• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Mne spíš přijde že je celkově větší. Prý vypadá jako 2-3 lety dítě
17. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zusmy joo u nas je normalka ze rikaji ze je jak dvouleta... :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy ste se rozkecaly :slight_smile:
My máme dudu na uspání nebo když ho někde najde a řve dudu dudu dej :sweat_smile: odnaučení bude problém ,ale furt lepší než kdyby si cucala paleček že :wink:
Jo naše teď měla ke sváče takovou tu sušenku s ovocem od alnatury z dmka,je to tenký plátek a pak taková jakoby dřeň z ovoce a strašně jí to chutilo :slight_smile:
Holky kde ty míry berete,my sme fakt rádi za těch 10 kilo :sweat_smile:
17. únor 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mic: tak to je fak fakt obr :grinning:
17. únor 2009 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak potvrzeno,ségra má termín v půlce října :slight_smile:
17. únor 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, super, gratuluju :dizzy_face:
17. únor 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz nádhera,gratuluju.Přeju sestře pohodové těhotenství a na jeho konci zdravé miminko. :wink:
17. únor 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvam se ze sem lezu, ale Kristy sem jeste chodi? Jsem lina a nechtelo se mi procitat stranky zpatky :grinning:
17. únor 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky,docela jsem si oddychla,původně to vypadalo blbě,ale jen se špatně odhadl týden těhu a teď to vypadá parádně :slight_smile:
No nic jdu dělat malý toustíky k večeři(strašně je miluje)
Skaredka,jj chodí pořád mezi nás :slight_smile:
17. únor 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz: tak bezva, sestru pozdravuj a drzim palce, at je vse v poradku !!
tu susenku z DMka miluju, ja ji chciiiii :grinning:
17. únor 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau
tak zuby: stale 16
jidlo: ji vsechno, slane, korenene, nejradsi ma mirně pikantní, jí i tvrdý corn flake ráno s normálním mlíkem, prostě to co my
váží: dle mě stále 11
dudlík: přes den ho vyhazuje, v noci potřebuje, ale ted spí prostě uplně celou noc, stálo nás to 2 dny pobrekávání (ale žádnej hysterák, takže o vyřvaní se nedá mluvit), já jsem u ní ty 2 dny de facto stála a spala aporad jsem delalla pšt, ale nedala jsem ji ani mliko ani napít ani jsem ji nechovala, pochopila, že to nebude a pak klídek, když si vzpomenu na svoje vstávání 12x za noc ještě před vánocema, tak se proklínám, co jsem si mohla ušetřit.

k některým chlapům: není co dodat, asi bych snad radějc je poslala někam...

a co jste ještě probírali? s holkama z jine diskuze jdeme v pondeli na Budějárnu do človíčkova??? přidáte se?
17. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a pije z ty flašky z DM co neteče a má v sobě brčko - max. spokojenost!
17. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Tom váží asi tak 10,5kg. Ale na té váze se děsně vrtěl :slight_smile: Je to hubeňour a věci z Tesca mu taky pořád jsou v pohodě - vel. 9 - 12 měsíců :grinning: Jinak má tak tu 86. K svátku dostane metr na zeď,´tak si ho budeme měřit...
Jinak manža dneska povídal, že se bojí, že bychom to nezvládli...takže v překladu že by to nezvládl on, páč já jsem odhodlaná...uvidíme.Snad mu to docvakne na základě argumentů...potřebuju prodloužit mateřskou.
18. únor 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: No tak vidím, že naše Denča a Terezčin Elík jsou tu nejhubenější děti s těmi necelými 9 kg :sweat_smile:

Iris, tak to nechej teď chvíli takhle, možná časem na to druhé přistoupí. Je blbost ho do toho tlačit, pak ti s ničím nepomůže a ještě může mít blbé kecy typu, že on to dítě nechtěl... Radši počkej a za čas si o tom promluvte znovu.

Jinak si nevím poslední tři dny rady s Denčou. Sem tam přes den má čtvrthoďku, kdy tu lítá s kočárem, mlátí s ním o zem a ječí brrrm brrrm, ale jak :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Řve jak na lesy, fakt z toho zaléhají uši... Jsem zkoušela kde co a nepomáhá, včera jsem jí ten kočár už večer vzala, tak se začala vztekat samozřejmě... :rolling_eyes: Nebo jen ječí mama, mama, zas ze všech sil, strašně se tomu řevu chlame :angry:
18. únor 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat nech ji, ona jen zkouší svoje možnosti, znám to, někdy je to k nevydržení, hmmm :sweat_smile:
18. únor 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, jo, včera večer, jsem myslela, že mi praskne hlava :rolling_eyes: Ale nevím, co s tím, ani po dobrým, ani po zlým... :unamused:
18. únor 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zas pořád musíme prohlížet knížku s krtečkem a když ji zavřu, řve jak pavián...fakt děs :sweat_smile:
18. únor 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, ty myslíš, že ji mám nechat ječet? Se bojím, že se to pak bude zhoršovat, to bych taky nemusela přežít pak... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Denču krtek nějak nebere, ona má nejradši takové "hnusné" knížky, co dostala od jedné známé, jsou tak blbě kreslené, jsou tam pracovní profese, tak to jí strašně baví, je tam např. nádraží a je fakt, že tam je hodně detailů, které ji právě zajímají, jako hodiny v dálce na nástupišti, nebo pejsek za vlakem a tak, tak ona tam furt něco hledá. Ale krtek už nic :confounded: . Ona vůbec dává přednost takovým těm složitějším obrázkům, které na první pohled vypadají nezajímavě, třeba jak má tu látkovou knížku s Púem, tak tam jsou samé velké postavy a poslední obrázek je, jak všichni sedí u stolu a oslavují, mají na stole různé ovoce, skleničky a tak, tak tenhle jediný ji zajímá.
18. únor 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, teda, tak malá, a už tak náročná :wink: Asi ji zajímají detaily... :slight_smile:
18. únor 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak to mojí malou knížky neberou,když jí chci číst nebo něco ukazovat,tak mi tu knížku vezme,někam jí hodí a jde pryč. :unamused: Jí teď poslední dobou aspoň na pár minut zabaví buď to křesílko Fisher price nebo auto odrážedlo,ale je to jen na chvilku.Jinak jí ale nejvíc baví vyhazovat věci,kdyby si s nima aspoň hrála,ale ona je vyhodí a odejde.
18. únor 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoma, Tom taky nejradši něco rozhazuje...nebo vkládá kostičky do té vkládací kostky...jenže tam strká místo těch tvarů, dřevěné kostky ze stavebnice :grinning: Odrážedlo povalí a točí s kolečkama, jezdit na něm zatím nechce.
18. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Tak Davidek rad listuje v cemkoli, i v nasich casopisech. Ale nejvic miluje taky Krtka a pak toho Medu Pu. Jednoho Krtka mame takovyho, ze ma telicko z nejake latky, samet ci tak, takze ma jako kozisek na kazde strance, a toho porad taha s sebou a hladi ho :sunglasses:

Jinak, Kat, dela to taky... Tak ho proste necham.
18. únor 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
na odrazedle jezdime zatim jenom pozadu ...
18. únor 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi my taky couváme. A časopisy zásadně trhá na malé kousíčky. Kostky a vkládačka jí nebaví vůbec.

A co se týká toho pištění,tak to dělá taky,ona i mění tóny,chvíli piští hodně vysoko a pak zase hluboko,jak nějakej chlap,ale hlavně hodně hlasitě. Pořád to střídá,mi přijde,že sí jí líbí se poslouchat.
18. únor 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denču knížky baví asi nejvíc ze všeho, taky listuje kdečím jako Davídek a taky jezdíme na odrážedle pozadu :grinning:
18. únor 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já ten řev teda nějak vydržím :sweat_smile: Si dám špunty do uší :grinning:
18. únor 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat já jí ignoruju a brzo jí to přestává bavit,dřív jsem taky chtěla,ať to nedělá,ale to bylo horší.Takhle se chvilku vyřve a je klid. Ona vůbec dělá naschvály a když nereagujeme,tak toho nechá.
18. únor 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
svom, no právě, že když jí říkám, ať to nedělá, tak ječí ještě víc a ještě víc se tomu chlame :rolling_eyes: Ale s tím kočárem jí to musím nějak vysvětlit, jak s ním mlátí o zem...
18. únor 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kat, zlato moje, omlouvám se že vám tu lezu:slight_smile:, ale neporadíte mi některá?
Změnila jsem obvoďáka a v pondělí jsem u ní byla, protože mě začlo bolet v krku a minulý týden přišla kolegyně do práce a má náběh na mononukleozu, doktorka mi poradila, že můžu na tu bolest ditustat, ale jak jsem četla na netu, tak se v těhu nesmí.vzala mi testy, i když nevím nevím, inkub.doba je 4 až 6 týdnů, co tam pozná.Bolest už ustoupila, ale kurt kašlu a nemůžu vykašlat, nevíte co se může na to vykašlávání?Akorát nevím, kde seženu jiného doktora, protože tu máme ještě jednoho, ale říkají mu šaman, hotový Zedníček z Básníků, jen mu dát virguli:slight_smile:
Děs běs ty vesnice :grinning:
18. únor 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek