• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
A co ste to este pisali? JAaaj,, o manzeloch v praci...no David ma zajtra dovolenku, ale medzi sviatkami uz nie, to pracuje.
22. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky...Tom taky moc nemluví, ale rozumí... i když teď začal víc opakovat slova, tak se asi rozjede, doufám.Jinak se o mne pokouší chřipka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Iris, česnek česnek česnek, normalně mega davku, mě to spolehlivě zabere jak citím, že to na mě jde. No a taky vit. C.

Ja jdu zitra do poradny.

Lenci, takovou jednu holčičku mame na cviceni taky, Kačenka, je děsně geniální, ale fakt jako všechno zpívá s tetou, mluví aniž by patlala, uplně vypada jako ta velká holka, má starší sestru. Zajímavé je, jakmlile maminka chce na chvilku od ní, tak krize a vydírá. My všeichni jsme vedle ní jak zaostalí, když tam ona není, tak to děti dělají celkem dobře, když je tam, tak děti atk nejak čekají, že ona to začne dělat první nebo že to poví. Takže třeba, teta se zeptá, jaka je tohle barva a ona hned zelená a děti ostatní už se nesnaží, říká to i za ostatní děti...upřímně - nemáme jí rádi, zdá se nám taková přechytralá...šprtka prostě, to mají vždycky blbý takový děti. ona tak malinko i vypadá, že to bude taková Hermiona :grinning:
22. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenci, no koukam, ze s Vikou se taky nenudis :grinning: Ta taky vyda za 2-3 deti naraz :slight_smile:

Betule po 10 minutach spanku zacla rvat, jak kdyz ji na noze berou... A rvala az doted - dostala Nurofen, presnidavku, mliko, 2 hodiny mazleni, a pak usnula. Je normalni, aby pulrocni dite pres den od 7 do 15:15 nespalo??? Boze.
David mezitim udelal z bytu kulnicku na drivi. Rozslapal kridy v posteli atp. Nemam omaslovane darky, nemam uvareno, nemam dodelana hnizda... Ja na to vsechno dneska asi kaslu, jsem zas vynervena a hladova jak blazen.
To jsou teda Vanoce, s pitomejma zubama :frowning2:

A do toho manzel vola, jak nema v praci do ceho pichnout, a pak vola z hospody, jestli mi ma vzit neco k jidlu...
Ty vago, ja chci bejt chlap!

Iris, jeste chripku na Vanoce??? Ach jojojojo
22. pro 2009 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tak si obejdneja jidlo domu a dej nohy nahoru!
22. pro 2009 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky

Ladi, je možný, aby půlroční dítě od 7 do 15.15 nespalo... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :frowning2: Denča někdy nespala celý den :unamused:
22. pro 2009 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jidlo mi priveze, no... David mi to stejne sni :slight_smile:
ale fakt jsem dneska nepocitala s tak brutalnim dnem, ty vogo...
morcec hadry himl hergot, nebo jak se jeste nadava :grinning:
a zitra jde zase do prace- grrrr
22. pro 2009 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
David cca od roku nespi pres den... Ale zase spaval a spava od 6 mesicu celou noc.
Ale lady Betty neee, ta se cpe vydatne i v noci :astonished:
22. pro 2009 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi,ty jo,fakt to máš hodně krušný :confounded: s tím spaním mě to u druhého děsí,malá spala vždy v pohodě,teda pokud se mi jí povedlo uspat :rolling_eyes:
Já ted přinesla poslední nákup a do 27 nikam nejdu,koupila jsem bagety na rozpečení a tousT´ák,ty vydrží dlouho :sunglasses:
Iris :frowning2: snad se ti to nerozjede
Co my chodíme na yamahu tak tam je dost i straších dítěk a ty taky vědí,naše zásadně na nic neodpovídá a spolupracuje jen když se jí chce :sweat_smile: no ale jinak jí to baví ,protože občas jí doma přistihnujak si zpívá.ale jen pro sebe když je v pokojíku sama :sweat_smile:
22. pro 2009 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Klaudinka je zlaticko.

Davidek si prave natrel oblicej kremem na boty :slight_smile:
No nic, mizim. Venku bouchaji petardy, tak ji to stopro probudi...
Rychle jdu alespon nahazet hadry do pracky a umyt dite.

Taky jsem koupila rozpejkaci bagety. Loni jsme je meli na Silvestra, protoze veku uz NIKDE nemeli :sweat_smile:
22. pro 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi vy spadáte pod Prahu východ? Prosímtě blbej dotaz,ale za jak dlouho ti přišlo porodný? Ségře nepřišlo a už má zažádaný 2 měsíce,mě přišly za necelej měsíc,navíc jí nepřišla ani mateřská :confused:
22. pro 2009 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Iris - tak bojuj, nech nad nou zvitazis..... :wink:
Kreslenie - tak kreslit kresli, ale zatial len hlavy - telo nevie. NAkresli velky kruh cez cely papier vacsinou a do toho 2 male kruhy, niekedy len bodky ako oci, ciarku ako nos a usta. POtom da po bokoch take ciarky ako usi a vlasy nakresli tiez ako ciarku tak horizontalne na tej hlave. Ale teraz uz zacina kreslit take normalnejsie vlasy. A tiez kresli slniecka, to je ako ta hlava, len luce tomu da. A to jej vcelku ide. Akurat tie hlavy vypadaju uplne rovnako, ale ona v tom vidi jednotlivych ludi. :grinning:
22. pro 2009 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
BRam - uprimne je mi to fakt niekedy trapne voci ostatnym matkam. ZE platia si za to a decka sa im ani k slovu nedostanu. :unamused: Ale zase no co mam robit? Pelendrekom ju mlatit za to, ze povoie, co vie? :sweat_smile:
22. pro 2009 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Task u nas kresleni jako Viki..hlava už celkem kulatá ..oci, pusa, nos, vlasy,..jinak kreslí balonky nafukovaci..a pak veci kterejm rozumi jen ona :grinning: :grinning: :grinning:
asi dva dny zacala konecne opakovat slova..jako kdyz neco reknu at rekne tatovi tak mu to rekne..coz predtim teda nechtela opakovat vubec..ale kdyz chce mluvit rychle tak brepta po svojim .-)))
22. pro 2009 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Fobii z děcek ani náhodou ...jako i se sama zapojuje v MC ..máma je jí uplne fuk ..hlavne kdyz jsou decka a hracky.-))i tedka zalezou z deckama do pokojiku a delaji kraviny.-) V lete už bude litat s nema po venku .-) prece jen je nejmladsi a letos jim ještě nestihala..
22. pro 2009 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Davidek taky, decka, hracky a frnk!!!
To je super, ze uz kreslite panacky, to ja myslela, ze az tak za rok :slight_smile: Pac od kamosky chlapecek trilety tu ted byl a teprve s tim zacinal. Jste sikulky.
22. pro 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi ja myslim že nám ta hlava vydrží do tech 3 let :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi - kreslime len hlavy. :slight_smile:)) A tie slniecka, to ide poznat, nic ine by si neidentifikovala, napriek tomu, ze Vikina ma :grinning: vysvetlenie pre kazdy obrazok.
22. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak holky, zkusila jsem kakani bez lactulozy a priserna zacpa, zase jsme rvali hovinko ze zadecku, nejdriv se ho od 8-9 vecer snazila vytlacit, pak chudak uvizle hovinko, no takze nasazujeme zase projimadlo.
22. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Chudinka :(

Holky, tady mate od nas take PFko :grinning: Libi? Manzel si hral asi 3 hodiny...

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3637582&vReferer=
22. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi no krááásnéééé :slight_smile:) manžel je hračička co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: mici, diky... manzel pod natlakem tvoril :slight_smile:)
dobrou noc, jsem hotovson...
22. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi - kraaaasa. U nas na to neni cas. :sweat_smile:

Bram - skus jej dat kazdy den za lyzicu bryndze, ak jej chuti.
22. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Bryndza, to jsem jeste nedavala...ale ona nejí moc, tím to bude, fakt jí strašně málo. Hlavně i málo pije. K snídani neměla nic, k obedu asi 4 lžice kaše s masem, svaciny - jablko - tak asi 3 měsíčky, jogurt - 2 lžičky, actimel nejí, večeře houska - 1/2 půlky. No a to je porad, nekdy svetla vyjimka, že sní hodně oběda, docela dost k tomu sní okruky, rajčátek, zeleninky, jako jí to stačí, však víte, že podvyživená není, no tu jednu malou kinder čoko vždy sní jako odměnu za hovínko, což je tak 1x za 3 dny, jinak nemá žádné sladké, ona mi nejí ani cukroví, jen linecké někdy. Prostě jako je taková laxní ke všemu, i ktomu jídlu. ale dnes jí musím pochválit, sankovala jako o život, to se ji moc libilo, ale pak upadla na sníh a jako mamí zima a bébé, no rozmazlenka.
22. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
takh holky v poradně vše OK a kuk do profilu, už to víme :wink:
23. pro 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram, super!!! Moc gratuluji :slight_smile:

Holky, manzel rano hodil pred barakem desnou drzku... Je celej sedrenej :cry:
Ja se ted klouzala s deckama pro klobasy, ale uz bylo spis jen mokro, brecka.

Bram, jako fakt, halusky, bryndza... Pomaha to. A chutna to.
23. pro 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
halušky mi nechutnají :frowning2:
ja sebou taky malem sekla, ledovka, davejte bacha!
23. pro 2009 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jo ale jinak jsme přibrala 4 kg za měsíc, jako to je tím, jak se ted strasne cpu, co mam delat? :cry: jestli někdo řekne nežrat, nebudu se s ním kamarádit :grinning:
23. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak stromeček stojí,salát je v lednici,vánočku si vyzvednem na hod boží u mámy(tu fakt nepeču,naposled se nedopekla a lítla po celé kuchyni) takže už jen udělám štrůd,vytřu a utřu prach,večer budem skládat kuchyňku aby jí malá měla rovnou složenou pod stromkem.
Ladi pfko krásný :slight_smile:
Halušk nejíme,nják nám nejedou,ale malá dneska zvrzla špagetky s lososem a bazalkou,zapíjela čerstvou ředěnou pomerančovou šťávou a k snídani si poručila krupičku,ona si teda vůbec poslední dobou diktuje co chce k snídani a večeři-aspoň že oběd zatím nechává na mým uvážení :grinning: :grinning:
23. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
to Vam vsem spis nechutna ta bryndza :grinning:
Xeni, tak ty Actimely a Kubiky co nejvic!
23. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek