• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Tak třeba to tu mojí přejde,ona ho vyndavá jedině,když chce pít nebo jíst. :unamused:
17. únor 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...byi jsme s Tomem pěšky nakupovat...máme to do krámu 4km, tak nestíhám ani dočítat, naštěstí na chvilku usnul, tak mu vařím oběd....
S manžou mluvím pořád, jenže on mě prostě někdy nechce poslouchat, nebo dělá, že mě nechápe...dle něj mám rosolovité tělo avyčetl mi i mističku zmrzky, kterou jsem si dala po děsně dlouhé době asi před týdnem...on zhubl 5kg, tak mi dává najevo, že to jde a ať s tím taky něco udělám...no a začal, že si myslí, že bych druhé dítě nezvládla apod., prostě se bojí on...i když říká, že druhé mimi chce :angry: Tak nevím...on se o malého skoro vůbec nestará, nikdy nepřebaloval, koupal snad 2x, aby ho vzal ven, to nehrozí...
17. únor 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlasim 9 zoubecek..konecne dvojka vlevo dole:slight_smile:)
17. únor 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, vám to taky teď roste jak houby po dešti :slight_smile:
17. únor 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, gratuluju :wink: My jich máme pořád jen 6...i když Tomík je neklidnej a pořád si cucá prsty, mám pocit, že mu vylezou horní trojky...uvidíme :slight_smile:
17. únor 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat no ted jsme meli mesic pauzu a minulej tyden ta stolicka nebo co to je..jeste sem to neidentifikovala ..ale porad nam chybela na dvojka dole..tak uz tam konecne je a mam komplet ty predni zuby :grinning: :grinning: :grinning:

No a naše druhy dite je momentalne jak starecek..chyby ji jedna cela spodni strana za špičakem...sranda no .-)

Iris jeee trojky..o tech si muzem nechat zdat .-)ale trosku prosvitaji dole tak uvidime ...ona ma ty zuby stejne jeste porad celkem maly..ji nejsou skoro videt ..nektery deti to maji jak "lopaty"...tak jsem zvedava jestli ji jeste vyrostou :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak u nas se ji to co dostane :wink: :wink: :wink: normalni jidlo nebo sklinku..ale ta musí byt už s kusama...ty mlety srajdy nechce..takže ji i pro 1,5rocni...s jidlem opravdu problem nemame :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici. tak Tygr by zas nejradši jedl ty tekutý sračky..dneska měl bolonský špagety od 4m, a nadšení veliké :sweat_smile:
17. únor 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky!
nostalgicky vzpomínám na víkend...bylo to úžasné...Julinka maximálně spokojená, dokonce s babičkou spala celou noc (od 21.00-5.30)!!!!!!, což se V ŽIVOTĚ vůbec nikdy nestalo...nicméně jsme zpátky v realitě :unamused:

ad dudel - v noci dudlá, přes den vůbec
ad jídlo - zásadně normální, hlavně zdravé potraviny, nesolené, bez cukru...buchty, omáčky a tak ani nechce ochutnat nebo to plive a ještě si to otírá z jazyku pryč :sweat_smile: piškoty je ochotná jíst jenom pokud je v houfu dětí, které je jí taky :slight_smile:
ad zuby - máme jich tak asi 12 :confused: stoličky nahoře i dole

viděly jste tohle? http://www.magazin.cz/lifestyle/3281-ohromne-bricho-s-osmercaty-pred-porodem?SID
17. únor 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Tom má nejradši něco rozmixovaného...je línej kousat, třeba hrášek prostě plive...nejradši má bramborovou kaši...jídla ze skleničky sní bez problémů všechny...

Hanel, bezva, že jste si to užili!
17. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme jeste nevyrazili, usnul... vcera nespal pres den vubec...
ja nemixuju, ale treba hovezi do polevky jsem ted rozsekala v sekacku, to jinak moc neukouse a plive ho

dudlik- na spani a kdyz jedeme MHD nebo jsem ve skole, tak ho mam v kapse a davam, kdyz je protivnej... zatim nikdo moc reci nema, nastesti

hanelko: muselo to byt bezva, super!
osmibricho znam :slight_smile: je to drsny... ale ta zena je pry bez prace, bez chlapa, nema kde bydlet atd.
17. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Hanel, super víkend :slight_smile: musí k babičce častěji.

Mně malá pije z netekoucího aventu,ale má vyndanou tu zarážku,takže jí to teče samo do pusy. Jinak na pití doporučuji zkuste lahev od Jupíka apod-s takovým tím nástavcem na pití. Dávám do toho malé občas čaj a moc jí baví z toho pít. Někde jsem to taky četla.

A s těmi velikostmi-zrovna to řeším,přišel mi next na léto a vel.1,5-2roky (92)je jí v pohodě už ted :sweat_smile: Kalhoty,šortky jí snad budou i v létě,ale trička nevím,tak jsem je už dnes prodala jedný holčině z MK :slight_smile: Jestli budu objednávat ještě na léto,tak už jedině vel.2-3roky :sweat_smile:
17. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas dudlík jen a jen na usnutí, jinak ho vůbec s sebou nenosím. na usnutí pár minut a pak jí ho nekompromisně vyrvu z pusy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a do rána spí bez něj. Ale i to mě štve a brzy začnu odnaučovat úplně. to bude řevu :rolling_eyes:
17. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zusma: ty vole..tak Tygr v Nextu 86plave jako prase...tu 92vidim na zimu a asi mu to bude obří..kolik měříte? :confused:
17. únor 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lahev od Jupika atd. je super, z toho pije taky skvele... ja si vozim v kocarku takovou tu lahev na kolo, tak z toho pijeme oba :slight_smile: jsem to ale matka, co?
17. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss,vůbec nevím,kolik měří. Ale ta92 mně přijde skoro stejná jako 86. Nevím,jak kluci ale holčičí trika,kalhoty a šortky nejsou nějak obří. přišli mi jedny kalhoty klučičí v 86 a ty jsou fakt obří a navíc fakt klučičí střih,tak ty prodávám. Asi to pro kluky dělaj větší :confused:
17. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás dudlík nebyl nikdy...Tom ho plival, tak jsme mu ho nedávali :slight_smile:
17. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris bud ráda. já ho malý původně dávat vůbec nechtěla právě kvůli tomu odnaučování
17. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zusmy cvera jsem jupika koupila..pac jsme zapomeli flasku v plavani...a velmi rada tu vodu caka kolem..priste jedine flasku s tou netekouci zabranou...
a ja my dostali na vanoce hrozne hader ..hlavne teda tricka na leto tak doufam že ji to bude..šortky se nebojim ty jsou ji i na pulrocni dite...ale ten hrudnik mame kapku vetsi :grinning: :grinning: :grinning:
takže na leto už jen nejaky lehky kalhoty a bundicku a saty a neresim... :grinning: :grinning: hader na pisek mame kabelu od sousedky :sunglasses:
17. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslite, ze to bude fakt takovej problem, to odnaucit? to jsem zvedava :unamused:
17. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici vylévání vody z lahví miluje.celý den utírám podlahu :rolling_eyes:

siss tak koukám že dívčí kalhoty 92 jsou menší než klučičí 86. nechápu.
17. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ráda, že ho neměl, že ho nemusím odnaučovat :slight_smile:
pije z hrníčku s pítkem, zkouší pít i normálně z hrnku, ale to musíme držet, jinak se celej zleje :grinning:
17. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi,obávám se že jo :unamused: i když některé večery jsem to už zkusila bez něj a někdy usnula v poho, jindy mručela, ale někdy řvala. ale v létě chci tvrdě zakročit a nedat ho už nikdy a nepovolit.
17. únor 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ho pak "predame" miminku a smula :slight_smile:)
17. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus: já teda nevim, o kolik je ta 92větší..jestli se to nějak moc liší :confused:
17. únor 2009 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no...k tomu dudlíku...příští mimi ho dostane už v porodnici, v tom mám jasno :wink: celé šestinedělí jsem fungovala jako dudel já :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: imervére byla přicucnutá, jinak byl řev :zipper_mouth: a pak to pokračovalo v podstatě dalších 6 měsíců...ubíralo mi to strašně moc času :unamused:
17. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss no já taky nevím,jak moc se to liší u next. ale oproti jiným značkám co mám doma (CaA,cherokee) to o tolik větší není.
next mám srovnání jen s těmi klučičími riflemi v 86 a ty jsou teda větší a širší.
17. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zusma: třeba věci z Tesca..to jsou mu ty 9-12měsíců..a je mu to trošku volnější :sweat_smile:
17. únor 2009 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tygr je hubenej :slight_smile: nám cherokee taky byly vždy větší,ale ted už nám to přesně odpovídá a má ted 12-18.
17. únor 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zusmy kolik vážíte?? my 14 :grinning: :grinning: :grinning: ale ma tak tech 88cm no...ja mam radsi kdyz ma veci o cislo veci..treba tricko co ma ted na sobe ji je na těle dobře..je to next 9-12..ale rukavy ma 3/4 :unamused: :unamused: :unamused:
17. únor 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici nevím přesně. Ale podle dom.vážení neměla nedávno ani 12kg. Ale kdo ví,zda to váží dobře.
17. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek