská záležitost :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...

Mici, paráda :dizzy_face: taky srpňátko :wink:

My přetahujeme občas, celkem to jde. Ale nelíbí se mu to.
Jinak je mi pořád špatně, celý den a ze všeho...ale jíst můžu :grinning:
16. pro 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky..
teda s tim kakanim jste chudery..my teda v pohode..ale ona pije hrozne moc a cpe se mandarinkama

Iris jj Srpnatka :slight_smile:) teda me zatim blbe neni ..ale vim že mi zaclo az v tom 7 tt
16. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tom odmítá teď pít, ale kadí normálně...nažunká se vždycky večer před spaním :wink:

mici, letňátka :dizzy_face: budu potřebovat novou zimní výbavu, zítra jdu na první prohlídku
16. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris no to my taky budem potřebovat zimní..sezonní veci jsem prodala .-) stejne by byly malé..
ja pujdu az v pulce Ledna..maji pres Vánoce zavřeno..snad bude vse OK
16. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspoň pak už uvidíš srdíčko :wink: já schválně čekala, snad zítra už něco uvidím :dizzy_face:
právě, zimní po Tomovi budou malé
16. pro 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to už by mohlo byt srdíčko.-) no ja doufam že to pres ty Vánoce bude utíkat rychle a pak už pojedu na porodní :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sdětma to do porodu uteče, uvidíš...akorát mě stojí strašně moc úsilí vařit doma maso, já na něj nemám chuť a hned se mi chce zvracet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to sem mela minule..sem nemohla varit ani se problizit k lednici...jedine ucpat nos..
16. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
při krájení masa se nos ucpává blbě :slight_smile: při otevírání lednice zadržuju dech :grinning:
16. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nedelej maso :slight_smile:
16. pro 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek