• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
ahoj holky,
tak co mici,jak je???

Vanoce- my jsme Abi koupili jeden hlavni darek-nursery center-je to prebalovak,vanicka, skrin a zidlicka pro panenku v jednom. pak jsme koupili puzzle, knizky,oblecek (tricko a kalhoty), sadu pro panenku(nocnik,krabicka na ubrousky,plinka) a hvezdicky svitici na strop. Pro Izabell jsme koupili "plysovou" panenku, velky mekky kostky a takovou otaceci hracku a stejnej oblecek co pro Abi. jinak jsme u MM rodicu,to zas toho decka dostanou hafo...takze jsme to taky nejak neprehaneli.
21. pro 2009 ve 02:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jde nekomu manzel jeste 3 dny do prace, nebo jen ja jsem zase doma jak kul v plote??? :pensive:

Kristy - to budou mit holcicky krasne Vanoce!

Tak Chodur... Jsem spokojena... Ale nedalo se na to cele divat, nuda a kyc na n-tou. A ze 3 hodin 2 hodiny reklam...
21. pro 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, ano my mame problem i zustat ve stredu doma do 10, nez se vratim z gyndy, tak si tu budem psat, i kdyz ja jdu dnes ke svagrové, mala Mátu miluje,

Loni od nas Xenda dostala jen manasky z Ikea....ostatni od ostatnich a mela toho tunu, vsichni se jen těší na to jí něco koupit, takže letos bdue pekne rozmazlená:
my: lego - domek pro panenky, ruzne voskovky, pastelky, navlejkaci obr korálky, plastové zviratka, prostirani krtek, puzzle (ja neco z toho zapomela dat k sbvatku a naozeninam)

naši: puzzle, tabule z Ikea
tchyne: nastesti penize, ale ma pro ní nadobíčko keramické z krtkem a nejakou kosmetiku
teta: boby
svagrova: stan jako domecek
2. svagrova: kuchynku
strejda: nadobíčko

a to mi hlasili ostatní, že maji sposutu drobností
no reknu vám, že teda zaplat buh za velkej pokojicek

na superstar nekoukam, staci ze mi skoncili VKV a ja teda konecne budu snad i mit cas

jo a mame skrin a zaclonu v loznici, takze povesime obrazy a je hotova a je nádherná! takovou krasnou loznici jsme nikdy nemeli! skoda, ze tam clovek netravi moc casu. Tak jsme ji pokrtili a me ted boli bricho... :wink:
21. pro 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kráásné ránko

Ladi tak MM je doma už od pátku a jde do práce až 12.ledna :frowning2: :grinning: jěště že jedeme k tchyni po vánocích jinak by jsme se asi zabili :grinning: nejsme zvyklý být tak dlouho spolu ted odjel na ryby tak je klideček

bram tak právě já babičkám a tetám koupila co jsem pro něho chtěla myslím že budou všichni spokojeni

a stou superstár opravdu nuda a ty reklamy no děs

uz nás lono dostal jen Tobyho MP3 jinak nic

a ted miluje medvídka pu má plyšáka babička mu donesla oslíka a já mu ted objednala jěště tygříka,sloníka a prasátko,ale teda paní se mě jěště neozvala tak to těžko do vánoc stihnem :pensive:

bram super pokřtění :grinning: at bříško brzo nebolí
21. pro 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
LAdi,Zdenda je teda doma,ale po svátkách bude v práci až do 9 do večera,původně chtěl volno mezi svátkama,jenže je inventůra :angry:
Jinak malá dostane taky njáký peníze,tak půjdou asi na další pololetí yamahy a na miniškolku v květnu. JInak už jsem si zjišťovala kdy jsou u nás zápisy a jsou už na začátku února.... tak jsem zvědavá
Xeni koukej se šetřit ať bříško nebolí :wink: i když pokřtění bejt muselo to je jasný :grinning:
21. pro 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, coooo? :grinning: Ja se prej dockam az na Vanoce :grinning: Ale my tedy nemame co pokrtit :grinning:

Davidek miluje Pua uz odmala a porad ho to drzi.
21. pro 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...Ladi, manža je taky v práci až do středy, mne čekajím ještě zítra nákupy, naštěstí ne dárků, jen to, co jsem zapomněla na vánočku a pak do salátu salámek
21. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jedeme dnes vecer na nakup jidla... to bude mazec...
a klobasy a rizky koupim az ve stredu tady v masne
21. pro 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně se na ten nákup nechce, ale co se dá dělat...
21. pro 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne vubec...

a jsem pekne nastvana na postu - uz asi 10 dnu nekde visi balicek (jsou tam samo jeste 2 darky) - mistni posta navic rozhodla, ze nic nerozvazi, ze je toho moc, tak davaji jen listecky - no obavam se, ze manzel dostane 2 darecky a v lednu :confounded:
21. pro 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je teda síla..naše pošťačka zas vždycky, když má pro mne, nebo sousedku balíček (objednáváme klukům oblečení na MMB), tak se tváří vždycky strašně urvaně, jako kdyby nám nesla balík cihel, nebo co...vždycky je děsně ráda, že jsme doma a když náhodou nejsme, tak je to špatné, páč ona to vlastně nese zbytečně...
21. pro 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jezdi postaci autem :frowning2:
21. pro 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona to nese od auta jen kousíček...ale heká, jak kdyby to nesla kilometry...a to prosím je to lehoučké, třeba balíček s kalhotami
21. pro 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:)
mimochodem si rikam, ze Davidek snad po Vanocich bude mit cerviky, protoze kolik on sezere sladkosti, to je sileny... a to jsme doma, reguluju to... na navstevach sezobe vsechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tom taky...snažím se regulovat, ale už toho sezobne...
21. pro 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to des... tak zatim ahoj! Betule se probouzi
21. pro 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa, já vařím
21. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám vařeno,dnes sme měli španělský ptáčky a jsou i na zítra,předchvilkou jsme přijely z Kauflandu a děs,eště potřebuju veku a šunku na chlebíčky an štědrý den,ale to vezmu asi tady kousek v normě .
Mě taky malá sežere sladkostí,e to ani nepočítám,taky konečně přibrala,tak má pěknej pupík :grinning: zatím co já mám další kilečko dole,takže holky ramtadá mám 50,5 kilča a tímto slavnostně na svátky končím s dietou :wink: počítám,že pře svátky přiberu tak 4 kilča a mpje drahá polovička bude spokojena(teda aspoň trošku)
Jo malá si začla stavět všue bungry,takže se nemůžu furt douklízet :grinning: :unamused: no hlavně,že se baví že
21. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsme byli na kontrole a máma už 1500g :confused: :dizzy_face: Počítám, že to bude teda trochu míň, páč u Denisky mi taky říkali víc a narodila se drobnější, ale těch 1200-300 už mít bude :slight_smile:

Ladi, snad balíček dorazí :pensive: U nás jezdí pošťačka na kole, ta vozí ty malé balíčky a pošťáci autama, ti vozí ty větší a pojištěné. Kolikrát je mi ale pošťačky i líto, jak mi furt něco musí vozit :sweat_smile:

Jinak na mě nějak furt nepřišla ta Vánoční nálada :frowning2:
21. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
Kat tak to je krásný..tyjo už 30TT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no za chvilku budete 4...to bude mazec co?.-))
u nás pošta stejně.-)

dneska tu máme sousedovic děcka tak je bugr.-)
a byly jsme na UTZ a váček je kde má být.-) UTZ za týden :slight_smile:

Kat a na mě letos ty Vánoce taky nejak nechcou přijít:/(
21. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem moc rada, ze se miminakum v briskach dari :slight_smile:
Kat, Kacenka (?) uz je peknej macik!

Hlavne at uz ty Vanoce jsou, protoze to cekani je hrozne... Zvlast, kdyz je manzel v praci...
21. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, holcicky jsou nadherne! Jedna hezci nez druha.
Ma jeste Bellinka modre oci? Betka uz ne, uz jsou zelene, tak jsem zvedava, zda se jeste zmeni. Davidek mel tmavohnede hned prvni den vecer.
21. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici moc krásné.
21. pro 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. pro 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, jj, letí to hrozně, za chvíli se začnu bát :zipper_mouth: :sweat_smile:

Ladi, noo asi Kačenka, ale nějak mi to ještě nepřirostlo :pensive:

Denča dneska zas nespala po obědě a je od rána přeakčnělá, už se těším, až půjde spát :zipper_mouth:

Jo a krásné PF :dizzy_face:
21. pro 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, přišla jsem popřát hezké svátky..at vám mimča bříšku rostou..a prckové, at maj radost z dárků :slight_smile:
21. pro 2009 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mici, xeni krasne pranicka! ja mozno nieco urobim, ak stihnem, uvidime. dnes vecer cestujeme.
Kat, teda, to je uz v brusku velka holcina :slight_smile: Som zvedava, ak na nas ... najblizsiu kontrolu mam 6.1. .. A asi bude Dominik :slight_smile:
Zeny tehulky, ako ste teda na tom s loznicovymi aktivitami? u nas teda aktivita celkom je, ale moj chtic je na bode mrazu :unamused: :unamused: :unamused:
21. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, díky, vám taky krásné svátky. Snad si Tygr ty letošní Vánoce už trošku užije :dizzy_face:

deni, však ten pupek už mám fakt velký :confused: Budu muset zas vyfotit.

Sex je, docela často, chuť jak kdy :confounded: Poslední dny už nějak opadá, ale ještě nedávno byla i chuť :slight_smile: Když si vzpomenu, že minulé těhu nebylo vůbec nic :unamused: Ale nedalo se nic dělat, že jo...
21. pro 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska večer asi zabalím zbytek dárků a zítra musím skočit koupit něco pro to naše zvířectvo, nemám pro ně ještě nic.
21. pro 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek