• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj holky,my byli dneska celej den u babičky,malá se tam cpala rohlíčkama na střídačku s mandarinkama :sweat_smile:
Kat,to muselo bejt pěkný,já byla naštvaná,že Prahu opět vynechali,ale na druhou stranu já osobně prostě Santu nesnášim,malý říkám,že je to Mikuláš když ho vidí někde na njáký dekoraci :sweat_smile: nevím proč ,ale jsem na něj prostě alergická no :sweat_smile:
Iris,třeba byli fakt rádi.
19. pro 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniz, my se taky divili, že to nebylo spíš v Ostravě :confused: A taky jsem Denisce řekla, že je to Mikuláš, ona sama říkala, že je to Mikuláš :slight_smile:
19. pro 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, tak to je krasa no, Peklo a Josefac. A ta cesta od autobusu nahoru je nejvetsi peklo, kdyz je naledi a mas batoh a lyze :slight_smile:)
Hned bych jela!!!

Pozdravuj v Teplicich (tchyni s tchanem)... My jedeme 25.12.
19. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, ta fotka !!! Ja netusila,ze tam bude Denca :grinning: :grinning: :grinning: Vyborne!!!
19. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat :grinning: :grinning: dobvře zachycený
19. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To fotila tam nějaká Santova pomocnice či co. A než jsem v těch všech fotkách Denču našla, tak jsem objevila víc dětí, které to obrečeli, takže jsme nebyli jediní :grinning:
19. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz jsou tu vanoce, mam uklizeno (MM), stromek nazdobený voní, je krásnej! uz jen vosi hnizda a pomalinku balit darky.
19. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Santa je u nas taky Mikuláš, ale jinak rikam, ze k americkým dětem jezdí Santa, k nam ježíšek, k Balimu např. z Kouzelne skolky - vanoční skřítci. Všude to mají jinak. Docela to bere. Zatím.
19. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
BTW jen dnes 2 nové těhule v naší partě!
19. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zabalila pár dárků, zbytek mám v ložnici, kde spí Deniska, pokračovat budu jindy.

Jinak z toho stromku byla nadšená :dizzy_face: Naši ji přivezli, unavenou, spala máme na rameni, ale jak uviděla rozsvícený stromek, obživla a měla fakt velkou radost :dizzy_face:
19. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat mala je z neho nadsena porad, vzdy kdyz odnekud prijdemenebo ted naposledy rano...jdu si nandat cukroví
snad nejake do ctvrtka zbyde
20. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já jdu právě poslat malou ke tchánům,jen do oběda -měli jt na boby,ale nevím,zdá se mi tam fakt mga kosa :confused:
Jé holky vy už máte izdobený stromky :confused: to jste teda rychlíci :slight_smile:
Já zatím co tu budu sama musím poklidit,vyluxovat a třeba zvládnu i zabalit dárečky :slight_smile:
20. pro 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teda uz mam zase bordel jako to nema cenu, včera bylo uklizeno!az pujde mala spat pujdu balit ty darky a udelala jsem testo na ty hnízda a musim dolepit fotky do kalendaru
20. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,já nakonec stihla jen uklidit-vyházela jsem malý takový ty hračky co už je na ně velká,nehraje si snima a jsou už pro další dítě nepoužitelný,vymyla jsem ledničku,uvařila,vyluxovala,ale je mi nják divně,fur t na zvracení a cítím se nják slabá a do toho furt strašný chutě...... dárky budu balit večer až malá usne,ale kdy zabalím pro Zdendu toť záhada
20. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aby zahada nebyla dalsi mimino...nez si das konak, tak si udelej test :dizzy_face:
20. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,no to asi nebude ono,předevčírem mi to skončilo a žádnej sex od té doby nebyl neb dítě nám to nedovolilo(ne že by nebyla chuŤ) a neboj koňak si nedávám,jen včera jsem měla skleničku vína ,ale fakt jen jednu na to abych měla kocovinu se mi to nezdá
20. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak my bobovat byli, ale je -15, to je brutal. Honza zitra asi neodjede do prace :slight_smile:
Stromek ozdoben, perniky pokreslene - super!!!
Ted jeste ostrihat manzela, uklidit v baraku chodby, a mame leharko :wink:
20. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi závidím,my nakonec bobovat nebyli,teda stromeček to už máte vánoce-to my budem zdobit až 24 ráno :rolling_eyes: já bych to udělala den předem ,ale nemů tradice mého manžela-dneska mě teda docela naštval-chápete to já se tady honím jak idiot celý dvě hodiny uklízím a on se pak ještě zeptá jestly už jse si zacvičila... jako kdy asi? Po obědě co myslíte,že by laskavě vstal a umyl aspoň nádobí? Prej já ho pak umeju,po hodině jsem ho šla umejt já :angry:
20. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a měli jste vidět ten výraz když jsem řekla,že budu ve středu potřebovat asi trošku pomoct s takovým tím běžným uklidem-no jako by cucal citron. TeD´máme tichou domáctnost a jediný s kým komunikuje je Klaudinka
20. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak vidím,že je předvánoční horečka :grinning:

my teda stromeček budeme zdobit až 24.někdy během dne a asi ho dám do sklepa nebo na balkon chci ,aby ho mareček viděl až večer s dárečkama i když taky 25 odjiždíme směr karviná tchyně a budeme tam asi až do 8 ledna uvidíme jak se nám tam bude líbit takže si stromečku taky doma neužije,ale u babičky jo nevím jak bych mu ty 3 dny vysvětlovala,že ježíšek jěště nepřijde na tom nemám nerva :grinning:

xeni tak to jsme na tom podobně pořád uklizím a pořád to není nikde vidět :cry:

cukroví nemám ani jedno,ale alespon ho nemusím jíst v rámci šetření na dítě jsem letos pečení vynechala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

MM je ted s malým taky venku tak jsme poklidila jen po vršku a vysála musím jěště šít neteřince kapsář a přehoz na postel má to mít jako dárek na vánoce tak mám jěště co dělat chjoo a tááák se mě nechce jsem nějaká líná záda trochu polevují tak už je líp nejhuř mě dělá když sedím za PC

holky kolik máte dárečku pro prcky já když někomu řeknu ,že 3 tak si klepou na čelo,že chudáček tak málo :angry: :angry: přitom vím,že když rozdělá tu vláčkodráhu s tomášem nic ho nebude zajímat,ale jak to všem vysvětlit mě se.ou :frowning2: i tak za ty 3 dárky jsme dala skoro 3 tisice :frowning2:
tak jdu pokračovat

a večer superstár komu fandíte????já se na to nedívala až ted na finále a jsme zvědavá nesnáším chodura i když zpívá krásně,ale jeho hlas je pořád tak stejnej že ho nemusím a přeju to šmajdovi i když si myslím že ho chodur převálcuje :unamused: uvidíme papa
20. pro 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to vlstně jěště u jedný babičky dostane 3 dárky od segry 3 a od druhé babičky 2 tak si myslím,že to až až :dizzy_face:
20. pro 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim taky az az

my venku nebyli, vcera jen z auta do auta, ja nevim, je tam fakt kosa, zitra snad bude lip
20. pro 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...hanul, neřešila bych počet dárků, my pro toma taky máme asi 3 + dostane od babiček, tetiček...hraček má hodně, takže jsme si řekli i o praktocké dary :wink: Loni ho nejvíc zaujala bedna na hračky z tesca :grinning:
dárky mám zabalené, chodíme ven bobovat, Tomovi se to děsně líbí :dizzy_face: Jinak je mi pořád blivno, stromek budeme zdobit asi 23. večer, na Štědrý den pojedeme krmit zvířátka do lesa.
20. pro 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Denča byla venku i dneska i včera a i v ten pátek na tom vánočním kamionu bylo -13...

hanul, dárků máš dost :wink:

A v Superstar fandíme Šmajdovi, ale asi to vyhraje Chodúr. Musím večer poslat sms, ať pro to aspoň něco udělám. Chodúr zpívá hezky, ale jak píše Hanul, furt stejně a navíc mi nesedí jako člověk :pensive: Nemám tyhle typy ráda :zipper_mouth:

Stromek u nás furt frčí, nosí sem hračky a ukazuje jim stromeček a říká, jak je krásný :grinning:

Zítra jdu po delší době na gyndu, už jsem zapoměla, co jsem mu to chtěla včechno říct :sweat_smile: Pak příjde kámoška s dárkama a v úterý jdu k holiči. Ještě tam musím nacpat jednu kámošku, abychom si vyměnili dárky pro děcka.
20. pro 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. MY ideme strom ozdobit dnes a asi zajtra upeciem nieco.Ale az vecer. Furt nemam dary nakupene. LEn pre Viku mam. A kolko?JA ani neviem - zo 3 ci 4. Plysova hracka, plastelina, knizka a uz ani nepamatam co. Ale cosi som jej to este kupovala, nejaku drobnost. Ako fakt vela darov u nej nema cenu, lebo aj tak sa zameria na 1 vec a na ostatne kasle, ze. :slight_smile:))
20. pro 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja fandim Chodurovi :slight_smile: Tak uvidime. Zpiva uzasne.
Ale Smajda a Dream On = parada! Mam ho taky rada.

Darecky mam 2 hlavni - kolo a stan, a pak Neznalka, a spoustu obleceni...
Pro Betku masinku Tomase, taky Neznalka, kufrik s beruskou, ponozky.
Vlastne me mnozstvi hracek, ktere dostanou od babicek, pekne stve - jako vim, ze to musi byt, aby zarily ocicka, ale pred tydnem jsem poslala balik se 14 hrackami (s kterymi si nehraje) do Detskeho doma v Kladne... Neni to uz ani kam davat :confused:
20. pro 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
o hračkách my ani nemluvte,chci po svátcích prodat takový ty mluvící co hračky a něco dát do mc nebo tak.U nás už se pokojíček topí v hračkách! už sem fakt říkala i mamce,i tchánům-žádný hračky a co myslíte,teď máma,že má pro ní asi 8 hraček,ale prej krom mlůuvící Julie samý drobnější,my pro malou máme jako hlavní kuchyňku a pak takový drobnější jako sada na malování,puzzle pepiny a povlečení na velkou postel,a od tchána dostane toho Tobyho tak sme do něj dnes nahrávaly písničky :slight_smile:
Holky já to před pár dněma nemít tak fakt řeknu ,že jem těhotná,má i takovou náladu jaoby se mi splašily hormony :sweat_smile:
20. pro 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
pre Sebosa mame my 3 male darceky - knizku, play doo veselu tovarnu a hrnicek/flasku na piti, pretoze ten jeho sme nechali minuly tyzden v Krkonosiach. Mame este krabicu lega, ale asi ostane v skrini, pretoze sme sa rozhodli, ze je predsa len pre Lego maly ... A este rukavice dostane od nas, ak mu ich stihnem zajtra kupit. Ale budeme slavit cela rodina, tak viem, ze dostane minimalne 3 darceky od nasich, nieco od mojej segry a nieco od mojho brasku. Takze myslim, ze dostane darcekov dost.
Superstar sledujem len tak na pol oka, Chodur ma super hlas, ale fakt mi pride dost nudny ... inac som fandila Leone
A zajtra vecer uz cestujeme na Slovensko ... hura, tesim sa.
20. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk hracky - ja som zabalila 3 velke krabice hraciek a dala to do materskeho centra. Sice Vika bude mat pocit, ze chodi k sebe do izbicky, ale nech,no. NIektore hracky si tam baby rozobrali hned a niektore nechali tam. TAkze tak. A je jasne, ze napr od nasich dostane aj 3x viac a hodnotnejsich darov ako od nas, ale bohuzial, tento rok moc nemam na dary. Snad buduci rok. :wink:

Ja fandim aj CHodurovi, aj Smajdovi. 1dobre spieva, druhy je zas soumen. :grinning: Tak uvidime, kto vyhra. :slight_smile:
20. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek