• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj holky, hlasim sa zo slovenska ... a docitavam, ze mate sikovne deticky, maliarov a sportovcov :grinning: :grinning: :grinning:
Vcera cely den krasne snezilo, M bol s mojim brachom na vecernom lyzovani, nadseny, to je vzdy jeho "highlight", ale dnes od rana prsi, oteplilo sa snad o 10 stupnov, proste hnusne. ale inac ok. Seb sa napchava medovnikmi, snazim sa to mat pod kontrolou, ale je to tazke. Ked vidi niekde baliaci papier, tak krici moj darcek a chce ho trhat :slight_smile:
Xeni, ja som uz pribrala asi 9 kg - to som so Sebikom mala v 8 mesiaci ... a cholesterol mam straaaasne vysoky :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi prosímtě za jak dlouho ti přišlo porodný?
Zdeni a co ,že ten cholesterol tak vyjel? :confused: :confused: jinak s těma perníčkama si nedělej hlavu,naše by je taky furt jedla a to je mám na stromeček,chutnaj jí asi nejvíc ze všehio cukroví-teda krom rohlíčků,ty taky zbožňuje
23. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si na chvilku rychle sedla, nez mala vypije mliko a zacne bojkotovat spaní...
Leni, bude rada, že jí... my meli asi 10 lžic polevky a pak vyzadovala čokoladu, rikala hovínko ne, hovínko bebí...ach jo
23. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo Zdeni, ale tim padem ja mam nahore 7 kg a není to miminem! ja prostě fakt žerua mam prostě porad hroznej hlad, dnes uz jsem chrouplala mrkev, jak jsem delala salat, ale proste to mě nezasytí
23. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, promin, ja Ti vecer zapomnela odpovedet!! Promin.
Clovece, prislo mi to uplne hned, za par dni - ale ja predtim mluvila s pani na telefonu a ona mi rekla, dodejte formular zitra, je uzaverka, tak to hned zpracuju ... Ale myslim, ze by to melo i tak trvat max mesic.
23. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsou na te Praze-vychod hrozne fajn! ja to mela problemove - skola, nedonosenost atd. a oni mi sami volali atp.

David se tlaska vsim cukrovim, i tim, kde je rum - to se neuhlida proste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,díky,tak to je fakt divný,asi bude muset holt zavolat na sociálku,je to divný i s tou mateřskou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Xeni no já jsem ráda to jo,ikdyž teda už má taky pěknej pupík :grinning: ale zas se i kapku vytáhla,těch 90 už skoro má :slight_smile: jinak sem jí chtěla dát ovhutnat salát,tak že nechce,tak sem vypreparovala bramboru tak snědla,pak mrkvičku-snědla a pak rovnou lžičku a tu nakonec snědla taky,dala jsem teda i trošku majonezy,ale moc v tom cítit není,já mám ten jogurt v tom radši je to pak takový jemnější,navíc už beztak jí skoro vše tak co a pár lžiček jí nezabije :sunglasses:
23. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, byla tu ted nekdy Eli?
Obla: Prejeme krasne Vanoce, doufam, ze jste OK!!!
23. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako ja vubec neresim ze by nemela salat, ona to co nechce nejí, jinak jí uplně to samé co my uz hrozně dlouho
23. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni já jediný co řeším jsou salámy,kontroluju šunky aby tam bylo maso,a pak hořtice,nebo tatraka,sojovka ...
smažený máme beztak tak 2x za měsíc ,párky jednu měsíčně tak co ,co teda zbožňuje je červená řepa a knedlíky s omáčkou nebo se zelíčkem :grinning: jinak jí samozřejmě taky všechno s náma
23. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, oni je v ty praci drzej jak nejaky stado... uz me to s.re :angry:

salat taky uz neresim
23. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je blb ten muj bratr, on byl u mamy az ted a pritom jsem mu kladla na srdce at jde dopoledne, mama je ted uplne hotova jak je unavena z navstevy!
23. pro 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, v klidu, jirka jel jeste za klientem do Mostu!
23. pro 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak u nás změna plánu,večer budem strojit stromeček aby malá měla překvapen a ráno jedem s tchánem do lesa,nakrmit zvířátka :dizzy_face: :dizzy_face: já už se tak těším,no nic jdu dělat štrůdlík
Ladi :frowning2: švagr přijede z práce až okolo půlnoci,včera přijel až ve 2 ráno
23. pro 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

ke kreslení, Denča začala nedávno kreslit sluníčko, ale jako oči nebo pusu, to vůbec...

Bram, já mám nahoře 11kg, za poslední měsíc jsem přibrala docela málo, jinak to jelo nahoru hodně a to bych neřekla, že se cpu. Počítám, že to bude tak nějak jako u Denisky, +16kg :pensive: Nebo možná i víc :sweat_smile: Uvidíme, to nijak neřeším.

Ladi, Michal má od včera dovolenou a co myslíš? Včera mu volali, že musí jet někam do prdelkovic za Olomouc za jedním klientem podepsat směnku :unamused: :rolling_eyes: No ale stihl to rychle, takže už je doma a snaží se zabít čtyři kapry :frowning2: Na zabíjení byla strašná fronta, tak je přivezl domů, že je zabije sám :frowning2: Plavou mi ve vaně, už jsem je obrečela, jsem na to strašná cíťa :pensive: Teď si jednoho vzal, tak jeden už to má za sebou :cry: Ještě tři... :frowning2:
23. pro 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak práci na svátky, to mi ani moc nepříjde. Já dělala snad všechny Štědré dny, Michal taky nějaké, brácha je dneska v práci až do večera a zítra jede na půl sedmou na noční, loni dělal denní, švagrová taky dělá... No jo služby, hasiči a tak dělají furt, no...
23. pro 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my vzdycky delali, protoze jsme nemeli deti... a ted mame a dela zas :(
ale uz je doma - huraaa!
a sefka byla v praci s anginou, se z nich picnu :astonished:
holky, tak zatim! jdu delat salat
23. pro 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, ale zítra už má snad manža volno, ne?
23. pro 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak nevím jestly se sem ještě dostanu - musím uspat malou,vyžehlit hromadu prádla ,dát dohromady kuchyňku ,ozdobit stromeček a ještě sme si chtěli zatrénovat na chlapečka :wink: :grinning: takže holyk přeju moc krásný a veselý vánoce,spustu dárečků a lásky :slight_smile:
23. pro 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, nastesti ma :slight_smile:

Leni, taky, taky!
i ja se uz loucim, a za par dni cauuuu - uzijte si to s prtatky!!
23. pro 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se sem zítra asi ještě dostanu, ale kdyby náhodou ne, tak přejeme všem krásné svátky, bohatého Ježíška a tu pravou Vánoční pohodu bez nervů :slight_smile:
23. pro 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
salat pro 6 lidí, kazdy jiny hotov. ja taky hotova.
23. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se dostanu, vzdy na chvilku zmizim k PC jako relax, mam ho hned tady v pohotovosti v óbyvaku...ale kdo se již neobjeví, tak holky!:

Letos to zase bude ještě hezčí než loni, at si tedy ti naši prckové užijí dárečky a pro vás, užijte si ty jejich nadšený očička, já osobně se na to strašně těším! Prominte, jsem strašná cíťa teď! Ale fakt jsem jak malá a že není uklizeno, to je těm dětem putna, naopak si myslím, že ve svým bordýlku je jim dobře! Tak vše nej!

:dizzy_face:
23. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAkze BRam - gratulujeme k Ondrejkovi. :slight_smile:

No u nas Vika zje vsetko, co nezje ju. Denne zje aj 5-6 tych kindercokolad - vzdy za cikanie si da a uz pyta 2 kocky cokolady.

A inak holky, dnes bola daka tepla, tak som jej zmerala teplotu a mala 39,2. TAk dostala teraz cipok. Ale mi povedzte,co to je?Nic jej inak neni. Sople, kasle, nic z toho. Tak fakt nechapem.... :unamused:
23. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bordel neriesim. JA len pozbieram rozhadzane veci zo zeme a ani vytierat podlahu nebudem, lebo uz nevladzem akosi. Akurat zajtra rezne vyklepem a obalim a ak D zozenie kapra, tak aj to obalim. Chcel kupit ziveho, ze ho zabije doma, ale to som mu zatrhla, to ja by som ho ani nejedla. Nech pekne kupi dake mrazene kusky. tak. :sunglasses:
23. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky
tak jsem sem rychle vlítla...
doma vše, co jsem chtěla hotovo, v troubě se mi peče vánočka a jdu ozdobit stromek, at je ráno překvápko
jen mají děti rýmu, zatracená obleva a Emča z toho zase kašle , tak doufám, že to bude ok, odsávám jí to jako šílená, at žije vysavač , Štěpánek je dobrej, tomu jen sem tam

přeju vám všem moc hezké vánoce, další o něco hezčí společně s prckem či dvěma , moc si to užijte, je to krása, jak já se letos těším na ty rozzářená očka :grinning:
23. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kRÁSNÝ VEČER

taky jdeme popřát kráásný vánoce a jěště hezčí rok 2010 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já už mám vše hotovo,ale teda 4 dny v kuse něco dělat :wink: zítra budu jen relaxovat teda stromeček zdobit,ale to je hračka :grinning: jééé holky já se tááák těším co bude na všechno říkat

nakonec jsme ušila i to neteřince segře jsme řekla že to bohužel nestihnu tak to bude taky překvapená jako vím že samochvála smrdí,ale toto co sjme vytovořila fakt nádhera hihihuihi

tak se mějte a já asi nakouknu až kolem 10 ledna 25.odjíždíme směr sever karviná tak snad napadne trochu sněhu :grinning:
23. pro 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak vam preji krasne Vanoce, pekne si to uzijte, my je mame az 25.12. rano :slight_smile:
23. pro 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk si predstavte, ze VIka este aj v noci 39,2 a rano sa zobudila a uz 36,7. Ja uz si zacinam mysliet, ze mala nejaky upal alebo tak nieco, lebo vcera aj malo pila.Teda takmer nic a furt si prehrievala organizmus. Takze tak.
V noci sa kojila asi 21354385734x, takze tekutiny mala. A od rana uz beha jak drak. TAkze zda sa, ze Vianoce budeme mat pekne. Akurat David nic neupratal vcera,ako som mu kazala, takze dnes eset trosku upratat a tie rezne porobit a este tu saskuje, ze chce mat ziveho kapra, tak ja fakt neviem, ci teraz sa mu chce zhanat, zabijat a pripravovat, lebo ja sa toho kapra ani nedotknem. JA nechcem mat nic z cerstvou krvou cerstvo zabiteho uboheho kapra. :unamused:
24. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
u nás byla noc na prd, malá byla furt vzhůru, spát teď přes den nechce a ve dvě máme být u našich, takže asi ani spát nebude :rolling_eyes: Protivná je jak ..... :rolling_eyes: Chjo.

Kristy, my budeme mít taky Vánoce i 25. ráno :wink: Dneska jdeme k našim, tam dostane dárky od nich a večer už bude unavená, takže dárky od nás dostane jako loni zítra ráno :slight_smile:

A venku to vypadá jak na jaře, škoda, že ten sníh roztál a tak se oteplilo. Ještě pár dní to vydržet mohlo.
24. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek