• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
se mi dela blbe, jen si vzpomenu...

Bram, doufam, ze sis nesla dnes pro prasule do Komercky na Novodvorskou... :confounded:
16. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To pretahovanie vam fakt nezavidim..... :confounded: No esteze mam dievcatko.

K tomu kakaniu..... Vikina s tym problem nemava, ale prave ma napadlo, ze minule davali v telke akusi relaciu o syroch, jogurtoch a podobne. A tam hovorili, ze ludia si kupuju kopec tych "mliek" ako aktivia a ine zalezitosti dobre na travenie, ze tam su tie zive kultury a vsetky tie dobre zlozky (sorry za popis, neviem to vsetko dobre pomenovat, ale o to tu nejde). A ze sa vyskumom prislo na to, a dlho sa myslelo, ze aj tak najviac vsetkych tychto kultur ma akysi syr - myslim zo Svedska ci z kade.TAk si ho cenili ako najvacsi poklad v tom state.A fest drahy bol. No a ze najnovsie vyskumy ukazali, ze existuje este 1 "syr", ktory je najzdravsi a ma niekolko stonasobne viac tych dobrych kultur v sebe na travenie. A 3x hadajte, ako sa ten syr vola. JE to "obycajna" slovenska bryndza. ZE odporucali , ze si staci dat denne 1 polievkovu lyzicu bryndze a budete mat travenie dobre a hlavne budete zdrave. TAk odvtedy Vika pravidelne jedava halusky s bryndzou a so skvarkami. A pyta si aj na pridavok. :grinning:
16. pro 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi co se dělo v komerčcena novo? my byly celej den na míráku a v okolí a pka jsem brouzdala DBK nez se xenda vyspi v kočárku
16. pro 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mama byla dnes v Motole a nasadili ji Tarcevu, nejak se to teprve testuje, je to biologická lecba, ucinkuje asi na 1 ze 3 lidi. „Preparát je po více než deseti letech prvním lékem, který má prokazatelný přínos pro pacienty bojující s jedním z nejzhoubnějších nádorů. Přípravek Tarceva účinkuje na jiném principu než chemoterapie a je výhradně zacílen na nádorové buňky, proto pacient netrpí nežádoucími účinky, které jsou spojené s podáváním chemoterapie,“ uvádí MUDr. Pěšina
16. pro 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram to vypadá dobře!!! snad se mamince uleví a bude lépe!!!
16. pro 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram - fiiiha, to su nam novoty. Tak to by bolo super, keby sa mamine ulavilo po tom....... :slight_smile:
16. pro 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, prepadeni :confounded: snad to s mamkou bude lepsi! veta - nez se Xenda vyspi v kočárku - závidím !!!!! nespime a nejezdime už rok

halusky a bryndzu miluju ja i Davidek !!!
16. pro 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak stromek máme na balkoně,cukroví krom kávového hotový-možná ještě dneska nandákm mašličky na perníčky a hotovo,můžou začít vánoce :sunglasses: :wink:
Xeni tak hlavní je,nkáká naděje,snad to mamce pomůže :slight_smile:
Ta naše povora je pěkně zmlsaná,sneska k večeři sme dělaliu to nejjemnější srnčí masíčko a co myslít? snědla řepu,2 brambory a maso nechala :unamused:
16. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jinak už dopstala morfiové náplasti...
snad jí pomůžou od bolesti
jsem vyčerpaná, ted jsem jeste uklidila kuchyn. Jirka cely večer na pC hraje hry a pak přišel, když jsem domývala posslední kousek nadobi a prej běž, já to domeju, že se tam plahočím jak dlouho, no poslala jsem ho někam. Přišel v 8, že je unavený, ale já nemám být? Jasně byla jsem na vanočních trzích, jenže jsem se celý den starala o Xendua to není žádná práce, že...už mě to s...každý víkend sip aří, ted si jde slavit narozky a ja bduu sedet doma a hlidat, stejne nemuzu pit, tak co bych nekam chodila, že...stejne mi na tvari vyrazil ekzem, tak vypadam jak debil
16. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, nepropadej panice, bude hur :astonished:
Dneska tu mam tchyni, takze naprosta pohodicka, byli jsme se valet ve snehu, dokoupit par darecku, Betka bastila kureci a spinka... To bych potrebovala casteji! Za chvili jdu dokonce ke kadernici :slight_smile:
17. pro 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, máme 8,1 mm a srdíčko krásně bije :dizzy_face: dle MS jsme 6+4, velikostně odpovídáme 6+6 :slight_smile: další kontrola 14.1.2010, to jdeme na odběry, máme přinést moč a dostaneme průkazku :slight_smile:
17. pro 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi super že sis trošku oddechla:slight_smile:) a co manža dobry??

Iris gratulace k srdíčku:slight_smile:))
17. pro 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris - jeeej, gratulka k srdiecku....

Leni - este nemozu byt Vianoce, ja este nemam darceky. Ale asi zajtra dam nasim Viku na nejake 2 hodky a pojdem daco kupit. A piect som chcela cez vikend, ale v tu sobotu ide David na ten pohreb, takze nic z neho nebude a ja sama s Vikinou napeciem tak velke viete co... :grinning:
A strom som chcela tiez zdobit asi v sobotu, ale tak mozeme aj v nedelu, co uz....

Dnes sme boli s Vikinou v aquaparku, tak bola nadsena, piskala stastim, nevedela sa az spratat do koze, aka bola happy. A bola nadsena, ze plavala sama v kolese a zistila, ze ked kope nohami, tak sa hybe. TAk sa nahnala za loptickou.

No nic, uz je tu Dav z prace, ale zase ide tu nedaleko opravovat PC, takze dnes zase nenapeciem nic, ako som planovala.... Esteze mam svoju strku, ona vzdy napecie pre vsetkych. Ale chcela som aspon kvoli VIkine aspon zo 3 druhy tak cvicne urobit. :slight_smile:
17. pro 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme :wink: já už udělám jen vosí hnízda..možná, moc se mi do nich nechce
zítra jedu dokoupit dary a navštívit babičky
17. pro 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris ja udelala testo na vosi hnizda a nemam to hnízdo:// sem to asi nechala loni u nasich :/
17. pro 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak doufám,že nám ten sníh vydrží aspoň symbolicky do vánoc :slight_smile:
leni,tak já už dárky mám-dneska večer asi budu balit,ale stromek budem zdobit až ve čtvrtek ráno s malou-je to taková naše tradice -jediný co krom smažení řízků hodlám dělat :grinning:
Já mám hnízda 2je,jedny měli být kokosový tučňáci,ale zdendovi chutnaj když jsou nepolitý čokoládou,tak mu je nebudu ničit :wink:
Xeni ,to s tím úklidem nám,nejlepší je,já to pak udělám..... takže si to po několika hodinách jdu udělat sama že :unamused:
17. pro 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
snih je nadhernej! kez by vydrzel!
jsem zpet od kadernice, uplne cernovlasa a ostrihana :grinning:

vosi hnizda miluju!!! ale budu je delat az 23., pac by se sezraly, rohlicky uz skoro nejsou ...
mici, formu zitra koupis :slight_smile:

iris, moc gratuluji!
at se Vas prdolky drzej!!!
17. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a manzel o dost lepsi (tuk, tuk) - se blizi Vanoce, tak sekame oba dobrotu asi
17. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi v nedelu si vyzvednu u nasich..testo snad počká ..)) do neděle:slight_smile: v sobotu jedem do Teplic..chjoo to bude cesta zase ...jedem krýt..tak snad se zadaří :sunglasses:
17. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, vy už budete zase krýt? nám se hárala brzy po štěňatech, tak zas až na jaře
ladi :dizzy_face: ať vydrží pohoda
18. pro 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
sníh je boží, ja očekávám od 7 topenáře. Xenušce porad musíme poustet jeji sestřih videa...krize.
Byla jsem na vanocnim vecirku v praci, tak sama depka, jak to maji tezky, no jeste ze se nebudu snad vracet.
Jinak jsme vcera byli ve Clovíčkově, vyzvednout zaclony, tak az opraví topení, tak pověsíme a bude to snad vyapdat trochu zabydleně.
18. pro 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk my sme od 6 hore a to sla spat o 10 vecer. O 6 rano zacali cosi vrtat robotnici u nasej pani domacej a kladivom cosi buchali, no des. tak sa vika zobudila kus predcasne. Vrrrrrr!!!! :angry:Ale zlata bola rano. Ako sa zobudila, tak si dala rucicky k sebe a modlila sa, ze: Pane Jezisi, prosim ta, aby mi maminka kupila vajko.(fakt miluje kinderka, tak sa modlila zan. :slight_smile:)) ) JA som este napol oka spala, ale toto ma fakt zobudilo, ake to bolo roztomile. :slight_smile:
18. pro 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, to je hezke.
Doufam, ze ji koupis vajíčko. :grinning:
18. pro 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda... mame doma 4 Kindervajicka, ja ji je snad poslu nebo co :grinning: :grinning: :grinning: to je roztomile
18. pro 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame taky jedno :grinning:
18. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
my meli jedno včera..ale držela ho v ruce v obchode..u pokladny z toho byla tekuta čokoláda.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale meli v obchode jen 4ks!!!! asi jste nam to vykoupily.-)
18. pro 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Leni,to je roztomilý :dizzy_face: :dizzy_face: my máme doma od Mikuláše zásobu ,ale teda že by se za to malá modlila to ne,jen řekne mami Klaudinka byla hodná čokoládu :grinning: ,ale občas aspo'n zpívá ježíšku panáčku já tě budu kolíbati :grinning:
Jinak nejoblíbenější spojení z Pepiny-kamarádi kočička Máňa,ovečka Zuzana,Pejsek David :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teda zpivame jen hajdom hajdom tydlidom
18. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kráásný den

vánoce .vánoce přicházejí....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

konzulatce super kdo by chtěl vědět raději Ip nechci to tady rozebírat :wink:

jinak teda nevím nevím bolí mě ty záda pořád a nevím co to je nikdy mě takhle nebolela :pensive:

leni týý jo to modlení to je krása a u nás taky kinder vajičko jede,ale doma žádný nemáme sežrala bych je já chjoo jsme na to hrozná taky se u nás nenadje nic sladkýho :pensive: bylo by to ve mě takže mareček když má na něcio chut dostane piškot ty moc nemusím

dneska asi pujdeme prubnou sněžný nafukovací kluzík co jsme marečkovi koupila tak jsme zvědavá měl ho sice dostat až na vánoce,ale stejně by nevěděl na co to je tak jsem ho už vytáhla ted spí já obědvám tak pak vyrazíme
18. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO ona ma skoro denne kinderko. Ale musim zbehnut do potravin dnes. Sice sme boloi v meste, ze kupim dake darceky, ale akosi sa to neda. Vika vybehne z obchodu a ja za nou, takze ani sa nestihnem rozhliadnut...
Asi ju necham na chvilu zajtra nasim.
Dnes este pojdeme do mesta, primator bude rozdavat obcanom pecene gastany. :slight_smile:))))A furt su teraz dake akcie, tancovacky, spievanie,... takze sme v meste furt.
Inak u nas cokolada..vzdy za cikanie a kakanie dostane 1 kocku Kindercokolady. To ona uz je len na nocniku a uz krici, ze chce. A niekedy pyta aj 2. TAkze u nas spotreba kindercokolad je fakt velka. :slight_smile:))) Ale som rada, ze uz sme mohli odstranit papmersky, to je pravda.

Dnes nam nas tata odchadza do Ceska - zajtra maju ten pohreb, takze tuto noc budeme same doma. Sranda je, ze zatial sme prvi obyvatelia tohto domu, takze v celom baraku budeme same dve. BY sme si s Vikou normalne mali urobit babsku jazdu. :grinning:
18. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek