• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
ladi,no zas tolik nemáme :sweat_smile: (navíc na 2 dny letecky a do letala Zdendu nedostanu)přeci jen budem brát příští rok jiný autíčko tak buď jedno nebo druhý :sweat_smile: našly sme si Paříž na 4 dny + německé lázně ,já teda myslela,že by sme si tu Paříž dali tak za 2 roky a spojily to s upletenám malého pařížánka :wink: ,tak fakt nevím co odložit,Zdendu moc neláká moře,ale ta paříž(on tam nebyl,já 3x)
Leni já se nebojím,že bych tam malou nezvládla,byly tam i miminka fakt super,ale když se to o rok odloží tak se samozřmě nic nestane
28. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...tak to my letos dovču max. na chalupu a to se ještě uvidí...podle toho, kdy se bude chtít mims narodit...jestli v termínu, nebo jako Tomík dřív :grinning: hlavně, aby byl v pořádku
u moře se nevydržím dlouho válet, ráda se procházím po památkách, ale manžel radši zas do lesa, tak uvidíme, co naplánujeme
29. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, asi bych volila more...
29. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja se more nevzdám, to je jedina moje radost, leos setrime a pojedeme v zari do Italie, kamaradi tam maji vilkua pak prejedeme k mori, dovolena vyjde levneji nez hotel v cechach...no a pojedeme s malou a pckem, bude mu pocitam 3 mesice... :wink:

Lenci, my byli s malou u more uz 2x a vzdy to bylo nejbajecnejsich 14 dni v roce! A mala je pravda klidne dite, more se malinko bala, takze si nechala osplouchavat jen po kolinka, mela respekt, takze jsme meli uplny leharo.
29. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jinak chalupa je chalupa a k tomu vylety, to bdue samo zbytek leta...
me Pariz laka, ale ja osobne bych zvolila Chorvatsko s malou...vis co to je podle me jako bys chtela slavit vanoce bez malý, protoze z toho moře bude per plesk...
Do Parize bych ji ale nebrala, ale kdyz uz rozhdone bych letela, nejela bych tam autem, to vyjde strasne draho proti letence a treba tak usetrite i na nejake bungalovy v Chorvatsku...koukala jsem a tyden u kore se pohybuje okolo 3000 kč, to se dá... plus cesta samo no
29. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram - jeeej, no mala si ten sneh vyslovene uzivala. :slight_smile: Ma krasne vystipane licka.
29. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni jenže mi letecky těžko,Zdenda letadlem ani za zlatý prasátko,no uvidím jestly se ozvou ty známí,ale nevím,jako bojím se,že malou to moře neosloví-ono jí ani extra nebaví ráchání ve ve vodě-teda krom vany :sweat_smile: ,dneska sem z ní byla už tak na nervy,že jsem si strašně přála jet do tý Paříže a konečně si dáchnout,přeci jen hlídat jí skoro nedáváme a sme spolu fakt pořád.
Já se z ní zblázním právě mi vytrhala písmenka z noťase,to bude mít Zdenda radost,bohužel to shchytám asi já jelikož sem jí mezi uklízením,vařením a balením neohlídala :rolling_eyes:
29. pro 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ona se mi leni v tom mori moc nekoupala, ale to velky piskoviste....
29. pro 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni no tak tam co jedem mi jsou oblázky :unamused: tak fakt nevím asi fakt uvidíme podle těch známejch,navíc se zdenda bojí jet tam sám kdyby náhodou kleklo auto tak aby sme v tom nebyly sami :confused: jako letní dovolená bude určitě o tu jí nepřipravíme :slight_smile: bez ní by jsme k moři nejeli,ale do Paříže bych jí sebou netahala navíc je to poznávací zájezd takže asi tak :wink: no uvidíme,třeba seženem víc peněz a bude oboje :sweat_smile:
29. pro 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo do Pariz bych s malou taky nejela...
29. pro 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, my jdeme v lednu platit zalohu na to Recko. More uz mi desne schazi!!!
Ale Pariz miluju nejvic na svete :pensive: Ale planujeme ji az fakt tak za 2 roky.
Nejdriv zkusime s deckama Drazdany, Viden, Regensburg...
29. pro 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, nadhera na horach! Super!

Jinak hruza, mam 58 kilo, obzertsvi se projevilo... Takze do cervna - na svatbu kamosky - musim zhubnout. A pak do zari na tu dovcu. Ale jen tak 3-6 kilo, vic uz je pak hnusny, tech 52 kilo je moje plavkova vaha :dizzy_face:
A Betka se nevejde do kocaru, takze musi jit do sportaku ted v tech mrazech...
29. pro 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi já se radši nevážím,přes den jím normálně,tak 4 kousky cukorví denně jinak ze sladkého nic,ale nevečeřím a denně cvičím,naposled sem měla na hod boží 53 kilo,ale před vánoci to bylo 51,teď my Zdenda zabavil baterky a vrátí mi je až ke konci ledna abych zbytečně neplašila :sweat_smile:
29. pro 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - 52 je aj moja plavkova vaha. Ale teraz cez Vianoce som teda pribrala strasne vela - zo 3-4 kila asi. Uz mama brucho ako balon. Ale tak ja sa nejak v jedle zase neviem obmedzovat. Ale zase to isto vybeham s Vikinou, kedf ju budem nahnat a zachranovat jej zivot. :slight_smile:))
29. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, este nieco na zasmietie. Dnes sme boli na nakupe a ko sme odchadzali, tak Vikina ludom pekne vysvetlila, aky je rozdiel medzi chlapcom a dievcatom.
Citujem: Tata ma pindura, tak je chlapec a maminka ma cikusku, tak je dievca.Aj ja som dievca. :grinning:
29. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci :slight_smile:)
Ty deti toto uplne fascinuje, alespon Davidka taky. Porad zkouma miminkovske fotky, a ukazuje, kde je on s pindikem, a kde Betka s pipinkou :grinning:

Ja se v jidle rozhodne neomezuju! Spis se snazime jist zdrave, takze smazene normalne vubec nejim. A ted na Vanoce toho bylo hafo - rizky, klobasy... Pak jsme meli u tchyne i krocana. Do toho cukrovi :slight_smile:
Ale ja to moc neresim. Proste do dovci budu behat a cvicit a ono se to shodi. Dietou a hladovenim fakt NEEEE.

Leni: uz taky zacinam mit pocit, ze u Tebe uz je to posedlost :grinning: Neblbni. Nestresuj se, staci ze cvicis! Nesmis hladovet!
30. pro 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau, no to ja prasim hrozne, vcera i dnes hranolky, ochutnavame tu od kazdeho cukrovi...
ale tak po porodu najedu zase na cviceni, me dieta neba, ja rada jim, a se mi osvedcilo minuly rok, ze jsem schodila 12 kg jen tim, ze jsem chodila cvicit a vecer je zelenina. Ale knedliku, zvlast bramborovych se nezvdam, to nikdy.
30. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..
Leni :grinning:
Bram, to já bych se taky nevzdala, hubnutí plánuju až po porodu... :wink:
30. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..my teda moře ne..už jsme nebyly tři roky no...ale příští rok -2011 už pojedeme..další rok bysme chtěli pořídít velký autíčko tak se bude šetřit na to:slight_smile:)

Holky a dneska nam umřel strejda..manžuv...dlouho bojoval s rakovinou a dycky par let dobry a zase hruza..a dneska rano se mu pry udelalo šilene zle a konec:((( v Unoru se mel stat dědou..moc sem si přala at se toho dožije :(((

iris..napodobne..momentalne sem tlustoprd silenej...takže pak budu mit rok na to zhubnout do plavek na dovolenou..
30. pro 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, to je strasne... Vim, ze jsi o nem psavala... Takhle na konci roku :(( Ach jo.
Uprimnou soustrast cele rodine.

Vetsi auticko bude treba, to si pis!

Holky, co planujete na Silvestra? Ja uz si chladim 2 sekty. Seslo se nam jich tu 5!!! Ale 2 dame max. Pak jsme koupili whisku, a nejake cervene vino... No, po 3 letech muzu pit!!!! :grinning: A mame asi 5 DVDcek, protoze v telce bude houbeles, a do mesta s deckama nemuzeme, tak budeme doma.
30. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se konečně dostávám k tomu, abych vám něco napsala
četla jsem vás průběžně celý týden, ale nějak nebylo sil na reakce

Vánoce u nás proběhly víceméně v poklidu, všechno jsem zvládla, jak jsem chtěla. Emča měla stromeček jako překvapení na Štědrý den ráno, to vyšlo, moc se jí to líbilo. Celý den byla i nervozní, prostě poznala, že se něco děje. Štěpánek bral všechno s naprostým klidem, toho nic nerozhodí. Jen děti měly sebou kamarádku rýmu a to až do včera.
Dárků bylo pod stromkem celkem hodně, ale když jsem potom koukala na hromádky, co si každý udělal, tak jich měl spíš málo. My to rozhodně nepřeháníme a ani do budoucna nehodlám děti podporovat v nějakých vánočních žních. Kupujeme věci průběžně i přes rok, navíc to stojí majlant a to by člověk musel krást. A ještě ke všemu stavíme
Ema měla oči navrch hlavy, dárky se jí líbily všechny, pomáhala pak rozbalovat všem. Bylo to krásné, já to i obrečela, Štěpík zatím jen koukal na světýlka, slintal si na vestičku a byl rád, že se nosí. U stolu mi nakonec skončil na klíně, aby nám byl blíž, nestačilo mu být vedle mně ve vyvýšeném lehátku
Další dny jsme jeli k mým rodičům, mojí babičce, ta měla 80 let, do toho ještě nějací kamarádi, pořádně volno jsme měli až v pondělí, mm byl ještě doma.

Bylo to hezké, ale jsem ráda, že je to za námi. Všechno nachystat a tak, do toho dvě děti, jsem unavená a něco na mně leze, z čehož nemám vůbec radost. Ještě nějak přežít Silvestra, nemám ho ráda, těším se na prodloužený víkend s mm

Malej se ještě nepřevrací, ale myslím, že už má nakročeno, slintá jako o život, pořád nás volá, ať si s ním hrajeme, I při vaření musí být alespoň v lehátku pod nohama, no maman. Ema začala běhat a chytat mně za nohu a říkat to je moje maminka..... takže už vidím, jak za půl roku mám na každé noze jednoho a řvou přes sebe, čí jsem maminka.... ale jsou oba k sežrání. Ema teď řekne I to co neví a na Štěpíka je úžasná, ošetřovatelka: “Ťěpíku neplač, Ema dá dudík a dělá malá”.

Koukala jsem na fotky, co jste dávaly
moc hezké, děti jsou roztomilé

Lado – to mně mrzí, že jste zrovna na Štědrý den měli trable s nemocí
30. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici upřímnou soustrast :unamused:

ad váha - přes vánoce asi 2kg plus, pěkně od 1.1. se pustím do zdravé stravy a konečně začnu cvičit
rozhodně nebudu hladovět

ad dovolená letní - určitě 1-2 týdny Kašperky na Šumavě, jezdíme tam každý rok, bydlení za hubičku, moře nevim, já bych ráda dala alespon to Chorvatsko, ale uvidíme, jak na tom budeme s penězma.
Na jaře pojedeme k Ženevě, máme tam kamarádku, tak na 5 dní, s dětma.
no a až se přestěhujeme nahoru, dokoupíme potřebné, uvidíme co prachy
náš sen je projet jižní francii, i s dětma, máme obří rodinný stan, tak bych možná letos i moře oželela :grinning:
30. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - my na Silvestra nic, jak jsem psala, nemám ho v oblibě, takže to neřeším...
pít nemůžu, dám si tak sklenku šampusu a možná ješte 2dc nějakého dobrého vína

budeme doma, kvůli dětem nikam nemůžeme a ani letos nějak nebylo kam jet, Štěpa je malej

pod stromečkem jsme měli hru Česko, tak to dáme
asi k nám nahoru večer přijde máma mm, aby nebyla dole uplně sama
30. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf, tak som konecne po 1211534351rokoch nahrala par fotiek do albumu. :slight_smile:
30. pro 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem,
jizni Francie je nadherna! Ja uz ji projela, ale take moc chci s Honzou a detmi. Ale az budou vetsi.
A hru Cesko jsme dostali loni :slight_smile:

Silvestra taky moc nemusim...

Lenci, jdu mrknout. Ja hodim fotky o vikendu.
31. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viki hrozne zkrasnela! Kocicka mala :slight_smile:
Davidek tam zahlidnul tygra a hned bezel pro Pua...

Vcera jsme dali Davidovi k svatku helmu na kolo, tak tady v ni porad chodi, jak blazen.

Holky, tak si to dnes uzijte, a at je ten dalsi rok opravdu lepsi, nez ten 09! Ahoj
31. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
tak my jsme dneska doma, manžel je přes den na lovu a večer budeme rádi, že sedíme...chladím sobě rychlý špunty, manžovi šampus...já to stejně nemusím, radši mám červené víno.

Mici, upřímnou soustrast :unamused:

Jinak všem přeju úspěšný rok 2010 :dizzy_face:
31. pro 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, moj manzel v praci, my s Vikou pobehame po vonku a vecre sa asi nic nebude diat....ved co sa uz len da ´podnikat na Silvestra s malym dietatom,ze... Ale tak pripijeme si,no. A budeme sa divat na ohnostroj, co bude v meste. :slight_smile:
31. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek