November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
lenkazdenek
28. pro 2009
ladi,no zas tolik nemáme :-N (navíc na 2 dny letecky a do letala Zdendu nedostanu)přeci jen budem brát příští rok jiný autíčko tak buď jedno nebo druhý :-N našly sme si Paříž na 4 dny + německé lázně ,já teda myslela,že by sme si tu Paříž dali tak za 2 roky a spojily to s upletenám malého pařížánka 😉 ,tak fakt nevím co odložit,Zdendu moc neláká moře,ale ta paříž(on tam nebyl,já 3x)
Leni já se nebojím,že bych tam malou nezvládla,byly tam i miminka fakt super,ale když se to o rok odloží tak se samozřmě nic nestane
iris
29. pro 2009
ahojky...tak to my letos dovču max. na chalupu a to se ještě uvidí...podle toho, kdy se bude chtít mims narodit...jestli v termínu, nebo jako Tomík dřív 😃 hlavně, aby byl v pořádku
u moře se nevydržím dlouho válet, ráda se procházím po památkách, ale manžel radši zas do lesa, tak uvidíme, co naplánujeme
lada82
29. pro 2009
Leni, asi bych volila more...
bramburka
29. pro 2009
iris
29. pro 2009
Xeni x-)
bramburka
29. pro 2009
Ahoj holky, ja se more nevzdám, to je jedina moje radost, leos setrime a pojedeme v zari do Italie, kamaradi tam maji vilkua pak prejedeme k mori, dovolena vyjde levneji nez hotel v cechach...no a pojedeme s malou a pckem, bude mu pocitam 3 mesice... 😉

Lenci, my byli s malou u more uz 2x a vzdy to bylo nejbajecnejsich 14 dni v roce! A mala je pravda klidne dite, more se malinko bala, takze si nechala osplouchavat jen po kolinka, mela respekt, takze jsme meli uplny leharo.
bramburka
29. pro 2009
ale jinak chalupa je chalupa a k tomu vylety, to bdue samo zbytek leta...
me Pariz laka, ale ja osobne bych zvolila Chorvatsko s malou...vis co to je podle me jako bys chtela slavit vanoce bez malý, protoze z toho moře bude per plesk...
Do Parize bych ji ale nebrala, ale kdyz uz rozhdone bych letela, nejela bych tam autem, to vyjde strasne draho proti letence a treba tak usetrite i na nejake bungalovy v Chorvatsku...koukala jsem a tyden u kore se pohybuje okolo 3000 kč, to se dá... plus cesta samo no
lenciatko
29. pro 2009
Bram - jeeej, no mala si ten sneh vyslovene uzivala. 🙂 Ma krasne vystipane licka.
lenkazdenek
29. pro 2009
Xeni jenže mi letecky těžko,Zdenda letadlem ani za zlatý prasátko,no uvidím jestly se ozvou ty známí,ale nevím,jako bojím se,že malou to moře neosloví-ono jí ani extra nebaví ráchání ve ve vodě-teda krom vany :-N ,dneska sem z ní byla už tak na nervy,že jsem si strašně přála jet do tý Paříže a konečně si dáchnout,přeci jen hlídat jí skoro nedáváme a sme spolu fakt pořád.
Já se z ní zblázním právě mi vytrhala písmenka z noťase,to bude mít Zdenda radost,bohužel to shchytám asi já jelikož sem jí mezi uklízením,vařením a balením neohlídala 8-(
bramburka
29. pro 2009
no ona se mi leni v tom mori moc nekoupala, ale to velky piskoviste....
lenkazdenek
29. pro 2009
Xeni no tak tam co jedem mi jsou oblázky :-| tak fakt nevím asi fakt uvidíme podle těch známejch,navíc se zdenda bojí jet tam sám kdyby náhodou kleklo auto tak aby sme v tom nebyly sami =-) jako letní dovolená bude určitě o tu jí nepřipravíme 🙂 bez ní by jsme k moři nejeli,ale do Paříže bych jí sebou netahala navíc je to poznávací zájezd takže asi tak 😉 no uvidíme,třeba seženem víc peněz a bude oboje :-N
bramburka
29. pro 2009
jo do Pariz bych s malou taky nejela...
lada82
29. pro 2009
No, my jdeme v lednu platit zalohu na to Recko. More uz mi desne schazi!!!
Ale Pariz miluju nejvic na svete |-| Ale planujeme ji az fakt tak za 2 roky.
Nejdriv zkusime s deckama Drazdany, Viden, Regensburg...
lada82
29. pro 2009
Xeni, nadhera na horach! Super!

Jinak hruza, mam 58 kilo, obzertsvi se projevilo... Takze do cervna - na svatbu kamosky - musim zhubnout. A pak do zari na tu dovcu. Ale jen tak 3-6 kilo, vic uz je pak hnusny, tech 52 kilo je moje plavkova vaha x-)
A Betka se nevejde do kocaru, takze musi jit do sportaku ted v tech mrazech...
lenkazdenek
29. pro 2009
Ladi já se radši nevážím,přes den jím normálně,tak 4 kousky cukorví denně jinak ze sladkého nic,ale nevečeřím a denně cvičím,naposled sem měla na hod boží 53 kilo,ale před vánoci to bylo 51,teď my Zdenda zabavil baterky a vrátí mi je až ke konci ledna abych zbytečně neplašila :-N
lenciatko
29. pro 2009
Ladi - 52 je aj moja plavkova vaha. Ale teraz cez Vianoce som teda pribrala strasne vela - zo 3-4 kila asi. Uz mama brucho ako balon. Ale tak ja sa nejak v jedle zase neviem obmedzovat. Ale zase to isto vybeham s Vikinou, kedf ju budem nahnat a zachranovat jej zivot. 🙂))
lenciatko
29. pro 2009
Holky, este nieco na zasmietie. Dnes sme boli na nakupe a ko sme odchadzali, tak Vikina ludom pekne vysvetlila, aky je rozdiel medzi chlapcom a dievcatom.
Citujem: Tata ma pindura, tak je chlapec a maminka ma cikusku, tak je dievca.Aj ja som dievca. 😃
lada82
30. pro 2009
Lenci 🙂)
Ty deti toto uplne fascinuje, alespon Davidka taky. Porad zkouma miminkovske fotky, a ukazuje, kde je on s pindikem, a kde Betka s pipinkou 😃

Ja se v jidle rozhodne neomezuju! Spis se snazime jist zdrave, takze smazene normalne vubec nejim. A ted na Vanoce toho bylo hafo - rizky, klobasy... Pak jsme meli u tchyne i krocana. Do toho cukrovi 🙂
Ale ja to moc neresim. Proste do dovci budu behat a cvicit a ono se to shodi. Dietou a hladovenim fakt NEEEE.

Leni: uz taky zacinam mit pocit, ze u Tebe uz je to posedlost 😃 Neblbni. Nestresuj se, staci ze cvicis! Nesmis hladovet!
bramburka
30. pro 2009
cau, no to ja prasim hrozne, vcera i dnes hranolky, ochutnavame tu od kazdeho cukrovi...
ale tak po porodu najedu zase na cviceni, me dieta neba, ja rada jim, a se mi osvedcilo minuly rok, ze jsem schodila 12 kg jen tim, ze jsem chodila cvicit a vecer je zelenina. Ale knedliku, zvlast bramborovych se nezvdam, to nikdy.
iris
30. pro 2009
ahojky..
Leni 😃
Bram, to já bych se taky nevzdala, hubnutí plánuju až po porodu... 😉
micinka22
30. pro 2009
ahoj holky..my teda moře ne..už jsme nebyly tři roky no...ale příští rok -2011 už pojedeme..další rok bysme chtěli pořídít velký autíčko tak se bude šetřit na to:-))

Holky a dneska nam umřel strejda..manžuv...dlouho bojoval s rakovinou a dycky par let dobry a zase hruza..a dneska rano se mu pry udelalo šilene zle a konec😞(( v Unoru se mel stat dědou..moc sem si přala at se toho dožije 😞((

iris..napodobne..momentalne sem tlustoprd silenej...takže pak budu mit rok na to zhubnout do plavek na dovolenou..
lada82
30. pro 2009
Mici, to je strasne... Vim, ze jsi o nem psavala... Takhle na konci roku 😞( Ach jo.
Uprimnou soustrast cele rodine.

Vetsi auticko bude treba, to si pis!

Holky, co planujete na Silvestra? Ja uz si chladim 2 sekty. Seslo se nam jich tu 5!!! Ale 2 dame max. Pak jsme koupili whisku, a nejake cervene vino... No, po 3 letech muzu pit!!!! 😃 A mame asi 5 DVDcek, protoze v telce bude houbeles, a do mesta s deckama nemuzeme, tak budeme doma.
mem
30. pro 2009
Ahoj holky,
tak se konečně dostávám k tomu, abych vám něco napsala
četla jsem vás průběžně celý týden, ale nějak nebylo sil na reakce

Vánoce u nás proběhly víceméně v poklidu, všechno jsem zvládla, jak jsem chtěla. Emča měla stromeček jako překvapení na Štědrý den ráno, to vyšlo, moc se jí to líbilo. Celý den byla i nervozní, prostě poznala, že se něco děje. Štěpánek bral všechno s naprostým klidem, toho nic nerozhodí. Jen děti měly sebou kamarádku rýmu a to až do včera.
Dárků bylo pod stromkem celkem hodně, ale když jsem potom koukala na hromádky, co si každý udělal, tak jich měl spíš málo. My to rozhodně nepřeháníme a ani do budoucna nehodlám děti podporovat v nějakých vánočních žních. Kupujeme věci průběžně i přes rok, navíc to stojí majlant a to by člověk musel krást. A ještě ke všemu stavíme
Ema měla oči navrch hlavy, dárky se jí líbily všechny, pomáhala pak rozbalovat všem. Bylo to krásné, já to i obrečela, Štěpík zatím jen koukal na světýlka, slintal si na vestičku a byl rád, že se nosí. U stolu mi nakonec skončil na klíně, aby nám byl blíž, nestačilo mu být vedle mně ve vyvýšeném lehátku
Další dny jsme jeli k mým rodičům, mojí babičce, ta měla 80 let, do toho ještě nějací kamarádi, pořádně volno jsme měli až v pondělí, mm byl ještě doma.

Bylo to hezké, ale jsem ráda, že je to za námi. Všechno nachystat a tak, do toho dvě děti, jsem unavená a něco na mně leze, z čehož nemám vůbec radost. Ještě nějak přežít Silvestra, nemám ho ráda, těším se na prodloužený víkend s mm

Malej se ještě nepřevrací, ale myslím, že už má nakročeno, slintá jako o život, pořád nás volá, ať si s ním hrajeme, I při vaření musí být alespoň v lehátku pod nohama, no maman. Ema začala běhat a chytat mně za nohu a říkat to je moje maminka..... takže už vidím, jak za půl roku mám na každé noze jednoho a řvou přes sebe, čí jsem maminka.... ale jsou oba k sežrání. Ema teď řekne I to co neví a na Štěpíka je úžasná, ošetřovatelka: “Ťěpíku neplač, Ema dá dudík a dělá malá”.

Koukala jsem na fotky, co jste dávaly
moc hezké, děti jsou roztomilé

Lado – to mně mrzí, že jste zrovna na Štědrý den měli trable s nemocí
mem
30. pro 2009
mici upřímnou soustrast :-|

ad váha - přes vánoce asi 2kg plus, pěkně od 1.1. se pustím do zdravé stravy a konečně začnu cvičit
rozhodně nebudu hladovět

ad dovolená letní - určitě 1-2 týdny Kašperky na Šumavě, jezdíme tam každý rok, bydlení za hubičku, moře nevim, já bych ráda dala alespon to Chorvatsko, ale uvidíme, jak na tom budeme s penězma.
Na jaře pojedeme k Ženevě, máme tam kamarádku, tak na 5 dní, s dětma.
no a až se přestěhujeme nahoru, dokoupíme potřebné, uvidíme co prachy
náš sen je projet jižní francii, i s dětma, máme obří rodinný stan, tak bych možná letos i moře oželela 😃
mem
30. pro 2009
Ladi - my na Silvestra nic, jak jsem psala, nemám ho v oblibě, takže to neřeším...
pít nemůžu, dám si tak sklenku šampusu a možná ješte 2dc nějakého dobrého vína

budeme doma, kvůli dětem nikam nemůžeme a ani letos nějak nebylo kam jet, Štěpa je malej

pod stromečkem jsme měli hru Česko, tak to dáme
asi k nám nahoru večer přijde máma mm, aby nebyla dole uplně sama
lenciatko
30. pro 2009
uf, tak som konecne po 1211534351rokoch nahrala par fotiek do albumu. 🙂
lada82
31. pro 2009
Mem,
jizni Francie je nadherna! Ja uz ji projela, ale take moc chci s Honzou a detmi. Ale az budou vetsi.
A hru Cesko jsme dostali loni 🙂

Silvestra taky moc nemusim...

Lenci, jdu mrknout. Ja hodim fotky o vikendu.
lada82
31. pro 2009
Viki hrozne zkrasnela! Kocicka mala 🙂
Davidek tam zahlidnul tygra a hned bezel pro Pua...

Vcera jsme dali Davidovi k svatku helmu na kolo, tak tady v ni porad chodi, jak blazen.

Holky, tak si to dnes uzijte, a at je ten dalsi rok opravdu lepsi, nez ten 09! Ahoj
iris
31. pro 2009
Ahoj holky...
tak my jsme dneska doma, manžel je přes den na lovu a večer budeme rádi, že sedíme...chladím sobě rychlý špunty, manžovi šampus...já to stejně nemusím, radši mám červené víno.

Mici, upřímnou soustrast :-|

Jinak všem přeju úspěšný rok 2010 x-)
lenciatko
31. pro 2009
Tak, moj manzel v praci, my s Vikou pobehame po vonku a vecre sa asi nic nebude diat....ved co sa uz len da ´podnikat na Silvestra s malym dietatom,ze... Ale tak pripijeme si,no. A budeme sa divat na ohnostroj, co bude v meste. 🙂