• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
tak holky, ja ostuda jdu asi ted zdobit perníky, no...mala ze pujde spat az ted, no comment
18. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sme spat v Prahe. vylet bol fakt super, uzili sme si snehu, hned aj davam par fotiek. Hotel - chata - bouda - bol fakt vyborny a velmi family-friendly, boli sme tam len my a este dve rodiny s detmi, tak sa deti zabavili dost i samy. Strava vynikajuca, herna pre deti, miestnost na pozeranie detskych filmov, bazen - fakt pre rodinku ako uliate. akurat v sezone asi trochu blazinec. ale mimo sezony, ako sme to stihli my, zatial "the best" pre nasu rodinku ..
xeni, my tiez pozerame videa, na ktorych je Seb, stale dookola. a fotky tiez ...
a idem docitat, co mate nove ...
18. pro 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
denis a kdepak jste byly?? my hotel Peklo a super.-))
18. pro 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My hotel Kladenka (alebo Kladenska bouda) ....
18. pro 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, takze vsetko ok? to je super :grinning: :grinning: :grinning: nas maly kope jak blazon, normalne mi uz skace brucho aj pod svetrom :grinning: :grinning: :grinning: a jeden den som si dala cesnacku, ale taku fakt ostru, tak kopal celu noc, chudatko :confounded: :confounded: :confounded: . ale mozno sa len hneva, ze stale nemame meno :wink:
18. pro 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis no jestli vse Ok nevim jeste ,..snad jo..v utery chci skocit na utz jestli je v děloze a ne treba mimo že..at mam pres vanoce klid..
zitra jedem do Teplic..no to bude zase cesta ..chjo://

no já pořád mám Dominik a Ella..
18. pro 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame zatial Dominik, moj favorit a M akoze suhlasi, ale radsej by bol, keby bolo ine meno. On ma svoje tipy (Zachary, Dick ...) ale ja chcem nejake, co znie ok aj v nasom jazyku :wink:
18. pro 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
boli me zada, z těch prníčku, ale jsou krásné, tou bílou čoko to jde samo.
18. pro 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde mate cukratka, me to nejak na balkone mrzne?
18. pro 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, ty jo 1000 kc na osobu noc v lednu, ale jinak je krásnej, leda ze last minute zase
18. pro 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni já mám zasklenou lodžii,ale ted přituhlo tak je dám asi do šatníku-tam je stálá teplota :wink: jinak já perníčky zdobila kupovanou polevou na perníčky ve velý tubě z 3 nástavcema a krása :dizzy_face: taky to šlo samo,teĎ dělám z cukroví balíčky a zítra odvážím.
Zdeni je fajn,že jste si to užily :slight_smile:
Jinak naše princezna vytuhla v 5 nechci vidět ten večer :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. pro 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani já mám na sladký taky strašnou chuť-máme spoustu věcí z mikiuláše-čokolády takový ty hrošíky atd a k tomu cukroví.... no dávám si 3 kousky k snídani :sweat_smile: ale čokoládě zatím odolávám-děsím se že se mi zas vyšvihne váha :sweat_smile:
18. pro 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam chut na sladke furt a co mame doma, tak to nevydrzi. akoze od mikulasa teda nehrozi ... ale zas az tak vela toho nedostal, len jeden balicek ...
18. pro 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram mrkni na to peklo..je to bomba pro decka..a pokud rezervujes v last minute mas noc za polovinu..nejakejch 170 kč..deti zadara do 3 let
18. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, ahoj, jsem rada, ze jste se meli fajn!!!
Hanul, bezva, ze to bylo OK.

Ja pernicky jeste nezdobila... Zitra asi, se mi do toho moc nechce. A jsou urcite desne tvrdy...
Ja to skladuju ve spajzce nahore, mame tam pruduch ven z baraku, takze je tam chladno.

Zitra jedeme pro stromek a bobovat.
Jak jste tu psali, ze nemate rady borovice, tak my ji loni dostali a byla v poho. Tak mozna i letos... Ale chtela bych zkusit jedli. Smrk moc nechci, jak to opadava, tak me to depta :cry: Ale je krasnej. No, uvidime.
18. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám teda preníčky na zdobený už dloho-zdobím asi 14 dní po upečení :sweat_smile: ale teĎ na ně dělám poutka s mašliček na uchycení :sweat_smile: .
ladi,my máme smrk už 3 rok a celkem pohoda,teda opadá nám až při odstrojování,ale vzhledem k tomu,že mám všude plovoučku není problém,takže třeba chápu ,že někdo kdo má doma koberec by si smrček nerisknul ono to jde fakt blbě dolů. My dostaly od tchána z jeho-našeho lesa a je mooc pěkněj.
Tak máme na balkoně -4 přemýšlím kam přestěhuju cukroví,brambory,šampáňa a džusíky-do skříně se to vše nevejde a do lednice taky ne :frowning2:
18. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, obdivujem vas, ze si najdete cas este aj na pecenie. JA fakt tak max 2 druhy urobim kvoli atmosfere. FAkt sa mi neoplati, ked vsetky babicky podavaju milion kolacov... :grinning:
18. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak třeba mě to fakt baví,kdybych nebyla srab tak snad peču na zakázku nejen pro rodinu a kamarády,ale to víš bojím se,že něco pokazím a tak,takže dělám jen pro rodinu a kamarády :slight_smile: já třeba peču teda krom adventu každý víkend něco sladkého ke kafi nebo na snídani :slight_smile:
18. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,co sa tyka Kladenky, mne to prave prislo dost lacne, teda my sme este stihli mimosezonnu cenu - 590 za osobu (ale v tom je polopenze a fakt super jedlo, volne pouzivanie herne i bazena).
vianoce, leden i unor uz maju kompletne plno, lebo sme chceli ist znova, ale bez sance :wink:
fakt nelutujem ...
Leni, ak niekedy ostaneme na Vianoce v Prahe, tak si u teba nieco objednam :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - jsem nemocna tak mam konecne cas se za Vama zastavit:slight_smile:.

Mici moc gratuluju k tehu:slight_smile:. Teda tady se rodi, tehotni = az mi oci prechazeji :grinning:

Koukam, ze k Vam uz zima taky dorazila a deti si to uzivaji. My uz tu silenou klemru postupne odlezeli vsichni, ale snad budem na Vanoce zdravi.

Musim rict, ze jak je Petik silene aktivni tak peceni cukrovi ho strasne moc bavilo. Kazde rano se probudil a rika: Peceme cukriky? No tak jsme pekli a pekli - testo vsude kam se clovek podival, ale skoncili jsme na 18 druzich:slight_smile:.
No ja toho moc rozdavam takze zni to silene, ale je to v norme - fakt doporucuju s detma zkusit.

Jinak vsem prejeme krasne Vanoce - pranicko mame v albu:slight_smile:
19. pro 2009 v 05:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a nejeli byste nejak nekam treba jako konikovskej sraz?

To Peklo je psina, hned pod tím má chalupu kamarádka. Ale ona nas asi nepozve, ma toho moc.
19. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peklo vyopada super, ale jaksi sama se mi nechce, dovču šetříme, zkusím vytáhnout nákou kámošku.
19. pro 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi to věřím,my skončily na 20 :grinning: :grinning: ale hlavně když ty prcky člověk zabaví,jen u nás nepečem cukroví,ale pořád perníčky ,marně jí vyvětluju,že to perníčky nejsou :grinning:
eni těžko říct,u nás máme jen jedno autíčko a to má manžel do práce.....
19. pro 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holka..tak manža už to vykecal ve čtvrtek svým rodičům :angry: přiznal se včera, tak jsem to řekla i našim, že čekáme mimčo
jinak je mi pro změnu špatně,ale musím jít něco uvařit...jenže na nic nemám chuť
19. pro 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my pečeme spolua ted jsme spolu nazdobili stromek a postavili Betlem, i s pohádkou o ježíškovi :dizzy_face:
19. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris a co na to tvýho manžela rodiče říkali?
19. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já u toho nebyla, takže nevím, údajně měli radost, ale já si myslím něco jiného...spíš jako že mu řekli svoje, že jsme měli ještě počkat a tak :angry: mně nevolali
19. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau!!!
Tak mame poprve jedli a je prenadherna!! Miluju ji :slight_smile:
Mam v sobe asi hrnek svaraku, tak jsem nejaka vesela.

A kde je Peklo?? Kdybych jela s Vami na sraz, to byste si fakt uzili peklo s nami!
My jezdivali do Pekla do Josefova Dolu.

Rano tu bylo -13. Takze jsme nenastartovali a soused nas nabijel kabelama :grinning: Pak pulhodina na poste cekani na baliky... So this is Christmas... :grinning: Zdobit budeme uz asi zitra.
19. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

včera jsme byli ve Frýdku kouknout na Coca cola vánoční kamion, Denča byla vysmátá jak lečo, santa se jí líbil, ale jen do té doby, než si mu měla sednout na klín a vyfotit se. To pak byl řev :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska si ji vzali naši, tak jsem nazdobila stromek, abychom si ho aspoň trochu užili, protože na svátky budeme furt někde po návštěvách...
19. pro 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hlasime se z TEPLIC...teplo tu neni ani nahodou ...je minus 12...grrrra pravdepodobne pojedem zitra do Plzne:/(( me jebne z tech coklu...

Ladi presne ten hotel Peklo myslim.-)) ale tam je to rok dopredu rezervovane...takže se da jedine ten last minute..
19. pro 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek