• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
my budeme mit vanoce i 3.1. u tchyne...
jinak jedeme 26. na hory, takže sněhu snad jeste užijeme!
24. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, sakra, Davidkovi vylitla horecka na 39,1 ...
Muze to byt k poslednim zubum? Ach jojojojojoj... Nemocnej ZASE a na Vanoce !!!!
Ach jo
24. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo!
24. pro 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - ty jo a nema daco podobne ako Vika?
24. pro 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi to je mi moc líto :frowning2: :frowning2:
házím fotky z výletu a cukroví :wink:
24. pro 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze opet cekam, jestli ho pustej z nemocnice, nebo jestli tam kluci zustanou... kdyz ma to debilni astma...
uz cekaji hodinu a půl s tou horeckou na Bulovce na chodbe

u nas fakt nema smysl se na cokoli tesit, ani pocitat s tim, ze si jeste nekdy v zivote odpocinu...

nicmene smazim rizky a doufam :cry:
24. pro 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze byl v nemocce na narozky a ze by i na Vanoce? pro zmenu?
24. pro 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prejeme krasne Vanoce jeste jednou, vetsina vas uz asi ma stedrovecerni veceri :slight_smile: Ladi,doufam,ze mate Davidka doma!
24. pro 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - moc na vas myslim a dufam, ze DAvidko sa bude doma tesit z darcekov este dnes. :frowning2: CHudatko malinke....

Ako u nas...najprv so mnou DAvid ani nerozpraval skoro, pretoze sa stalo to, ze nestihol kupit ziveho kapra a o iny druh ryby nemal zaujem. Ako male decko. ESte cez mojho uja - rybara som sa mu snazila zohnat kapra a on nam ponukol, ze ma cerstvu rybu podobnu kaprovi, len neni to kapor. MYslite, ze u Dava pochodil?Prdlajs! ON sa tvaril strasne utpne a volal hned maminke domov, aby som vedela, ze nech mu odlozi kusok rybky, ked tam pojde v sobotu. Fakt ako ludia maju uplne ine vacsie problemy a on sa tu tutka s takpou somarinou.
No ale nakoniec sa upokojil, ked ma videl, ze som cele poobedie plakala kvoli tomu, ze svojou naladoiu nam kazi vianocnu naladu.

Pri stole. Akurat soim vsetko nacancala a zavolala tych dvoch. No Vikina sa priblizila k stolu a ako sa chytila rucickou taniera, tak ho omylom cely stiahla na zem. Bola v nom kapusta, takze sme ani nezacali a uz sme maly crepiny po celej kuchyni a stole a navyse samu kapustu na vsetkom. Nato odmietla jest cokolvek,lebo sa jej to uz zdalo dlho, takze sme v chvate daco pojedli my dvaja, medzitym obcas VIka na rukach si dala kus rezna alebo tak nieco.
Nakoniec sme sli k darom. Ked nasla plastelinu, uz o ine dary nemala zaujem. :grinning:
No a ja som dostala hrnce. A vonavku.

Teraz sa uz hra Vika aj s Legom, co dostala. TAk snad dopjde aj na ostatne dary, ze si ich vsimne.
JA som obzrata a vypadam ako v 7. mesiaci. :.)))))

TAk stastne a vesele a ozvem sa zas zajtra. :wink:
24. pro 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, Ladi, jak to dipadlo, myslim na vas! musite opravdu do nemocnice s tou horeckou, myslis, ze by to nepockalo do rana, no to uz je ted asi jedno.

Jinak my teda uplne vse ukazkove, uz taky umime cist, na kazdym darecku Xenuska rikala napsano Xenuška...no větsinou se trefila, to je jasny. Veceri jedla nejdyl, vse spapala, 2x kakala, pac jedla jen maso...rybu.

Dary - 1. mitso lego, pak puzzle a tabule, ostatni neprohledla, donutili jsme ji k spanku, tak si dam vimko a kuknu na pohadku, dobrou noc. Ladi napis.
24. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cekali 2 hodky na Bulovce... Mame dietu, tisic doporuceni... Zacinajici angina.
Prijeli, my jedli, Davidek ne, rozbalil prvni darecek, lehnul si na zem u stromku a spal...
Takze my dnes Vanoce nemame ...
24. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi :frowning2: tak si je zkusite udelat zitra, byl nmoc unaveny, na tom nezalezi!
24. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se neda nic delat, nema smysl to hrotit...
jsme si ted rozbalili s manzelem darky od nas pro toho druheho, tak to bylo fajn, a srazime horecku, ale neleze to ani za boha dolu :( ted jsem dala cipek, ani nemel silu odporovat a rvat, ale kricel ze spani, ze Pu, Sova a Bambi jsou v knizce, takze mu to mysli normalne :grinning:
snad bude rano lepsi a uzije si kolo a stan a podobne

ale mrzi me, ze nepojedeme za rodinou na krocana a darky od babicek... co se da delat, no, ten nas prdola oslabenej je prednejsi... a treba se stane zazrak, a jak to prislo, odejde to... my byli jeste po obede v pohode venku a znicehonic 39,2 !!
24. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dejte pozor Ladi, i kdyby to odešlo, je to třebas nějaká viroza a je lepsi to vylezet i kdyz teplota treba nebude. Fakt mu dekte tejden voraz.

Jirka kouka na TV a to me teda neba, jdu zkoumat jsem dostala knihu o sushi a vsechny propriety aby sushi vyrobila, mnam, ho miluju...
24. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak holky dnes? my konecne rozbalujem darky, ale nakonec jsme opet zustali u lega zase... musim balit na hory.
25. pro 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, sorry, ani som vam nestihla popriat stastne a vesele ... tak dodatocne, a nech je pred nami suprovy novy rok ...
Ladi, dufam, ze Davidko sa z toho rychlo dostane, chudato male. Aby si rozbalovanie darcekov uzil, aj ked to bude o den dva neskor ...
U nas teda Play doo vesela tovarna zabrala neskutocne, na druhom mieste taky maly keybord - v kuse pustal nejake demo a hral na klavesy ... potom samozrejme auta, lego ok - ale hral sa s nim M a moj bracha, kazdy si postavil paradne auto a bol na seba pysny :wink: Sebik jedol krasne vsetko, akurat cocku velmi nechcel, ale aspon za lyzicku si dal. Zemiakovy salat sa podaril tak trochu palivy, ale jedol ho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
pocasie je tu fakt na prd, prsi, no hroza, esteze mame tolko novych darcekov, lebo budeme doma cely den
tak sa majte a uzivajte si to, bez stresov ....
25. pro 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!
Tak celou noc pres 39 a ted k ranu to konecne kleslo. Takze cca 38, ale je uz v pohode.
Uz tu nelezi jak lazar.
A tak jsme rozbalovali :slight_smile:
Betka byla akcni, cucala zabalene darky, trhala papiry, kousala panenky...
Davidek dostal bozi veci - ale jak objevil obycejne pastelky, tak konecna. Bezel pro blok, a cmaral.
Kolo ho skoro vubec nezaujalo :unamused: Ale mluvici masinka Tomas (co dostala Betka) jo.
A pak jsme jim postavili ten stan! A super. Hned tam zalezl s pastelkama a blokem a ted uz tam natahal pulku pokojicku. Za chvili bude stan plnej. Betka si hned uvnitr ublinkla a jsou spokojeni :sweat_smile:
Nakonec to bylo fajn.
Ale nikam nejedeme... Mamka mi volala, ze mela z toho vcera zkazene Vanoce, tchyne taky smutna... Ach jo.
25. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi - zrovna som ti chcela napisat, ze ako to nakoniec dopadlo. :slight_smile: Ale tak vidim, ze nie uplne najhorsie. My dnes ideme na obed k mojej starkej, tam VIkinu budu cakat darceky.OKrem inehío aj slonik Fufik z Pua. UZ ma skoro vsetky postavicky velke plysove - Pua, prasiatko, oslika a od nas dostala aj tigra. A od starkej dostane aj toho slonika. Este keby som niekde zohnala kralika, bude mat komplet sadu.

No a vecer pojdeme k nasim, tam zase VIkina isto dostane cele hracarstvo . :grinning: :grinning: :grinning:

Sranda, vcera dostala taku detsku Bibliu, tak sme si tam citali o narodeni maleho JEzisa a ked volala s nasimi vecer, tak povedala, ze citala knizku a tam sa maminke Marii a ockovi Jozefovi narodilo miminko Jezis. A ze prisli pastieri a mudrci a dali mu darceky. TAk nasi bolií dojati, ako porozpravala pribeh. :slight_smile:
25. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, jeste klokanek :grinning:
David medu Pu miluje !
25. pro 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi - Jasne!!!!!Este nam chyba aj maly klokn Roo!!!!!NO na najblizsi sviatok musim nieco zo spominanych veci zohnat. Fest miluje tie postavicky a vie sa s nimi prehrat. Vcera predstavovala tigrovi vsetkych ostatnych, potom ich zoradila spolu a ze ich bude fotit. TAk ich fotila spolu.

No nic, my sa ideme uz pomaly obliekat, pretoze na obed mame byt u tej nasej starkej. :slight_smile:
25. pro 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
Ladi, no tak super, a brouček,, at si hraje v klidu
nase je protivna, protoze noc hruzy, ale mliko jsme nedala, a tak jsme byli od pulnoci do 4 rano vzhuru a jeden hysterak za druhym, ze to mliko chce! no děs

tak se nevejdu do sanek s ohradkou prdelí, no bude holt jezdit sama nebo s tatou...
25. pro 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Ladi, to je mi líto, že je Davídek nemocný :frowning2: Snad bude brzy ok a je fajn, že si to nakonec dneska užil :dizzy_face:

My dobrý, včera u našich v pohodě, dárky se líbili a to jsem se bála, jestli není na ten autobus Little People už velká, ale fakt si tam s tím vyhrála a sama :confused: :confused: :confused: , si povídala, panáčci nastupovali, vystupovali :dizzy_face: , akorát nespala, takže večer byla přetažená a uspat ji byl nadlidský výkon :rolling_eyes: Navíc se v noci furt budila s řevem :confused: , takže jsme toho moc nenaspali :confounded: Ráno jsem doufala, že po té noci si trochu přispí, ale prd, v sedm už tu lítala :unamused: Až se trochu rozkoukala, tak jsme ji ráno vzali do obýváku ke stromku, rozbalovala dárečky, byla nadšená, samo toho na ni bylo moc, tak přelítávala od jednoho dárku k druhému. Líbí se jí všechno, asi neumím říct, co nejvíc. Jako překvápko i pro mě dostala od Michala houpacího losa z Ikey-když jsme tam byli, tak se jí moc líbil a kupodivu je na něm fakt často :confused: Jsem čekala, že ji to doma bavit nebude, ale jo :slight_smile:
No a na oběd jsme jeli k tchýni. Tam dostala Lego, nějakou sadu panenky a výbavičky, uklízecí náčiní, knížky a autíčko-nějak moc toho bylo :confused: , všechno v poho, ale kolem půl třetí na ní přišla krize, když nespala, že... :confounded: Takže začala ječet, že chce domů za Bakinkou, zkoušeli jsme ji zabavit, aby to tchýni nebylo líto, že jsme tam jen takovou chvilku, ale nedalo se, tak jsme se začali balit, tchýně chystala jídlo, že nám to aspoň nabalí domů a Denču ta krize mezitím nějak přešla a vydržela nakonec až do šesti a úplně v poho, tancovala a tak :confused: :dizzy_face:
Takže to nakonec i tam dobře dopadlo. Jen teď zas přetažená nemohla usnout, ale snad už spí, je tam klid :pensive:

Zítra jdeme po obědě k mojí babičce, tak tam dostane to odrážecí auto. Jen se ji pokusím nějak dát spát, protože už by to byl snad pátý den, co nespí přes den a v noci taky nic moc a to by asi byla mega protivná :unamused: No uvidíme, moc tomu nedávám, že bude spát :pensive:
25. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale to počasí je na ho..o teda :angry: U nás bylo dneska 15 stupnů a pršelo :angry: Jak na jaře :unamused:
25. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tak jedte az po obede nebo dopoledne na ty navstevy, to je jinak naprd. Jinak jirka jel pro notebook do prace a tak z hor budu on line kdyz mi daji volno Jirka sXenuš, dost me boli bricho tedkon, ale mam podezreni, ze je to spis z br. salatu... :grinning:
25. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAt - no tak take to mrncanie z nevyspatia fakt pozname..... A potom s deckami neni rec. Vsetko mi aj Vika zneguje - nechce nic, nikoho, ist nikde, k nikomu,.....

NO my sme boli dnes na obed k mojej starkej - cela rodina, tak to VIka zvladla, lebo si tam nasla kopec hraciek a navyse jej bratranmec tam mal taky ten velky hokej, tak ju bavilo slůedovat chlapov, ako to hraju a potom sa s tym hrala ona - ale tak "po svojom". A potom ze ju dam spat doma a potom pojdeme k nasim na dary. Takze spala si 5min cestou domov v aute. Tkze este sme sa s DAvom chytili a nakonie sme len vzali dary pre nasich a my dve s Vikou sme sli k nim. A DAvidovi sme dary priviezli domov. :grinning: TAm ako som ocakavala, Vika dostala asi pol hrackarstva, ale mala fakt obrovsku radost asi zo vsetkeho.
25. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
cestovní horečka stoupá, tak pa holky, my jedeme sáááánkovavaaat!
26. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Ladi to je mi malýho moc líto,jak je na tom?
My sme málem vyhořely,zapoměly jsme rozsvícenej adventní věneca šly sme do obýváku rozdávat dárečky a najednou začmuchám a říkám kruci tady něco smrdí,tak sem vlítla do kuchyně a ubrus včudu ,ubrousky už jen doutnaly... :stuck_out_tongue_closed_eyes: hrůza,vedle toho manželův mobil,tak sme rychle vše šouply do vany(teda bez mobilu) tak to odnes jen pamteční ubrus a ohořelý stůl.
K dárečkům asi nejvíc jede toby a to se ho nejdřív bála,pak kuchyňka,puzzle s pepinou složila bez obrázku za 10 minut
Xeni kam jdete sáňkovat?
My jedem příští středu na hory -teda jestly dostane Zdenda dovču jinak až ve čtvrtek :unamused:
26. pro 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedeme na hory na Novopackou boudu...

takže pa a my taky hořeli, shořeli od prskavek 3 ozdoby a kus stromecku... :grinning:
26. pro 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni pa a užijte si to,jsem ráda,že jsme nehořely jediný :grinning: :grinning: no aspoň ty vánoce nebyly nudný a je co vyprávět :grinning:
26. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak jsme včera nechali Toma u našich, jsem pekelně nastydlá, tak to potřebuju vyležet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stromeček ho moc nebral...vzal si rumbakouli (má ji jako mikrofon) a zpíval u vánočních koled :grinning: Jinak dostal mimo jiné sáně, tak tam poskládal , co se dalo, a chtěl na nich v obýváku vozit. :slight_smile:

Ladi, to je mi líto, že Davídek marodí :frowning2:
Bram, užijte si hory!
26. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek