• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
jojo holky taky jsme jezdili bobama po obyvaku...
26. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

teda vy jste všichni hořeli, jo? :confused: Ještěže to dobře dopadlo :slight_smile:

Bram, to sáňkování závidím. Denska je sice jen 5 stupňů, ale teď jsme byli na prochajdě a je to fakt takové jarní :unamused:
26. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak my krome toho,ze Izinka ma od 24 horecky a abinka vcera (na Vanoce tady) spadla ze schodu meli pekne vanoce.... Abi je v pohode, Izinka nevim,co ji je,snad bude brzy dobra....
26. pro 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny dotaz,máte některá domácí pekárnu? Jak často jí využívýáte, Já dostala od ježíška njáký penízky a docela o ní se Zdendou uvažuju,ale nevím jak moc bych jí využila a nechci dopadnout jako s vaflovačem :sweat_smile: jako chleba jako takovej u nás moc nejede,já mám ráda pohankové a celozrné pečivo,Zdenda a Klaudinka spíš rohlíky... tak nevím :confused:
26. pro 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau
hlasim se z hor, nikde snih neni, tady asi 50 cm, takze na boby v poho, ale na lyze ne...ale to mi neva...
pekatrnu mam, obcas ji vyuzivam na zadelavani testa, ale jinak lezi ladem, klasika, jak rikas...
26. pro 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy, doufám, že je bude Izinka ok a jsem ráda, že jste si vánoce užili :dizzy_face: Hodíš sem fotky, nebo na FB?

leniz, my měli pekárnu půl roku půjčenou od našich a popravdě řečeno moc jsem ji nevyužívala :pensive: Ale zase známí na tom frčí furt, takže těžko říct.

bram, super, že budete bobovat :dizzy_face:

My dnes byli u babičky, Denča byla vyspaná, tak kromě toho, že se ze začátku trochu styděla a pradědy se nějak furt bojí to bylo ok :slight_smile: Dostala to odrážedlo, docela se jí líbí, kreslící tabulku a nějaké knížky. Bylo to fajn.
Zítra jsme pozvaní k našim na oběd a dopoledne s nima zajdeme do lázní na bazén, už jsme tam dlouho nebyli, tak snad se Denči bude ve velkém bazénu líbit :slight_smile:
26. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kat, fotky hodim na FB, me se to nechce zmensovat :slight_smile: ale par jich dam i sem pozdeji
26. pro 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja tu napisem prispevok dlhy ako svet a moje dieta to jednym smahom zmaze.... Ach jaj.
No my sme s Vikou zase od vcera same. Ako kazdy vikend odkedy sme sa nastahovali(teda okrem jedneho), je moj manzel u maminky v CR. Ale dnes uz pride domov.

Holky, tieto posledne dni boli pre mna dost narocne - "bojovali" sme spolu s Davidom (kvoli spokojnosti jeho mamky), takze mna taketo veci vedia dost psychicky vycerpat a hlavne som uz niekolku noc dost nevyspata, tak sa to uz aj odrazilo na mojom zdravi. UZ neviem kolky den ma boli hlava a dnes uz mama aj mierne zvysenu teplotu. Ach jaj...
Vika je ale uplne ok, zdrava, tak aspon to. :slight_smile:
27. pro 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, vy si to musite s tim Davou ujasnit nejak ,nebo to porad bude mezi vami.

nO MY VYSANKOVANY, TVARICKY RUDÉ, xENDA JAK moc neji tak nam oboum snedla obr porce jidla v restauraci za 400...no hlad tu ma desnej, v noci krasne spla, snad to bude i tak dale...
27. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram - to je vzdy o tom, ze JA nieco neurobim dokonale, lebo JEHO MAMINKA to robila inak. Napr ze ma skazene VIanoce kvoli mne, lebo som mu nedokazala zohnat kapra a iny druh ryby sa nepocita.

A ako ze ja s niecim nesuhlasim, co vymyslela jeho mama. Proste pokym neprestrihne tu pupocnu snuru, tak nikdy nebudem mat pokoj. A on ju neviem kedy mieni prestrihnut.

Ale je pravda, ze sa kuis unormalnil, ked je tu kus od maminky. Ale myslim si, ze to bude dost dlhy prosec u neho....
27. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

bram, super, že si to tam tak užíváte :dizzy_face:

My dneska byli na obědě u našich, byli jsme i v lázních na bazéně a ve vířivce, Denča si to fakt užila :slight_smile: Jen u našich samo po obědě nespala, tak pak už byla protivná a večer zas nemohla usnout :confounded: Snad se zas nebude v noci budit s řevem, páč mi včera v noci trochu tvrdlo břicho, jsem z toho byla nervozní, tak jsem usnula až někdy po třetí ráno a v osm stávala, ten bazén mě unavil totálně, takže i když jsem odpo u našich ležela u telky, tak jsem mrtvá :pensive:
27. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni jak to vypadá na horách? My máme jet ve čtvrtek,ale myslím,že sněhové řetězy asi potřebovat nebudem co :unamused:
Leni to je mi líto,já mám teda asi kliku,ale Zdeda říká,že vařím mnohem líp než jeho mamka ,teda krom pár věcí na který sem si musela vzít recept-viz cukroví(beztak jsem si trošku upravila dle svého :wink: )
Já spíš zírám ,že my sme se se Zdendou ještě nerafli a to už sme doma spolu nonstop asi 10 dní :wink:
27. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, dnes sme boli v Tatrach a snehu nikde, fakt ani stopy (mozno na nejakom svahu na Strbskom, kde je umely sneh), tak sme boli aspon na prechadzke, kociar sme nemali, tak Seb zaspal dedovi na rukach a ten ho chudak spolu s mojim svagrom na striedacku museli na rukach nosit celu hodinovu cestu spat k autu ...
inac pohoda, Seb vsetko opakuje, co pocuje, tak je to celkom sranda, M sa vyhraza, ze ked sa vratime do Prahy, tak dostane intenzivny kurz anglictiny, aby nehovoril vsetko po slovensky :grinning:

Leni, a to bol Dav stale taky napojeny na matku? myslim uz vtedy, ked ste spolu chodili, alebo si si to nevsimla?

xeni, uzivajte si aspon tych par cm snehu, mozno nebude dlho ...
27. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni škoda,že jste na slovensku,chtěla jsem tě pozvat abys mi pomohla s cukrovím-aŤ nenabírám sama :wink:
27. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
K těm chlapům "mamánkům"... Já mám na to averzi :pensive: Bych to nesnesla prostě. Už když jsem s někým začínala chodit, tak jsem dávala pozor jak moc a jakým způsobem mluví o mamince :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí jsem měla spíš štěstí na ty, co s mamkou vycházeli jakž takž, ale nijak ji nežrali. Michal to měl s mámou úplně takový nějaký všelijaký, takže jsme tam ani nechodili a spíš byli furt u nás. Teď se to teda zlepšilo, máti se snaží, ale přece jenom je tam trochu odstup. Mě to tak více méně vyhovuje :zipper_mouth: Potřebuju, aby chlap stál za mnou a né za maminkou a řeči typu-tohle maminka vařila lépe nebo tak něco, to bych ho hnala :sweat_smile: Ale já jsem v tomhle trochu extrémista :pensive:
27. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my se trochu rafli na Štědrý den ráno :confounded: , ale pak jsme to urovnali a bylo fajn. Od té doby zatím nic, ale to asi příjde :zipper_mouth: :sweat_smile: Přece jenom má Michal ještě týden volno a furt jsme spolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ako DAv vseobecne tvrdi, ze varim lepsie ako jeho mama. Akurat keby mu mama povedala, ze ma skocit pod vlak, asi skoci.
Ale tak snad casom a hlavne vekom ho to prejde.

No.Dnes teda sok v Tescu. Vika sla za mnou medzi regalmi, na konci stal DAvid. Ja som mu len cosi povedala(10sekund) a podivam sa a dieta nikde. No ako fakt zo 15min sme ju hladali a nakoniec David ju nasiel za stolom ako sedi, v ruke umelohmotne taniere macka Pu a nudi sa. Vyplaseny k nej dobehne a pyta sa jej, ze co to tam robi. A ona ze si sla kupit tanieriky asadla si sem a volala na maminku,ale maminka nechodila, tak tu caka. NO herecka fakt. Zase keby daco, tak ona by povedala niekomu, ze ako sa vola celym menom a tak, ale neviem, dokedy by tam sedela. No fakt som si myslela, ze take daco sa moze stat len nezodpovednej matke.
Ale vidim, ze aj tak uzkostlivej mame ako ja sa to stane. A to sme tam boli 2 na nu!No des-bes obcas s nasim diviakom hyperaktivnym. :grinning:
27. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,tak u nás fakt pohodička,dokonce sme na sebe ještě hodnější,mám dokonce pocit,že mám nebáječnějšího chlapa pod sluncem :slight_smile: :dizzy_face: jinak ona tchýně prej moc dobře nevařila-nevím mě u ní chutná,ale prej třeba to kávové cukroví tak bylo moc dobrý :slight_smile:
27. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,ty bláho,to bych měla asi infarkt,my teda malou máme většinou v košíku nebo na ruce,ale musí to bejt dobrej šok,no ale je dobrá,že zvládá se představit,to naše max řekne jméno a pak že je holčička,nebo njákou podobnou blbost :grinning: :grinning:
27. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj!

My jsme ted taky najednou zase hodni a zamilovani :slight_smile: Zlaty Vanoce!
Davidek od vcera rano uplne zdravy, tak nevim, proc mame pech a prolezel zrovna Stedry vecer :(
Ale odjeli jsme tedy ke tchanovcum, a super - parada!
Dostali jsme krasne darky. Napr. tu konvici na vodu - Brita- s tim filtrem. Tady je totiz desne tvrda voda, a funguje to senzacne! A ja dostala kufrik plny sminek - parada :grinning: A satek na brisni tance!

Pekarnu bych asi nevyuzila, hlavne me stve, jak moc je to velkej pristroj :pensive:
27. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj u nas byly sceny jen u jidla ..ale to bylo tim že jsme dojeli od tchanu ve 4...a ona cestou usnula..spala do 6 a pak uz sem teda rekla ze ji probudime a byla protivna jak hrom..tak jsme se najedli sami a sli si hrat nahoru a ježisek donesl darky..tak nadsena byla moc.-)

jinak jsem nachlazena a pekne me to prudí :angry: :angry: :angry:
28. pro 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,já jsem pořád nastydlám, mám stále hroznou rýmu, malého jsme nechali u našich, abych to mohla vyležet, ale zítra už pro něj jedu, stýská se nám...koupila jsem si propolki, piju litry čaje - už ho nemůžu ani vidět
28. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, od rana snezi, vsichni lyzuji ve Spindlu, my byli bobovat, ale je tam vánice. Ale tak aspon na obed a zpatky jsme se provetrali, Xenda bez problemu spi.
Leni, zalezi asi kam jedete, podle predpovedi melo nasnezit asi 3 cm a tady uz je ted tak o 20 cm vice nez rano.
28. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
s nastydnutim se zatim drzime, doufam, ze vydrzime...
28. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni tak to možná u nás bude poprašek :frowning2:
Jinak pekárna nebude-právě jsem si koupila hromadu oblečení :grinning: akorát už asi to co jsem teď o svátkách nabrala hubnout nebudu-už takhle tam měli na mě míň věcí :unamused: to co se mi líbilo bylo tak ve velikosti 38-40 :frowning2:
28. pro 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - musis do detskeho a hledat velikost 164...
Je to i levnejsi :grinning: Ja tak funguju uz dlouho.
Mimochodem jsem vcera vyrazila v Teplicich, ze si koupim nejake hadry... No, a prisla jsem s cernym obycejnym trickem a s teplaky :cry: Ach, ta materska dovolena...

Na hory jedeme nekdy koncem ledna, snad bude snih.
Xenus, hezky si to uzij!
28. pro 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,tak já zas žádný tepláky nemám-všechny jsou moc dlouhý :wink: :angry: :grinning: takže nosím většinou pláťky :sweat_smile:
Holky myslíte,že je moc sobecký kdyby jsme se Zdendou jeli v květnu do paříže,malou nechali u babičky a v létě opět místo Chorvatska chalupa nebo čechy? Pořád nad tím uvažujem,chtěli sme původně v létě do Chorvatska,jenže co sme měli jet se známímama tak tam už to bylo zabráno,sami jet autem nechcem kdyby se něco stalo,navíc by jsme asi museli koupit jiný auto,protože těžko říct zda by to naše feluška utáhla..... jako chtěla bych k moři,ale Zdenda by zas víc do Tý paříže.... tak nevim,jesty teda to chorvatsko o rok neodložit :confused:
28. pro 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak Pariz jen na vikend a levne, a pak more na last minute :wink:
Mne se styska po Parizi, ale i po mori... Letos setrime na more, pristi rok (nebo dalsi) na Pariz, ale oboji i s mrnatama - ale my mame Pariz prosmejdenou, tak by to byly jen opravdu male prochazky, kavicky, parnik, hriste, Disneyland, zadnej stres - snad to dalsi leto, pripadne pozdeji...
28. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz ma to nebavi. Od vcera ma boli hrdlo....

Pekaren - my to nemamae, nasi ano, ale vyuzivaju to ja neviem...raz do mesiaca????Ako vzdy si radsej kupia chlieb, ved neni ho nedostatok.

Kika - som sa divala na FB, teda krasne fotky. A darcekov pozehnane. Tak po americky. :grinning: Holky boli krasne, uzasne satocky mali na sebe. Fakt vianocne posobili.
28. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - PAriz by som brala. MOre - no otazka je, ako by si to zvladla s malou. JA planujem, ze niekedy k moru pojdeme, ked bude Vika vacsia - tak o 2 roky mozno a hlavne ked budu peniazky. :slight_smile:
28. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek